Споделена история от Секс и интимност

Да предложа ли на мъжът ми да направим тройка с мъж?
Омъжена съм и обичам много мъжът ми. Преди 5 години той получи травма от падане с мотор. Винаги съм била против той да кара мотор, но никога не ме е слушал. Сега мъжът ми се предвижва с инвалидна количка. След травмата мъжът ми спря да вдига самолета. Като правим секс той ме лиже и използваме двойно дилдо. Аз му предложих да пробваме с двойно дилдо да правим секс и той се съгласи да пробва. Беше ми писнало сама да се задоволявам с играчка, понеже така се чувствах самотна и исках да включа и мъжът ми и затова му предложих. На мъжът ми му хареса секса с двойното дилдо. Целуваме се и се прегръщаме. Има близост между нас. От известно време искам отново мъж да проникне в мен, но не искам да изневеря на мъжът ми. Затова се сетих че може да направя тройка с мъжът ми друг мъж. Да предложа ли на мъжът ми да направим тройка с мъж? Не знам, как би реагирал на това ако му предложа, но не искам да му изневерявам и да се крия. Мисля си, че на мъжът ми също може да му хареса, ако и него го задоволи мъжът, ако мъжът ми пожелае.

Коментари

3.   Не съм против подобни експерименти, ама при започване на сериозна връзка е някак странно да се практикува. Едно е да си ходиш с някой за чук-чук и да си разнообразите, друго е да си вече в семейни отношения. Далече съм от мисълта, че го обичаш много.

4.   Ако е достатъчно зрял, обича те и те разбира, че имаш физическата нужда от това ще се съгласи.

6.   Я сама си го представи - Тройка, мъжа ти е инвалид, мъжът за тройката не е, ще седи на инвалидната количка докато друг мъж чука жена му пред него и ще му стане доста кофти защото той не би могъл да те задоволи по този начин заради неговото физическо състояние. Изневярата по-малко би го наранил, а ако той не знае ще е по-добре и за двамата

7.   Да ти кажа, изневярата ми се струва по-безболезнения вариант. Това с тройката в неговия случай си е чисто унижение. Ще се обвинява, че не може да тв задоволява, а другия ще се види в ебати картинката, докато те оправя, а инвалид седи и го гледа.
Като мъж щях да кажа -айде поредната, която търси чуждо, но в случая е разбираемо.

8.   Според мен изневярата от твоя страна в този случай е по добрият вариант. Едва ли ще му е приятно от инвалидна количка да гледа как чукат жена му.

9.   Надявам се историята да е измислена, иначе е просто тъжно. Дали наистина има обич и любов между двама души, става ясно в такива моменти. Лесно е да си влюбен и щастлив, когато всичко е наред и си здрав, млад или богат.

12.   Просто трябва да го попиташ, аз бих се съгласил без да съм инвалид. Достатъчно би ми било, че не ме лъжеш, да се криеш и прочие.

14.   Тъжна история... И голяма дилема. От едната страна - дълг и отговорност, от другата - нормални човешки нужди, които не може да се очаква да погребеш.

Пак добре, че жената не го е зарязала при явно трайна инвалидност, защото има и такива случаи. Но и мъжът, въпреки определени трудности, се старае да задоволява нуждите на жената. Защото и такива хора има: "Аз съм инвалид, не мога дори да се обслужвам, а ти за секс мислиш? "

Лично аз не мисля, че изневяра зад гърба на човек в такова положение е достойното решение. Но и мъжът сам трябва да реши. Според мен е направил достатъчно в посока и жената да е задоволена сексуално, не е егоист.

16.   Няма смисъл, по добре или бъди с него или си търси мъж като за теб.

17.   Баси тъпотиятя
"ако и него го задоволи мъжът, ако мъжът ми пожелае"
- как така него ще го задоволи?? Мъжът ти да не е гей?
"... да направим тройка с мъж"
- ква му е работата, да ви свети ли?
Ако бях на мястото на мъжът ти щях да те пусна да правиш секс с който си искаш.
Щом мъжът не може да си свърши мъжката работа, не може да има някакви претенции към жената.
Същото важи и за жените.

18.   Ако изобщо историята е реална, неслучайно като се сключва брак, се дава обет и се казва "в болест и здраве... ", не се казва "ако се инвалидизираш, ще чупя курове пред теб, понеже няма да издържам да ме сърби шундата". Точно за такива случаи е измислен тоя обет. Когато всичко е ток и жица, всеки може да е курназ, ама истинската същност се вижда в такива момента, когато трябва да направиш жертва. Ама на кого му дреме, живеем в консуматорско време. Важното е шундата да е начесана.

20.   Защо ли доста коментари не са одобрени... От одобрените никой не пита "защо и какво двойно дилдо", при положение, че е споменато три пъти (като че ли не съвсем случайно). Важно е авторката да каже в чий анал пъхат втората половина (първата явно е за вагината й).
Също не се коментира и до пускането на авторката, че може мъжът й да се съгласи третият да го оправи и него. Едва ли го казва съвсем случайно, от чиста наивност или глупост. По-скоро ни е спестила някои конкретни подробности, като вероятно е очаквала да се досетим за тях.
Мод, не виждам причина да не качиш и този ми пост. Качените отговори изобщо не са обективни и коректни към питането като цяло.
Нека авторката уточни, мъжът й проявява ли би-наклонности?

21.   До 20 от авторката:

Едната част на двойното долдо е пъхната във вагината ми, а другата част се пъха в дупето на мъжът ми. На мъжът ми му харесва, да се задоволяваме така с него.
Мъжът ми досега не е правил секс с мъж.

22.   Така си и мислех. Има значителна вероятност да приеме идеята за трети с тенденция и той да "пробва". Как да му го предложиш, обаче само ти можеш да знаеш. Би трябвало да си имаш подход, тактика при поставяне на подобни, щекотливи теми.

23.   Говори с него, ако е съгласен го направете.

25.   Това, че е парализиран няма нищо общо със ерекцията. Поста е меко коазано лъжа и няма общо със действителността. Явно цели нещо, но до там.

26.   Всичко това е извратено и перверзно!

Съжалявам, че го прочетох! Но все пак да ти дам един съвет!

Не го прави!

Човек затова има разум, за да може душата(висшето) да командва тялото и да взема разумни решения, а не тялото(низшето) да е водещото!

27.   Ако имаш нужда, насреща съм.

29.   Предложи му тройка с двама мъже, а той... да ви гледа отстрани.

30.   Ако имаш нужда или желание направи го! Направи го сама първия път, но със знанието на мъжа ти. Иначе ще ти е трудно да се отпуснеш!

31.   До Аватара
Най лошото нещо е изневярата.
Трябва и двамата да сте съгласни за трети в секса. Трябва всичко да е взаимно. Трябва да знаете какво желаете. Мъж на 54год. К. Д

32.   В сложна ситуациа си попаднала...
Според мен трябва да развиеш неговата фантазия на ниво, че той да ти го предложи.
Какво имам предвид?
Съпруга ми има фантазия да ме сподели или по-скоро да ме види с друг мъж...
Последните десет години неговата стратегия е целенасочена в тази насока. И по всякакъв директен или индиректен начин влизам в ниакакви "случаини запознанства' с непознати негови "приятели"...
До такава степен е развил в мен тази негова фантазия, че тя се превърна в мой блян...
Искам тройка със съпруга ми и трети, но незнам как да му го призная...
Опитай се да па предизвикаш неговата инициятива.
И момента на откровениа разговор в случая е предопределящ.

34.   Не знаем как ще реагира при разговор за трети дори да се спомене, че е само за секс. Трябва да се предразположи. Всеки ще реагира различно. Според мен не пречи да се предложи дори е възможно веднага да откаже. Аз ако съм и знам, че мога да вярвам на половинката бих се съгласил, но това съм аз.
Дори бих искал да Ви помогна в случая. Никога не съм го правил преди, но съм склонен на би изпълнения. Ако желаете пишете.
М41

37.   Не е отговор на въпроса ти, а мое си мнение. Ако бях мъжа ти и ми беше предложила тройка с друг мъж, щях да го приема точно като изневяра. Аз лично не бих си простил да гледам как друг мъж прониква в жена ми и на всичкото отгоре да съм пряк свидетел на всичко, което се случва. Това си е чисто оправдание, че просто искаш да му изневериш, но понеже не искаш да се чувства виновен, искаш да му предложиш тройка, понеже така все пак имаш неговото съгласие някой друг да прониква в теб. За мен в една жена най-важното е нейната в*гина. Ако ей така си раздаваш дупката на хората, то каква стойност ще има тя?

38.   Според словореда на историята, меза на бот който се учи да генерира човешка реч в реална обстановка. Най-трудни в програмирането са моралните дилеми, затова в сайтове като този има множество преведени от другаде теми. Все още са несъвършено написани, но в скоро време няма да е така и няма да може да ги различим.

39.   "" Затова се сетих че може да направя тройка с мъжът ми друг мъж. Да предложа ли на мъжът ми да направим тройка с мъж? Не знам, как би реагирал на това ако му предложа, но не искам да му изневерявам и да се крия""" Това е много опасно предложение, почти 99, 9% ще размажат от бой тази, която предлага тази перверзия. Никой средностатистически мъж няма как да му се "зарадва". Смятам, че е много опасно за инициаторката. Това няма как да е истина, такива неща стават само в порно-романите и порно-филмите, а в реалният живот много боли, особено в страни като България, която все още не е прегърнала пълно-форматно американогейският, демокраничен, неолиберален феминизъм.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

40.   Това е писано от мъж

41.   Има толкова сайтове за запознанства... направи го с човек като теб.. дискретно.... в твойто положение има много.

42.   История измислена, но затова пък гнусна.

Освен че иска да внуши на читателите "новото нормално", апелира към съчувствие и разбиране към ненормално поведение?