Споделена история от Секс и интимност

Вие как бихте реагирали?
С мъжа ми сме в обтегнати отношения около година и секса се случва с живи мъки веднъж в месеца. Което е супер малко и за двамата, но го прави от инат и да ме "накаже". Последния път се бяхме изпокарали супер жестоко и му казах, че искам развод и той разбира се почна - колко ме обичал, колко държал на мен. А е пълен егоист, изобщо не му пука за мен. С много разговори и убеждаване колко ме обича почна да ме целува и да ме иска. Казах му, че това не е начина да приключим спора, но той ме съблече и почна. Нито ме предразположи, нито нищо (както прави в 90 % от случаите), но този път уж се опитваше да ми покаже "колко ме обича". Мушна се зад мен и свърши за 2 минути. Аз тъкмо се настроих на вълната и той ме заряза. Каза, че сега не може повече и вечерта ще го направи за мен, а сега искал да спи, да го оставя на мира. Е, познайте дали изобщо се сети вечерта за обещанието си. Аз стоя и го чакам, а той се прави на света вода ненапита и ми вика "защо ме гледаш сърдито, а не си лягаш? "
Е, откачих. Вие как бихте реагирали на тези жалки лъжи? При положение, че това се е случвало много пъти, но този беше решаващ, защото знаеше, че очаквам да ми покаже дали изобщо му пука за мен и има смисъл да продължаваме заедно.

П. П. Да поясня, че няма проблеми с ерекцията и може да издържа и дълго време (ако поиска). Знае, че имам нужда от ласки и нежност преди акта, но почти никога не ми ги дава, а директно си почва когато и както на него му е кеф.

Коментари

1.   Нека ви, така ви се пада. Нека и вие малко да видите какво е полов глад.

2.   Браво на мъжа ти! Така трябва.

4.   Ето са като говоря, че освен отношения и разбирателство в една връзка останалото е секс, какво ся ти куца на тебе жено? Искаш ласки, искаш целувки баране по задника ами ти питала ли си го дали иска преди секс да му надуиш хубаво тромпета да вземе да треперя малко ей така с краченцата и да рече след това да ти го вкара тогава да видиш как ще те пори като мишка в хамбар? Да видиш като свърши ще има да вика като вълк на месечина? Вместо да го обвиняваш промени ТИ любовната игра да видиш как ще ви потръгне връзката която така я описваш...

5.   Кажи му така: "с геб- без теб, качествен секс ще има тази вечер" без мънкания за чувства т. н.
Ей така, студено и сухо.
След като си се изкъпала, започни да се приготвяш за излизане... и гледай сеир.

6.   Мирише на любовница

7.   Честито, хванала си си дете, което да ти върти номерца, а не истински мъж.

8.   Разведи се, щом са така нещата, поне, ще знаеш, че те чака як живот, но трябва да се постараеш да го имаш с някои на твоите честоти, възможно е.

9.   Опитай се да поговориш с него. Изяснете кое във връзката не е наред. Както за теб има неща, които не са ти приятни, така може да е и с него. Бъдете открити. Комуникацията ще Ви спомогне да изясните проблемите си и съответно чрез обсъждане да ги разрешите.

11.   Мммм тоз се влюбва в друга... Отваряйте си очите

12.   И аз мисля като номер 6, че той другаде изразходва тая сексуална енергия и ласки а теб те претупва един път в месеца ако наистина е толкова сексуален колкото казваш ти.
Интересно защо се уплашил, когато си поискала развод и аз много държиш с нещо вероятно финанси?

13.   Мила авторке, аз съм на същото положение като теб, само че от обратната страна - аз съм мъжът който не получава секс... за тази година съм правил веднъж само с жена си.... през останлото време е вечно уморена и нещп й има.... ах какво нещо е съдбата... защо е толкова сложно, има толкова незадоволени мъже и жени, а никога не се срещаме взаимно?

15.   Детската градина. С цупене не става, а с разговори. А те как го предразполагаш, като си нацупена.

16.   Отношенията ви са ужасни, ти мислиш за секса като тийнейджърка. Да, секса е фактор в една връзка, но както каза ти: не му пука за теб, какво очакваш и в секса да е алтруист ли? Ами същото ще е.

17.   Напротив, има проблеми с ерекцията. Един мъж като не прави редовен секс, точно така се държи. Не е въпрос само на егоизъм, а на тва, че не е в добра секс форма. Аз бих се притеснила тотално, защото явно има сексуални проблеми, а ако не е и много млад не звучи обнадеждаващо. Той прикрива проблема си, не очаквай да ти каже Не мога да държа дълго в леглото….

18.   6. - твърди, че няма любовница и никога не би си хванал

7. - не е малък - мъж над 40 години е

Първите коментари не ги разбирам - как може да има толкова озлобени мъже? !?? ! Според вас това трябва да е нормалното поведение на един съпруг????

Авторката

19.   Да. Така трябва да е. Няма как при скандали, психо атаки от твоя страна и да искаш и да чука, и внимание, и предразполагане. Няма как. Той си свършва и готово, доволен. А ти???? Когато се научиш как да си искаш, как да предразполагаш, и май вече да не правиш скандали, тогава.
Ако продължаваш в същия дух, той гарантирано ще си намери някоя, която ще му дава онова, което му липсва.

20.   А кой ви каза, че скандалите са от моя страна? То и като сме уж в добри отношения, пак постъпва егоистично в различните ситуации.

Май трябва аз да си намеря любовник и така ще се реши проблема! Пък той нека си се сърди и прави на наранена госпожица...

Авторката

21.   Седя и го гледам сърдито, вика...
Е па кой мъж ше се сети за секс, ако жена му го гледа сърдито и обвинително?
Ако искаш секс - вземаш си го! Моята приятелка не ме оставяше като й се доправеше. Почти ме изнасилваше.
Ама важното е да сме важни и да не си показваме, че имаме нужда от другия, щот така, нали, по тоя начин имаме власт над него... Детинщини. Ако от мъжа си не можеш да си поискаш секс - не заслужаваш секс!

23.   Авторке, без обяснения, просто спри изведнъж да питаш, да искаш, да настояваш. Дръж се "колегиално" с него и тогава ще разбереш истината...
Или ще се стресне или ще му дойде "най- после"...

24.   Мила, аз съм в същото положение от няколко години, и да егоист е в секса, но пък се раздава за семейството си. Не бих го зарязала заради това, търпя си. Кофти е, но понякога трябва да се примирим. Опитвах като теб с лошото, никак не се получава, мъжете искат усмивки, уважение и предразполагане.... За мен беше трудно, но успях да си извоювам, поне всяка седмица по 2 пъти. Първите години с месеци не се сещаше за секс, а аз се цупех и държах като идиот... Говорили сме много по тази тема и ми казваше, ако не те устройва търси си някой друг. Да, след време разбрах, ще аз не правя нещата както трябва. Сега сме супер. Опитай другата страна, ако така не става, просто се разделяте.... Няма смисъл да се измъчвате, защото този проблем ще идва отново и отново... Успех.