Споделена история от Секс и интимност

Прием на Ескапел
Здравейте драги читатели! Дойде ми на 30 Септември и ми спря на 6 октомври. И на следващия ден правихме секс със приятелят ми без презерватив той беше леко подпийнал и ми каза, че не се е усетил кога е свършил като го извади спермата се стичаше върху клиторът ми! За наше успокоение пих Ескапел може би час след случката. За първи път го пия. Два дена след това ме боляха гърдите.. Става ми лошо. А снощи четири дена след приема му получих леко зацапване като тъмно розово или кафеникаво беше. И ме боли ниско долу корема като все едно ще ми идва втори път. Това нормално ли е да е от Ескапел?

Коментари

1.   "Нормално" е, разбъркваш си хормоните и убиваш потенциалния зародиш...

2.   Това е бум от хормони. И да не е свършил в теб, без презерватив винаги има риск, просто прочети повече по този въпрос.

3.   Внимавай с това хапче и се пазете повече

4.   Има странични ефекти, но чак такива не е нормално. По-добре да посетиш гинеколог. И не се успокоявай, ефективността му не е на 100% гарантирана, ако не си бременна си го вземи като поука и мислете преди да правите небезопасен секс.

5.   Иди на лекар.

6.   Ескапел е страшно вредно хапче, но вие го пиете като бонбонки, за да сте уж "спокойни". Ако продължавате така, някой ден ще се събудите "спокойни", че никога няма да може да имате деца! Стерилитетър ви е гарантиран.

7.   Този препарат може да ти обърка цикъла за месеци напред. Доста често се случва.

8.   Ескапел си е хормонална гадост, по-добре да го избягваш. Иначе, за свое успокоение, запиши си час при генеколог и си му обясни, той ще си ти каже как седят нещата. Аз съм пила само един път в живота ми, нямах никва странични ефекти после.

9.   Благодаря Ви за коментарите!

10.   Ти луда ли си?
Искаш да не можеш да имаш деца ли?
Веднага спирай с тия глупости.

11.   До номер 10
Нямам намерение да пия втори път от това хапче :)