Споделена история от Секс и интимност

10 мита за курвите
Здравейте,

Влезнах в сайта да поразгледам какво е мнението за ходенето по курви и направо се удивих.

95% от мненията са или от жени, или от хора дето не са ходили никога, или от хора отишли 1 път при погрешната - изгорили се и дотам. Само един коментар намерих на човек посетил над 50 курви, с чийто коментар съм съгласен.

Аз съм посетил над 40, но мога да развенчая митовете за курвите, с които се запознах в този форум:

1. Мит 1 - "Сексът с курви е лош"

Както и при сексът между обикновенни мъж и жена - зависи си от хората. Ако ти правиш добър секс и курвата е добра - сексът ще е добър.

2. Мит 2 - "Гледа да те свърши бързо"

Ами не. Сексуалното желание на курвите, както и при обикновенните жени зависи от това "как изглеждаш" и "как се държиш".

Ако си дебел, миришещ пияница, дето се държи с курвата като с отрепка - еми да, ще гледат да те свършат бързо.

Аз преди време след една връзка се бях превърнал в такъв и една курва искаше да мине само със свирка, ама си я накарах да си довърши работата. И я разбирам - аз самият не бих се погледнал.

Сега съм слаб, нацепен, отнасям се с тях уважително като с жени. Еми правиме си секс по половин, един час, че даже ме питат въпроси от рода на:

"А бе ти що си дошъл? Да не си се скарал с приятелката? "

И ме канят у тях да се продължиме.

3. Мит 3 - "Ако ходиш на курви не си мъж. Това означава, че никоя жена не те желае. "

Тая глупост сигурно са я измислили жените, щото единственото нещо с което могат да задържат един мъж е сексът.

Ето примерно аз - доста колежки ми пишат да се видим, пращат ми разни покани по Facebook и Instagram. Направих си Tinder за ташака и имам над 20 харесвания. Но си обичам да си ходя на курви.

Имам и познати бизнесмени, дето си ходят редовно на курви. Един приятел - шеф на фирма за банков софтуер, редовно си е канил 2 курви у тях, готвел им е пържолки, някви подаръчета малки и си ги е ебал с часове. Сега е с приятелка, ама ако се разделят - пак може да си вика курви.

4. Мит 4 - "Супер болни са. Ще хванеш нещо. "

Ами ако не си глупав и не правиш секс без презерватив (и не целуваш и лижеш курвата) шансът да хванеш нещо е доста малък.

То по-принцип и с обикновенна жена трябва да си много предпазлив. Познавам люлинчанки с абсолютно никаква сексуална култура дето са правили секс с цигани, наркомани, разни болестотворни организми и др.

Винаги бих избрал курва пред тях. Много курви редовно ходят на преглед, не спят с цигани и турци, държат да се изкъпеш преди сесията, и държат на презерватив.

Познавам и бургазлийки дето не се къпят с дни и правят безразборен секс. Определено курвите са "по-безопасния вариант".

5. Мит 5 - "Слагат си фалшиви снимки. Изобщо не знаеш на каква ще попаднеш. "

Това до някъде е истина, но има коментари под обявите на по-вървежните курви. Снимките им се проверяват, и лесно можеш да ги филтрираш.

Аз винаги слагам едно 5-10 кг. като видя някоя на снимка. Но обикновенно ако е слабичка на снимка, и като я видя на живо си е слабичка.

6. Мит 6 - "Само циганки са. "

Първо - с курви циганки съм правил уникален секс. Някои се раздават яко, а и аз лично си падам по по-мургави и обожавам да правя секс с такива.

Второ - не са само циганки. Има много майки с деца без доходи, украинки, рускини, момичета от селата и малките градове. Значителна част са си българки. Особенно по-скъпите и по-елитните. Почти не можеш да видиш циганка там. Тези за от 300 лв. нагоре са разни бивши моделки и тунинговани момичета. Изобщо не са циганки.

Айде и трето - да не отваряме дума за международния пазар.

Аз не съм проверявал в чужбина, но мои приятели са ебали негърки в Истанбул, и в Африка и казват, че е уникално.

А има и сайтове през, които можеш да си поръчаш дори щатски порноактриси (трябва да летиш до Щатите и да дадеш едно минимум 300$, до къмто 2000$ в зависимост от порноактрисата, но си е "детска мечта"). Уж се води среща с вечеря, но ти прави "порно филм" за 1 час.

7. Мит 7 - "Дръж се учтиво, щото ще дойде сводникът"

По принцип си е редно да се държиш учтиво със жена, независимо дали е курва или не. А не всички курви са със сводници. Някои ги пазят роднини, други разчитат на полиция.

Но във всички случаи, за да си нямаш неприятности, и за да и се прииска на жената да се раздаде - дръж се учтиво.

8. Мит 8 - "Трябва да имаш много пари за да ходиш на курви"

Ами всъщност ходенето по курви - хем е разнообразно, хем изисква малко време (1 час път + 1 час секс, в най-лошия случай... освен ако не летим до Щатите), хем не ти отнема нерви. Може дори да не обмените имена с курвата - ебеш и забравяш.

А четох във форума коментар на един, който твърдеше, че за последната си приятелка хвърлил толкова пари, че можем всяка вечер да е с различна курва.

Не знам какви пари е хвърлил, но един приятел реши да обзаведе жилището на приятелката си (и тегли кредит за това), а тя го заеба накрая за шефа му.

Та да - курвите са "по-евтини, по-разнообразни и по-малко нерви образуват" от приятелките.

9. Мит 9 - "Никога не давай лична информация, че ще я използват срещу теб"

То по принцип и с обикновенна жена, не е ОК да се хвалиш "кой си, какви пари имаш и др. ", камо ли на курва (на която така или иначе и плащаш), но някои го правят та това е добър съвет.

Но дори да дадеш информация - рядко биха я използвали срещу теб. Дори мутрите, които държат курви, не са толкова тъпички и знаят, че повече пари могат да вземат от "редовен доволен клиент", отколкото от това да оберат "клиент дошъл един път".

Аз все пак си трая за това кой съм, и винаги се представям за "строителен работник от Люлин" (като такъв и се и обличам), но дори в годините, когато бях по-разговорлив - не съм имал проблеми, че съм си развързвал езика.

10. Мит 10 - "Само стари и грозни курви има. "

И този мит сигурно жените са го измислили.

Напротив - някои курви са страшни красавици. Такива жени рядко би срещнал по улицата. Хубави лица, хубави големи и стегнати гърди, хубаво и стегнато дупе, перфектно поддържани крака.

И е логично - няма как да са стари и грозни и да имат клиенти, които хвърлят хиляди левове по тях. Тези от 300 лв. нагоре са си същински манекенки.

А и както бях писал по-нагоре, доста млади момичета от селата и малките градове се включват в тази професия, а сред тях също има вървежни. Даже като направят малко пари и почнат да се поддържат и да ходят по процедури - и те стават много по-красиви от обикновенните жени, които ще видиш по улицата.

Дано малко ви се променят вижданията за курвите, че тука се начетох на омразни коментари от "моралисти" (предимно жени изневеряващи на съпрузите си и разни играчи дето разбиват семейства), дето описват "секса с курва" като "ужастно неприятно нещо, което правиш с митично чудовище".

Пълни глупости.

Поздрави!

Коментари

51-100 от 134

59.   Някой ден, като реализирам плановете си, съм решил да ходя по елитни курви и на секс туризъм в Тайланд или на Канарските о-ви. Смятам да се насладя на живота. И това автоматично изключва брак с някоя навъсена принцеска, която да ми превърне живота в жив ад, да смуче от парите ми като вампир, а за капак да ми сервира развод и подялба на имоти, щото я наебал съседа Гошо (примерно). Не ме кефи особено и идеята да сменям пелени, да ставам в 3 часа за да приспивам бебета или да вися на катерушките заедно с останалите депресирани и навъсени лузъри, които виждат секс веднъж в годината. Нали знаете какво е казал великия Наполеон? "Всички жени са курви с изключение на майка ми и на сестра ми, но трябва да се има предвид, че и те са жени". По един или по друг начин винаги плащаш, но ти решаваш как.

Благодаря за темата и за разясненията! Полезно ми беше!

60.   Пак ти препоръчвам да отидеш на психотерапия. Ясна е работата- никакви или кофти отношения с бащата, малък човек с голямо его и големи комплекси, най- големия- Наполеоновия. Ако беше висок, досега да си се похвалил и с това. Курви били, а ти какъв си тогава? ! Курвар.
Никога не е късно да се освестиш. Успех!

61.   До автора Щом смисълът на живота си го свел до " чукам и изхвърлям", това говори много за теб самия и това е липса на всякаква нужда от по-смислени и одухотворени отношения. Истината е, че каквото можеш да предложиш, това и получаваш. Явно за теб това е нивото, което те удовлетворява. Не е нужно да си правиш труда тук да разбиваш митове и легенди, който това си го влече ще си го прави, който е далеч от този начин на живот, хич няма да му дреме от твоите рицарски защити на разни труженички. Само, че както беше споделил един в сайта, в който си обсъждате парцалите "Накрая ще се окаже, че не ние ебем курвите, а те нас"

62.   Всичко е написано много точно и на подходящо място. Едно от най-забавните женски твърдения е, че невзрачници ходят по платена любов, а реално платената любов ме направи супер интересен за жените. Ще подчертая, че не съм единствен със сигурност. Ходил съм няколко пъти при готини мацки, не знам жените радар ли имат за тия работи, но някак усещат, че не си отчаян и си барал от хубавото, та се пускат самички да ги изтрескаш. Налитат ми жени, които нямаше да ме погледнат преди години. И сега като се барна с някакви марки, като се опъна с едно стегнато 98кг тяло при ръст 186см. И гледай как полудяват. И никоя не предполага, че съм де открехнал чрез платената любов. Така че е добре, че си написал това, защото истината не трябва да се замазва и да се прикрива грозно, тя трябва да се показва на хората.

63.   Чета тук, че мъж ходещ на платени бил много жалък. Да питам тогава, какво да направя като от 5 години не съм пипал жена, а вече съм на 40 и не секс, ами среща не мога да си уредя? Да пием по кафе?
Не! Да те водя на вечеря? Не! На кино? Не! Пиша във Фейсбук, не ми отговарят. Тиндеър - две години нищо! Тотална трагедия.
Ама ти не изглеждаш зле, ти си интелигентен... Ми хубаво де, хайде да излезем - Не!
Преди години една я напсувах, защото разбрах, че преди да се целува с мен, се беше целувала с един пропадняк. После ми стана гадже. Та трябва да псувам и да бия шамари ли? Защото и това съм виждал.

64.   60, стига с тия психиатри и глупости, за психиатрията си ти. Авторът е прав и казва истината. Да, "нормалните" жени сте 100 пъти по-големи курви и от проститутките, щото го правите без кондом, с който ви падне, безплатно, лъжете и си криете истинската бройка от мъжа, с който сте сега. При проститутките поне няма скрито покрито, не лицемерничат, не се изкарват светици и не те лъжат за истинската си бройка, всичко е ясно и открито и се знае от самото начало. Има поне малко чест и достойнство в тяхното поведение, за разлика от вас. А при вас няма как да се разбере, какъв спин от кой циганин и клошар сте прихванали. Всякакви безобразия правите, но ги криете хладнокръвно и умело като коварни змии, каквито сте, щото иначе знаете, че никой мъж няма да ви поиска, като узнае за истинската ви бройка. Подли, подмолни, продажни боклуци, това сте вие.

65.   Има хора за курви, има хора и за жени. Лошото е, че на мъжете се изкривява мисленето "чукаш и хвърляш". Тук имат вина и доста български жени, които се държат отвратително с мъжете и после те или не вярват на жените като цяло, или си го изкарват на някоя добра жена. Доста жени в България се отнасят ужасно с мъжете и това е факт.

66.   Жена да обяснява на мъж за секс и проститутки е като риба да обяснява на риболовец за плувки и захранки.
Всичките големи професорки и пращат мъже по психиатри, ама после се въргалят точно с отраканият от проститутки уверен мъж, за когото силно вярват, че по рождение си има усет и умения за общуване с жени. :D Нещата стоят по този начин, тъй като е невъзможно, , девствен" мъж да си намери безплатна жена за секс. Всички знаем отношението на жените към, , неопитните" мъже. И аз познавам един такъв дето скоро ще направи 30, а дори не се целувал с жена и от пет години го съветвам да ходи на проститутка, но той се инати и вехне самичък и нацупен, а дори не е грозен! Много от неговите приятели са ходили и са напред с материала.. имат гаджета и бивши дори! Жените хейтят и спорят по непознати за тях казуси. Това не е като да обзаведеш апартамент и да обикаляш за дрехи по магазините. Само мъж може да разбере мъж по темата, а и само мъж знае дали ще бъде успешен след като си плаща. Но ако някой е тук е много убедена, да си попита собственият мъж дали само нежеланите ходят по проститутки.

67.   Браво на автора. Много ми хареса. Абсолютно е прав. Истината е, че най-искрените и чисти отношения без каквито и да е било задни мисли между мъж и жена са точно отношенията с проститутка. За секса така или иначе мъжът плаща. По един или друг начин. Истинската причина мъж да е с дадена жена е желанието му да прави секс с нея. От друга страна, когато жена се оглежда за съпруг най-вече гледа той да разполага с ресурс - финансов, властови и т. н. Очевидно е, че сделката не е нищо повече от секс за пари. Мъжът търси секс и предлага пари, жената търси пари и предлага секс. В 'нормалните' любовни отношения всичко това обаче трябва да се крие по най-лицемерен и гнусен начин, с доста тегави последствия понякога. Жените не могат да приемат, че са на първо място сексуален обект, а мъжете не могат да приемат че са просто обект на финансов интерес. А когато се появи и дете, жената заебава секса с мъжа, обаче изисква финансите му. Всичко това при отношенията с проститутка го няма. Остава чистата сделка - аз ще ти платя, а ти ще направиш това, за което ти плащам. След това си заминавам и не съм ти длъжен за нищо. Това било неуважение към жената, защото била принизявана изключително и само до сексуален обект. А когато жената гледа на мъжа като на банкомат, какво е? Същото е. Обаче жените никога не биват критикувани заради тяхното неуважително отношение към мъжете. Много ще ми е интересно да чуя мнения по въпроса откъде-накъде следва, че един мъж трябва да уважава жените? Ей така, просто защото са жени...

68.   До 55, ти май нищо не си разглеждал(а) в алото, защото мога да ти кажа, че от толкова много обяви ще попаднеш на десетки мацета дето са поне 8/10 по визия и даже някоя 10/10 измежду тях. Очевидно са липсата на кометентност и тотални предубеждения, но защо държите да си ги наложите като истина? Безспорно е, че много платени жени са по-чисти от някоя мадама на улицата. А невероятната глупост за десетките клиенти за един работен ден, о, това е вече най-смешното. Най-, търсените момичета приемат по няколко души за ден, а повечето ги приемат за месец. Ходенето по проститутки е полезно, защото разбираш, че има открити и лицемерни жени. Тука автора са го налазили вторите. :)

69.   От Автора:

Смешно ми е как тази тема събра толкоз много хейтъри, дето с нищо не можаха да опровергаят, че "курвите са хора" и че "сексът с курви може да е уникален".

И се фокусираха да ни изкарат "жалки", "грозни", "прости", "невървежни" и каквото се сетиш, за да си обяснят, защо ходим на курви.

И изненада - няколко богати и вървежни коментиращи писаха и разбиха и тая излюзия. :D

Гледам даже някакви почнаха да отварят теми за да си рекламират жените... само дето лични данни не дадоха. :D

Но нека жени, да ви обясня сега, защо печелите от това да ходим по курви! :D

1. Тъй като сме "грозни", "жалки", "невървежни" и каквото се сетиш - ходейки по курви, не ви занимаваме и за вас остават само "яките хубави пичове".

2. Не ви лъжем, че ви обичаме за да правим секс с вас - не ви губим времето. Ходиме си на курви, правиме си кефа и ни е спокойно, а вие сте по-сигурни, че сте се хванали с някой, който не търси "просто секс".

3. Ще сте сигурни, че няма да се обвържете с курвар, защото ние ще си ходим по курви и ще сме си ергени до 40-50 годишна възраст, а свестните, хубави, добри и яки пичове ще се обвържат с вас, когато вие решите, че искате семейства.

Та какво против имате!?

Какво ни се бъркате в живота!? :)

Направих тая тема за да развенчая няколко мита, а не за да ми казват КАКЪВ СЪМ и КАК Е ПРАВИЛНО ДА ЖИВЕЯ!

Какво точно ви бърка да си ходим по курви!? :)

70.   Някак ми изглежда, че жените изпитват нещо като удоволствие от отчаянието на мъжете, че нямат достъп до секс. И като им се докаже, че на мъжете им трябват 200лв за да си начешат крастата, те започват да злобеят. Отдавна са ми обяснявали в този сайт, че никоя няма да ме погледне, че съм бил злобен и така нататък, а реално доста съм стопил ледовете от онова време насам. Момчета, трябва да се откопчите от опеката на сексуалната зависимост, а именно като си платите за нуждата. След известно време осъзнавате за инвестицията, направена за едно по-добро бъдеще и най-вече безплатен секс. След време вие правите услуга, а не на вас. Едно време някои си плащахме да ни лапат, а сега им бутаме главите да се спрат. И стотинка вече не давам, но удоволствие ще получавам. Все пак е хубаво, че жените връзват лесно на маниерите.
Усетят ли те, че ти е весел и лек живота, бързо ти се пускат.

71.   Авторчето, ти си по-зле от последният ловец, пияница в селската кръчма. И ти го казвам като мъж. Живота си е твой, ако щеш и на челна стойка стой. На нас не ни пука за желките ти напъни, само ни е изключително смешно.

72.   От Автора до 71:

Удари ма в душата, брат!

Ще отида да поплача в прегрътките на някоя дългокрака кака тоя уикенд! :)

Унищожи ме като човек напрао! Немам думи! Поскам салза!

73.   Авторът звучи като начинаещ сводник, егати рекламата за нещо, за което дава пари! Разбирам мацките да му пускат за без пари, само защото е готин, ама то.. малко се получава " Гроздето е кисело", като не ти връзват готини жени заради това, какво представляваш дай да си похвалиш платените. Ми ходи си по курви и си гледай живота както намериш за добре, какво ни отделяш от скъпоценното си време да ни просветляваш, я бягай при някоя да я онождаш. Който си е курвар си ходи по курви и без твоите обяснения. Който не е и да му пишеш пет фермана, няма да тръгне заради твоите писания. До каква деградация стигнахме мъже да придават стойност на уличници. Авторе само не се откланяй от линията, по която си действаш, че има и свестни жени, които не заслужават да попаднат на мъжки курви като тебе. Айде със здраве и да се ожениш за някоя като са толкова читави, тамън ще ти носи парички вкъщи, може и гъбки!

74.   До 71 Пич, истинският мъж говори от първо лице единствено число, а не от трето лице множествено число

75.   От Автора до 73:

Еми като не ти харесва какво съм писал - не чети и не коментирай.

Имам право да публикувам тема в сайта.

А това, че ти не би отишъл на курва, не значи че други на които с години са им обяснявали, колко "ужастно и гадно нещо е това" не биха отишли, след като изчистим малко от лайната с които сте засипали тези жени.

И като си тръгнал да ми четеш темата и да коментираш - прочети коментара на "бившата" курва.

И други теми съм срещал за жени признаващи си, че са "бивши" курви и мъже, които биват изненадани, че приятелките/жените им са "бивши" курви.

От къде си сигурен, че "свестните" жени (както ти ги наричаш) са "свестни"!? :)

А един мъж "винаги" си плаща за секса, брат!

Било то с "внимание", било то с "подаръци", било то с това да "извая тяло на атлет", било то с това да "поеме разходите на жената и тя да се премести при него".

Виждам те, че мислиш много "плоско" (и може би няма смисъл да ти говоря за "книги"), ама в една книга "Dollars and Sex" авторката обясняваше за сексуалното поведение на различни класи хора и са провели изследване в което са питали мъже и жени, дали смятат за "проституция":

1. Жена да прави секс за пари.

2. Жена да прави секс с мъж, защото я е завел на вечеря.

3. Жена да прави секс с мъж, защото и е купил подарък.

4. Жена да прави секс с мъж, защото живее в жилището му без да плаща наем.

И още някакви - и за първото веднага са отговорили, но после почнало да им става неудобно. :D Щото и другите типове секс са "транзакционни" - т. е. мъжът дава нещо и жената се отплаща със секс.

Аз съм зает човек и предпочитам вариант 1 - секс за пари, най-бързо и най-малко нерви... а понякога и най-малко изхарчени пари спрямо останалите варианти.

76.   73, на готини платени се ходи, за да ти пускат по-готини безплатни. :)
Явно не си разбрал идеята на тази честа практика при някои мъже. Жените си го слагат с претръпнали мъже, не ги интересува как си стигнал до претръпване. Може да кажеш, че си имал пет гаджета преди да срещнеш въпросната. Искат мъже с много спокойно и весело излъчване. А тия дето си мислят, че са уникални защото не ходят по платени, за тях мога да ти кажа. Че повечето са рогоносци и нямат интимна връзка реално.

77.   И аз имам много работа и нямам време да свалям претенциозни жени, при положение, че далеч по-красиви от тях ми се предлагат срещу пари. Свършвам си работата, плащам си и всички са доволни. Няма драми, няма преструвки, няма "заведи ме на вечеря в луксозно заведение, но за секс ще почакаш". Пробвай да "свалиш" истински красива жена. След нея тичат десетки, да не кажа стотици мъже и ще е цяло чудо ако ти обърне внимание. Да не говорим, че трябва да се изръсиш здравата. Те са с огромно самочувствие и с изкривени представи за света. Те наистина вярват, че са несравними и заслужават милионер, ама да е като Том Круз и да е по-висок от него! И понеже са "много умни" в крайна сметка си намират някой татуиран глиган. Разбира се, има някакви супер свалячи на които жените им връзват и пускат от раз, но аз не съм Казанова, не съм Брад Пит или Марлон Брандо. Обикновен човек съм и нямам време за женски капризи! Като теглиш чертата, с проститутка ти излиза МНОГО по-евтино и не си късаш нервите.

78.   Аз не виждам нищо невярно, което да е написал автора. Обаче, за сметка на това, много от коментиращите пишат от чиста злоба и в защита на някакви предразсъдъци и на собственото си его.

Жените не ви ли цоцат за пари? Вие колко пъти се обвързахте по любов и тази любов колко дълго изтрая? Ако нямахте пари за кола, за почивки, дали щяхте да сте обвързани? Жените ви държат ли се уважително и любовно спрямо вас или е нещо, за което не бихте говорили? Ах, ах, ах.

Жените ви, бившите и настоящите ви гаджета също се продават или да го кажем по-смекчено - не се дават безплатно! Нали така?

**********

Жените най-пищят като ударени от мълния, защото проститутките изцяло подбиват тяхната стойност на пазара на любовта. Докато не особено хубавите жени, гравитиращи по десетобалната между 1 и 7 от 10, трябва да изтъргуват п*тките си срещу предложения за почерпки, коли, екскурзии, глезотийки, молчета, парцалки, засилено внимание от страна на мъжете, проститутките набързо оправят "закъсалите" мъже и по този начин прецакват схемата на първите. Дори за най-красивите жени 8, 9, 10 от 10 не е ОК мъжете им да отскачат до някоя от жриците. И на тях стойността им пада, защото разбират, че са заменими, съответно Светата им П*тка не е с такава стойност, с каквато им се иска, за да могат тотално да манипулират мъжете. И най-красивата жена не е незаменима!

*******

От друга страна какво да прави млад мъж, който на 24-30 години не е правил секс?

Момчешкият нагон е изключително силен през пубертета. Колко от жените могат да се поставят и са се поставяли на мястото на съучениците си от училище? Да кажем, момчето изпусне шанса или няма шанс поради различни причини да прави секс още в ученическите си години Отива в университет. Там, къде от учене, къде от безпаричие и не особено добра визия ( т. е. не е нацепен и не е някоя дебеловрата мутра с остри мъжки черти) също пропуска да си хване гадже, а и жените не го отразяват особено. Това е вторият много сексуален период за един мъж. Тези мъже какво да правят? А и другите, които в този период са имали 1-2 приятелки ама за едно никакво време, за тях също. И те какво да правят? Това е огромен брой от младите мъже.

****************

Женското лицемерие е покъртително и поради друг факт. Жените, особено докато са млади, имат огромен избор от мъже, ПОСТОЯННО! Те още от основното училище сами могат да си избират от поне няколко кандидата, докато мъжете не могат. Пред вратата на една млада жена до към 35- годишна възраст непрекъснато чака някой, а пред много от жените десетки, та даже стотици мъже. Познайте колко жени чакат пред вратите на едни 80% от мъжете не до към 35-годишна възраст, ами за цял живот, докато не станат старци? НУЛА!!!

Ако мъжете не се бутаме да вкараме в леглото някоя, сигурно поне 70% от мъжете щяха да умират девствени.

Можете ли да си представите колко е голямо женското лицемерие? Те държат вратите към секса! Това е все едно мъжът да държи хляба в ръцете си, да не го дава по никакъв начин на жената и да ѝ вика - ТИ ЗАЩО НЕ ЯДЕШ ХЛЯБ?

Не бе, аз отивам да си го купя, ти като не ми го даваш! Нещо лошо да виждаш в това?

79.   Има и по-лоши неща от това жената да не дава на мъжа си (и обратното). Ходенето на проститутка не е похвално, но понякога... И съпругата, и проститутката си имат своите предимства и недостатъци. Абе живейте си живота, не се съобразявайте с всякакви чужди мнения, но и не натрапвайте своето!
И оправете си речника - проститутката прави платен секс почти с всеки, който е готов да плати. Курвата не прави секс за пари. Курвата е нимфоманка. Жена нуждаеща се от значително повече секс. Тя дава значително по-лесно и на повече мъже, точно просто защото й се ебе, а ако се прави на интересна и трудна, няма да го получава в нужното й количество. Курвата все пак не е за предпочитане пред проститутката, въпреки, че дава безплатно. Никак не е изключено да ти се лепне...

80.   Какво се карате бе хора, просто Шефа и Еволюцията така са го измислили. Любовта, нагона се идеалните капани за да се продължи рода. И до утре да спорите няма да достигнете до консенсус, защото такава е Програмата, а ние просто я изпълняваме. Така е направено всичко, че да оцелее и се възпроизведе каймака, а не шугавото животно. Който има претенции към програмиста ги материализира с една руска ютия на шията и се приключва.

81.   Авторе, можеш да спиш с колкото жени си поискаш, къде с пари къде без пари, но времето си минава и ще дойдат годините, когато ще се чудиш за какво си го правил това нещо. За теб имам само едно обяснение или по природа не си моногамен или имаш травма от детството, но пари така да хвърляш по платени, при положение че уж си хубав, не вярвам

82.   80,
Той щефа не го е измислил много добре.
С проститутките няма да се продължи рода. Единствено някои мацки ще изкарват лесни пари, а някои пичове ще страдат по- малко.
С останалите жени рода ще си продължат 20- 30% от мъжете. Горе доло долкова са привлекателните (поради външен вид, статус, пари).
То затова в миналото сексуалния избор на жените е бил отнет. Тогава всяка жена е получавала един мъж- най често отговарящ на външноста и и социалния статус.
81,
Ако не спиш с жени след време пак ще съжаляавш. Може би дори повече.

83.   Относно написаното от Автора в 38:
"Не искам да си хващам жена - ИСКАМ СЕКС И НИЩО ПОВЕЧЕ! "
"IT предприемач с две фирми съм, "
Една жена ако е глупава (а повечето са) наистина може да е спънка в развитието на един мъж. Може така да изсмуче времето и ресурсите на един мъж че той цял живот да не мръдне и сантиметър.
Авторе, все пак е добре в някой момент да помислиш и за деца. Трябва да хванеш някоя/и да ти роди/ят 1- 2 или повече деца. Може после да я зарежеш и да я потдържаш финансово ако ти пречи.

84.   Жена съм, на средна възраст, невървежна, невидима за мъжете. Била съм точно с петима мъже в живота си, никога не е имало никаква опашка от мъже за мен, дори като бях на 20. От години не правя никакъв секс с петия мъж в живота ми, който ми е съпруг, защото ме заеба и не проявява никакъв сексуален интерес. Животът ми е един абсолютен гърч, разбирам мъжете, които се чувстват отритнати, непогледнати, нежелани. Вие поне имате някаква алтернатива. А една нищо и никаква като външност жена, по никакъв начин не може да си реши проблема. Освен да живее в тотален гърч. Мъжете тръгват по проститутки, какво като обществото ги оплюва тотално в морален аспект? !?
За тях това е решение да правят секс все пак.
А такива като мен се побъркват от мастурбация, голям келепир.
Мой съученик, хубав, пробивен, работлив, сам се издигна с много хъс и находчивост, напълни се с пари, върти бизнес за милиони. Но си пада по кифли и му изядоха главата за пари.
Има четири деца от три жени и последната му разкатава фамилията от харчове. Но той й трепери понеже е с 16г по-млада, да не го зареже и тя. Роди му едно дете и се побърка от пластики, неузнаваема е. Той е решил така и я развява като трофей, пък иначе цака ли, цака, така както други пилеят пари по проститутки.
Аз пък ще си умра, мастурбирайки. А умирам за мъж, но няма. Защо няма ли? ! Един-единствен път ми се натисна един много по-млад с фетиш да спи с лелка, всичко да пробва, но да си платя. Не, мерси. Искам съвсем друго. За тези като мен, които са незабележими, няма спасение. Защото искаме да сме в ексклузивно сексуална връзка, не ни пука за романтика и пари, аз лично така съм загоряла, че ще изчукам и метла, но никой не ще екслузивно само страст и секс с нас. Не ща да ме опънат веднъж и да си плащам даже за това. Ноу уей. Ще си умра с чакането.

88.   81, от името на автора ще кажа, прикрепящ мнение номер 77. Така или иначе си плащаш. Сам решаваш дали да плащаш на момичето да си тръгне или да се закрепиш на пълен абонамент.

89.   Първо хората не са моногамни и това е неоспорим факт, а това че има изключения от правилото е показател, че е така! И второто е, че да правиш як секс с проститутка е напълно възможно, нямаш никаква гаранция, че като си хванеш приятелка ще е готино. Лично аз не съм попадал на разкрепостено и горещо момиче, а всичките са се правили на харесващи ме. Спомням си, че имаше една дето се беше подмокрила яко от мен, но тя не беше изобщо активна в нищо, а другите все с претенции и все нещо липсваше. Аз още си спомням един невероятен секс с платена, който все още не може да бъде задминат с друга неплатена. Често инвестицията в гадже е страхотна загуба на време. Ходил съм и по екскурзии (не ми е било зор да ходя на всяко място) и накрая само гушкане и целуване. Просто е тъпо само едно и също и муцуни на неудовлетворение. Това е действителността, а и най-интересното е, че при проститутките ходя главно обвързани мъже. Както всяка жалка лъжа в България, така и тази за грозните и отритнатите мъже е набрала популярност, не, не ходят само грозни и отритнати! Време е да си извадите главите от гъзовете и да започнете да виждате нещата реално. Мъжете в сериозни връзки са редовни посетители на платената услуга, което е потвърждение на всичко което съм написал по-нагоре. Друг е истина за тези неща няма, но всеки може да си живее с илюзията, че да ходиш на такива места е пропаднало и се носят какви ли не негативи.

90.   Има разлика между жена, която ти пуска от нея да мине, и такава, която иска да ебе теб. Едната знае, че може да се възползва от парите ти, ако предлагаш това и нищо повече. Вследствие на което ти ебеш, но за сметка на твоите пари.
Втората (която иска да ебе теб) знае, че имаш собствени приоритети и я уважаваш като нормален човек, вследствие на което и тя започва да те уважава. При нея сексът е част от целия пакет. Дали ще е след първа, втора или пета среща, ако се чувства удобно с тебе, ще го направи.
Това, че нагонът на някои тука е голям, не е важно за другите. Чекиите са винаги на една ръка разстояние.

91.   Ето как самите мъже тук си противоречат. От една страна някои казват, че повечето мъже ходят по проститутки, защото жените се е. яли само с 20, 30 % от мъжете и за останалите това била опцията, а от друга страна такива като Н 89 казват, че по проститутки ходят основно обвързаните мъже. Излиза, че почти всички си ходят, независимо имат или нямат жени, а се чудят как да изкарат жената виновна, за това, че те са си курвари. Това е все едно една жена да обвинява мъжете, че е курва, защото си искат, а не защото просто й е слаб ангела и лесно пуска. Не мога да разбера защо след като е толкова по-добре да се ходи по проститутки, мъжът седи във връзка, вместо да се освободи от този хомот и да си праска на воля курви. Да ви кажа ли защо? Защото повечето мъже са не по-малко лицемерени от жените, искат хем някоя да му слугува, да му сготви, да му гледа децата, а тайно да ходи по чуждо. Никоя жена не може да накара насила, някой да седи с нея, щом е толкова гадно да си е отишъл сто пъти и всички да си ходят необвързани само на платено. Ама действителността не е точно такава.

92.   До 84 аз бих те праснал. Явно си бая загоряла и се интересуваш само от секс, а това звучи много перспективно. Ако имаш интерес аз съм на линия :)

93.   84, за теб има ЖИГОЛО - не си ли чувала? !

94.   От Автора:

Тея дни бях при роднини на едно село (уж голямо село с над 100 човека). И не спреха да ми наливат, че съм на 31 години и трябвало да се женя. :)

И в същото време ми разправиха половината си житейски истории:

1. Един роднина полковник на 77 - много точен човек (целата околия го знае като "Пича") се оженил за някаква дето му изневерявал с друг военен. Разделили се. Синът му станал охрана на некъв мутра. Дъщеря му пък му казала, че не е негова дъщеря (може просто да са искали да го издразнят).

Сега си намира некви бабички по Интернет да идват да живеят при него, съди се с децата си.

2. Бабичката дето сега живее с него - от София, ама децата и не искат да я гледат, та отишла на село при роднината.

3. Един друг роднина се пропил, дъщеря му на 45 - учителка без мъж и деца. Одумват я, че се виждала със шофьора на училищния автобус.

4. Един роднина свещенник с 3 деца - жена му избегала с някакъв и го заебала да гледа 3 деца. Отгледал ги - не щат да го погледнат. Жена му останала сама и се сближила с децата и те я взели при тях, а баща им си е сам.

И като ги слушам тея направо се питам - за какво да създавам семейство, бе!? :D

А и за тея дето си мислят, че ти трябват деца "за да те гледат на стари години" - тея истории са показателни.

Баща ми имаше една приказка:

"Де си видял, крава от теле да суче!? "

Никъде из природата младото поколение не гледа старото. Даже аз ако имам деца и остарея с кеф бих казал на децата ми да ме хвърлят в некъв старчески дом и да не се занимават с мен. Грижил съм се за стари хора - знам каква мъка е и не я пожелавам на никого.

И ги гледам тея хора мизерни, разведени, в съдебни дела с децата си и ти говорят за "семейно щастие" и "любов"... също както и много коментиращи тук ти говорят за "морал" и колко са "зле" курвите (без да са стъпвали при такава).

А като ми говориха за деца им казах, че ще емигрирам до 3-4 години и деца в тая кочина НЯМА ДА ИМАМ!

Кой би искал да си отгледа децата в тая среда (както се изрази един друг в една тема "младото българско поколение са БРАДАТИ НАРКОМАНИ")!?

Най-бързо изчезващият народ В СВЕТА, масово изпростачкване, пристрастявания, изневери всякакви... и тука коментиращите смеят да ми пишат за МОРАЛ! КЪДЕ ГО БЕ!? :)

Аз не преча на никого с това, че си ходя по курви (освен на егото и илюзиите на някои от коментиращите), не изневерявам или склонявам към изневери.

Просто си се забавлявам докато съм все още в тая държавичка и после ще си се забавлявам в чужбина и толкова.

И ако искате - не четете, ама не ми говорете за "семейно щастие" и "любов", щото НЕ СЪМ СЛЯП и виждам какво става около мен, с приятели, с роднини, с всички.

А за това как проститутките са "ужастни", а нормалните жени "почтенни", се сещам за една приказка на Баба Ванга:

"Море слушай, от 41-ва година, от 6-ти април гледам до сега. Мъж курвар нигде не видех, а жена, всека втора - уруспия. "

Та така - предпочитам да си ходя на "платени уруспии"... не ща да се обвързвам с такава. Че излиза по-скъпичко и по-лошо на нервите.

Поздрави!

96.   Причината, поради която жените не използват платента любов е, че има много хора, които им се натискат и те получават лесно секс.
Жени, стига с тоя фалш, ясни сте за повечето хора, затова само малоиумници ви се натискат.

97.   От Автора до 93:

Ама изчитайте ги докрай тея коментари де! Не отговаряйте по инерция!

84 е писала накрая:

"Не ща да ме опънат веднъж и да си плащам даже за това. "

Т. е. не ще жиголо.

Но то и жиголота няма много и качествени в България - докато пазарът за курви е много голям (все пак това е "най-древната професия") и има курви всякакви (вървежни и невървежни, високи и ниски, слаби и дебели и т. н. ), при жиголотата няма такъв избор.

Един приятел работеше жиголо, а и мъжка курва за олигарси-милардери, а пък не беше "манекен" да кажеш.

Малии, като се сетя какви неща знам за тая държава и тоя народ - като почнат да ми говорят за "морал и ценности" и припадам...

98.   От 84

Еми не, не ща само секс, но ще се задоволя само с такъв, защото не се издържа. Само дето не съм нищо особено визуално и дори и само за секс не ставам.
Идеално, не ща чукач, дето ще ме изпраска веднъж и толкова. Искам мъж, изстрадал като мен, с жена-уруспия :-) дето го е държала на сухо с години - да се разбиваме от секс всеки ден, да градим сексуална хармония като начало.
Писна ми да мислят, че с едно-единствено чукане, ще ми мине.
А за жиголото хич пък няма да го коментирам.

Имаше тук една тема за двата типа мъже - едните дето ги искат само за кеф, а другите - за съпрузи-касички.
Че то има и два типа жени - едни само за чукане, други - за съпруги-домакини.
Какво се чудите?
Мъжете искат да им слугува някоя забитачка, а да си еб*т други за кеф.
С жените е същото - мъж да ги издържа и понася в къщи, а друг да ги скъсва от секс.
Аз съм от никаквите домакини, които употребяват за разплод и слугинаж, но не щат за секс нито в брака, нито особено много и извън него.
Затова не ща да ме праскат по веднъж, а да си имам връзка само за кеф. Понеже вече имам децата и материалното, сега искам другото.
Но явно няма такъв филм, затова ще си умра, мастурбирайки.
А автора е от мъжете, които искат и стават само за ебане.
С коя, къде и как си е негова работа.
Поне не лъже никоя.
Както и аз искам да си тръгна и да си правя секс, но само с един. Не да се пробвам на сто, а само с един да си експериментирам сериозно.
За мъжете, които искат да си хвърчат от цвят на цвят, има проститутки. Какво наскачахте всички?
Се ла ви.

99.   От Автора до 83:

Мислил съм по въпроса.

Инвестирам и в имоти и съм се чудил дали после дали да не намеря някви жени, да им направя деца и да ги настаня в некъв апартамент дет да си гледат децата, а на мен да ми е спокойна главата.

Ама има време, а и не съм сигурен, че искам децата ми да израстнат в България. Тука се напълни с цигани, наркомани и най-долна паплач (това че аз съм курвар, не е ок, ама съм "цвете" пред някои други хора тука).

Та ще го мисля, но няма да е сега - да си пропилявам златните години за "семейство" с което после да се делиме и съдиме. Е нема нужда.

100.   До Автора 94

Осъзнал си някои важни неща! Повече от половината бракове завършват с развод. Това е все едно да тръгнеш да скачаш с парашут и да ти кажат, че има над 50% шанс да не ти се отвори. Ще скочиш ли? Да не говорим, че без деца и жена ще имаш много повече финансови възможности и ще си живееш живота. Ще спиш на воля с каквито жени пожелаеш и не е задължително те да бъдат само курви. Ако водиш пълноценен начин на живот и имаш хобита, които да ти помагат да надвиваш самотата и да преодолееш онова за което сме програмирани биологически, а именно да се възпроизведем, то тогава ставаш абсолютен играч. На твоята възраст съм. Пика на мъжа е между 35 и 45г. Тогава той възмъжава напълно, става материално и имотно осигурен, натрупва опит, придобива самочувствие и самоувереност и се превръща в обект на желание от жени от всички възрасти. От възбудени пичета на по 20г. до загорели за диво ебане жени на средна възраст и всичко помежду им! В случай, че срещнеш някоя НАИСТИНА свестна (което е адски рядко срещано, но не е изключено), не се страхувай да се обвържеш. Баба ми казваше, че една жена трябва да умира за теб. И това идва от устата на жена която е била омъжена близо 70 години и никога не е изневерявала. Жената трябва да обича повече мъжа, отколкото той нея, иначе нищо няма да сe получи. Помислете над това, господа, и спрете да си губите времето с жени, които не ви оценяват достатъчно. Вие сте Крале и заслужавате повече! Има и една друга приказка: по-добре сам, отколкото зле придружен. Та общо взето си живейте живота пък да става каквото ще и здраве да е!
Поздрави и на теб, авторе!

101.   До 91,
"Ето как самите мъже тук си противоречат. "
- няма противоречие. Учудвам се че не можеш да схванеш лесни за разбиране неща.
"защото жените се е. яли само с 20, 30 % от мъжете"
- ами така е ако излючиш проститутките.
Останалите понякога ги взимат за съпрузи след като се наситят на секс с тези 20- 30% понеже и те подобно на жените си имат голям избор. Съпрузите не са им притрябвали за секс. Те получават трохите от баницата.
"че по проститутки ходят основно обвързаните мъже. "
- ми къде да идат? Обикновени, невзрачни мъже, ако могат да изчезнат от погледа на жена си за 1- 2 часа къде другаде могат да идат?
Не разбирам защо проститутките трябва да се броят за любовна авантюра подобна на любовниците при жените. Това е все едно да си купиш хляб. Когато си много гладен и не ти дават- отиваш и си купуваш. Няма нужда да си млад, красив, висок, забавен и умел флиртаджия. Даваш парите на мацката и тя ти дава путката си за половин- един час. Дори цената за всички е еднаква.
"искат хем някоя да му слугува, да му сготви, да му гледа децата, а тайно да ходи по чуждо. "
- не при всички е така. Мнозина си поделят задълженията. Например аз пазарувам и готвя, в повечето случаи прахосмуча. Жена ми се занимава с прането. С децата доста се занимавах, поне докато бяха малки. Пък и сега с единия ходим на спорт 4 пъти седмично, мъча се да накарам и другия да идва с нас но засега се дърпа. Жена ми вечер често се напива сама пред телевизора понеже няма какво да прави. А аз телевизия от години не съм гледал.
Навярно ти си успяла да хванеш от горните 20- 30% мъже дето са раглезени от жените.
"Никоя жена не може да накара насила, някой да седи с нея, ... "
- може може, когато децата ревнат че искат да си имат и Тати, няма как да обърнеш гръб и да си тръгнеш.

102.   Еми какво да ти кажа, авторе.. явно от всичко написано за мен изводът е, че си позволил действителността да те преработи до този избор. Истинската проверка за това дали имаш устойчиви ценности и принципи е, въпреки реалността, да не позволиш това да се случва. Аз ако разсъждавах като теб до сега също като теб, да съм избрала да стана платена курва. Защото виждам каквото и ти виждаш в държавата, имам безброй примери за хора и то мъже, каквито ти описваш-със зависимости, пройдохи, мъже, които не могат да поемат елементарна отговорност, лъжци и т. н. Включително съм имала връзки, в които съм давала само свестно отношение, изкарвам си парите сама, не съм изневерявала и никога не съм използвала мъж за каквото и да е, но аз съм била предавана от такива с лъжи и изневери и то от такива, които нито са богати, нито красиви, пият и т. н. Изплакала съм си сълзите от разочарование и с година не съм могла да преодолея това да се чувстваш обезценен без никакъв повод от мъж, на който съм давала буквално всичко. Най-лесно би било след такива връзки да си кажа, еми то мъжете не оценяват когато им даваш и секс, и не си материалистка и си с добро отношение, я да започна да ги използвам и да стана кучка. И тук се проявява това дали ще се сломиш и ще позволиш злото да стане заразно или ще устоиш да си останеш същия човек въпреки гадорията. Аз няма да падна под достойнството си и да стана проститутка, защото видиш ли съм разочарована от мъжете и едва ли не да го правя за пари, като искрена обич не съм получила. Такъв компромис със съвестта си няма да направя, ако ще и сама да съм цял живот, да нямам една стотинка, никога няма да разменя секс и там където би трябвало да има чувства, срещу пари. Най-ценното в живота, не се купува с пари!

105.   На този въпрос, не може да се даде еднозначен отговор. Всеки е прав от своята гледна точка и я защитава. Аз съм от тези мъже, които изпитват погнуса от проститутка, просто не мога да бъда с такава, колкото и да чиста, да е минала през система за тотална дезинфекция и обезпаразитяване, ако ще да е пила калиев перманганат, да е погълнала всякакви видове антибиотици, различни противо-вирусни средства и ред други такива. Веднъж с един милионер, със състояние някъде към 40М, бяхме във Варна, вървим късно вечер като двама педерасти по пешеходната зона пред бившата сграда на Градският комитет на партията, а наблизо е хотел Черно море, зад нас на разстояние шофьора. Кротко обсъждахме проблема заради, който бяхме дошли във Варна, обмисляхме утре аргументи и контра аргументи, когато към нас приближиха две хубави момичета и започнаха обикновен, бих казал светски разговор. Даже се зачудих на тяхната постъпка. Както си говорим и споделяме, че сме във Варна по делови въпроси, когато съвсем, като в реда на нещата, ни попитаха дали желаем, дамска компания за през нощта. Момичетата бяха хубави, бих казал много хубави, много приятни за разговор, но имаше един недостатък, та те бяха на годините на дъщеря ми, а и погнусата ми, че трябва де се пъхам по разни интимни тунели, където са бродили десетки или по-точно стотици преди мен, да били те и с противохимичен костюм, както казвахме в казармата. Между другото милионера съвсем като в реда на нещата, сподели, че ако имам желание, да не се безпокоя за цената. Няма как само при представянето за онази безкрайна редица от различни клиенти, с различни хигиенни навици, да ми се допира кожата до нейната кога, за целуване и дума не може да става. Стомаха ми се свива на топка, все едно съм изпил чаша със стара мазнина, в която е пържена риба и вътре са попаднали и дълги косми. няма как да стане, много по-добре се чувствам в компанията на колежки от службата или мои познати. Подчертавам, много съм гнуслив, а съзнанието ми като допълнителна екстра ми играе интересни игрички и ми представя не по-малко интересни картинки. Не е за мен ходенето при проститутки имам си колежки имам си познати и ако жена ми не научава, то това е прекрасно, в противен случай, няма да пиша, с нея шега не бива, а освен това е много ревнива, зодия лъв.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

106.   От 92 до 98 Нямах предвид само за веднъж. Аз също си търся връзка за кеф и експерименти.

107.   Не съм се родил висок и с красиво лице и съм склонен към пълнеене. Ако не са проститутките, как тогава да се уредя с някоя красива жена. Защото се наслушах как жените търсели "нещо друго" в мъжете, но всичко пак опира до визия. През годините съм бил свидетел, как красавците се уреждаха почти всяка вечер с жени без да си мръднат пръста, независимо че бяха провали, мързеливци и някои от тях дори алкохолици и наркомани. А за нас оставаха тези, които не можеха да се вредят при вървежните. Може да ме наречете кух и повърхостен, но и аз исках да съм с някоя красива жена. Осъзнах че може да се случи, ако стана много богат. Работих усърдно, но не забогатях. Е, имам хубава кола и хубави дрехи, които не ми стоят както биха стояли на някой топ мъжага и сега на дърти години мога да се уредя с някоя по-така. Но ако не съм с "колата" и парите, нямам никакъв шанс. И тогава осъзнах, че така и така трябва да си плащам за секса, защо да не си взема платена компаньонка. Поне ще ми пусне на първа среща, а няма да ми се прави на много свястна, след като се е нашибала с всички вървежни типове през годините и им е родила по някое дете. Не всеки може лесно да се уреди с жена. Имам един колега - висок, с правилни черти на лицето, дето не може две думи на кръст да каже. Да, обаче където и да идем жените му се лепят като мухи. Той няма нужда от платени. За тези като мен платените са единствения шанс да видя какво е макар и за един час, да си с някаква супер красива жена. Иначе сега, кто одъртях всички разведени с деца от разни лузъри започнаха да ми се лепят, защото съм заможен и отговрен и ме виждат като баща и касичка. Само че къде бяха, когато бях млад. Как къде? При градските красавци. Ама те тези красавци ги наебаха, направиха им деца и ги изоставиха или се превърнаха в тумбаци. Ами сори, но сега не искам да гледам чужди деца и да обирам на красавците боклуците, дето са изхвърлили.

109.   Проблемът на мъжете е там, че търсят все красиви жени.
Една огромна част от тях обаче са си прости кифли, от които просто трябва да избягаш.
Но понеже има огромно търсене, става и главоломно объркване, не предлагане :-)
Кифлата, по дефиниция, си е елементарен калкулатор, наклепан с грим за камуфлаж на меркантилните намерения :-), не ви ли стана ясно, че от подобно нещо няма как да излезе емоция?
Но пък мъжете реват за тях.
Оттам идват и всичките мъжки проблеми.
Защото ако забелязвахте нормалните жени, никой нямаше да ви (из)работи.
Ходиш с калкулатор, стискаш зъби и плащаш. Понякога ревеш, че те взимат за касичка. Но сам си се поставил така. За да докопаш кифлата.
Ако тръгнеш с нормална обаче, пак ще си ревеш, че си прецакан щот не е гот.
Няма пълно щастие в тоз скапан живот.
Дори и да се целиш в себеподобни, пак не е гаранция, че ще избегнеш рева, но имаш минимален шанс да не си сдъвкан и изплют.
Ще кажете, че и невзрачниците точат зъби по красавци.
При нас май не е чак толкова закономерно.
Хич даже не е задължително. Дразнещото с красавците е малко като с кифлите - навирили нос и се смятат за неотразими :-), а как само мразя пуяци и пуйки :-)
Като си хванем невзрачник като нас обаче, играем си в лигата без да се надскачаме :-), рискуваме никога да не свършим с него. Защото често невзрачникът е по-сдухан и от нас, я е ебал две-три жени преди да ни срещне, я не, а рядко се случва двама сдухани да произведат фойерверки в леглото. И пак рев. Щото кифлите са тъпи калкулатори, а невзрачните пък са нескопосани в леглото.
Няма пълно щастие. Не спряхме да ревем в тоз живот :-)
Затова се тръгва по проститутки, а мен с лека ръка ме пратихте на жиголо :-) Което обаче не ща.
Никога не съм се хвърляла на обиграни красавци, по-горе обясних защо.
От един мъж искам да превъзмогне факта, че съм невзрачна и да събуди в мен достатъчно емоция, че да успее да ме свърши най-накрая.
Въпросът е обаче аз да събудя достатъчно емоция в него, за да ме пожелае. Няма нищо по-трудно от това. Като не бутам джуки и цици напред, оставам невидима.
И после на кой му пука, че искам сексуални маратони нон стоп и хич нямам намерение да спя, ако съм с точния мъж да ме подмокря не с физиката си, а с неподправеното си желание към мен? ! Еми няма такъв. Да ме иска такава каквато съм. Пусто няма начин да се отърва от проклетата шапка-невидимка.
Бях се запознала с един във виртуалното пространство и можеше да стане нещо ако не беше започнал да се слага и на дъщеря ми. Нямам вяра на Нета. Съжалявам за което, н 92.
С две думи, проститутките наистина могат да са решение, както явно е при автора, ако един ден решиш, че ти е писнало да ревеш от несправедливостите в тоз живот.
За невзрачните жени обаче, проблемът си остава. Трудно някой да превъзмогне невзрачността им, да ги пожелае и да ги измъкне от капана на незадоволителния секс - точно пък с жиголо няма как да стане.
Това беше от мен.

от 84

110.   От 92 до 84. Твоя воля. Стой си там, където си и бъди щастлива.

111.   Каквото и да пишеш не можеш да се изкараш голям. Независимо как изглеждаш, бих пропуснала такъв мъж. За да правиш секс с всеки или всяка, значи нямаш морал и не уважаваш себе си. Човек не е нужно да мине половината население и всеки изглеждащ добре.

112.   109, а какви жени да търсят, грозни като теб ли? Като те чета с каква злоба и омраза плюеш по мъжете, нищо чудно, че си сама и никой мъж не те ще даже за секс. Ако продължаваш с това отвратително, омразно отношение към мъжете така ще си и останеш сама с котките, докато умреш. И недей отхвърля офертата за жиголото - може никога друг път да не ти се отдаде шанс да топнеш сливата.

113.   109, проблемът на жените като теб е, че те дори не искат малко да поработят над себе си. Аз в много жени виждам потенциал, но си остава само и единствено потенциал. Някои жени просто приемат, че са грозни и зпочват да се обличат и държат като такива. Може би ти не си такава, но повечето са. Познавам и обратния вариант. Много грозновати жени така добре успяват да компенсират с дрехи и поведение недостатъците си, че на мъжете им потичат лиги, когато са около тях. Аз като мъж мога да ти кажа, че не всички харесваме жени с пропорции на манекенки, но всички се не харесваме невзрачно облечени и неподдържани жени. Ако някоя от тези жени се държи и като сухарка и сдуханячка, става още по-непривлекателна. Аз ходя чат пат при проститутки и за мен на първо място е поведението им, а не визията им. Фаворитката ми е с наднормено тегло и нищо особено в лицето, но с нея си прекарвам най-добре, защото е много лъчезарна, същевремнно говори като перверзна кучка и винаги ухае много хубаво. В никакъв случай не харесвам тялото и, но я предпочитам заради всичко останало. Така че не всичко е визия. 109 опитай се да се държиш като вървежна кифла и ти гарантирам, че ще имаш много успехи сред мъжете. Защото съм забелязал, че много от жените се страхуват да се отпуснат, за да не ги помислят за курви. Ние мъжете пък точно по жени с такова поведение си падаме. Има една особеност обаче - това държание трябва да е само с избрания, а не с всеки срещнат.

114.   112, нищо не си разбрал.
На мъжете не им се влагат пари във ВРЪЗКА с жена, защото мразят използващите ги за касички, кифли.
Затова тръгват по проститутки и получават точно това, за което си платят.
Аз вече обясних, но не е стигнало до теб, че точно от платени отношения полза нямам.
Не ми е да се изчукам, а да съм с мъж, който да създаде в мен емоция и всичко съпътстващо я. Няма начин да ми се получи с жиголо, преструващо се, че му е приятно с мен, когато всъщност му е все тая и просто си чака парите.
По-голям анти-секс от това, не знам.
Сега прочети пак предишния ми коментар и дано ти светне.

от 84

115.   Към 109 Казват, че когато човек не може да промени действителността, това което поне може да направи е да промени гледната си точка за нея. Знам че е трудно, но е въпрос на тренинг на мозъка. Помисли го от тази гледна точка-голяма полза от факта, че някой ще иска да спи с теб само защото изглеждаш добре, а повярвай ми повечето мъже гледат доста повърхностно на жените. Масово интересът им се простира само до външния вид на жената, защото предимно мислят с онази си работа и търсят само секс, второ повечето се ръководят от егото си, да хванат някоя готина е въпрос на престиж, да се перчат и се чувстват играчи, че са свалили такава, а за други е въпрос на бройки и спорт- да отстрелят колкото се може красавици. Такива мъже, които не се интересуват от личността на жената, а само от фасадата, и да си красива, бързо ще им омръзнеш и е въпрос на време да се прехвърли на друга или в най-добрият случай да ти изневерява. Не случайно го има изразът "Жена много си готина, ама да беше и малко чужда"И каква е ползата да се почувстваш използвана заради единия секс, никаква. Това ти го казвам като жена, която изглежда добре и не ми е липсвало мъжко внимание, образована и разчитаща на себе си. И честно казано много малко мъже са ме изненадвали с някакво различно отношение от гореизброеното, за това и нямам интерес да се занимавам. Нищо кой знае какво не изпускаш.

51-100 от 134