Споделена история от Секс и интимност

Каква може да е причината
Отскоро се виждам с мъж на 35г, като сме във връзка от разстояние за момента. Запознахме се на официално събитие и поддържаме комуникация от тогава. Видяхме се миналия месец към края, като употребихме доста алкохол, предположих, че може и да е от това. Не му стана или поне като започнахме същинската част му омекна. Не ми се е случвало често, не съм го обсъждала това, просто спрях и се гушнахме. Вчера се видяхме отново, този път беше една идея по-добре, но пак му спадна. Пихме вино, но този път не прекалихме. Не мисля, че е нещо от мен, защото си личи в погледа му, че ме харесва, а и непрекъснато ми го казва. Не знам трябва ли да подхвана аз тази тема, да изчакам още малко ли, предстои ни още 2-3 пъти да се видим докрая на месеца. Да не би скоро да не е правил или да се притеснява от нещо? По принцип покрай него откачам доста, да не би да съм го стреснала с нещо, по-дива съм, дръзка. Иначе в оралната част го бива супер много, бих казала повече от предишните, с които съм била. Отношението му е уникално, прекрасен е като човек. Прекарваме доста време в разговори, обръща ми внимание, мил е.
Не бих се разделила с него заради това, чудя се просто защо се случва.

Коментари

1.   Случва се когато е прекалено възбуден и те харесва, във нова връзка е нормално а и сте употребили алкохол при това, ще се нормализират нещата просто изчакай малко и не го пришпорвай....
Адмирации за тебе че го отценяш като човек а не като ебач, защото колкото и добре да чука идва един момент в който всичко приключва но като човек остава докато съдбата ви раздели, рядко са вече такива жени но се радвам че ги има все още....

2.   Просто е не можко. Алкохолът пречи, ако и пуши хептен. За какво ти е този ддърт ерген. Намери си някоя младо момче. "Заложи на сигурното, избери младите момчета"

3.   Ами питай го! А и щом след малко пиене си лягаш с някой, си ми ясна.

4.   Явно е импотентен човека - трябва да отиде на доктор, може и да могат да му помогнат.
Иначе аз като мъж мога да ти кажа, че единствената причина поради която ми е спадал някога е от много силна неприятна миризма от жената. Просто като почне да му се повръща на човек и кръвта отива в стомаха.

5.   Има виагра, терапии със тестостерон, вибратори, питай го кое ще избере.

6.   И алкохола е фактор, но ог притеснение е най-вероятно. И на мен с ново гадже ми омеква първите 1-2 пъти. След това се отпускам и съм машинка. Но е важно да има подкрепа (мълчаливо разбиране) от жената. Бъди търпелива.

7.   На мен първите пъти с нова жена винаги ми е омеквал, според мен е от притеснение дали ще се справя добре.. Но вече след това няма проблем.. Така, че не се притеснявай, окей си е той.