Споделена история от Секс и интимност

Закъснява ми!
Здравейте! С приятеля ми правихме секс без презерватив по време на овулация, но не е свършвал в мен... Възможно ли е да съм бременна?

Коментари

1.   Възможно е. Честито!

2.   Да

3.   Разбира се, че е възможно щом сте правили секс. Това е най-хубавото нещо в живота.
Успех и дано да имате късмет, че някой искат и не става.
Ж43

4.   Дано да сте. Това е радост

5.   Напълнил те е... а ти не си разбрала...
Честито бебче... дано го заслужавате....

6.   Направи си кръвен тест-дава 100 процента точност или вземи тест от аптеката, ако не ти се дава кръв... , действай веднага, вместо да питаш по сайтовете, защото така може и навреме да направиш аборт, в случай, че си бременна. Не губи време... правиш тест и разбираш какъв е резултата, а има и хапчета, които действат до 24 или 48 часа след секс и са против забременяване. Няма как да знаеш, дали гаджето ти не се е малко изпуснал... , ако не искаш да си скапваш отсега живота-действай в посока аборт и следващия път-правете го с презерватив или поне хапчета пий.
Има и един 100- процентов начин срещу бременност, който не изисква нужда от презервативи, нито от хапчета... и това е-жените да правят секс САМО с жени!

7.   Да.
Ако не щеш дете, за какво даваш на мъж без? Защото те врънка?
Самотна майка ли искаш да си или вярваш на небивалици как те пази? Или ще поеме отговорност?
Дано да е сериозен.

8.   Стига си чела тези коментари и още повече да си губиш времето в това тук да пишеш.
Направи си тест и ако си кажи на приятеля си и двамата го решете и обсъдете това.
Това е сериозно. Защо си губиш времето тук? !
Уважавай себе си!
Това беше грешка ти да му позволиш без предпазни мерки.
Трябва да се уважаваш, защото го заслужаваш!
Желая ти само хубави събития да ти случват!

9.   Не ги слушай хейтърите тук. Може да ти закъснява поради много причини - ако си била болна, поради смяната на времето, стрес, недоспиване, лошо хранене, алкохол...

В аптеките има тестове за бременност, които доста успешно от рано показват правилен резултат - 1-2 дни след закъснението, питай аптекарите. Ако са минали поне 5 дни, то тогава всеки един тест почти сигурно ще покаже правилен резултат. Направи го сутрин със ставането, преди да си ходила на тоалетна.

10.   Тестовете за бременност от аптеката дават бърз и достоверен резултат. Само с уриниране.