Споделена история от Секс и интимност

10 мита за курвите
Здравейте,

Влезнах в сайта да поразгледам какво е мнението за ходенето по курви и направо се удивих.

95% от мненията са или от жени, или от хора дето не са ходили никога, или от хора отишли 1 път при погрешната - изгорили се и дотам. Само един коментар намерих на човек посетил над 50 курви, с чийто коментар съм съгласен.

Аз съм посетил над 40, но мога да развенчая митовете за курвите, с които се запознах в този форум:

1. Мит 1 - "Сексът с курви е лош"

Както и при сексът между обикновенни мъж и жена - зависи си от хората. Ако ти правиш добър секс и курвата е добра - сексът ще е добър.

2. Мит 2 - "Гледа да те свърши бързо"

Ами не. Сексуалното желание на курвите, както и при обикновенните жени зависи от това "как изглеждаш" и "как се държиш".

Ако си дебел, миришещ пияница, дето се държи с курвата като с отрепка - еми да, ще гледат да те свършат бързо.

Аз преди време след една връзка се бях превърнал в такъв и една курва искаше да мине само със свирка, ама си я накарах да си довърши работата. И я разбирам - аз самият не бих се погледнал.

Сега съм слаб, нацепен, отнасям се с тях уважително като с жени. Еми правиме си секс по половин, един час, че даже ме питат въпроси от рода на:

"А бе ти що си дошъл? Да не си се скарал с приятелката? "

И ме канят у тях да се продължиме.

3. Мит 3 - "Ако ходиш на курви не си мъж. Това означава, че никоя жена не те желае. "

Тая глупост сигурно са я измислили жените, щото единственото нещо с което могат да задържат един мъж е сексът.

Ето примерно аз - доста колежки ми пишат да се видим, пращат ми разни покани по Facebook и Instagram. Направих си Tinder за ташака и имам над 20 харесвания. Но си обичам да си ходя на курви.

Имам и познати бизнесмени, дето си ходят редовно на курви. Един приятел - шеф на фирма за банков софтуер, редовно си е канил 2 курви у тях, готвел им е пържолки, някви подаръчета малки и си ги е ебал с часове. Сега е с приятелка, ама ако се разделят - пак може да си вика курви.

4. Мит 4 - "Супер болни са. Ще хванеш нещо. "

Ами ако не си глупав и не правиш секс без презерватив (и не целуваш и лижеш курвата) шансът да хванеш нещо е доста малък.

То по-принцип и с обикновенна жена трябва да си много предпазлив. Познавам люлинчанки с абсолютно никаква сексуална култура дето са правили секс с цигани, наркомани, разни болестотворни организми и др.

Винаги бих избрал курва пред тях. Много курви редовно ходят на преглед, не спят с цигани и турци, държат да се изкъпеш преди сесията, и държат на презерватив.

Познавам и бургазлийки дето не се къпят с дни и правят безразборен секс. Определено курвите са "по-безопасния вариант".

5. Мит 5 - "Слагат си фалшиви снимки. Изобщо не знаеш на каква ще попаднеш. "

Това до някъде е истина, но има коментари под обявите на по-вървежните курви. Снимките им се проверяват, и лесно можеш да ги филтрираш.

Аз винаги слагам едно 5-10 кг. като видя някоя на снимка. Но обикновенно ако е слабичка на снимка, и като я видя на живо си е слабичка.

6. Мит 6 - "Само циганки са. "

Първо - с курви циганки съм правил уникален секс. Някои се раздават яко, а и аз лично си падам по по-мургави и обожавам да правя секс с такива.

Второ - не са само циганки. Има много майки с деца без доходи, украинки, рускини, момичета от селата и малките градове. Значителна част са си българки. Особенно по-скъпите и по-елитните. Почти не можеш да видиш циганка там. Тези за от 300 лв. нагоре са разни бивши моделки и тунинговани момичета. Изобщо не са циганки.

Айде и трето - да не отваряме дума за международния пазар.

Аз не съм проверявал в чужбина, но мои приятели са ебали негърки в Истанбул, и в Африка и казват, че е уникално.

А има и сайтове през, които можеш да си поръчаш дори щатски порноактриси (трябва да летиш до Щатите и да дадеш едно минимум 300$, до къмто 2000$ в зависимост от порноактрисата, но си е "детска мечта"). Уж се води среща с вечеря, но ти прави "порно филм" за 1 час.

7. Мит 7 - "Дръж се учтиво, щото ще дойде сводникът"

По принцип си е редно да се държиш учтиво със жена, независимо дали е курва или не. А не всички курви са със сводници. Някои ги пазят роднини, други разчитат на полиция.

Но във всички случаи, за да си нямаш неприятности, и за да и се прииска на жената да се раздаде - дръж се учтиво.

8. Мит 8 - "Трябва да имаш много пари за да ходиш на курви"

Ами всъщност ходенето по курви - хем е разнообразно, хем изисква малко време (1 час път + 1 час секс, в най-лошия случай... освен ако не летим до Щатите), хем не ти отнема нерви. Може дори да не обмените имена с курвата - ебеш и забравяш.

А четох във форума коментар на един, който твърдеше, че за последната си приятелка хвърлил толкова пари, че можем всяка вечер да е с различна курва.

Не знам какви пари е хвърлил, но един приятел реши да обзаведе жилището на приятелката си (и тегли кредит за това), а тя го заеба накрая за шефа му.

Та да - курвите са "по-евтини, по-разнообразни и по-малко нерви образуват" от приятелките.

9. Мит 9 - "Никога не давай лична информация, че ще я използват срещу теб"

То по принцип и с обикновенна жена, не е ОК да се хвалиш "кой си, какви пари имаш и др. ", камо ли на курва (на която така или иначе и плащаш), но някои го правят та това е добър съвет.

Но дори да дадеш информация - рядко биха я използвали срещу теб. Дори мутрите, които държат курви, не са толкова тъпички и знаят, че повече пари могат да вземат от "редовен доволен клиент", отколкото от това да оберат "клиент дошъл един път".

Аз все пак си трая за това кой съм, и винаги се представям за "строителен работник от Люлин" (като такъв и се и обличам), но дори в годините, когато бях по-разговорлив - не съм имал проблеми, че съм си развързвал езика.

10. Мит 10 - "Само стари и грозни курви има. "

И този мит сигурно жените са го измислили.

Напротив - някои курви са страшни красавици. Такива жени рядко би срещнал по улицата. Хубави лица, хубави големи и стегнати гърди, хубаво и стегнато дупе, перфектно поддържани крака.

И е логично - няма как да са стари и грозни и да имат клиенти, които хвърлят хиляди левове по тях. Тези от 300 лв. нагоре са си същински манекенки.

А и както бях писал по-нагоре, доста млади момичета от селата и малките градове се включват в тази професия, а сред тях също има вървежни. Даже като направят малко пари и почнат да се поддържат и да ходят по процедури - и те стават много по-красиви от обикновенните жени, които ще видиш по улицата.

Дано малко ви се променят вижданията за курвите, че тука се начетох на омразни коментари от "моралисти" (предимно жени изневеряващи на съпрузите си и разни играчи дето разбиват семейства), дето описват "секса с курва" като "ужастно неприятно нещо, което правиш с митично чудовище".

Пълни глупости.

Поздрави!

Коментари

101-134 от 134

116.   До 113 от 84

Виж, аз ти благодаря за този коментар.
При мен е точно същото спрямо мъжете - излъчването и държанието са най-важни, стига ми да е усмихнат и спретнат, бягам от манекени с непоносимо его (тъпо би ми било той да се зяпа в огледалото повече от мен :-))
Аз имам правилни черти, съвсем нормално телосложение, само дето самочувствието ми е смачкано, а това явно не е особено въодушевяващо за мъжете.
Обличам се така, че да подчертавам хубавите си черти, лек грим и дискретна усмивка, но никаква увереност в себе си. Тя ще се появи като се почувствам харесана поне от един, знам го.
Ще ти споделя един случай, който идеално илюстрира написаното от теб.
На работата, от която впоследствие се махнах заради отвратителното змийско гнездо, се сближих с един колега.
Спокоен, уравновесен, усмихнат, изключително интелигентен и дискретен, беше моят оазис насред кобрите.
Работехме само двамата в една стая и имахме невероятна симбиоза.
Аз омъжена, той женен, никога не сме прекрачвали никаква граница, просто работата беше песен до човек като него, успяваше да извади на показ всичките ми положителни черти. Беше единствения мъж в отдела и също напусна змийското гнездо. Разменихме координати и се видяхме семейно, дойдоха у нас. Жена му и мъжът ми ни гледаха много подозрително. Абсолютно ненужно - тя е абсолютна снобка, моят пък никога не е бил духовит и лъчезарен като колегата. Но заровете отдавна бяха хвърлени и дотам.
Наскоро им върнахме визитата. Жена му се беше барнала, разглеждаше ме тайно и май ревнуваше. Не ме остави да си говоря спокойно с него. Ние с него се опитахме, пак му се появи деликатната усмивка и абсолютното джентълменско поведение. Казах си, че до властната си жена-снобка, той е мъж под чехъл, тотално съгласна буква, абсолютно изгаснал.
По същия начин, по който и аз гасна до мъжа ми, тоталната нежелана комплексарка, жена под чехъл.
Трябва ми да съм насаме с мъж като колегата, за да съм себе си. Като си мисля за него, ми идват две думи в съзнанието : “готин” и “язък”. А уж харесвам тъмнокоси…той пък е тотално рус. И оранжев да беше :-), пак щях да го харесвам, то е ясно.
Ако срещна подобен на него, да ме кара да се чувствам по същия начин, но да е свободен, веднага си тръгвам.
Опитах се да ги поканя с жена му на кино, но онази отговори вместо него и отклони, стана ми тъпо. Ние с него само се спогледахме и толкова. Като някакви настъпани охлюви сме - той от жена си, аз от мъжа ми.
Ще ми се да отида на кино само с него, ей-така, заради положителното влияние, което имаме един над друг.
Но няма да стане. Казах вече язък, нали? !
Та има хора, които ни карат да се чувстваме прекрасно.
Не винаги обаче сме сериозно обвързани точно с тях.
Големият ми син ме пита защо се оставям баща му да ме третира така. Казах му, че хората се променят с годините. Той ми отвърна, че с друг бих цъфтяла от щастие и му е мъчно за мен, че си пропилявам живота така.
Той поне гледа и вижда как не трябва да се държи с жена. Сега е студент. Малкия гимназист също се бунтува по свой си начин, но аз си знам, че замине ли и той да следва, заминавам и аз.
Благодаря ти, 113, за окуражителните думи.
Не мога да се държа като кифла. Бих била истинска карикатура в тази роля.
Самочувствието ми ще се оправи, само мъж да ме остави да потъна в очите му.

117.   До 115 Мъжете наистина се интересуват от жените най-вече заради секса. Не знам от какво сте толкова недоволна, вероятно смятате, че трябва да е иначе. Еми не е. По интересното е, че в подобен род дискусии - т. е. когато жените се оплакват от отношението на мъжете, никога, ама наистина НИКОГА не става дума за обратното - какво е отношението на жените към мъжете. То никак не е добро. Жената гледа на мъжа най-вече като ресурс - финансов, протективен, а нерядко и като буквален слуга - да я вози наляво и надясно, да й върши услуги и т. н. Вашата претенция за добро отношение от страна на мъжете няма абсолютно никакво основание - вие самите нямате по различно отношение към тях.

118.   До 84
Ти също си 109. Номер 112 те е описал най-добре. Ти си грозна, пълна със злоба и омраза и постоянно плюеш по мъжете. Освен това си голяма лъжкиня. Ето и сега в коментара ти 116 всичко което си написала е абсолютна лъжа. Ти не можеш да живееш без да лъжеш. Ти никога не можеш да бъдеш нормална жена.

119.   До 115 от 84

Интересна идея ми даваш да си променя гледната точка - буквално ме развесели :-)
Ако приемем факта, че за мъжете е важна само външната ни обвивка и грам не им пука за личностните ни качества и умствени възможности, тогава ХАК ДА ИМ Е да ги центрят разни кифли и да им точат парите, така ли излиза? !?
А като не им отърват кифлите, да ходят по проститутки? !?
Не го мислех така, но промених гледната точка и…. не ми допада този ракурс, честно.
Който каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи.
Мъжете търчат по кифли, очаква се да си плащат за това.
Никой не ги бута насила при евтините калкулатори.
Невзрачните ходим със себеподобни и никой не ни е виновен, че секса е скапан, понеже сме смотани, нали? !
Нищо не съм изпуснала, казваш, щото ако бях една прелестна, само щяха да ме чукат за кеф и да бягат, голям келепир от красота май няма…, така ли излиза? ! :-(( Хм…
Нямам нищо против мъжкото съсловие.
Възбуждат се от красавици.
Аз пък се подмокрям от духовити джентълмени, като колегата. Харесвам такъв тип мъже, забавни, ерудирани, деликатни. Има такива, познавам даже един :-) и си търся същия, но да е свободен.
Със сигурност ще знам, че няма да е с мен заради външната ми обвивка, то е ясно :-) и с това още повече ще се издигне в очите ми и съвсем ще подгизна :-)
Виж, хареса ми коментара ти.
Но не съм тук да плюя мъжете.
Те тръгват по проститутки от зор.
Да им оставим свободния избор да правят каквото си искат с парите си. Аз не им ща парите - имам наследствено жилище, в което смятам да се изнеса, ще му дойде времето.
Пък после каквото сабя покаже.
Ето, колегата се обади да ходим семейно на театър.
Кеф огромен. Че се обади. Жена му надали ще се съгласи, но той пък се обади, стига ми проявеното внимание.

Мисля си, че ако мразех мъжете, нито щях да се омъжа, нито да търпя холерик в къщи.
Ако мразех мъжете, щях да навра автора в кучи г*з, че ходи на платено вместо да си отглежда няк’ва кифла, нали? ! :-))
Но не, всеки сам си го прави, не е моя работа, влязох тук с моите 5 ст по темата, ето ви и моята гледна точка, бъдете щастливи!
Съжалявам за спама, авторе! Успех в живота ти желая!

120.   До 117 от 115 Не очаквам мъжете да не искат секс, аз самата съм го искала и даже съм била доста страстна в отношенията си с тях, но не в това е въпросът. Проблемът е, че поне в моите връзки мъжете, в крайна сметка с поведението са показвали, че хич не са оценявали друтото покрай секса, че не съм им въртяла женски номера и не съм била материалистка. Напротив, даже не са разполагали с почти нищо, някои отстрани биха казали" Ти си луда, какво се занимаваш с този гащник". Същевременно съм отказвала на мъже с възможности, защото не съм ги харесвала, а и никога не съм искала някой да си мисли, че може да ме има само защото ще ми купи нещо, или ще ме заведе някъде. Така съм възпитана. Такива неща грам не ме блазнят, влизам във връзка само от чиста емоция. Както написах, си изкарвам парите сама, имам си жилище и не съм разчитала на мъж, за да се издигна в работа или да ме издържа. Напротив, патила съм си от мъже на позиции, които са искали да се възползват от мен и като съм ги отрязвала са се озлобявали, даже един ме уволни от наранено его. Това обаче не ме е пречупило да стана курва. По трудният път си избрах да живея. Тези ги оставям настрана, болното е, че се оказа, че и мъжете, с които съм имала връзка и съм обичала само и единствено заради тях, без да имам каквито и да е финансови интереси, в крайна сметка са ме предавали, било с лъжи, изневери и т. н. Т. е. поне от моя опит видях, че това, в което някои мъже обвиняват жените, че били меркантилни, е само фасадна причина, с която прикриват непостоянната си природа. Изневеряват и на свестните и скромните, просто нагон. Никой не обвинявам как е избрал да си живее живота, просто съм си направила някои изводи на базата на моя опит и спрямо това не искам повече да бъда наранявана и за това предпочитам да съм сама.

121.   Аз съм жена и темата ми беше интересна. Никой мъж няма да ми разкаже тези неща. Чувала съм мъж да казва, че не би отишъл при проститутка, защото и сам може да си хване красива жена.
По принцип жените не трябва да гледат на курвите като на конкуренция. Ако един мъж е с мен, няма да си и помисли да отиде при проститутка. Аз правя всичко, което мъжът поиска.
Проституцията е за хора, които не го получават. Тя е хубаво нещо, защото иначе щеше да има повече изнасилвания. В Германия проституцията е легална. Има много източноевропейски. Чувала съм, че тези жени са забъркани с търговия на наркотици. Не знам дали всички момичета го правят доброволно... Но ако е така, не виждам никъде проблем. Това е услуга в капиталистическия свят.
Но.. Не бих се радвала дъщеря ми да стане проститутка!
Авторе, а ти не предпочиташ ли да имаш само една жена? Или вече не можеш, след толкова разнообразие?

122.   До 120 от 117 Отговорът ти е типичният отговор на жена, която е чула критика към поведението на собствения си пол. Типичният отговор се състои в това да се посочи личен пример, че това не е вярно.
Ти посочваш какво се е случило с теб в твоя опит.
Аз посочих, че жените виждат в мъжа ресурс. Ти отговаряш с личен пример, че това не е така и това трябва да обори казаното от мен. Точно тук е грешката - не го оборва. Аз казвам 'жените', т. е. масата жени. Това, че в някои случай не е така, не означава, че и в болшинството случаи не е така. Изключения винаги има. Има изключения и от страна на мъжете в отношението им към жените - не всички се интересуват само от секса. Но изключенията при мъжете и жените са наистина малко.

123.   Към 117 от 120 Ако си обърнал внимание на първия ми пост, никъде не съм казала " всички мъже".. Използвала съм думи като " повечето" и "предимно" и съм изказала мнението си за мъже с този профил, а не за всички. Точно, както ти казваш, че си имал предвид не всички жени, а масата от тях. И като съберем моето и твоето мнение, всъщност се получава следното: като цяло повечето хора/ било то мъже или жени/ не стават за искрена и читава връзка, поради което, за съжаление, шансът свестен човек да се нахака на такъв от първия вид, е твърде голям.

124.   Идеята на автора беше да ни представи мотивите си за ходенето по платени жени.
И съответно да предизвика дискусия, защото с твърденията си просто разбуни духовете.
От години чета и коментирам тук. Има някаква абсолютна непримиримост и озлобление спрямо ходещите на платени, сексуални услуги - счита се за невероятно падение да не можеш да си намериш сексуален партньор без да плащаш.
Ако приемем, че красивата жена би пуснала единствено и само на мъж с тлъст портфейл, всичко е опорочено от самото начало, защото се започва от долни сметки - съвсем легализирана и общоприета от всички, проституция.
В такъв случай, няма жена, която да крещи, че е употребена. Нито мъж, който да се оплаква, нали? !
Аз познавам такава двойка. Той е блъскан с пари и е хубавец, купува апартаменти в кеш, закупи си и поредната, трета съпруга, не е на себе си от щастие да има до себе си натокана кифла. Тя също е доволна и изцяло си преобрази физиономията с пластики. Естествено, че е сделка, отдалече вони на такава. Това е положението. Но нито за миг не бих казала “жена с късмет”, защо ли? ! Защото ми е фалшиво цялото това нещо, изказвам лично мнение.
Авторът на темата тук предпочита да играе на пито-платено.
Мисля, че това си е неговото решение.
Аз около себе си имам предимно нормални семейства, които са се борили заедно от нулата, работят, градят, не се набиват на очи с красота и пари. Те как са се събрали си е тяхна работа. Често са студентски любови; понякога има наследствени имоти от едната или другата страна, нищо ново под слънцето. Просто не виждам тази завоалирана проституция при тях.
Затова злобата и завистта са огромни като подобни семейства се замогнат с труд и пот на челото. Но това е друга тема.
Тук обсъждаме тези, които искат да си плащат за секс и отхвърлят всякаква идея за връзка и семейство.
Както вече писах, свят широк, хора всякакви.
Във всяка ситуация си има позитиви и негативи.
Как бих реагирала ако срещна мъж, който е посещавал проститутки? Честно?
Няма начин да срещна такъв. Тук ясно беше обяснено как ходенето на платен секс дава самочувствие на мъжете и впоследствие започват да им се лепят, защото са претръпнали и стават непукисти, много вървежни сред жените.
Няма да срещна такъв, защото избягвам претръпналите, вървежни непукисти. Факт.
Но не ми пречат. Просто нямам допирни точки с тях.
Така и към автора. Carpe diem. Че само един живот имаме.

от 84

125.   От 122 до 123 Този ми коментар беше отговор на пост 120 (може би втория ти пост, не ги броя), не за първия ти пост. Не измествай нещата.

126.   Сетих се, че имам въпрос? !?
Мъжете защо ходят на платено? !
За да получат по-задоволителен секс ли (ако в къщи имат дървета или хич не им пускат)? !
Или от самота и тотално безсексие? !

Не ви ли се изкривява психиката и не започвате ли да гледате на нормалните жени като на парчета месо, изпълняващи всички прищявки и нищо повече? !

От здравословна гледна точка - не писва ли все с презерватив?

Оттърсвате ли се някога от идеята, че малко или много не ви е баш там мястото? !? Да ви се пускат заради едни пари? ! Това пито-платено не е ли влудяващо безсърдечно и непрепоръчително преживяване? !
Не е ли по-добре хич без секс отколкото точно такъв? !

Иначе няма никакви митове за проститутките при мен.
За да ги има явно има нужда от тях.
Доколко обаче присъствието им в мъжките животи е с благоприятно влияние за по-нататъшните отношения с жените, е отделен, тегав въпрос.

Това не е критика. На земята безгрешни хора няма.
Ето, аз например съм нескопосана в леглото. Вината не е в няколкото партньора, които съм имала без никога да свърша с тях. Просто един исках в студентските си години, но той мен - не и нещо в мен се пречупи. Оттогава никога не съм се отпускала с мъж.
Освен, че съм нескопосана в леглото, съм и расистка. На расова и религиозна основа, прошка няма. Също така ми се повдига и от обратни. Имам един такъв в рода̀та си. Не мога и не мога, колкото по-далече, по-добре.
Затова като се знам каква съм, ни най-малко не критикувам когото и да било.
Че тази тема не е за всеки.
Предполагам това е ясно на четвщите тук.

Пак от 84

128.   Ама защо и тази тема се изроди на любимата напоследък тема, а именно, постоянната позиционна война "Жени-срещу мъже" Ако някой мъж каже, че не харесва да ходи по проститутки, той бива изкаран по-черен и от дявола. Наратива е, че щом е мъж той е "гаден" и любимото му занимание е да ходи по проститутки, ако отрече той бива нещо средно между лъжец, педераст и импотентен. Паралелно с това вървят коментари, които като правило го определят като "ганьовец", а това определение е съпътствано, че е космат, неподдържан, миришещ на вкиснато, с жълти изпадали зъби, повлечен, наливащ се с бира и шльокавица от сутрин до вечер, с любимо занимание е, биещ лъчезарната си съпруга, която го е довела до това състояние, но с претенции за величие и че е магнит за жените от всички раси, социален произход и професионално и образователно ниво. Отклонение от този типаж няма и не може да има, ако някой смята, че не е всеобхватен ще бъде подложен на обединеният женски гняв и ще бъде засипан с жесток присмех и сарказъм. Това, че той може да е обикновен скромен мъж, срамежлив, стеснителен, уважаващ жените като личности, че той се чувства комфортно сред, защото винаги е бил сред умни, високо образовани, културни жени с прекрасен произход е не допустимо. Това разваля типажа. Той не може и не бива да обикновен, възпитани културен мъж, така не се вписва в зададената рамка. Той не може да бъде висок 195 см, защото той наистина не е такъв. За него са отредени височина от порядъка към 182-183. Той задължително трябва да е с огромен търбух, страдащ от свръх-тегло. Няма как да е 96-98кг, и врат 46-47, гръдна обиколка при вдишване 126- 128см, бицепси към 44- 45см, талия към 77-79см, ханш 100-103 см. Той не е със сини очи, а кафяви или както казваше една полурускиня-полуузбечка " Алекс, какие у тебя теплые и карие глаза ". Той задължително трябва да е груб, и за това са виновни всички и всичко, най-вече, че той е тренирал над девет години джудо, че е служил като десантчик, където пък още две години бойно самбо, с една дума гнусен примат. Това, че е станал един от най-младите научни сътрудници в института, в който работи е някакво загадъчно изключение, нарушаващо стройната картинка на този изрод. Това, че някога като студент се е харесвал на "гедерейските" и чешките момичета, само подчертава неговата балканска, анти-европейска същност. Това, че някога на студентска международна бригада, го е "гушкало" латвийско момиче, показва само, че жените харесват понякога първобитните и елементарни същества, нещо като домашен любимец за временна употреба, а след това те отново се връщат в елегантният, цивилизован свят, а гнусният първобитник го оставят там сред дивото където му е мястото. Предполагам, че някакво такова същество виждат българските жени в българският мъж. Хайде сега, че бързам и моята господарка ми е сложила вече каишката и отивам да я возя до службата И. К"во да се прай"ви, трябвя се"е яйде. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

129.   126: "нормалните жени като на парчета месо, изпълняващи всички прищявки и нищо повече? ! " - ми, че те всички жени са си такива, бря! Няма такава, дето да е нещо, каквото и да било повече от просто едно парче месо за ебане и раждане на деца!!! Тя за това е създадена, това й е в природата! Така е, винаги е било, и така винаги ще бъде!

130.   Десантчик,

Ще ти споделя нещо - не смятам, че визираш мен, защото аз по никакъв начин не съм критикувала тези, които посещават платени жени. Даже си мисля, че собствения ми мъж си е направил сефтето с проститутка точно защото е с приятна външност, 180см висок, спортен тип, но адски срамежлив и непохватен с жените. Сексуалните неща не ги умее, нито пък аз, затова няма и секс между нас. Дали ходи по платени жени? ! Не мисля. Сексът му беше важен докато стана баща, не преувеличавам, нито ще го плюя. Невървежните жени понякога попадаме на асексуални мъже.
Не съм от тези, които визираш. Защото разбирам, че срамежлив мъж няма как да се измъкне от безсексието. Освен да тръгне на платено.
Тоест в тази тема влязоха и разбрани хора, които по никакъв начин не оплюват никого.
Просто държах да се отбележи!

от 84

131.   Номер 84,

5 мъже в живота ти са сериозна бройка за „невървежна“ жена, каквато ти се наричаш. На немалко „невървежни“ жени (влагам своя интерпретация в това понятие) вероятно им е трудно да се уредят с повече от един мъж, ако изобщо. Значи ли, че се „оплакваш“ (не го казвам с лошо чувство и не се заяждам) от това, защото и петимата са били тотал щета в леглото? И явно са се опитвали – къде успешно, къде неуспешно – да компенсират с друго? Интелект, мъжественост, отношение към теб?

132.   131, много точно си го написал.
5ма мъже за 30 години, това ми е бройката.
Нали винаги мъжете са онеправдани, а жената само да щракне с пръсти и се е уредила с мъж? !? Де да беше толкова лесно.
В тази връзка никога не съм щракала с пръсти за мъж, обидно звучи.
По-скоро са ме спечелвали с интелект, мъжественост, отношение към мен, много точно го каза.
Не ги критикувам за секса. Ще стане присмял се Хърбел на Щърбел, нали? ! Аз като съм дърво, нямам право да упреквам мъжа до мен такъв, какъвто съм си го харесала.
Нали бягам от играчи, свалячи, красавци и т. н. понеже предпочитам съвсем други качества в един мъж?
Но не ни се получаваше секса от онова мое, студентско разочарование дето исках много и бях истински увлечена, но той ми поиска едно голо приятелство.
В един момент разбрах, че няма накъде, така било писано. И се омъжих. Бях тази, която рече и отсече. Сексът така и ме се подобри и цял живот изкарах така, защото не се омъжих, за да мишкувам.
Последните години обаче, с напредване на възрастта, започнах да скуиртвам жестоко от мастурбация. Понеже няма секс, явно цялото събрано напрежение и подтискано желание изригва като се пипна.
Мислех, че със скуирта съм ударила кьоравото, било е случайно.
Но се случва пак и пак. Когато стана за първи път, полудях.
От мъка и от яд. Тогава си казах, че го искам с мъж, толкова е просто. И се сетих, че няма как. Вирруално се подгонихме с един човек, но си знаех, че няма да го направя. Защото искам връзка наново, но ако може този път да върви и сексуално. Търпеливо чакам децата да завършат и да мога най-накрая да помисля единствено и само за себе си.
Ей-така, да имам луд мерак за мъж и да има толкова секс, колкото ми се иска, би било нещо ново за мен.
И не, не съм вървежна. Компенсирам с интелигентност, напъвам се да съм женствена, моралът ми е бетон, но кел файда? Нали мъжете ни искат красиви за секс, нямам шанс.

от 84

133.   До №130 респективно №84. Уважаема госпожо, не визирам Вас, не Ви познавам. Аз съм от тези мъже, които не ходят по проститутки, даже са ми предлагали за развлечение. Много съм гнуслив и срамежлив, а в такъв момент съзнанието ми играе, игри с тумбите клиенти преминали през "достойнството" им. Много държа както на личната хигиена, така и на партньорката ми, когато бях млад. Винаги съм предпочитал колежките, те бяха умни, много културни, възпитани, дискретни, почни всички инженерки в областта на електрониката, повечето научни сътруднички. Това, което съм описал в коментар №128 е нещо като малка част от моето СиВи и антропологични белези. Само съм пропуснал да отбележа, че вече съм много възрастен. Все пак голяма част от преживяното е от времето на "соца". //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

134.   До 84 от 131

Малко ми е странно това, което си написала. Да забравим за момент понятието „невървежна“. Отстрани изглежда, че си склонна да обвиняваш себе си за това, че мъжете не са били на нужното ниво да те задоволят. А се е получавало така, защото и ти, и той сте подценявали важността на секса? И никой не е искал „да даде тон за песен“, не сте правили нищо, за да става все по-добре. Защото никой не може да ме убеди, че „тези“ умения не могат да се придобият... и за това не е нужна проститутка. Или пък си попадала на асексуални мъже? Звучи малко като оксиморон, но може би тук е заровено кучето :-)
Когато един мъж е с теб, защото (най-вероятно) го привличаш физически (не говорим за красота, а просто физическо привличане), интелектуално, като компания, като качества и всякак – това не значи ли, че този мъж е готов да направи всичко, на което си съгласна, за да те задоволи в леглото? Какво би могло да му попречи? ! Някакъв криворазбран морал, странни задръжки, фалшиво възпитание или например това, че е „смотан“ инженер или програмист? И аз съм инженер, но в секса се раздавам. Както се казва, сексът е мръсен, когато се прави истински. Да кажем, че съм се отгледал и на порно, но не мога да приема жена ми да не се чувства задоволена. Естествено, правя това, което се харесва на нея. За мен най-нормалното нещо е да я лижа, а тя да се изгъва в ръцете ми от кеф. Или да свърша в устата й, а малко двамата да се сгушим един в друг.
Е, за какво ми е платена любов? ! Когато двама души се харесват дотолкова, че да са интимни един с друг, какво може да им попречи да си направят изживяването истинско. 20 години брак са си 20 години брак, но не е ли най-естествено да го правиш с човека, когото познаваш най-добре? В края на краищата, сексуалните „умения“ се учат, никой не се е родил научен (извинявам се за тъпото клише! ). В същото време, външният вид е до време, докато интелектът, умението да бъдеш забавен, да комуникираш добре, чувството за хумор и човешкото отношение са доживот.
Иначе, поздравления за скиуиртването. Казвам го без майтап и с много уважение. За съжаление на мен не ми се е случвало наживо. Харесвам хората, които знаят как да си доставят силни изживявания и могат да им се наслаждават. Жалко, че при теб не се получава, когато сте заедно със съпруга ти.

135.   Десантчик,

84 съм, не е задължително да ми говориш на “вие”, колкото и да сме расли и живяли по време на соца :-)
Виж, на няколко пъти споменаваш колко си гнуслив и държиш на здравето си поради което не си и помисляш да стъпиш при платена жена.
Точно като теб съм гнуслива и бягам от свалячите/красавци/големите ебачи - не подбират, карат наред, нали 80% от жените им се натискат, такъв прекалено употребяван не ща :-) Незаинтересоваността е взаимна, идеално!
Бих искала да е като тези, които си ме влекат, ненабиващите се на око, качествени мъже, с които си говориш и се смееш. Но не плачеш като си легнеш с тях.
Хем да е прибран, разбран, интересен, но и да го бива по тънката част, да ме запали.
Не ми се получава тази комбинация.
Така бягам от лекомислени женкари, че директно налитам да сериозни, но сухари. Вината може би е в мен - не успявам да предразположа.
В чудо съм се видяла. Наистина мисля, че съм от едната крайност в другата - да ненавиждам едва ли не големите ебачи, но да налитам на пълната им противоположност, хич да ги няма в секса.
Всеки ден се скъсвам да мастурбирам, срам.
Искам си мъж да ме скъсва от секс, всеки ден.
Ама да не му омръзва. Вечер да заспивам в ръцете му, сутрин да ме буди със секс. Толкова ли много искам? !
Може да не говорим за Шопенхауер, нито да си рецитираме Лермонтов или Дебелянов, но да си знае, че колкото и да ме чука сутрин, протриване няма.
Идеята да го изпращам на работа доволно изпразнен, адски ме възбужда. Мечтая си много да ме искат, ненаситно, навсякъде, без задръжки. Забравям на колко съм години и колко утопично е всичко.
Той ако е интересен, забавен и сексуален, няма да е от скромните и няма да е с мен, а с някоя млада и красива.
Интересните за мен мъже за склонни да ходят на платено поради срамежливост, как да забележат навигиращите наоколо, разгонени лелки? !
Ето, ти самия буквално си бил свален от по-възрастна дама, с която си направил сефтето. Нямам този хъс. А и не знам дали искам съвсем младо и неопитно. По-скоро ми трябва яко да си ме оправи, не да чака на мен.
Такива ми ти работи.
Пълна разминавка между това, което искам и това, което имам.
Няма да ми се случи да пръскам мъж от кеф, направо полудявам при мисълта да съм с мъж когото харесвам и да му се изпразня в пълен екстаз.
Моят мъж едно време свършваше адски бързо. После ме оставяше раздразнена и нито веднъж не ме довърши.
Къде ти скуирт с него? !
Удобна съм му, да си трая и да мастурбирам. Не вярва, че ще си тръгна. Вярва, че също ми е удобен…
Мисля, че нямам нищо против ако съм с мъж отново, да е предимно секс. Жените на години знаели какво искат. Много точно. Най-накрая признавам, че искам абсолютна и тотална, сексуална хармония. Не виждам обаче къде и как да я търся? !
Докато по-свитите мъже отиват на платено и готово.
А аз си искам и емоцията от свалката, и взаимното желание, и страстното продължение във времето. Че лелките само ги трясват и ги забравят. Скръб.
Айде стига, че стана цял роман.

136.   Към 84 Който си е несериозен и гледа само за едното тряскане, е такъв и на 20, и на 50. Аз като бях на 20, 30, съм имала връзки и с двата типа мъже. Тези, които си бяха женкари, си хвърчаха и на други посоки, нищо че бях млада и красива. Тези които не си падат да си развяват оная работа под път и над път, отдават приоритет и на други качества в жената. Създадох семейство на 30 , а мъжът ми е с шест години по-млад, Би трябвало да очаквам, че ще кръшка и т. н. нестабилности, само че той от самото начало до сега не прояви никаква емоционална нестабилност и залитания, характерът му беше улегнал и стабилен оттогава, та до ден днешен, а и ми е споделял, че си пада по по- зрели жени.. Даже аз имах нужда от центроване и балансиране на емоциите си. Мисълта ми е, че трябва да търсиш мъж, който по принцип има афинитет или фетиш към по-зрелите жени, за да не се получава такова разминаване някой да гледа на теб като на лелка за един път. Има и такива мъже, не всички са с еднакъв вкус.

137.   До №135, респективно №84. Уважаема госпожо, ще пробвам с обръщение на "ти". Между другото не съм добре в литературно изложение на мисли, освен, ако не е нещо касаещо електрониката и инженерната математика. Ама как си използвате не съвсем литературно приети изрази, браво. Някога като малък, сигурно съм бил някъде първи или втори клас, майка ми, така ме напердаши, че съм използувал думичката "пишка". Аз съм значително по-възрастен от Вас /теб/. Когато Вие/ти/ сте били първи или втори клас, аз най-вероятно съм бил в казармата или първи курс във ВМЕИ. Това за, което споменавате и се случи с мен, беше толкова изненадващо, че нямах никакво време за реакция, никаква готовност, а най вече нищо не знаещ, а и защо се случи остана загадка, но пък се запомня завинаги. Аз тогава не бях изключение, почти всички момчета или поне тези, които аз познавах, бяхме от така наречените "смотаняци". Като всеки нормален мъж и аз харесвам нормалните жени, смятам ги за по -съвършени и по-важни същества за оцеляване на човешкият род. Ценя тяхната близост, компания, съвети. Забелязал съм, че ако с една жена се държиш коректно, не са набъркани, разни емоции или сексуални отношения, на нея може да разчиташ, за съвет и помощ, повече отколкото на един мъж. Веднъж една колежка, която ми беше душеприказчица-каза нещо, което горе -долу звучи така. "Душицо, на теб ти личи, че харесваш жените, уважаваш и цениш тяхното мнение, не са правиш на "велик". Това отношение те го забелязват и ценят и винаги ще се намери някоя да бди над теб като орлица, да те предпазва от от ситуации, в който с твоят характер се забъркваш". Е, не е точно цитат, но смисъл е този. При командировка в Съветският съюз се запознавам с две момичета на нашата възраст в ресторанта на хотела. Те елегантно облечени, а аз и колегата по дънки и ботушки с дебели пуловери, защото навън е към минус 20-22 градуса. Говорим си общо взето баналности от различни области и точно тогава в ресторанта влиза първата ми научна ръководителка, и след това тактично започва да ми дава съвети, да внимавам, за да не си развалям семейството, а аз просто исках да спя с едното момиче, ами те бяха на нашите години. Бил съм командир на момичешки взвод на лагер на НВО, не далеч от Самоков. Те от елитна софийска гимназия със самочувствие, а аз млад научен сътрудник, съвсем изненадващо взет запас и техен командир. Те правят опити да ме манипулират, по различни способи и техники, а аз се чудя как да ги командвам, защото в казармата е лесно, там съм ПКВ, отношенията с другите десантчици са детерминирани от строевият устав. В казармата всички сме на една възраст, а с момичетата е по-различно, те са по -малки от мен с осем-девет години, различни полове и аз трябва да се държа зряло и отговорно. Те са тридесет момичета, а аз съм сам, те използват различни похвати за въздействие: от комплименти, сърдене, превземки, любопитство за лични неща, клюки, ирония, глезене, а аз се чудя как да постъпя, за да не изпадам в неловко положение и ситуации. Даже една тяхна учителка ми каза, "ти май се страхуваш от тях", а на забележката ми, че момиченца не съм свикнал на командвам, тя пак ме поправи, че те не са момичета, а физически са вече жени, което хич не ме успокои. Май тогава ми се появиха първите бели кичури. Бдях над тях като майка, баща, брат, командир, но добре се представиха на стрелбата, даже почти отлично, сигурно са ме слушали какво им говоря. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

140.   Авторе,
Оспамих темата ти, съжалявам.
Ти влезе тук, за да ни разкажеш твоята истина за експедитивния, тарифиран секс.
Аз се появих с идеята да представя една различна гледна точка от женска страна. Но разсъждавайки върху споделеното тук, стигам до извода, че май съм петно в пейзажа И тук, с нереалистичните си очаквания на една закъсняла, но истинска любов…Защото искам точно това.
Вече знам какво е семейство, майчинство, съпружество. Сега искам искрена взаимност и разтърсваща страст. Споделена любов.
Едни напират за секс без обвързване, други се събуждаме всеки ден със съвсем различни нужди и копнежи.
Няма да развивам темата за непреодолимата нужда да си необходим, обичан и желан.
Да заспиваш и да се събуждаш в нечии обятия и да не можеш да се откъснеш от тях. Да искаш и да те искат.
Това ми е липсвало цял живот и неистово го искам сега.
Трябва ми любов, за да се отпусна и да си изживея сексуалността така както не ми се е случвало досега.
Зрелите дами нямаМЕ намерение да лягаме и да умираме, защото женският живот не свършва на 35 както се опитват да ни го внушат.
Звучи нереалистично и страшно антиконформистко, но аз никога не съм се вписвала в никакви рамки, така, че…
Като стана дума за любов, това означава и ексклузивност.
Да съм само негова и да е само мой.
И пиша това в тема, касаеща проституция.
Авторе, дано ме простиш.
Теб те спасяват платените жени.
Мен ще ме спаси любовта.
Затова се отдръпнах от колегата и няма да ходим на театър семейно. Искам нещо, което той не може да ми даде.
Благодаря на отзовалите се в отговор на душевните ми терзания.
Мисля, че на всеки късмета си му стои.
Това не касае само мен, а и всички тъжни души, търсещи реконфорт при сексуалните труженички.
Желая здраве и късмет!

от 84

141.   До 84 от 92 За втори път ще ти кажа, че съм на линия за запознанство. Дето се вика - поне виж кой е, нищо няма да ти коства. Ти се оправдаваш, че нямало да се получи, че искаш еди-какво си и еди-що си и нямало кой да ти го даде. Как ще разбереш дали има, като не пробваш? На мен ми харесва как пишеш, харесва ми силният ти мерак и това, че скуъртваш.

142.   От Автора до 84:

Здравей,

Не се притеснявай - не съм чел споровете ви в темата.

И даже нито защитавам курвите, нито ми пука толкова за тях, но просто ми е интересно защо тази тема е такова ТАБУ сред толкова много хора, при положение, че проституцията е "най-древната професия".

И мислех по въпроса:

"Защо толкова хора се възмущават и то ПУБЛИЧНО за това, че еди кой си ходи по курви с което ПО НИКАКЪВ НАЧИН не им пречи? "

И мисля, че си го обясних. Причините са следните:

1. Жените се дразнят от курвите, щото "съществуването" им в голяма степен се обезсмисля.

Ако мъж може да получи бърз секс за некви 100 лв., без срещички, без да му мрънкат, без подаръчета и без други разходи - ако това не се обяви за "изключително вредна практика", нали се сещаш, колко мъже може да залитнат в тая посока...

То и ся се очаква към 45% от жените (поне в Хамерика) да останат самотни и бездетни до 2030... ко остава ако пропагандираме и проституция...

2. А според мен мъжете се дразнят по 3 причини:

2. 1. Голема част суфлират на жените и го играят "бели рицари".

2. 2. Тея дето са си уредили връзка с 300 зора хейтят курварите, че ебат повече и различни, и че немат ташаци да пробват и те.

2. 3. Разни дет се пишат "играчи" и за които "бройката" е най-голямото им постижение в живота - изведнъж губят смисъла на живота си (щото за X пари може да се наебеш със същата бройка, че и по-яки жени).

И некак си тея дето са ходили на лов за диви прасета, презират тея дето са отишли до зоопарка и са хранили газелите, щото лов на газела са виждали само на филмче.

И изведнъж хора, които просто си правят кефа и не пречат на никого - стават "боклуци" наравно с "наркодилъри", "измамници" и т. н.

Та така - в много държави проституцията си е напълно нормално приета. Ама в България както беше написал някой - много хора ходят по курви, ама никой не смее да си признае.

Жалкарско поведение.

Поздрави!

143.   Авторе, има много мъже, които ходят по курви, било то платени или не и въпреки всичко голяма част именно от мъжете, използват тази дума, когато искат да се изкажат зле за някоя жена. Аз повече от мъже, отколкото от жени съм чувала да обиждат с тая дума. Ако в действителност мъжете мислеха, че е ок жените да бъдат курви, не би трябвало да влагат отрицателен смисъл в тази дума, а напротив трябваше всички вкупом да казват, че е много добре жините да са такива. Невероятно лицемерие съм виждала в това отношение в мъжете. Разбирам всички да бяха откровени и да си казваха "Аз съм си курвар и харесвам курвите" и да не лъже никого за обич и да се прави на светец. Междудругото най-големите лицемери са пък тези, които хем ходят на курви, хем говорят ехидно за тях, той се занимава с такива, пък тая била боклук, оная била ужас, ми той не си ли дава сметка, че обижда себе си по тоя начин? Въобще дълга тема е това и ти казвам, че мъжете в цялата тая работа играят доста двулична игра.

144.   Пич, това си е класическо движение по линията на най-малкото съпротивление.
Ходи си къде искаш, живей си живота както си искаш. Но моля те не прокламирай! Нищо добро като краен резултат не следва от подобно безжизнено носене по течението. Имам предвид за човечеството като цяло и особено, за и така загиващата ни нация.
Абсолютен факт е, че така е по-лесно и удобно. Също така е лесно и удобно (поне за някои, но вече доста са такива) да не работят. Или поне интензивно, с хъс. Стига им да изкарват (за себе си) по някой лев, колкото да преживяват. Що ти трябва скъпа кола - иска скъпо поддържане. Почти до всички точки можеш да стигнеш с Голфа...
Къща - същата работа. Голяма къща, с голям двор - много, безкрайна работа. Що ти е като можеш да си живуркаш в апартаментчето. Може и нещо временно под наем. Някое хотелче за разкош по някога...
Абе няма какво да го овъртам - калпезанска работа. Живееш основно заради дирника си.
И платените момичета не са курви, проститутки са. Ако много искаш синоним - уличници.
Курвите не се ебът за пари. Правят го за собствено удоволствие основно. И просто имат повече желание, направо нужда, от секс. Но и от внимание. Което за теб е проблем (по твоите думи).
Като не искаш да те хулят за това, че ходиш на платено - трай си, не се хвали. Ама нее - за теб това е важно. Изгеждаш тарикат... в собствените си очи.

145.   До 143 Това, че и мъжете, които ползват курви - било платени, или не - съвсем не означава, че трябва и да ги уважават. Жена, която лесно казва 'да' не може да получава уважение. Също както и мъж, който не може да казва 'не'. Всеобщото неуважение към курвите си има своите много дълбоки основания.

146.   До 145 от 143 Еми това, че хем спиш с някой, хем не го уважаваш, говори много за духовното ниво на този, който го прави. Това да спиш с някого, който не уважаваш означа, че не уважаваш самия себе си. Само че егото на такива мъже им пречи да си признаят този факт, защото това автоматично би означавало, че те са същия дол дренки, като курвите, с които спят. Да си пъхаш оная работа и да докосваш някоя, която я ползват за обществена тоалетна, който както и да го интерпретира, си е боклучива история. И боклуците в този алъж-вериж са двама, не един- този, който се предлага, и този, който си го слага. Нямам против ходенето по платени или неплатени курви, имам против това мъжът, който ходи на такива да се изкарва, че е нещо по-различно от тях като стойност.

147.   От 145 до 143 Мисля, че бъркаш нивата. Когато мъж ходи на проститутка няма лично отношение - има нагон, който изисква своето удовлетворение. На него му е потребно тялото на проститутката, а не нейната личност и емоции. Вероятно това ти се вижда едва ли не чудовищно от страна на мъжа спрямо жената. Да, де, обаче тя също не дава пет пари за личността на мъжа - интересуват я парите му. Дори и проститутката да изпитва удоволствие от работата си, пак няма защо да я интересува личността на мъжа - тогава я интересува пенисът му и уменията му да прави хубав секс... Така че няма абсолютно нищо странно в това, как един мъж може да се кефи на проститутката и в същото време да не я уважава.
Ти казваш: 'Това да спиш с някого, който не уважаваш означава, че не уважаваш самия себе си. ' Тук е грешката. Той не 'спи' с нея. Той я чука и след това си заминава. 'Спиш' с приятелката си, а не с проститутката. Ако не уважаваш приятелката си и се изразяваш зле за нея, тогава наистина нищо не струваш.
Отново казвам - масовото отношение към курвата и проститутката не може да бъде друго и затова си има много солидни причини.

148.   От Автора до 144:

Чакай сега - ти ми твърдиш, че "аз живея заради дирника си", а ми пишеш за неща от които човек НЯМА НУЖДА!

Аз правя разлика между НУЖДИ и ЖЕЛАНИЯ!

Заплата която ти позволява да преживяваш, евтина кола с която да пътуваш и товариш/разтоварваш, апартамент в който да живееш, и секс са НУЖДИ!

Много пари, скъпа кола, голяма къща и готина приятелка (или готин приятел, съответно за жените) са ЖЕЛАНИЯ!

Аз изкарвам над 10 000 лв., но нямам кола защото НЕ МИ ТРЯБВА!

Това за което ти пишеш си е чисто "потребителство" и е другата крайност.

Кво като някой има скъпа кола, голяма къща, яка приятелка и много пари?

Знаеш ли колко милионери познавам дето нямат деца или гледат чужди деца?

И не ми излизай с "моралния номер", че темата ми е "лоша за човечеството" и "лоша за загиваща България".

Впрочем точно хора които се фокусират върху парите като мен и теб са причината да загива България - щото за деца НЯМА НУЖДА ОТ ПАРИ!

Бабите едно време 1900-ната година са имали по 6-8 деца. Сигурно са били фрашкани с пари и злато.

Евала на хората, които почват да се ръководят от нуждите си, а не залитат по всичко скъпо, като "потребителски планктон". Банките, големите корпорации и т. н. искат точно това - да си фокусиран върху скъпи коли, ипотеки и т. н. Работил съм за такива - знам що за стока са.

Аз преподавам, имам IT фирма, пиша книга в момента - имам НУЖДА от секс, но нямам НУЖДА от приятелка! :)

Напротив - имам нужда от много свободно време за да работя по всичко с което съм се заел. Нямам време да отделям "внимание" на жена. Некой друг да и отделя внимание. Мен ме интересува само за секс.

Като си стабилизирам нещата - тогава може и да търся приятелка, ако не съм се захванал с нещо ново. Но най-вероятно ще се захвана с нещо ново. Мразя да дондуркам некви пикли.

А и от къде знаеш, че "нищо добро" няма да излезе от тая тема!? :)

Ей тея дни гледах едно видео на Робърт Грийн, авторът на "48 закона на силата" и други големи книги, да обяснява за "велики" хора. И обясняваше за Наполеон, Александър Велики и др. давайки за пример техни "навици", "философия" и т. н.

А всъщност като се замислиш - колко велики са тея хора всъщност? Наполеон как завършва? Империята на Александър Велики се разпада малко след смъртта му.

А има хора дълеч по-малко "успешни" и "известни" оставили държави и империи просъществували с векове (някои и до днес).

И дали навиците на Александър Велики и Наполеон всъщност са "вредни" и не трябва да се преподават?

Това е "илюзията на познанието" мислиш си, че знаеш кое е "добро" и кое е "лошо", без правилно да си анализирал дадена информация!

Големите корпорации се бъкат с данни от стотици системи (лично съм работил по такива проекти) дето им извеждат някакви "нереалистични прогнози" по които взимат решения, които им губят десетки милиони. Но си мислят, че "колкото повече информация имат - толкова по ефективни ще са".

А авторът на "Черния Лебед", Насим Талеб казва следното:

"Аз гледам да изхвърлям ненужната информация. Когато пресичам улицата не ме интересува прогнозата за времето, световната политика или дали светофарът свети червено. Интересуват ме само 2 неща - дали по улицата се движи нещо, и колко бързо се движи. "

И ти ми твърдиш, че темата ми е "лоша за България и обществото"!? :D

Ако си прав - и темата ми ще унищожи българския народ, то явно нещата са ужастно зле и по-добре да приключваме.

Проституция е имало от началото на Света - и преди българите и след нас ще я има.

А и сега ще ти дам няколко примера с какво темата ми е полезна за България и обществото! :)

1. Развенчава няколко мита за курвите създадени от някакви комплексари и хейтъри, които са ги създали за да си предпазят "егото". Как ВСИЧКИ курви са "грозни" и как САМО "загубеняци" ходят по тях и т. н.

Ее тая тема разкри, че и доста обвързани мъже ходят по курви, че има страшно готини курви дето си разбират от занаята, и че има бивши курви дето не са казали на приятелите си, че са "практикували". :D

2. Ходенето по курви е полезно за мъже с проблеми в отношенията с жените (даже жени коментираха тук и го потвърдиха). Научават се на някои неща от курвите, почва да им минава "притеснението" и т. н.

За мъжете сексът е просто "физически акт" и ходенето по курви не би им повлияло негативно във връзките със жените в последствие.

А ако използваме твоето опеределение за "курва", то много мъже дето не ходят по "проститутки" всъщност ходят по курви (жени дето изневеряват на приятелите си и разни мастии и разпоретини).

Кви люлински курви познавам дето са се изебали със сите мангали, наркомани и боклуци в Люлин - спрямо тях е по-добре да се ходи по проститутки. По-евтино, по-здравословно и по-малко нерви.

3. Токувиж темата ми "приземи" малко жените. Много жени са си повервали яко, че са много повече от мъжете и търсят идеалния мъж, а това което много от тях могат да предложат е "само секс", и дори не "як секс".

Може би тая тема ще им помогне да осъзнаят, че мъжете секс могат да получат много лесно от много жени, а ако искат връзка с мъж - трябва да предложат и нещо повече от секс. Нормално отношение примерно.

Бившата ми преподавателка по английски живее точно в съседния блок (балкон срещу балкон сме). Стана на 50 години и е самотна - ослушва се в България, ходи в Англия да си търси богати англичани. Сега е тук сама и с неква котка.

Токувиж разни жени дето прочетат темата се замислят и те какво могат да предложат на един мъж. Щото принцовете са ограничен брой и те търсят принцеси, а не разпоретини.

4. С ходенето по проститутки подпомагаш самотни жени с деца, даже и студентки (да има момичета дето с това си плащат образованието). И оставяш парите си в България.

Като си купиш скъпо БМВ или друга кола - къде ти отиват парите? За корпорациите и банките!

5. И последно, както е казано в лафа:

"На курвата не и се плаща за секса, а за да си тръгне след това! "

Най-доброто нещо на ходенето по курви е, че е добро за самия мъж. Просто секс - няма губене на време, няма нерви, сравнително евтино, разнообразен секс с различни жени (това което иска всеки мъж)

Та да - има си и ползи от ходенето по курви.

Поздрави!

149.   Авторе,

Чудех се дали да споделя интимната си мисъл тук, но може пък да ти е от полза.

Прочетох коментарите по темата и моят конкретен (и напълно безпристрастен) извод е следния :
Думите ти натрапчиво навяват себедостатъчност, арогантност, наглост дори, без да забравяме крайно дразнещия ти, елементарен изказ и озадачаващо посредствен езиков запас.

Всичко това би ти отрязало директно всякакъв достъп до неплатена жена, идеално, ти такива и без това не щеш! :-)
Затова така се котираш сред проститутките, право в десятката - на тях и грам не им пука за личностните ти качества, искат ти парите, точка.
По същия начин и на теб не ти дреме за тях като човешки същества - чукаш и бягаш.
Сделката е точна.
До момента, в който поодъртееш и решиш, че ти трябва някоя, да ти роди дете. Ще трябва да си платиш на някоя проститутка за това, защото просто нямаш достъп до останалите жени, то е ясно. Тези дето си приличат, се привличат, нали така? ! Тоест, оставаш си с курвите, които също като теб, са взискателни точно толкова, колкото са и гъзовете им. Нали?
Така като те чета, нямаш проблем с това. Дерзай.

Сега можеш да ме наречеш всякаква, но аз си се знам каква съм, невървежна и затова недоебана, голям праз, на кой ли му пука? !?

Едно-единствено нещо ви прави неустоими мъже - да си държите на мъжката дума и точно с това яко да си тежите на мястото.
Няма значение какъв х*й и портфейл ще извадите, не така се печели стойностна жена.
Разберете ли тази простичка истина, никога повече няма да имате проблем с жените.

А ти Авторе, след цял един живот по проститутки, бон шанс да си намериш някоя извън платения контингент, да те погледне на стари години.
Но ти си го знаеш. Чук и бяг и така до края на света.
Всекиму според възможностите и заслугите в тоз живот.
Или с други думи, каквото си постелеш, на такова ще легнеш.
Предполагам не си учуден от подобна констатация, това просто е твоето кредо:-)
И оттук нататък, всякакво епилогиране е абсолютно ненужно.
С което и темата се затваря. Край :-)
Хайде, със здраве!

от 84

150.   От Автора до 84:

Благодаря за "безпристрастния" анализ - "елементарен" човек съм, няма спор! :)

Имам бая годинки до одъртяване - то България не се знае дали ще просъществува 2060, пък аз да се притеснявам за това. И честно да ти каже - не искам да оставя поколение в тая циганска кочина.

Докато съм в България ще си ходя по курви - като емигрирам, ще си мисля и за семейство на новото място, но не и в България!

Па като поодъртея, ако не се намерят жени за един 45 годишен, добре поддържан и нацепен мъж, с фирми, пари и имоти... здраве да е! Ще си карам с курвите до гроб! :)

А теб не бих те нарекал по никакъв начин - не съм като теб!

Насим Талеб, авторът на "Черния лебед" е казала:

"Когато не могат да оборят аргументите ти, обикновенно те нападат на личностна основа! "

И в тая тема така - не успяха хората да оборят това, че ходенето на курви е яко и айде авторът и тея дето ходят по курви са "нещастни жалкари". Ок - нека бъда такъв! :) Важното е, че си правя кефа!

А дай да не отваряме темата за "стойностните жени", че ще падна от стола от смях. Туй животно сигурно е като "стойностните мъже".

Разните там Джеф Безос, Бил Гейтс и т. н. до един са с любовници и изневеряват, но иначе са "стойностни" мъже. :D

Тъй е и със "стойностните" жени.

И ако не си разбрала нещо за мен - аз не търся "качеството" на жената, а "количестовото"! И затова ходя по МНОГО курви! :D

Качеството ме интересува до такава степен - как изглежда курвата. Толкоз. Стойностните жени ги оставям на стойностните мъже. Аз съм си боклук и не заслужавам такива! :)

Но наистина - ако това ти е аргумента, как като одъртея немало да си намеря жена. Дай да не "прогнозираме" бъдещето, щото представи си следното.

Щом толкова те интересува какъв съм - ще ти кажа нещо за мен. Падам си страшно много по негърки - бил съм с 2 и ми е жал, че почти няма курви-негърки в България. Бил съм и с много циганки. Обожавам по-тъмните жени. Хубавото е, че напоследък виждам доста негърки в София, но пак са малко. Едни познати индийци и те ще идват да живеят в България скоро.

Та представи си, че взема да приема Исляма, замина за Африка и си намеря не 1, а 3-4 жени, като се спазаря с родителите им.

Аз за разлика от повечето българи не мисля ОГРАНИЧЕНО. Светът е голям и можеш да си правиш КАКВОТО ПОИСКАШ!

Аа - целият ти анализ тогава пада у кофата!

Кой въобще те е излъгал, че искам за жена - българка, па било тя и "стойностна"!? :D

Искам да си правя кефа и да спя с много жени - това е, и най-лесния, най-бързия и най-малко влияещ на нервите начин е "ходене по курви"!

Поздрави!

151.   Авторе, разбрахме какво ти е кредото в тоя живот, не е нужно да се палиш като някой пастор. То такава пледоария в защита на ходенето по курви изцепи, че направо паметник ще ти изваят. Шегата настрана, на мен друго ми е чудно. Човек, който като теб си живее живота, кефи се, забавлява се, парите казваш, не са ти проблем, седнал в някакъв сайт да се обяснява. Какво ти пука какво мислят другите за курвите, ти нали си действаш, не би трябвало въобще да те интересува. Имам чувството, че нещо назад във времето ти е бръкнало в психиката и сега се опитваш сам да си се убеждаваш колко е яко това, което правиш. Аз, ако се чувствам щастлива и доволна от живота, последното нещо, което бих се сетила да правя, е да вися в интернет пространството и да водя задочни спорове, по въпроси, по които изначално няма как да има допирни точки. Тези, които считат ходенето по курви за боклучива история, било то мъже или жени, така или иначе няма да си преобърнат ценностната система, само защото някои си е отделил от скъпоценното време да пише тук трактат на тема курварлък. Останалите, които практикуват това, така или иначе го правят, така че просто не виждам никакъв практически смисъл от такива излияния. Някак си детинско ми идва. Напушваш ли се, какво правиш не знам, ама карай си живота и не се обяснявай чак толкова.

152.   От Автора до 151:

Просто се забавлявам от всички хейт излят по мой адрес и адреса на курвите. :D

Знаех, че тази тема гарантирано ще генерира омразни коментари, просто щото е ТАБУ и някои мъже предпочитат да са с грозни жени, да са в нещастни връзки или да леят пари по партньорките си, вместо да си правят кефа като мен. А и за жените, курвите са НЕЖЕЛАНА АЛТЕРНАТИВА!

Та се наслаждавам на омразните коментари! :D

А иначе - не бъди сигурна, че хора, които "не ходят по курви", няма да проходят. То все някак са започнали. И като видят цялата тази неаргументирана омраза и пълни лъжи, които се изсипаха по мой адрес и този на курвите - МОЖЕ И ДА СЕ ЗАМИСЛЯТ ДА ОТИДАТ! :)

Изобщо като чуя за нашенци и "ценностна система" - почвам да се смея с глас!

Тука хората се прикриват, пишат се "морални" и т. н., а ако ги опознаеш виждаш, че са с "цигански манталитет".

Виж само колко теми за изневери, или планиране на изневери има - това по-добро ли е от ходенето на курва!? :)

Пък ти ако не искаш да четеш това - защо го четеш и защо пишеш отговор в темата ми?

Гледай си и ти живота и така!

Поздрави!

101-134 от 134