Споделена история от Секс и интимност

Какво да правя?
Здравейте. Четох доста истории подобна на моята. Но уви никой от останалите съвети не ми пасна на моята ситуация. И повечето предложения съм ги опитал.
С приятелката ми сме от 2 години заедно. В началото на връзката ни правихме доста редовно секс. Почти е нямало ден в който да не сме правили. И то дори по няколко пъти. С течение на времето от май месец насетне все по-малко почна да се случва. Единствено с пръсти ми позволява да я задоволявам и то когато на нея и е кеф.
От два месеца насам сме правили най много 2-3 пъти и това не ми харесва изобщо. Чувствам се сексуално незадоволен.
Казва че я боли *там долу*.
Разбирам я не искам да съм някакъв нахалник.
Преди и правих намеци чрез подхвърляне на изречения и какво ли не. Ако нещо и направя сега намек директно ми казва (О нее боли ме днес) да ме предупреди да не правя нищо.
От моя страна вече съм спрял с каквито и да е подмятания омръзнало ми е да си искам след като всеки път ми се отказва.
Глупавото е в ситуацията че ми прави намеци но като тръгна да правя нещо ми се дърпа. Хем ми се натиска и като правя нещо ми бяга??
А ако аз кажа нещо за секс да не чува.
Нито да я пипам, нито нищо не иска. Чак ми се ядосва че я удрям по задника и прочее. Не знам до кога ще я караме по този начин. Не искам да и изневерявам. И ако някой каже че и тя го прави мога да кажа че постоянно почти сме заедно и съм убеден че не ми.
Всичко друго е наред до колкото може да е възможно. Яд ме е, че си лягам до човека който обичам. А дори не мога и малко да се насладя на тялото му. Пробвах какво ли не. На вечеря да излезем, разходки всичко възможно което да разпали отношенията ни. Но ефект няма.

Коментари

1.   Такъв човек веднага бих го разобичала, а ти ако искаш си стой.

2.   Мен ако питаш - пази се за някой друг. Но това е мое лично мнение.
Ако не иска да прави секс а ти имаш нужда от такъв - имаш няколко опции:
Почвате да правите нестандартен секс - орален, анален, дори и чикия да ти прави тя - пак е по-добре отколкото да си я правиш сам.
Разбираш се с нея да не се сърси и си намираш любовница или си плащаш на професионалистки.
Разделяте се и си намираш нормална жена а тази я оставяш да си търси импотентен мъж.

3.   Ч*ка се зад гърба ти!

4.   с прости думи, не летиш на самолета само ти, прави си изводите сам! Гледай смело напред и я зарежи първи!

5.   Не те желае вече. Използва те за пари и облаги. Със сигурност някой друг я клати вместо теб.

6.   Аз ако мъжа ми спира секса, направо го гоня и си намирам друг активен който да го прави с мен с желанйе.
Като жена мога да ти кажа твоята жена има друг, провери тел. и и всичко което ползва... ще откриеш нещо.
Казваш и виж скъпа или почваме всеки ден анално и орално и друг вид секс, или кой от къде, ясно и кратко.
Ако ти отказва и това даже значи има друг.

7.   Когато казваш с пръсти и удряне по задника се сещам за моя позната която ми разказа как нейния все с пръсти бъркал в нея и все я боляло, той си мислел че й е хубаво, но всъщност хем я разранявал вътрешно, хем ръцете му били напукани от тежък физически труд и пукнатините колкото и да ги мие, нарътре имали мръсно, което я възпълявало отвътре, но не можела да му каже, защото той все с пръсти посягал да я бърника.
Авторе съветът ми е да спреш да пипаш с пръсти там и да разровиш въпроса с болките й дано си признае защо я боли и да намерите решение.

8.   Направи следното.
Подбере времето и мястото и и кажи, че искаш да проведете сериозен разговор. Припомни и как е било навремето, припомни и как е сега и я попитай каква е причината за това състояние. След това, без да коментираш отговора и кажи, че си много сексуален, че сегашното положение е голям проблем за теб. Помоли я да помисли върху това и да ти предложи решение. Не влизай в дискусии ама как, защо и т. н. изчакай и виж как ще постъпи.

10.   От опит с няколко връзки и от разговори с други препатили съм разбрал, че една жена като влезе в сериозна връзка, рязко и намалява либидото. Природа. Не ти изневерява, просто се успокила и не и се прави секс. Всички сме така с редки изключения. Имам много приятели и колеги и жените им са същите с редки изключения. И моята "нова" също. Аз брато да не ти разказвам какво пък беше при мен в началото и какво е сега. Когато се запознахме моята винаги носеше един малък сак с бельо и дрехи специално за секс. Докарваше няколко визии и ме питаше с коя да остане, за да го направим. Постоянно ме преследваше за секс и аз бях на седмото небе. Правили сме го за идеята в колата навсякъде, дори на паркингите на големите вериги. Навремето когато ни останеше един свободен час, нищо друго освен секс не правехме. И като се събрахме и рязко всичко намаля. Вечно е изморена, вечно нещо я боли. Сакът със сетовете за секс остана някъде в гардероба и хвана паяжини. Сега ако я склоня, ми се казва, че е заради мен и ако мога да сърша набързо и да заспива. Накрая го стигнахме, че трябва да сме някъде на почивка, за да парвим секс по-така. То и там започва да я боли глават на втория ден. А аз точно заради същото прекратих предишната си връзка. И сега съм в същото положение. Започнах да ходя по проститутки за да запълня празнината. Иначе ми се пращат по десет пъти сърчица на ден и клетви в любов и са закани как ще ме скъса, като спре да я боли нещото, което я боли в момента. Ама то пък друго излиза. Все едно че съм с друга жена. Няма нищо общо с това в началото. И какво сега? Накъде да поема и аз? Вече съм стар за още една връзка. Не ми се стои и с тази жена на сухо. Проститутките във високия клас са супер, но са скъпи. Не мога да вадя на седмица по една хилядарка, защото ще фалирам. А имам нужда от секс всеки ден, но мога да мина и с два пъти на седмица. И честно, ситуацията е ебахти говноча. Та брато авторе, не си само ти. И това дето на жените им се прави секс постоянно са глупости и изхвърляния. Попаднат ли наякой наистина с либидо и развяват белия флаг и започва да ги боли глава или там нещо. Къде са изкюченията питам? Къде са тия жени дето искат постоянно секс? И за колко време го искат постоянно? За наколко месеца? За година? Защото всичките ми приятелки и жени са искали постоянно секс в началото и им личеше, че много ми се кефят. И след това идва главобола и умората.

11.   Това е единствената тема, в която абсолютно ВСИЧКИ коментари са прави! Поне дотук, защото има още за одобрение...

12.   Поговори с момичето нормално, намери подхода който е нужен и се изяснете. Оттук ще получиш коментари, които само могат да те объркат и да са далеч от нейната истина. Разговора ще ти даде отговора.

13.   Най-дборият вариант:

Намери с кой се чука.
Преструвай се, че не знаеш.
Изчезни от живота на тази без абсолютно никакви обяснения. Тотален игнор.

Обичала го, ама не обича да се докосва даже до него... Ти в ред ли си? !

14.   Ако си от "бързаците" Или просто не се съобразява с нейните желания в секса, няма как да иска. Това не го разбирате много мъже, но си е като изнасилство дори когато тя го прави "доброволно" и премълчава за да не те обиди.
Ако е така, променяйки каквото трябва, ако искаш да продължиш с нея.

15.   Дръж я, да видиш колко още ще издържи така, грешка е да я оставиш, по добре си искаи интимност с нея, да не ти пука, да мислиш, че й досаждаш е неправилно, показва ниска самооценка, имаи по - висока такава.

16.   Разбира се че има явно някой друг на хоризонта, една жена спре ли да иска секс на 99% го получава от другаде. Ако я болеше щеше да я боли и първите 2 години когато сте се скъсвали от секс.

17.   Аз мисля да се разделя с мъжа ми, защото е станал като пенсионер, с намалено либидо и въобще не се сеща да иска секс, а хем няма 40г. Не ми изневерява, поне със сигурност няма любовница, нито аз съм грозна. Просто битовизмите или нещо в психиката му явно са го променили, като го питам общо взето нищо не казва, мълчи и някакви общи приказки говори. Като тип не е женкар, но на мен ми писна аз да му хода на крака и да си искам, тогава не е отказвал, но проблемът е че той не е активен. Аз все пак съм жена и искам да видя някакъв ищах, че съм желана, а не да го прави колкото да не ми откаже. Много зле влияе на самочувствието това нещо. На прага съм да тегля чертата, за сега само притеснението как ще се отрази това на детето, ме спира.

18.   От описаното разбирам че си от така наречените "добри момчета" дето за всичко питат, стараят се да задоволят жената както могат, предлагат и да си избира кое как и т. н.

Обаче това поведение тотално убива инстинкта на жената да е подчинена от мъж и губи желание за секс с тебе. Отгоре на това е натоварена с отговорността тя да е мъжа и да решава кога, колко пъти и по какъв начин да бъде задоволена. Ти да инициираш интимност е предизвикателство за ръководната и роля което нема да позволи.

Следващата и стъпка е да намери мъж който да я освободи от тая отговорност за да може тя да е просто жена която го поема и се наслаждава на удоволствието които раздава.

Понеже немаш авторитет пред нея да промениш каквото и да било. Единствено може да продължиш в същата посока - БДСМ къде ти си роба а тя доминира.

От друга страна 2 г не е толкова много време за прежалване?

19.   Ние от 8 години сме така с моята жена! Вече забравих какво е секс.