Споделена история от Секс и интимност

Станах си курвар... май се пристрастих!
Здравейте,

От около 2 години си ходя по курви и ми е страшен кеф. Всека седмица различна - кеф ми циганки, кеф ми чернокожи, кеф ми украинки, кеф ми млади, кеф ми милфки. Само гледам да са с големи цици, па и силиконки - немам нищо против изкуствените цици.

Над 50+ курви съм минал, като някои ги повтарям периодично. С други си правя тройки и си ми е голям кеф. Няма нерви, не си знаем имената, не живеят при мен и не ми харчат излишни пари.

Ама мисля, че се пристрастявам - и не мисля да спирам преди да мина 100-200 различни.

А и не вярвам в любовта - нагледал съм се на големи простотии случили се на приятели.

1. Един приятел е много влюбчив и рядко има сериозна приятелка, щото се хваща с някакви дето после го зарязват. По-сериозните му приятелки все са били някакви дебели.

И иначе се прави на "играч", щото бил с "много жени" над 74 (броил ги даже точно), ама като му знам жените... много от тях бяха дебели (от тея над 50 и аз съм бил с 2-3 дебели, ама тоя се хващаше със "слонове").

Чак наскоро като стана IT и проима пари си намери готина дългосрочна приятелка.

Ама се беше хванал и с една мениджърка дето се нанесе при нея и ни вика "тая е жената" и тегли кредити да и обзавежда апартамента. Питахме го:

"Брат - ти сигурен ли си какво правиш? Не сте женени, сгодени - ако утре се разделите... тея пари? "

Но той ни уверяваше, че това е жената... еми зареза го за шефа му.

2. Един друг приятел беше с една сериозно няколко години, разделиха се, тя си направи дете от друг и се върна при него.

3. Други приятели пък живеят при приятелките си и им лазят по гъза. Или пък теглят кредити и ипотеки за некви пикли.

Сега някой ще изсипе, че "това са нещастни случаи" и "не трябва да съдя по тях".

И един мой вуйчо полковник, възрастен братовчед на баща ми, дето е над 70 ми разправя "колко било важно семейството", па жена му изневерила с некъв офицер от базата, дъщеря му твърди, че той не и е баща, сега се съди с дъщеря си и сина си... а бе семейство-мечта.

Та некак си не гледам на тея неща като на "нещастни случаи", а като на "съвсем нормални неща".

Но айде - и да съм видял само нещастия около мене, пак се опасявам, че ВЕЧЕ ЕДНА НЕ БИ МИ СТИГНАЛА! АКО ЩЕ И ДА Е КРАСАВИЦА - МАГЬОСНИЦА!

А и не съм от тея дето биха вървяли по гъза на жените... познавам се... дето вика циганина:

"И да искам - нема да имам желание! "

С много мои шефове съм се карал и съм от хората дето ако нещо не ми хареса, не ми пука кой е срещу мен. Затуй си направих фирма да си бачкам сам и сам да си избирам клиентите.

И ако една жена ме издразни - ще изхвърчи със скоростта на светлината.

Но да - трябва ми РАЗНООБРАЗИЕ!

И въпреки, че бая хора около мен ме съветват да си намеря приятелка се питам - КАК ТОЧНО?

Не "как да намеря приятелка", а как да "разнообразявам" докато съм с приятелка?

Щото съм красив, нацепен, със собствени имоти, с добри доходи, фирма, донякъде и известен и имам доста колежки бизнес дами. С някои си пишеме и ме каниха да се виждаме, ама са около 30, а и са готини жени и не искам да си разваляме отношенията, ако тръгнем да се ебеме.

Па и Tinder си направих и да съм like-нал 400 жени и имам над 30 matcha-a (без да броя дебели, бабки и др. дето не се обсъждат).

Некоя красива селска пръчка все ще си намеря, ама ЗАЩО? И КАК ДА РАЗНООБРАЗЯВАМ?

Мислих си за следните варианти:

1. Имам едни авери дето въртят по 3 паралелно, ама пак ми е МАЛКО като разнообразие, па и много нерви, криене и т. н. и много свободно време ще губя, а секса нема да е много повече и по-готин отколкото с курви.

За една седмица съм ебал по 5 яки курви понякога, а не става тъй с приятелка и любовници.

2. Разни приятели са преподаватели и ебат студентки - та имат разнообразие реално. И аз станах преподавател + работата ми към фирмата ми, ама хем е рисковано, хем съм в университетите дето не са най-яките студентки (много нямат цици)...

па и свикнах на скъпи, епилирани, татуирани и тунинговани курви... а студентките макар и млади са си най-обикновени момичета... има и грозни и дебели.

3. Друг "проблем", макар че не искам да го реша е, че СТРАШНО СИ ПАДАМ ПО НЕГЪРКИ!

Търся сега начини да излизам с такива. В Tinder ме like-ват само бели жени, и няма филтър за раса или етнос.

По чужбина едни приятели са били с негърки, та май ще ходя и аз.

Мислил съм си и за африканските държави в които важат законите за многоженство и си представям как си взимам 4 негърки. :)

Там важат патриархалните правила, та ако се разбера със семействата им - нема да имам никакви проблеми, ще са послушни и ще са 4. :)

Не знам, но това ще го пробвам като си мина 100-200 курви първо.

Но просто наистина не разбирам, как могат някои мъже да са с 1 жена, или с 2-3 и то дълго време. Явно наистина е ЛЮБОВ!

Поздрави!

Коментари

1.   Слънчоооо, събуди се!!!

2.   И за какво е цялата тая логорея? ! Щастливите хора не се хваят.

3.   Ами щом си щастлив действай. Не е нужно да ни информира.
Аз лично се отвратих.

4.   Ти доста се оля в темата си за оборването на 10 мита за курвите, не ти ли писна все за курви да пишеш и нареждаш? !
Елементарен си, досаден, писах ти го и в оная тема, но ти явно си тъп, но упорит :-), не вдяваш, не сменяш плочата…май просто друга нямаш.
Ходи да се величаеш пред онези дето чукаш - пред тях си вдигай акциите, пред нас тук не минава, отегчително и плитко е, нищо повече.

от 84 от оная тема :-))

5.   Феик тема.

6.   Не ти вярваме. Ти си девствен дърт педал на 50, никога непомирисвал женска п***а през живота си, и така ще си умреш, чекиджирайки на тъпите ти фантазии.

7.   Да вземем да уточним какво значи курвар, няма да е зле. По моята терминология е човек, който ходи по курви, т. е. по жени, които се чукат без много срещи и лигавене (срещу почерпка може, но не и за пари в брой). Ако ходиш по проститутки е друга работата, но явно един от двама ни не знае точно термините.

8.   По-скоро още си девствен

9.   Има ли дори 1 човек, на който му пука за теб?

10.   Комплексарска работа. И като си плащал да чукаш някакви, това според теб явно е повод за гордост, че ни го споделяш. Браво, голям пич си! Щом стойността си я измерваш с курви, които реално пет пари не дават за теб, а гледат да си приберат паричките, няма какво да коментираме, не си интересен, бездуховен си.

11.   Вероятно се опитваш да запълниш празнота в сърцето си с тези курви. И аз бях като теб, курви редовно, обаче вътрешно се чувствах непълноценнен защото мъжете също ме влечаха, но ме беше страх да пробвам. Евентуално спря да ми става и в крайна сметка спрях с курвите и съм в щастлива връзка с мъж който ме обича.

Един от многото.

12.   Въпроса не е защо този пише глупости, а защо се публикуват

13.   Това е фаст фууд на отношенията с жени.

14.   Някога имаше една поредица фантастика, наричаше се "Зарубежная фантастика", но освен това имаше още и "Научная фантастика", "Современная фантастика", а българският аналог беше поредицата "Галактика". Та тук имаме някаква такава фантастика, но в улично-порнографски стил. Защо авторът не вземе на прочете спомените на Ксавиера Холандер, препоръчвам "Щастливата проститутка " и " Само един мъж не стига"//Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

16.   Нонер 1, 2, 7 са ти го казали кратко, ясно и точно. Всъщност всички коментирали са те преценили правилно.
Жалка картинка си!

18.   Много си вярваш и най -тъжното преподаваш. Тъмните яко са те налазили.

19.   И аз имам какво да кажа по темата. Преди 20-на години започнах да си викам платени момичета в къщи и набързо натрупах 30-40 бройки. Пробвах всякакви, направо се пристрастих към възможността да опитам толкова различни жени и секс... Викал съм си и по две наведнъж, или една след друга през няколко часа, а бе направо се наситих на жени и не съжалявам за този период. Една сладурана от тях след доста време срещнах вече като семейна жена с дете и добра професия и ни запознаха други хора за да работим нещо заедно. Аз я познах, въпреки, че бяха минали години, (когато я повиках на адрес беше към 20 годишна), но тя като че ли не ме позна или поне не се издаде, пък и ако е поемала по няколко адреса(и съответно толкова кура) на ден, няма как да помни всички... С вече младата дама(на 30 вече) си допаднахме, сближихме се за година-две покрай работата и започнахме връзка, въпреки, че и двамата бяхме обвързани по това време. Стигна се до там, че тя се разведе заради мен, а аз се разделих с предишната си половинка и заживяхме заедно, оженихме се и даже имаме дете. Един-два пъти подхвърлих темата, че май се познаваме от преди, дадох и идеята, че много свестни момичета понякога им се налага да проституират за кратко, когато са притиснати материално, за да се отпусне и да ми признае, но тя не поддава. А съм супер сигурен, че е беше тя тогава.
Интересна история, нали, живота си играе както си иска с нас...

20.   И аз имам какво да кажа по темата. Преди 20-на години започнах да си викам платени момичета в къщи и набързо натрупах 30-40 бройки. Пробвах всякакви, направо се пристрастих към възможността да опитам толкова различни жени и секс... Викал съм си и по две наведнъж, или една след друга през няколко часа, а бе направо се наситих на жени и не съжалявам за този период. Една сладурана от тях след доста време срещнах вече като семейна жена с дете и добра професия и ни запознаха други хора за да работим нещо заедно. Аз я познах, въпреки, че бяха минали години, (когато я повиках на адрес беше към 20 годишна), но тя като че ли не ме позна или поне не се издаде, пък и ако е поемала по няколко адреса(и съответно толкова кура) на ден, няма как да помни всички... С вече младата дама(на 30 вече) си допаднахме, сближихме се за година-две покрай работата и започнахме връзка, въпреки, че и двамата бяхме обвързани по това време. Стигна се до там, че тя се разведе заради мен, а аз се разделих с предишната си половинка и заживяхме заедно, оженихме се и даже имаме дете. Един-два пъти подхвърлих темата, че май се познаваме от преди, дадох и идеята, че много свестни момичета понякога им се налага да проституират за кратко, когато са притиснати материално, за да се отпусне и да ми признае, но тя не поддава. А съм супер сигурен, че е беше тя тогава.
Интересна история, нали, живота си играе както си иска с нас...

22.   До 20
И аз се ожених за момиче, което си виках от сайтовете и после си паснахме, сближихме се и я откъснах от занаята. Много съм доволен, супер точна и разбрана, секса е на професионално ниво, а и е тип физика, какъвто обожавам. А бе, проверена работа. Вярно, на няколко пъти срещахме по разни места, основно заведения, някои от бившите и редовни клиенти, които и се обаждаха, но тя си ги поздравяваше с усмивка и толкоз. На мен пък, не ми дреме, нали и аз и бях от редовните.. На всичкото отгоре ми роди и дете и е добра майка. Препоръчвам.

23.   О времена, о нрави! Курвите се издигат на пиедестал, това си има своето психологическо обяснение. Просто е по-угодно за егото на някои мъже, които за да не се излезнат, че са парцали като курвите, с които спят, предпочитат тях да ги изкарват стойностни. Така автоматично " извисяват" собствения си долнопробен избор и нивото, на което се намират. Смешно и едновременно тъжно и комплексарско, но хора всякакви! Като гледам в kovri. info какъв хейт е в 99 % от случаите срещу платените, с които разни пишман ебачи са спали... ти ще да си някакъв невероятен късметлия, хаха!

24.   От Автора до 20 и 22:

Пич, ако ще пишеш глупости и ще се подкрепяш - поне гледай да е от различни устройства.

По hash-a (853a7b43f2) се познава, че си един и същ... :D

А за хейтърските коментари - не ми пука.

С курвите - кеф ти 19 годишни, кеф ти полу-моделки, кеф ти тройки да си правиш. Скоро ще съм изчукал над 100-на.

И най-много ми харесва едно качество на курвата - ЧЕ КАТО И ПЛАТИШ СИ ТРЪГВА!

Ебеш когато, където и както искаш и НЕ ТИ ПИШЕ, НЕ ТЕ ЗАНИМАВА... идеално е за човек, който не иска никаква връзка засега.

25.   Пак Автора (макар, че по hash-a си личи):

Забравих да добавя, че с компаньонки излиза и по-евтино.

Бехме с едни боксьорчета и муай-таяджии на състезание и си говорим с един. От София - писал си с една варненчанка дет го навивала да ходи до Варна да се виждат...

Мислил нашият и и писал, че му е по-евтино да си викне 2 ескорта, вместо да се занимава с нея... и тя спряла да му пише! :D

Което въпреки, че е ПРОСТАШКО, си е ВЯРНО! :)

Вместо да биеш път, па пари за срещички и др. - за 150 лв. може да си намериш много прилична курва, да ебеш и да забравиш...

27.   25 Щом целта в живота ти е да ебеш и да забравяш, няма какво да говорим за интелектуалното ти и духовно ниво. Животните са по-нагоре от теб, тъй като те така са си устроени по природа, нямат чувства, емоции, разум- действат на инстинкт. А ти уж, ама само уж си човек. Доста прераждания те чакат, на ниско ниво си още.

28.   Авторе, май сериозно си се размечтал, личи си че нямаш никаква друга работа! Но пиши в раздел Измислени истории.

29.   От Автора до 27 (ако не бъркам си "модератор"):

На "моралист" ли ми се правиш? Или на "вярващ"?

Щеше да знаеш, че в християнството няма "прераждане"!

В тая държава "духовното" е про-форма!

Нима съм по-лош, за това че "не изневерявам" и не залъгвам жени "само за секс", а си удоволетворявам нуждите с курви, без да вредя на никого?

Много "чувствителна" и "духовна" страна сме и за това сме - па аз съм ти бил проблема...

ГЛУПАК!

30.   Пак от Автора:

Виж сега 27 - аз съм си боклук. По много причини - не само курвите.

Забърках се и в престъпления, въпреки, че в началото се опитах да измъкна приятели от престъпността... ама с каквито се събереш - такъв ставаш.

И даже бих посъветвал жените да избягват такива като мен. Да не търсят нацепен тъпкач с пари и статус, а мъж дето би ги уважавал.

АЗ НЕ СЪМ ТАКЪВ!

Ама жените са си жени - късно им идва акъла...

Tinder си направих за ташак и писах, някакви глупости от сорта на "търся единствената, любовта, ала бала" и почнаха да ми пишат даже. Сека седмица имам некви like-ове... но ми е дълеч по-евтино и неангажиращо с курвите.

Но ако мислиш, че аз съм боклук - да ти дам пример за един друг боклук, мой близък приятел.

Беше "мъжка курва" на олигарх (Божков) и покрай него и разни негови познати - яко путки, статус и му се лепеха.

Уж "влюбчив", ама немаше една приятелка на която да не изневери с любовница, а и плюс това заедно си ходихме на курви с него.

За тея 25 години дет се познаваме на 70-ина жени им загуби времето - аборти правиха, кво ли не. Съсипа си здравето, щото не ползва презерватив - дали си лепна нещо от ковра или любовница, не зная... твърди ми, че не можел да има деца.

Сега пак е с една, ама не и го е казал това. Опитват да направят дете, ама не се получава. А тя удари 30-така... кога ще има деца, кога ще прави семейство... знае ли човек!

ТА АЗ ЛИ СЪМ БОКЛУКЪТ!? :)

Дето ходя по курви, щото съм си курвар - та да оставя свестните жени, на свестни мъже като вас!?

31.   Авторе, не само ти ходиш по платени и не ни пробутвай разни фантастики. За 150 няма шанс да опънеш нещо читаво. Пълно е с циганки и боклуци, които искат да те прецакат. Явно критериите са ти много занижени и разчиташ на количеството за сметка на качеството. Под пет стотака на час почти нищо читаво няма и то това е за стнадарт. Ако добавиш и някоя екстра цената скача още. Отделно сексът с проститутка е един вид чикия с жив обект и е много далече от секс с жена която харесваш или си влюбен в нея. В повечето случаи ако си наблюдателен, а аз съм такъв, се усеща, че всичко с проститутките се върти около това, да ти приберат едни пари. Колкото и да го играят, че си много готин и едва ли не много те харесват, детайлите ги издават. Вярно, имал съм случай проститутка да свършва докато правим секс. Имал съм и случай проститутка да иска да заживеем заедно и да се откаже от професията. Аз лично съм склонен и съм го правил, да изминавам повече от хиляда километра на ден, за да се срещна с жена, която харесвам и шансът да правим секс клони към нула, вместо за тези пари да си викна курва. Курвите са супер единствено когато много ти се ебе, а нямаш гадже. Лично аз предпочитам, да съм във връзка, отколкото да ходя по платено, дори да имах излишни милиони левове.

33.   От Автора до 31:

Какво разбираш под "читаво"?

Има много красиви курви за 150 лв. Ей вчера гледах една много сладка 19 годишна, чернокоса и цицеста в alo. bg.

Разходи се по улицата и ми намери такава и на тебе ще ти ги дам тея 150 лв. Един куп жени по улиците така са се отпуснали, че и циганка да си викнеш, ще е по-добре...

За мене "как изглежда физически" е КАЧЕСТВО!

И замисли се малко:

1. Курвите трябва да се ПОДДЪРЖАТ и да изглеждат СУПЕР за да имат клиенти.

2. Трябва да дадат ПРИЛИЧНА цена, за да имат КЛИЕНТИ (българинът е беден, и ако сложат цена 500 лв. само неколко чичака ще им се намерят).

Бил съм на курва за 500 лв., ама не ми се хвърлят вече, кат мога да изеба 3 почти като нея (пък може и по-добри) за 150 лв.

И за какво "качество" говориш... Боже, аз не ходя на курва, за да МЕ ХАРЕСА, ДА СЕ ВЛЮБИ В МЕН, ДА МИ КАЗВА, ЧЕ СЪМ ГОТИН и др. :D

Направо ме уби човек! :D Да търсиш такива неща от курва - чувства и др.... аз може да не съм добре, ама и ти също!

Отивам да си правя кефа и да забравям. И после следващата.

И аз съм свършвал курви - една ме канеше у тех, да пием "след работа", ама аз ако исках нещо повече от секс, щех да си хвана приятелка.

Платих и и само дет не и казах:

"Бегай бе мършо - нема да се видиме повече! "

Събота бех на един рожден ден на една приятелка и много си лафихме с една 20 годишна бургазлийка, яко цицеста (бехме си писали преди години, ама не ми се пътуваше до Бургас за неква путка).

Много забавно парче, яка чалгарка, аресахме се, ама само кат се замислих, че мога да отида на 10 курви по-красиви от нея и да не се занимавам с тая и ми се изпари меракът - тя го усети това и и стана некво тъпо.

Но не съм и казал кат авера боксьор, че ми е ПО-ЕВТИНО С ЕСКОРТИ! :D Не съм чак толкоз прост...

Но да - за мен е най-важно РАЗНООБРАЗИЕТО... и освен с приятелка и любовници, нема как. А къде къде по-евтино и по-малко нерви по курви. Нема да те дебнат, нема да се криеш. И никви други разходи.

Та така, брат - благодаря ти за мнението, ама моля те... не се прави, че знаеш на какви курви съм бил и не говори от мое име!

Можеш да намериш топ курва за 150 лв., както и УЖАС за 1500 лв. Но като карам с по-евтините мога да извъртя повече!

34.   Пак от Автора:

Впрочем с един приятел съм си говорил и ми вика, че може би имам "страх от обвързване" и за това - или ходя на курви, или ще забера някоя от чалготеките, но в никакъв случай не искам да еба една и съща повече от няколко пъти.

Фен съм на "безопасния секс" (КОГАТО НЕ ТИ ЗНАЕ ИМЕТО И АДРЕСА), както се казва! :D

И определено - просто не мога да си представя как еба една и съща С МЕСЕЦИ, еле пък с ГОДИНИ...

Мои приятели с дългогодишни връзки съм ги водил по курви да РАЗНООБРАЗЯТ, ама не бих искал да съм на тяхно място... и пак берат страх да не ги хванат...

Иначе не мисли, че нямам уважение към жените - с един куп приятелки и колежки си имаме лафче, шегуваме се, помагал съм им и ги поздравявам за кариерните успехи.

Флиртуваме си - ама ако забележа някакъв по-голям интерес и се дърпам. Ако е забавна и ми допада като характер - не бих искал да си разваляме отношенията заради единия секс.

Макар, че някои жени, точно това ги отблъсква, да не кажа депресира - явно са по-ОК да ги изебе курвар един път, ама да са се валидирали.

И от семейни жени и жени с приятели съм получавал интерес и това ме ОТВРЪЩАВА даже. И е една от причините, да си карам без приятелка - страшно много ИЗНЕВЕРИ съм видял през краткия си живот.

Да добавя - авера дето съм го водил по курви, съм СИГУРЕН, че приятелката му му изневери с един на морето (и то за простотия - щото му се беше разсърдила за нещо), та му е ПОЗВОЛЕНО в моята книга!

Та докато съм млад - ще си изеба сичко, дето мога. Кеф ти - 19-годишни, кеф ти тройки, кеф ти MILF-ки, кеф ти евтино и неангажиращо.

Ако търсиш "любов" - фани си приятелка, а ако търсиш "само секс" - курвите са ПЕРФЕКТНОТО РЕШЕНИЕ!

35.   Ъммм, на кой му пука?

36.   Към автора
Моето мнение е да те смаже някой и да си седнеш на задника…. ако можеш де! :))

37.   Не го прочетох цялото щото е тъврде дълго ама стани по - хубаво един тъпкач на 3 4 момичета, че тея мн жени накрая да хванеш някоя ужасна болест

Не може да гласуваш повече от веднъж за този коментар!

38.   Закачен си, и гледаш да го извъртиш в позитив. Това, че имаш нужда да го споделяш и то подробно на някакви анонимни хора, вместо просто да си живееш както намериш за добре, издава, че си вътрешно нестабилен. Зависимостите са разказали играта на доста хора, определяш се като млад, само че младостта бързо минава и каквото си постелеш в нея, после това ще пожънеш. Има хора зависими от алкохол, други от наркотици, трети от хазарт, четвърти от това да си получават лесен секс от платени курви и т. н. Много често се получава комбинация от тях. Пламен Йотински, ако си го чувал, много точно описва психологията на всички тия тъпотии.

40.   Евала брат, ти си най-големия!

41.   Авторе,
Два въпроса имам?

При секса с курвите лижеш ли ги? Свирки правят ли ти?

Силно се съмнявам? ! Не се заяждам. В никакъв случай.
Питам, защото никога не съм бил с курва, а пък тези неща са ми важни винаги про секса. Не съм фен на голото чукане.

Един женен мъж на 40 с 3 деца и с любовница

42.   От Автора до 41:

Ее, не ги лижа разбира се, макар че съм убеден, че има хора дето го правят. А свирки ми правят с презерватив.

Един приятел се беше върнал от Англия и реши да се прави на "царя на Люлин" и фърга пари на едни охрани на казино дет се правиха на интересни, на баздомни и аз му поръчах една курва на която съм бил.

Тоя па после ми разправя, че се ебали 2 часа уж и тая му казала да свали презерватива, щото "обикновенно правила с презерватив". И глупака и повервал. :D

Та ако някой е достатъчно тъп - всичко може да прави с курва.

Но аз примерно, както ти го определи съм "фен на голото чукане".

Но ако си голям фен на лизането, четох че има предпазни средства и за това... :D