Споделена история от Секс и интимност

Млади жени
Здравейте,
Чудя се, някой друг има ли такива желани и проблеми като мен? На 41 съм, а ми се прави секс с някоя млада девойка на 22-23. Знам, че всички ще кажат сега - та ти може да си й баща! Така е! Но аз няма да я наранявам, няма да се женя, а сам искам да я любя.

Побърква ме този мой фетиш и желание, но не знам къде и как мога да намеря такава девойка. Не искам да е проститутка, в никакъв случай, не искам да изглеждам педофил и пр. Но как и къде да се запозная? Не искам да съм шугар деди, т. е. - да е с мен, само защото мога да й купувам вещи. Не, мерси!

Към жените на 22-23, вие бихте ли правили секс с мъж на 41? Би ли ви възбудило или бихте били с него само заради парите? Говорим Само за секс, а не за любов, връзки и пр..

Благодаря, че ме изчетохте!

P. s, и нека, ако има набори, които си намират младичко за секс да споделят как и къде са го намерили и някакви съвети да дадат!

Коментари

2.   Приятелче, струва ми се, че много искаш. Ама да е млада, да не е с теб за пари, че да ти кажем къде е. Жените си имат материални изисквания и на 23, по-хубавичките си знаят цената. На толкова широко поставен въпрос може да се отговори да пробваш повече в някоя дискотека в Студентски, някоя мадама може да се излъже. Но без добра визия и парички, с които да компенсираш годините едва ли ще стане.

3.   Еми има много мъже с много по- млади жени. А, ти женен ли си?
Изобщо такива мъжа дето си падат по много млади жени, за разлика от тях никога не са ми харесвали.
Аз не бих била с 20 годишен например.

4.   А защо не си намериш някой по-голям от теб мъж за секс, той ще е активният, ти ще си пасивният? За какво са ти млади, неопитни момиченца? Те все още не са емоционално узрели, не знаят какво искат, нямат житейски опит в живота, нямат мъдрост и интелигентност, нямат на какво полезно да те научат. Пък и жените и на 30 са си млади момичета и още не са натрупали опит, самоувереност и не знаят кои са и какво искат от живота, камоли на 22-23 или по-малки. По-добре си хвани някое по-възрастно от теб активно татенце на 50-55, да те отрака отзад и да те обучи на някоя нова техника в секса, ще ти завърти главата и ще искаш още и още, момченце, казвам ти!!!

5.   Здравей,

Мъж съм на 31 - преподавател в университет. Стани и ти - студентки яко! :D

Иначе напълно нормално е мъж да търси млади (18-25 годишни) и красиви жени, също както е нормално жена да търси поддържани и богати мъже.

Виж сега - за да бъде младо момиче с теб, все трябва да дадеш нещо. :)

Жените се интересуват от 3 неща в мъжете - как изглеждат (слаби, стегнати, поддържани, със стил), какви ресурси имат (имат ли финансова стабилност, щедрост и т. н. ) и мъже ли са (държат ли се мъжки, контролират ли емоциите си и т. н. ).

Сега ако не изглеждаш добре (качил си килата) или не се държиш мъжки - само sugar daddy ти е варианта, ама ако другото е ок, ще си намериш.

Един приятел е на 32 и си хвана 22 годишна приятелка и 2 години са заедно вече (ама живее при него - не е само секс).

А възбудата на жените не зависи от възрастта (даже ако си по-възрастен и изглеждаш по-мъжки, ще ти се връзват повече). Възбуждат се от това как изглеждаш (както и ние от това те как изглеждат) - т. е. ако си яко мускулест, ще ги възбуждаш.

Има изследвания даже, че жените се кефят повече на средни на височина, но яко нацепени мъже, отколкото на високи и слаби (или неподдържани). Та във всички случаи - посещавай фитнеса пич! :)

Иначе къде да видиш млади жени - това да ти е проблема, бе!

- Запиши некой бакалавър ей тъй "за секса".

- Преподавай.

- Направи си Tinder сложи си яки снимки (с костюми, нацепен, рекламирай и малко "пари" - снимка с кола, имот или някаква дестинация).

- Запиши некви курсове, кръжоци или др. дето ходят млади хора. Танци, и др.

Брат, ако се облчеш добре и удариш дискотеките сигурно ще забиеш някаква, просто щото си мъж, за разлика от момченцата дет се правят на гъзари по дискотеките.

Само трябва да имаш самочувствието - ама то се придобива.

Издъни се 5 пъти в дискотеките (хвърли по 20 лв. за входа и не се наливай, а заговаряй некви пички). И лека полека ще ти се случи. :)

Ама си се рекламирай, с пари, с житейски опит и т. н. щото това ти е предимството пред младите. Даа, може да изглеждаш като sugar daddy пред младите момичета, ама ще ти се хване някоя.

Па ти ако не искаш да си и daddy - ще си я минеш и ще се разделите, пък може да си хванеш някоя и за приятелка.

Ама ако мислиш, че годините са ти проблем - бъркаш се.

Прочети книгите на Роло Томаси "Рационалният мъж".

Мъжете след 30 са много по-вървежни.

Идеалната възраст за един мъж е 36-38 години - обещал съм си преди тея години да нямам никакви сериозни връзки.

На един приятел баща му ми е идол. Щракал си е до 55 годишна възраст и си хваща жена 20 години по-млада и има 3 деца. Е верно сега му е малко трудно, ама си е направил кефа човека. :)

Поздрави!

6.   Мъже - не слушайте жените какво говорят, а ги гледайте какво правят.

90% от мъжете на възраст 18-80 определят пика на женската красота 16-25.

Това е биология, така ни е заложено. Ако някой ти говори противното, лъже и/или те манипулира чрез насяване на фалшиво чувство на вина към нормалната мъжка биология.

7.   Казваш какво търсиш, така като се знае, ще ти отговори, която е за теб, поддържаш връзка с нея, опознавате се, имаш отношения, хубави моменти.

8.   Ми аз съм на 33 и никоя млада не иска да ме погледне. То по принцип, която и да било не иска да ме погледне, но все пак....

9.   Ако си с жена на 22, това не те прави педофил. Това си е възрастна пълнолетна жена. На 41 години не си толкова престарял.
По-интересна е останалата част-" само секс, без любов, връзки"...
Защо й е на 22 годишна да се занимава с някой без любов на 41?

10.   Не си възрастен, но за 22-23 си голям. Предполага се, че мъжете на ок. и след 40 са зрели, улегнали и знаят как да се любят, много по-нежни и внимателни са, ако имат достатъчно опит.

11.   Аз съм жена на 25 и да, бих правила, но ако има сериозни намерения към мен, иначе не. И това важи за всеки мъж, без значение годините. :)

12.   От опит мога да ти кажа, че 20-25 годишните правят секс с 40 без никакви проблеми или задръжки. Просто трябва да си намериш подходящата мацка и да я свалиш по подходящия начин. Не е трудно. Най-лесно е срещу заплащане, но на мен лично не ми харесва това. Със свалка излиза по-скъпо, но си е интересно, а и остават приятни усещания освен секса.

13.   Моят съвет е да се поддръжащ добре. Аз на 19 имах приятел с 10 г. по-голям от мен. На 25 г. - с 36 г. по-голям и после на 27 г. - с 27 г. по-голям. Никой не е бил шугър дади, аз съм си хубаво момиче, не съм била отчаяна или нещо подобно. Сега приятелят ми от 5 г. е на моята възраст (35 г. ), но аз си харесвам най-много възрастните мъже. Невероятно мили са, грижовни и знаят как да доставят върховно удоволствие в леглото. Искам да кажа, че някои момичета точно това търсят. Успех! :-)

14.   Ж20
Спала съм само с мъже над 40 години, но всички, с които съм била, са изглеждали добре и са се държали мъжки. Сваляли са ме и други мъже, но аз подбирам. Не съм манекенка и не съм топ момиче, но смятам, че имам някакъв чар, щом са ме харесвали и съм излизала с доста умни и зверски добре изглеждащи мъже. Търси по разни приложения за запознанства, но на снимките ти трябва да бъдеш себе си. Защото, ако се стигне до среща с някое младо момиче и не изглеждаш като на снимките ти и не се държиш така, както в чата ви, няма да се получи нищо от личен опит го казвам.

15.   Авторе,
сега ще те нахейтят, но не им обръщай внимание.
Има жени които харесват дъртаци които изглеждат добре за възраста си. Аз съм на 50 и познавам 18- 20 годишни които ме харесват. Досега никоя не съм чукал. Има някои които зяпат по дъртите и не проявяват особен интерес към младите. Опитах се да пробутам една моя приятелка (на 17) на сина ми (също на 17). Той обаче не я харесва, а гледам че и тя не проявява интерес. С охота комуникира с по- възрастни мъже, да речем над 30. Може да става дума и за психическо отклонение, мисля че се нарича Електра Комплекс.

16.   Аз съм жена, но ти пиша с идея - запиши да учиш бакалавър/магистър с младичките. Някоя по-женска специалност. Например педагогика или филология. Помагай им с лекциите и упражненията, ходи на купоните и ми се струва, че ще чукаш и още как.

17.   Само секс с млада трудно ще ти се получи. Доста млади момичета са израснали без бащи, в разведени семейства или бащата работи в чужбина. Тези млади жени виждат във възрастните мъже заместител на бащата и се обвързват силно емоционално. След това можеш да започнеш секс с тях, та даже и да ти родят... ако могат, че то и това е проблем сред младите жени сега.

18.   Винаги съм смятала, че в тоя възрастови диапазон, е по-важно как изглеждаш, а не на колко точно си години. Голям праз, че си на 20, ако имаш лоши гени и/или неподдържан външен вид. В тоя ред на мисли, ако мъжът изглежда симпатичен (нямам предвид красавец), винаги бих го предпочела пред такъв на моята възраст. Познавам няколко около 40-те, които бият с много обиколки редица по-млади мъже. Ако не бяха женени и имаха интерес към мен, хич нямаше и да се замисля.
Изобщо, ако си тъп и грозен, няма значение колко си млад. Важи и за жените... предполагам, че не искаш 22-годишен трол, просто защото е на 22 и останалото няма значение. ;)

19.   От автора: ще отговаря на всички въпроси, но в отделно мнение. Сетих се да попитам: дали някоя дама, от пишещите тук, не би си оставала лекинко координати за виртуална кореспонденция на първо време?
Мерси!

20.   Щом питаш как да стане, значи не е работа за теб. Истинските пичаги и мъжкари се научават сами. Може би твоята съдба е да постъпиш в манастир и да прекараш остатъка от живота си в молитви.

21.   На 36 си намерих любовница на 22. Бях в развод в момента, т. е. вече живеехме разделено с бившата. Изобщо не ми е било самоцел подобна случка. Стана като на шега. Беше супер свястна девойка и даже аз се влюбих. Въртяхме любов 3 години. Тя много искаше дете с мен, а мен ме беше страх на 39, а и вече имах дъщеря на 14 год. Реших, че на 39 год. вече съм дърт да започвам от начало и няма защо да залъгвам момичето, като предприех съответните действия. Беше голяма драма раздялата... Но преживях го. Слава Богу и тя си намери мъж на годините й. Казва, че още ме сънува, и че и мъжа й, и родителите й знаят, че аз съм голямата й любов. Добре, че и аз намерих своята жена с голямо Ж. Иначе нямаше да си простя, че съм изоставил момичето...

22.   Н 5, коментарът ти е 100 :))) дали ще бъде разбран обаче? !

Ж

23.   Коя млада жена ще се загроби с гаден чичак? ! Отдавна си изпуснал влака. Можеш да компенсираш единствено с много пари, но ти ако имаше пари, нямаше да разпитваш непознати хора в сайта. Вариантът за теб е да плащаш на проститутки или може би туризъм до някоя азиатска гнусна секс дестинация.

24.   Най-лесно - в някой хотел. Младо момиче няма да е с теб само за секс, освен ако не е нимфоманка или има daddy issues. Но и в двата случая говорим за психично отклонение. Нормално момиче може да забиеш, само ако има много ниска самооценка или пък си търси спонсор.

25.   Към 23 - ужасен коментар, как може такава злоба към непознат!
Към автора - младите момичета за да са теб, ще е заради сериозно обвъзване, а не само секс. Нямаш ли интерес към жени около твоята възраст? Сигурен съм че можеш да намериш някоя, която също иска забавление, без обвъзване.
Зависи и колко си претенциозен, разбира се. Аз примерно нямам сериозни претенции към външността на жените. Единствено държа да няма някакви диспропорции по тялото, тип анорексично слаба или пък страшно много излишни килограми. За лицето всеки си има критерии. Последните жени с които спах, бих ги определил между 4-6 по десетобалната. Но пак съм намерил достатъчно неща в тях, които да ме карат да искам да спя с тях

26.   Чиче, теб те е треснала кризата на средната възраст май? Че си и пинтия, иска ти се младо, ама без пари. Малка е вероятността да ти върже някоя ей така, за нищо и да те обслужва като безплатна проститутка, трябва да е съвсем изпаднала. Тя на 22- ти на 42, все едно жена на 62 години да си търси мъж на 42. Ти ще искаш ли такава?

27.   Номер 23 не е злобна, а е напълно права. Колко злоба се лее в този сайт срещу жените и странно защо се толерира, а мъжете пишат всякакви безумици и сериозно очакват разбиране и подкрепа.

Той е на 41 и иска "дъщеря си"... Това са 20 години разлика. Друго поколение. Както и да изглежда. Може и да е хубав, запазен мъж. От това, което виждам, за съжаление повечето български мъже още на 35 са се предали. НО жената трябва да е на 20 и слаба, точка!

Колко 22-годишни жени (даже са още момичета) са искали, или искат с 41-годишен? Ама честно?

И този даже не предлага стабилност, връзка, брак, да ѝ помогне в живота, да ѝ остави нещо, да я създаде дори като личност. Има такива МЪЖЕ - не гледа на младата жена като на парче месо, а мисли за бъдещето ѝ. Образование, професия, собствен бизнес - да я съветва, въвежда, да вземе и тя нещо стойностно от него.

Не... Този не само ще си я ползва за секс, ами и нищо не иска да плаща, даже и смешните сметки, които правим жените на срещи сигурно.

Е, страхотна оферта..

Да, навремето може и да е било някаква норма млада жена с по-възрастен мъж. Но тя не си е давала младостта ей така, за нищо.

Която и да има отношения с 20 години по-голям при такива условия, после ще съжалява.

29.   Няма нищо фетишиско или болно в това мъж, на каквато и да било възраст да харесва младите и стегнати жени. Дори и на 90, винаги ще точим лиги по тях а не по сбръчкани лели и бабички. Природа.

Номер 5 точно описа вариантите. Респект!
Речната риба е в реките, морската в морето. Младите пи***а не ходят в Пиано барове и планини. Нито в груповите занимания по йога/танци/рисуване с вино.

Проблемът е в индивидите като автора - нерешителни, скучни, страхливи, вечно търсещи одобрение, стиснати, ненаучили нищо за живота мъжлета. И които не знаят разликата между любов, секс, желание, похот. НО с куп изисквания.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

30.   Аз лично познавам момиче родено 95та година с гадже 66 набор, който е публична личност. Бащата на това момиче е 67ми набор.
Една приятелка ми разказа, че преди няколко месеца е била на сватба на нейна приятелка 92 набор и някакъв 64 набор.

31.   Абе и аз отскоро се замислих, че е време да изчукам нещо младо...
Откакто се хванах че, заглеждам гаджето на сина ми...
Кофти ситуация, ама май ще трябва да отида при някоя, младичка проститутка....
М45

32.   Пробвай се при някоя сервитьорка, пообиколи насам-натам набележи си някоя и опитай. Дай и бакшиш, направи и комплимент и нищо чудно да ти откликне някоя. Успех.

33.   32 - Да бе, за 5 лв бакшиш и за един лигав глупав комплимент ще му пусне някоя? Как пък не!? Че те циганките по магистралите не бутат за толкова.

34.   31 еми да, ще трябва да отидеш при проститутката, няма начин. Не можеш да крадеш гаджето на сина ти, защото така ще те намрази доживот и ще си печелиш смъртен враг №1 в негово лице завинаги, и най-малкото никога няма да ти проговори повече. Ако не искаш да разсипваш свещената връзка баща-син заради някаква дрисла, то по-добре избери проститутката, щом толкова много те сърби.

35.   33, има какви ли не разпоретини, които пускат не за 5 лв., ами без никакви пари. Трябва само да ги омаеш с думи, да им сваляш звезди, да им обещаваш разни работи, и вече са ти в кърпа вързани. Женското съзнание е много по-просто и лесно за разбиване, отколкото някои мъже предполагат.