Споделена история от Секс и интимност

Към колко години, жените спират да се обезкосмяват долу?
Здравейте,
Разбира се, че е индивидуално, но ми е интересно женското мнение, към колко години спирате с обезкосмяването долу?
Наскоро имах интимност, с по-голяма от мен жена, и се изумих че, на 54 години, беше абсолютно гладка долу.
Просто аз очаквах, не съвсем натурална, но поне подстригана.. а тя... съвсем нищичко..?
М46

Коментари

51-90 от 90

81.   И на 100 години да стана, аз няма да спра с обезкосмяването, ако ще и предумирачка да съм.

83.   До 81
Скъпа, жива и здрава да бъдете.
На такава възраст, дори и доста по-рано, няма да Ви е нужно да се обезкосмявате, защото тогава вече няма да ги имате.
Предумирачка се пише отделно- пред умирачка. Но съвет от мен - не използвайте тази дума.

85.   Жена ми е на 49 и не е престанала. Просто не ѝ е ок.

87.   Не се епилирам, нито си бръсна триъгълника.

91.   Още не съм го направила. Нямам гадже. Доста силно окосмена съм. Не съм сигурна, дали някога ще се обезкосмя на това място. Може би само при раждане. Мама също е окосмена и не се е бръснала. Говорили сме с нея по тази тема. Казва ми, както аз си преценя.
Ж 21

97.   Има ли все още жени които са окосмени подмишниците и не се бръснат там. Окосмените женски подмишници са много секси.

98.   Излишни косми по женското тяма няма, има излишна многи излишна тъпотия в българското стадо от олигофрени и дебили.

102.   До 99.
Абсолютно подкрепям.
Окосмените женски подмишници са мнооооого секси.
Както и путката, разбира се.
Настървяват ме...

103.   До номер 79, минавай ги с ножичка, ако толкова те дразнят дълги или поне веднъж седмично, мисля че няма да е проблем.
М 27

106.   мъж - запознах се с една дама на 40 и имахме сексуални отношения. Беше гладка по дупето и устните, но над тях си беше оставила триъгълник. Нищо смущаващо. Предната ми приятелка беше по младичка и веднъж седмично бръснеше всичко под душа

108.   Триъгълник и срамни устни не обезкосмявам. Напълно естествено руса съм с доста окосмяване отдоло. Лъжът ми така ме харесва и направо става "луд" по мен като ме види голичка.
Ж26

111.   До 108 - за мен повече от двуседмична "брада" е too much за жена. Освен ако не е оформено с ножичка. Излиза че въобще не се бръснеш долу

113.   До 111
Ужасен мъж сте!
Моят мъж ме желае окосмена и съм такава. Съобразявам се с мнението му, а и едно задължение по-малко за жената.

115.   Женички, женички, най-добре е нищо да не бръснете и скубете, ама пуста простотия дето ви е изпилила мозъците в продължение вече на 30 години!
Добре си беше едно време - натурални хубавици, сега - пълна отврат.

119.   Миналата седмица се прибрах от Тайланд, по точно от Пукет. Това е мястото на разврата. За нищо пари - свирка или секс - стотици да не кажа хиляди проститутки. Само това търсят. По плажове, по барове, по улиците - навсякъде. А храната в курорта - много вкусна и много евтина.
Та по темата - изчуках четири момичета от седемдневния ми престой и четирите бяха окосмени между краката. Имах чувството, че там епилация не се прави, а и да Ви кажа никъде не видях козметично студио да рекламира епилация.

122.   119, на изток женското окосмяване се смята за секси и възбуждащо. Та то отличава зрялата жена от момиченцето и е напълно правилно да е секси. В Европа епилацията е късно явление, от нашето съвремие, масова се наложи от САЩ едва към края на 90-те год. на запад и след падането на социализма на изток. Зачпочва се в САЩ още по време на ПСВ, когато долните търгаши от Жилет, решават че ще удвоят печалбите си ако и жените използват самобрасначките им. И започва една бурна война срещу нормалното женско окосмяване, че трябва да се премахва. В Европа тая тъпотия тогава не пробива. Вижте еротични и проно-снимки от началото и целия ХХ в. почти до 80-те год. Нета е пълен с такива сайтове. Всички жени са натурално окосмени в путките и подмишниците, това е особено задължително за французойки, германки, италианки, па и за всички европейки. Гледали ли сте снимки от занятията на спортиня женски съюз в ІІІ Райх. Без изключение, всички момичета и жени са с окосмени подмишници. Гледали ли сте снимки от чехословашките спартакиади по време на соца - същата картинка. Или кадри от чехословашки филми, където има голи сцени - всички актриси са с окосмени подмишници и путки (където се показват). Има ги в нета, или конкурсите за мис Италия, особено 50-6о-те години, всички участички са си натурално окосмени. Ами филмите на Фелини - всички актриси - с окосмени подмишници. За Тнито Брас да не говорим - там е задлжително. В ГДР - също, там жените са нъплно естествени - никаква епилация, никъде. Като си спомня плажовете през 80-те, всички жени си бяха натурални, епилация никаква, и наши и чужденки, е основно от соц-лагера, но имаше и по някоя западнячка. Само тъпите съветски женщини масово си бръснеха подмишниците. У нас това безумие на епилацията започна да навлиза през 90-те години, първо при тийннеджърките, после и при майките им, и се наложи едва след 2000 г. Днес е поголовна психоза. Пълно безумие и триумф на долната американска пропаганда. Нагледно доказателство как може леко да се манипулира тъпото човешко стадо, както ви манипулираха да се ваксинирате по време на ковид-истерията.

123.   Точно възрастните жени трябва да се обезкосмяват,
защото с годините космите оредяват и побеляват и ако се оставят да растат на воля, гледката е неприятна.
На младите жени са гъсти, къдрави, без празни места…
Всяко нещо трябва да бъде съобразено с възрастта, дори и това.

Мнение на жена на 56 г.

124.   123, наистина посивели косми там долу не са приятна гледка. Но и избръсната от долу жена не е особено страстна гледка, някъде на 75% е страстоубийствено колкото сивите косми долу. Не може ли да се боядисва там долу както косата? Няма по-сладко нещо от леличка с гъсто тъмно окосмение долу.

125.   До 123 : Това са глупости. Мъж съм и много пъти съм бил с по възрастни жени, побелели отдолу. Мен интимното окосмяване ме възбужда без значение какво е - важното е да го има.

126.   Мъж, който се възмущава от женското окосмение долу, не е мъж за мен

128.   Момиче на 17 съм от Враца. Нмам доста силно интимно окосмяване и никога не съм го махала. Нямам гадже и никога не съм имала до момента. Нямам намерение да ги махам, надявам се когато вече съм с гадже, той да няма нищо против да съм си така. Но ако иска да съм гладка, ще го правя заради него.

132.   Не знам как една толкова отвратителна тема може да бъде постоянно коментирана и тикана пред очите ни?

Авторе, МЛАДИТЕ жени са за секс! Ако си се насочил към възрастни лелки значи нещо ти има. Сексът при жените приключва много по-рано отколкото при нас.

134.   Здравейте, момиче на 20 год съм, студентка в Софийския университет от Враца. Отдоло съм с интимно окосмяване и никога не съм го бръснала или епилирала. Гадже нямам, а и не съм имала още. Незнам когато вече съм с партньор, той как ще ме желае, но ще се съобразя с неговото мнение. Ако няма против, ще съм си естествена. Все още съм и девствена и не съм го правила със никой.

136.   132. ти просто си глупак! Сексът при жените продължава и след 50 г. и след 60 г. Важното е дали са обичани и желани от мъжът до тях.

140.   Феминситките може да плещят всякакви глупости, но в едно се прави! Трябва да се престане да се налагат скапани стандарти на поведение от разните му педали, за това жените да са винаги обезкосмени. Затова си искат космите на подмишниците и путките и са напълно прави! Подкрепям ги! Оказва че при соца жените бяха много по-свободни отсносно телата си, имаха пълните права да бъдат напълно естествени, отколкото сега, при тая пълна диктатура на епилопсихозата!

141.   Замислете се, защо при художниците от Ренесанса се налага канона, когато се изобразява гола жена, да не се изобразява окосмяването й, в пубиса и подмишниците, гърдите й да са малки и ареолите със зърната - едва забележими. Причината е ясна, жената да се лиши от всичките си сексуални белези, които могат да възбудят зрителя. Едва към края на 19 век, по-свободомислещи художници отхвърлят този канон и започват да рисуват голи жени в напълно естествено натурално състояние, така както ги е създала природата.

143.   141, ти не можеш ли да се ЗАМИСЛИШ, че няма канон за изобразяване на голо женско тяло в Ренесанса!
Явно не можеш да се ЗАМИСИШ, че автора намира това за красиво!? !
М47

144.   132, чукай на дърво. Секс може да спреш да правиш много млад. Не разбирам защо изобщо отваряш тази тема, а не си изчел десетките (по-скоро стотиците) теми за мъже загубили потентността си в много ранна възраст.
Жената за да прави секс е достатъчно да си разтвори краката. Желателно е да е влажна, но много "ебачи" не свършват нужното и го бутат на сухо. Най-после има лубриканти или плюнка поне.
При мъжа: трябва да го вдигне на макс, да го държи така достатъчно време без да експлодира преждевременно, да има здрав кръст за да клати доволно дълго. Всичките тези неща много често не ни съпътстват твърде дълго всички. Вярно, някои вършат работа и на по-стари години, но по-скоро са малцина. Ти дали ще си от тях? А дано...
124, фантазирай си за леличка с гъста и черна вълна ;) След една възраст стават като проскубани кокошки. Боята няма как да им я сгъсти. Може би наистина за тях е по-уместно да се бръснат ако водят полов живот (дай Боже с по-млади :) ). А имат и още доста неща, които е много вероятно да ти го съборят. Казвам ти го от опит. Падах си по лелки на младини. Имам и много хубави спомени, но и провали.

145.   До номер 144 – винаги съм си мислил, че простите
хора намаляват, но ти ми показваш, че това е устойчива величина. Какви тъпотии си написал/а, никой не може да превърти играта така. също така се отнася и за номер 124, 119 – има и други тъпоъгълници. Не знам дали не става дума и за рандом-профили, но сте просто без коментар по тъпотата

146.   Аз се бръсна М29 от Варна, никога не съм имал приятелка и съм девствен, но вече ми се иска, харесвам леко пълни и пълни дами, слаби не ме привличат толкова много, но все не намирам, вечно са обвързани и ми тежи, че съм сам

147.   До №146
Мъж си от Варна. Там лятото е пълно с туристки. Толкова ли няма - а идват и от чужбина.
Задай си въпроса - защо не мога да си намеря? Промени нещо в себе си - външен вид, прическа и тн. Защо си бръснеш пениса? Това си е педераско отвсякъде.

148.   145, (и 132 ли си? ) ти като си остроъгълен, се обоснови! "Просто така" няма проблем да ти изсипя един говновоз на главата и да те пратя на обществена баня.
Най-лесно е, на когото не му харесват такива разговори, да не чете тук.
Обидните квалификации не са аргумент! След такива като ехо се връщат много такива към теб. И колкото повече крещиш, толкова повече ще кънтят в ушите ти неприятни слова.
Съвсем друго е ако се аргументираш. Нормално е твоят мироглед да е съвсем различен от всички други. Не пречи да споделяш вижданията си. Но да мислиш, че те са единствено правилни... не звучи здравословно.

149.   146 съм - Мога и да не се бръсна, ще се съобразя с приятелката ми, когато я срещна
Харесвам естествената красота у жената, по-малко грим за мен е по-красива.
Относно дали тя се бръсне - със сигурно ми допада да бъде натурална на интимното място, избръснатите са като деца....

По-пълните жени харесват ли не толкова слаби мъже?
Висок съм 1. 69 69кг

Дали има тук някоя варненка, която би искала да се запознаем?

150.   До 147, (не съм 146), бръсна си го понякога с идеята, че изглежда макар и мъничко по-голям. Реално ми е 14.
Защо да е педалско? При необръснат, при фелацио винаги "се хапва" по някой косъм. Най-малкото е неприятно. Също както на мен не ми е при кунилингуса. Не че не лижа изобщо необръсната, но не е много приятно като си отпасеш... Та и затова и аз се бръсна понякога, без да имам никакви педалски мераци.

152.   Триъгълника не си епилирам /бръсна/.
Жена на 40 години

153.   Като станат стари баби вероятно.

154.   До 143. а ти се замисли, че през Ренесанса епилация не съществува и жените са били напълно натурални! Историята ти куца, тая простотия американците я натрапиха в Европа и но в наше време.

158.   Ето какво казват нашите сърбизирани сънародници, шопите и торлаците от Моравско на диалектен български: "Ja волим да напуним шаку рутавину кад jу уватим доле". Казано на съвр. български "Аз искам да си напълня шепата с рунуто й, като я хвана отдолу! " Та и аз така, хвана ли жена си за руното между краката, почва да ми става. Жената няма ли косми отдолу е все едно да консумираш заместителен продукт, а не оригинала.

159.   Ето какво казват умните и образованите жени: По какво се различава маймуната и човека? Маймуната си е такава, каквато природата я е създала, а човекът има възможност да поправи нещата, които не са наред.
Разбира се, има огромно море от прости хора, които и с интернет, и без интернет, си остават прости.
Искам да ви питам – миете ли си гъзовете след тоалетна или нали сте натурални – и това не правите?

161.   Умните и образовани жени са естествените жени. Кухите патки правят това което им внушава рекламата. и ти 159 си от тях. Даже си много по-ниско в еволюционната стълбица от маймуните, на нива голяма бяла птица, при това оскубана трътка.

51-90 от 90