Споделена история от Секс и интимност

Вече 15 години семеен и сексуален живот
Здравейте. Поста има за цел да насърчи семейства като нас. Вече с мъжа ми гоним петдесетака, женени сме от 15 години, имаме 2 деца и още си правим редовно секс. Надяваме се повече семейства да са като нас. Успех.

Коментари

1.   На мен ми звучи като с цел да се фукаш и да накараш самотните хора или тези, които имат семейни проблеми, да се почувствате зле.

2.   Ние също сме близо 15год заедно, но секса намаля драстично, в началото имаше дни когато го правихме по 4-5пъти докато той можеше, сега ако е 1-2пъти в седмицата е добре ако повтори е още по добре, желание май има ама възможности май няма, каквото е такова играчки да има
Ж36/М43

4.   Напиши го в съседната тема "След брака сексът замира", защото там на авторката не й се вярва, че има хора като вас!

5.   Ние сме на 45-46 години, семейни от почти 20 години с две деца и правим секс поне по 4 пъти на седмица, сутрин се събуждаме с Обичам те и заспиваме вечер с целувка и прегрънати!
Любовта съществува!

Москвич 412

6.   Правите вие друг път.... ние сме на по 33-36, че не правим, пък ти на 50 правиш.... и ние сме с 2 деца и като гледам какво е не знам как намирате време да се плющите.

7.   Ами... Жените в днешно време искат да си правят каквото си искат и после да са като вас. Което няма как да стане. Искат всичко, че и нагло го заявяват. И аз се надявам, но времената са други.

8.   Към 45 г. и с около 15-20 години брак е съвсем нормално сексът да е един два пъти на седмица.. , ако е по-малко може и да има проблеми

9.   Ние сме с 18 години брак и две. Правим редовно секс 4-5 пъти седмично, предимно сутрин, че с децата си е по трудничко, а и повече ангажименти.
Ж40/М43

10.   Номер 4 е с точно мнение.

11.   Е баси късметлиите. Завиждам ви благородно.
При нас е слаба работа.
Исках да се развеждам понеже правехме веднъж на 2-3 месеца и то с постоянни молби. Ако не се молех сигурно щеше да е само на нова година. Пък ако тогава не може- на следващата.
Жена ми реши да не се развеждаме и обеща да дава 2 пъти седмично. Но рядко се случва. Обикновенно е 3- 4 пъти на месец.
Като гледам, повечето са като мен. От брака няма много файда. Като пораснат децата- всеки по пътя си.

12.   Зависи какво е за теб редовно. За някои това може да е рядко. Интересно, като децата ви са в съседната стая как го правите? Защото се чува всичко ….

13.   Абе автора сигурно е на 3 ракики и говори глупости.
След 15 години хоратанамаляват секса до няколко пъти на годината понеже жената вече има любовник на който му дава да прави с нея всичко което забранила на мъжа си, а той или я моли за секс като мухло... или отива да търси нещо с пари или стара съседка или сам под душа.
Аз спрях секса на мъжа ми понеже съм голям инат, не ми даде пари за екскурзя в Ту. ция, и му казах ти ще видиш... аз ще ти науча.
Сега всяка вечер ме пипа и ме моли за секс но не ми пукааааа, имам си млад атлет на който му правя пълна програма и ме ч... като животно.
След 10 години всичко се променя в брака и почти всеки намира нещо чуждо някъде.
Тези моралисти които уж са сигурнив половинките им нека да разравят малко в техеня личния скрития живот и ще бъдат шокирани.

14.   Еми радвайте се. Сексът е като времето. За едни е слъне и ги огрява всеки ден. За други е като дъжда - правят го от дъжд на вятър.

15.   Секс, ама дали е все така страстен като преди? Секс, ама не е като в началото. Тръпката я нямааааааа. Поомръзва секса след 15 г. брак.
Жена съм и говоря от опит. В драми с други мъже не ми се влиза. Затова не изневерявам.

16.   Извода е елементарен - ама ви е страх да си го признаете.

Жените се омъжват, защото искат искат сигурност и деца.
Мъжете се женят щото искат секс.

Обикновено и 2мата получават каквото искат, с малката подробност, че жената се начукала преди него и той е компромис. Да си получи това което иска.
Пък мъжа не може да задържи по-готена да я чука дългосрочно и се примирява с жена си...

Изобщо не знаете какво правите масово.

17.   От автора: Сега го правим доста по-рядко от преди, ок. веднъж на седмица, но все така със страст. Наистина децата са пречка, но веднъж седмично след като оставя детето на училище се връщам вкъщи да се чукаме с мъжа ми. Чукаме се както ни се иска, доста сме шумни и не ни пука какво ще кажат съседите. Те отдавна ни свикнах :)

18.   Номер 16.... човече закова... това е отговор на века в целия сайт.... жалко, че май само аз и ти го разбираме... всичко което си написал е вярно на 100%... мъжа се бракува за да има законен редовен секс... а жената търси единствено и само сигурност с някой ако може да е балък, че да го върти и контролира чрез секса.... ако има мъж който не го контролират със секса, той живее в заблуда

19.   Н16
Думите те са много яки и е цялата истина.

20.   Писах в другата тема, след 13 години заедно правим секс почти всеки ден - 4-5 пъти седмично, някои път в серия сутрин и вечер няколко дни. Както се намерите с половинките си, някои са слабо сексуални, други силно и за това секса замира с годините

21.   13,
Трябва да кажеш на мъжа си какви ги вършиш.
Иначе не е никакво отмъщение.
Ти му отмъщаваш но освен теб никой не знае- смешна работа.
Най- добре му разкажи и какво включва пълната програма на любовника. Ее те тва се вика наказание...

22.   Мъж и жена на 46, секса 2 пъти седмично. Раликата в сексуалността е драстична. Добре че компенсираме с продължителност на акта.

25.   Ж 48, М 52 - 22 години брак, деца и секс 4-5 пъти седмично.
Обичам го!

26.   Аз съм на 44, жената - също. Заедно сме откакто станахме на 19 - тоест 25 години, женени от 18 години. С три деца сме и секса е поне 2 пъти седмично. Колкото и да сме заети, колкото и да сме уморени, време за секс винаги намираме. Дори, както се казва, и 10 минути да е - пак е нещо.

27.   Човек да се хвали без някой да ги пита нещо, не говори добре за него