Споделена история от Секс и интимност

Жените правили тройка с двама мъже
Искам да запитам жените правили тройка с мъже какво е преживяването, приятно некомфортно или болезнено.
С приятелката ми обсъждаме да направим и този вариант с двама мъже, но ако е болезнено не искам да и го причинявам.

Коментари

3.   Определено няма да съжалява, ако и двамата сте нежни и знаете какво правите. И варианта 3-ка с двама мъже е по -добре от с две жени и мъж. Правили сме и двата варианта, този с мъжете е по добър. Няма как да се чувства пренебрегната дамата, ако са две жени и мъж едната винаги се чувства пренебрегната. Давай смело и с точния човек поканете.

5.   Ние с мъжа ми много желахме да правим тройка с мъж, преди това го заиграхме с дилдо или вибратор в любовната ни игра като фантазирахме един млад мъж с развити мускули и какво ми правят двамата с мъжа ми и направо полудявах от възбуда и само го представих и толкова мокра не съм била.
Та събрахме смелост и го решихме, без ревност... без номера... бяхме обедени че, и двамата го желаем адски много.
Беше ни нужно малко време да запознаем с млади мъже в фитнеса по времото на тренировките, после на кафе и така... после запознахме с млади готини студенти от провинцята, говорихме с тях за бизнес планове като завършат и така имахме не малко варианти за тройка.
И след време имахме с тях много на ти.... и... аз почнах да им намеквам че много ни харесва да го правим заедно с него и че ни е за 1ви път.
Някои се извениха възпитано и отказаха но останахме добри познати... други само като го чуха пламна им очите и се съгласиха. забравих да кажа 4е съм много секси дама с големи естествени гърди... стегнато тяло... красиво лице... наистина така ме описват мъжете в живота.
С мъжа ми много се обичаме и се уважаваме и си имаме пълно доверие взимно.
Защо го правим от време на време ли? Ами винаги е нужно разнобразието от време на в еме в живота... в секса... в екскурзите.. и други неща в живота и това води до стахотни изживявания.
Тази вечер съм много изморена... утре ако се чувствам добре ще опиша всичко за самата тройка и за изживяното.

6.   Кое да е болезнено? Вие правите ли анална?
А можете да си направите забавлението без задължително и двамата да сте в нея едновременно ("ганг-банг"), като се редувате. Въпросът е на теб как ти звучи да си чакаш реда и да глледаш? А ако "онзи" й доставя повече кеф от теб?
Това, че на някои им е харесало или не, не дава никакви гаранции, е ще е така и за двама ви.

11.   До номер 5 разкажи по подробно за преживяното :)

12.   Няма нормален мъж, който да иска да гледа как някой друг чука жена му.
Ако мъжа ти е съгласен и иска такова нещо - определено не е наред. Това рано или късно ще се прояви и по някакъв друг начин.
Иначе ако много държиш да те чукат 2-ма гледай нито единия от тях да не е мъжа ти - така ще е по-добре за всички.

14.   Както споменаха и преди мен, моят съвет е ако ще го правиш и си семейна, да не е с твоят съпруг. Мъжете са воайори по природа и не се знае дали ако ти искаш да е само еднократен експеримент, на него ще вземе да му хареса да гледа и ще започнат проблеми, които няма смисъл да си причиняваш. За болезненото си зависи - ако ще си с двама мъже, няма какво да се заблуждаваме - ще си боли в един момент. Самия интензитет е страшен в един момент и няма как.... При мен тези групови забавления се случват от около година и половина, с едни и същи двама мъже и от време на време се присъединява приятелка за четворка. Всички сме семейни, което спомага да не се раздуха цялата организация. Много е различно ако ще сте две на двеь и ако ще си сама с двама мъже. Ако ще е второто - вземи си няколко гелчета. Особено ако мъжете са по-младички.

15.   Ние също се събираме с друга семейна двойка. Правим го в една стая, но рядко си сменяме мъжете, всяка с нейния си. Иначе ако някоя от нас поиска двойно проникване, няма проблем, включва се и другия мъж.