Изнудване
Ще го обясня много накратко. Направих си сефтето с едно момче, но не успях да разбера реално дали е станало правилно всичко. Няколко дена след това най-добрия му приятел ми предложи да провери дали всичко е наред. Не зная защо но се съгласих, но ме мина уж за да провери. Малко след това започна да се занимава с моята най-добра приятелка и иска все още да го правим и ме заплашва, че ще каже на най-добрия му приятел и моята най-добра приятелка, ако не му пускам. Какво да правя?

Коментари

1.   Няма как да е реално това, смях се със сълзи. Ти ако така си тръгнала с проверките, ще минеш квартала за месец.
Или нереална история или си крайно глупава.

2.   Да мислиш с главата си? Така ще те разнася всеки, че си еди каква си. Мисли малко. Да проверял и той..

3.   WTF :O Аз съм повече от потресена. До такава степен, че не знам какво да кажа, а това се случва рядко.

Имам чувството, че каквото и да те посъветваме, ти ще направиш точно обратното.

4.   Какво ще проверява, гинеколог ли е?
С такива приятели врагове не му трябват на първия. Може и първия да те е предложил на втория и сега да те баламосват.
Нека да казва.

5.   Авторке, ти наред ли си с главата?

Какво ще му пускаш, какви са тия глупости?

Аз не разбрах първо какво искаш да кажеш с тези думи - цитирам:
"не успях да разбера реално дали е станало правилно всичко"

Какво значи "да е станало правилно"? Дали те е обезчестил ли имаш предвид? Дали ти се е разкъсала девствената ципа?

Следващото, което пишеш - направо ме хвърли в тиквите - цитирам:
"най-добрия му приятел ми предложи да провери дали всичко е наред"

Дали такъв човек му е приятел? Зададе ли си този въпрос? Аз бих казал, че и врагът му - не би направил такова нещо!

А ти нормална ли си да се съгласиш?
Ти чест и достойнство нямаш ли?
Никоя нормална жена не би се съгласила на такова нещо!

Че и тоя след това ще иска да те изнудва - да продължаваш да спиш с него?
Това е някакъв пълен абсурд! Не съм чел по-измислена и тъпа история от тази!

Ако историята е истинска - ще те посъветвам да се научиш да отказваш! И да си държиш на честта и достойнството!

За изнудвача - не се поддавай на провокациите му и недей повече да спиш с него!
- нека да каже на когото си иска! - той сам ще стане за смях и за резил!

6.   Искрено се надявам темата да е фейк. Друг коментар нямам.

7.   Пускай му.

8.   Е, стъпили сте на пътечката на "оборотните"

9.   Звучи любопитна история, взимам пуканките и очаквам какво ще стане. Иначе не се поддавай на манипулации, явно си много добър човек, който не може да отказва и казва НЕ. Поработи върху характера си. Просто му кажи, че няма да минат номерата. А можеш и ти да го заплашиш, с полиция за изнудването и естествено да пуснеш жалба за изнасилване. Независимо, че няма да се получи делото това ще е достатъчно на него да му излезе лошо име, а той това и заслужава след като иска да се възползва. Грешките са станали и все в един момент ще се напие и ще започне да плямпа как те е "минал" следователно бавиш само решението. Действай смело и му кажи, че няма да стане и толкова.

10.   Привет,
Не се поддавай на изнудването! Щял да каже, голяма работа, нека да разправя, само ще се изложи. Няма мъжко в това да се хвали, най-много и другото момиче да се отдръпне от него и да си остане изцяло на сухо. Може да ти изглежда като голяма драма, но повярвай не е. А ако продължава да те изнудва, спокойно му кажи, че ще пуснеш жалба и тогава ще му почнат проблемите на младежа.
И от тук нататък подбирай момчетата!
Успех!

Белучи

11.   Ами извикай и още приятели да те "проверят".
Ти изобщо наред ли си с главата? Зарежи цялата тази компания и не пускай на всеки, който ти поиска. Иначе ще се чудиш защо се държат с теб като парцал.

12.   Не общувай с подобни хора, търси коректни хора, има такива.

13.   Никой млад човек не използва подобни изрази: направих си сефтето. Хора, не се връзвайте на самотни дърти чичаци!

14.   Кажи му, че ще разкажеш на всички, как е свършил в гащите, докато сте се е опитвал да те натиска във входа/градинката/училище/детската градина.
Ти на колко години си? Доста неориентирана ми изглеждаш. Но и предполагам, че приятелят ти само те е олигавил и затова не си разбрала какво се е случило.
Т. н приятел може и да го е пратил, разбира се след като се е похвалил как "те е минал". Това са им големите успехи на момчетата.

16.   Кажи му да казва на който иска :) и ако случайно се осмисли да каже нещо им кажи че е сънувал:) -

17.   А защо не те провери този с който си спала ами си тръгнала с приятелите му

18.   Ех, деца... Дано не е семейна черта. Не, разсъдъка, липсата на такъв!