Споделена история от Секс и интимност

50 нюанса сиво
От два месеца излизам с един мъж. Вчера за първи път правихме секс и се оказа, че е доста ….. груб. Първо ме изправи до стената и почна да ме чука на задна. Боли ме, когато ми го набива надълбоко. После на стола, на масата, на дивана. Сексът беше бърз и доста груб. Той се кефеше. Гледах много да не се оплаквам, ама честно казано ме наболяваше непрекъснато. Сменихме доста пози. Говори мръсотии, супер доминантен е. Сложи ме на колене да му духам. Направо е в стил 50 нюанса сиво, само дето даже и там героят е по-нежен.
По едно време му предложих да е по-нежен. Казах му, че се възбуждам много от бавен, нежен секс и ще забележи веднага колко съм се подмокрила. Той каза, че трябва да се редуват груб и нежен, за да не омръзва, но така и не стигнахме до нежен секс. За него тва не било груб секс, нормален бил, бърз.
След секса го питах колко ми дава в леглото от 1 до 10 и той отвърна 6-7. Толко ми давал, защото съм имала много претенции - искала съм нежен секс. Честно казано не за първи път ми го казват. Мъжете явно искат някакво грубо, здраво клатене като в порното и тва ме натъжава. Може би не само той е такъв, ами всички. Чувствам се все едно не мога да му отвърна на очакванията. Не стига, че ме боли и не изпитвам максимално удоволствие, ами отгоре на всичкото не е и доволен.
Няма ли някоя жена в моето положение? Чудя се дали нема да ме зареже тоя мъж. Още един два пъти ще пробва сигурно и ако не е това, което очаква от мен, сигурно ще спре да се вижда с мен

Коментари

2.   Че ще спре да се вижда с теб е ясно отдалеч, но не заради самия секс а заради това че след секс искаш оценка все едно си се явила на изпит ха ха

3.   Аз пък искам точно такъв мъж. Писнало ми е от такива, които едвам мърдат. Не сте един за друг. Той е огън - ти си лед. Намери си някой скучен тип, с който ще се клатите едва -едва в пенсионерската. Той ще си намери дива и страстна жена, която няма да хленчи, а ще се кефи с него.
ж, 25

4.   Хаха, тоя е бил някакво тотално дърво и грам не те е предразположил. Малката, с мен не само ще ти хареса нежния секс, но ще заобичаш и грубия. Всякакъв секс харесвам и всякакъв тип жени съм чукал. С едни съм се държал като с пpинцеси, а с други като с евтини курви. Общото между тях е, че са се кефили на макс и са искали още. Смени тъпкача просто.

Сърцеразбивача

5.   Темата не е "50 нюанса сиво", а "50 нюанса фалшиво"...

Поредният чекиджия, прекалил с порното и с достъп до Интернет...

6.   Ами очевидно не сте един за друг. Търси си по-романтичен мъж, който обича повече любовната игра. Търси и ще намериш. Има всякакви.

7.   Това го е писал мъж - фантазьор и чекиджия.

8.   Нормално, като се замисля с всичките ми жени е било така. Месец, два или повече свалки и срещи, като се стигне до първи секс хем няма насита, хем да ги видя във всички пози. А после и нежничко, и гушкаво и сами да си пояздат... Ще кротне. М 47

9.   не го бива, колкото и да му обясняваш имане няма да излезе

10.   Аз съм мъж и не харесвам груб секс. Не виждам нищо възбуждащо, така че не съди за всички по приятеля ти. А той определено не те обича щом не желае да се погрижи за нуждите ти, да се постарае да ти е хубаво. Използва те само за секс.

11.   6- 7 от 10 е много висока оценка. Ти да не искаш да ти даде 10.
Намерила си мъжа мечта. Разкажи за него на приятелките си и им дай телефона му.

12.   Демек ти си кошче за сперма и те размотава като парче месо, а ти даже и оценка искаш.

13.   Робско мислене. Стокхолмски синдром. Великият мъж я наранява, не се интересува боли ли я, наслаждава ли се, ама тя се страхува да не я изоставил? ! Мислене на жертва и мразеща се жена.
Искат такова плющене, защото зяпат такава порно. Ама на актрисите им плащат да ги унижават, а и е престорено. Това даже да не ВDSM, защото там си имат правила и нещата са си договорени. Както и в книгата и филма. При тебе е насилие.

14.   Кажи че и ти обичаш да си груба и доминантна и вземи колана

15.   E, щом ти не се възприемаш за жена, какво ще очакваш от разни психопати?
Първо- щом нещо не ти харесва, причинява ти болка, унижава те, застрашава здравето и живота ти, се измъкваш по най- бързия начин. Нарочно не споменавам думата "не", защото аз бих си помислила, че си в много засрашено положение.
Второ- след като те е подмятал насам натам, изживявайки се за най -големия ебач, ти му задаваш супер нелепият въпрос " колко ти дава"? ! Ти не си крава търг, освен ако не искаш да си точно това.
И, на края още по нелепо- дали ще те остави? ! А, ти искаш ли да си с такъв хипер активен тъпак? Звучиш като доста неориентирано, глупаво девойче, което няма мнение за себе си.

16.   Хех! Бе я го зарежи тоя! Има и нормални мъже, естествено.
Сексът трябва да е бавен и нежен! "Тантра" чувала ли си? Това е секс като медитация - трае 2-3-4 часа, постоянно удоволствие и "отнасяне" като транс. По някое време изцяло губиш представа на кой свят си и къде си. Иска ти се да се разтвориш в другия и да изчезнеш...
С приятеля ми го правим поне 3-4 пъти в месеца, а и "бързият" ни секс е с максимално удоволствие и приемлив и за двамата. Такова нещо като "наболява ме" просто няма! Ако те наболява, то това усещане те изважда от унеса, от единението...
Абсолютно ти препоръчвам да се ориентираш на друго място. Истина е, че недорасляци колкото щеш, а свестни хора малко - които не избиват комплекси, които искат да разберат теб и себе си.

17.   Интересно е как на доста филми се повтаря една и съща сцена - някакви резки тласъци. Вероятно някакъв режисьор някога го е описал като "класика" и се копира без много мислене. Същата работа като това някой да се бръсне, тъкмо сапунисан целия - звънят му или го викат по друг начин, тоя хваща кърпата, избърсва сапунисаното и тръгва. Обръснал се. Що за тъпа сцена не знам.

18.   Абсолютно, категорично, главата си залагам, че си мъж!
Не, не ти се получава даже и на писане, ..

19.   Зарежи го тоя.
Комплексар някакъв явно...
Намери си някой действащ по нежно, страстно, бавно и чувствено...
Като мен.. аз така чукам....
Но може би, това става с годините и с увеличаването на бройките...
Само в младежките ми години блъсках по -диво..

20.   Не ти трябва

21.   Имай самоуважение и не се занимавай с човек, който не те уважава! Ако му пукаше за теб нямаше да ти причини болка. А и недоволен.. и ти мислиш пак да правиш секс с него? За мен този тип е агресивен.

23.   Може да е от възрастта.
В началото и аз така.
Впоследствие разбрах, че предпочитам точно обратното. Повече страст, това е.
Но не ме е боляло, никога.

24.   Не знам какви са тези мъже. Не ги разбирам. Лично аз предпочитам жената с мен да е нежна, даже когато бях млад и напорист, предпочитам нежният секс. Тогава имам чувство, че се сливам с момичето или жената и двамата летим сред звездите. Толкова пъти са ми скачали и на татамито и при тренировки в десантният батальон, че на човек му се иска малко нежност с партньорката. Обичам да ме целува, да ме гали, но и те понякога се отнасят с мен като, че ли съм състезателен кон, не ме галят, а ме разтриват, а аз не искам така. Искам да се гушкам с момичето, ако искам да се бия ще отида в залата. В казармата, въпреки, че почти всички момчета бяхме девствени, даже някои, не бяха и целували момиче, много си мечтаехме, когато сме били караул през зимата, да се гушнем в леглото до момиче, въпреки, че никога не бяхме го правили, но сигурно ще е много приятно и хубаво, а не намръзнали се, да се пъхнем в ледените чаршафи, студени като ламарина. Но както се казва всеки му своето. Малко жени съм срещал, които да харесват грубият секс. Даже "гедерейските " момичета, в най-сюблимният момент, когато толкова силно се е притиснала, шепнеха "йезус кристос", е тогава бяхме млади и те ни се виждаха прекрасни, а и най-вероятно са били такива.

25.   Авторът чакаше някоя жена в неговото положение да разкаже нещо подобно, но уви, не успя да събере материал за лъскане....

26.   Е това, че те е ебал до стената на стола и т. н се води груб секс? ПАз също обичам да чукам по-бързо, какво толкова? Проблемът обаче е, че не те е предразположил. Помоли го първо да те излиже качествено да се разтечеш хубаво и после да те чука, ще видиш, че няма болка.

27.   До номер 3
Много ми се иска да познавам момиче като теб което си пада по грубия секс. М. 54год