Споделена история от Секс и интимност

Как да го накарам да ми прави орална любов?
Здравейте! Аз съм на 20 и имам приятел, ходим вече близо 2 години. А ето го и проблема-той никога не ми е правил орална любов, а аз на него много пъти. Обичам го, но не знам как да му го кажа. Намеквала съм му доста пъти, например като "искам 69", но пак няма ефект. Все пак и аз искам да изпитам удоволствие. Как да го накарам?
Моля ви без подигравки, искам точни и ясни отговори!

Коментари

1.   Ако не желае, не можеш да го накараш!

2.   Приятелят ти е пълен нещастник щом за 2 години не ти е направил поне веднъж готиното! Аз такива лиглиовци не ги търпя изобщо... ноо щом държиш на него кажи му с прав текст, че имаш нужда от това или спри да го правиш на него да видим какво ще каже отворкото.

3.   Мисля, че трябва да го зарежеш. Щом е егоист и мисли само за своята п... значи не държи на теб или го е гнус, което пак значи че не те обича истински.

4.   Нямаш ли уста? Кажи му това, което написа тук. Ако ти откаже, значи само те използва.
***Кървавата роза***

5.   Кажи му че искаш да те лиже отдолу и си готова

6.   Дръж се веднъж като мръсница.
Облечи се по приказно - като филмов персонаж или някак палаво.

Вземи да се намажеш на някои места с нещо сладко, за да разпалиш мръсното му подсъзнание.
Пробвай със сметана - класика.
Вземи част от намазаната върху "котето ' си сметана, оближи я а после вземи пак и дай на него...

Погали го нежно и му кажи да те опита, а това ще го възбуди адски много.

Когато започне - ти нежно гали косата му и не пропускай да му повтаряш колко ти е хубаво и че щом един мъж може да накара една жена да свърши без да я обладава е истински мъж.
Поласкай егото му - това винаги действа.

Ако не помогне - приятелят ти е пълно дърво , Мила.
Кажи му, че щом той не ти прави - и ти няма да му правиш.
Това е вариант ултиматум, но щом се налага...
И ти си искай своето.
Успех, и дано съм била полезна. :-)!

Емануела, 22 г.

7.   Вероятно ти мирише катерицата на нещо неприятно. Прави промивка със смрадлика и използвай естествен парфюм!

8.   По принцип съм на мнението на Емануела, но не съвсем...
малко харт за първи път.
Според мен, приятелят ти малко или много го е гнус. Имаш ли гинекологични проблеми, заради които да имаш лоша миризма?
Дори да си здрава... според мен, ще го предразположиш, ако се изкъпиш непосредствено преди акта, той да знае, че не си ходила на тоалетна да кажем. После просто лягаш върху него в поза 69 и му даваш свободен достъп. Ако не се възползва, значи не иска.

9.   Ако не ми направияш орална любов и аз няма да ти правяя.. просто и ясно тфа трябва да му кажеш

10.   Автора- Благодаря на всички! Отдавна съм на този етап- не му правя орална любов, но нищо не се промени. До №6 ще пробвам при първа възможност, но той е малко срамежлив и не очаквам много. До №7 до колкото ми е ясно не ми мирише катерицата, но ще си имам 1 наум. До №8 питала съм го хиляди пъти дали го е гнус, но той винаги отговаря не. Не нямам гинекологични проблеми засега. Трябва да се стегна и да му кажа или както каза ти направо да легна в поза 69.

11.   №6 не знам за приятела й, но това което си написала ме възбуди и мен!! :)

12.   Това, че един мъж не иска да прави орална любов на една жена НЕ ОЗНАЧАВА АВТОМАТИЧНО, ЧЕ "КАТЕРИЦАТА И МИРИШЕ".

13.   От 6 ,
До 7.

Как пък го измисли това с катерицата?

Гадно звучи!

Авторката пише, че е срамежлив.
Ако обаче му хванеш цаката - и той те обича истински - ще те люби по всякакъв начин!

Успех, момиче - покажи му, че срамежливостта само ви лишава от още едно удоволствие в секса.

После сподели, ако искаш.
Стискам ти палци! :-)!

Емануела, 22 г.

14.   Може би го е гнус, миеш ли се редовно отдолу?

15.   Вече няма смисъл. Мисля че се разделихме. Но ви благодаря много за съветите.

16.   А, колко просто било! Значи от 2 години сте заедно, от 2 години имате тоя проблем, пред 5 дена решаваш да пишеш тука и изведнъж се разделяте?

Интересно...

17.   Тоя е ебати льольото! Като го натисна малко за лиз-близ се уплаши и избяга. Какви са тия мъже бе?!
Авторката! Да знаеш, че такива мъже са рядкост. следващия път ще случиш, сигурен съм...

18.   Не съм казала че сме №16, все още не сме, но може би... Надявам се №17...

19.   Споко миличка не си единственаа
Аз ходя с едно момче вече 3 год
и тоя проблем е и при мен
Пробвала съм по всякъкъв начин но нищо не помага
простоо нэ вече как да посъпя с него
ЧЕСНО

20.   Имам същия проблем. Мъжът ми е такова дърво в леглото, че направо съм се отчаяла. Едно си знае, едно си прави и хич не му хрумва, че има нещо различно! Няма да повярваш, но най-горешите ми оргазми си ги получавам сама с вибратора! А за орална любов отдавна съм забравила, каква ти орална любов, само гледа да го вкара и да свърши за 5 мин. Направо ужас!

21.   ако има дами които желаят /без да преувеличавам/ много приятна орална да ми пишат. обожавам да правя. аз съм М на 34 г.
нека желаещите дами да оставят координати за връзка.

22.   Ами според мен е добре да оставиш този пост отворен и да намериш начин приятеля ти да погледне към екрана.