Споделена история от Секс и интимност

Доволни хора от сексуалния си живот
Почти всички теми относно сексуалния живот са негативни, кой прави секс с партньора си 1 път месечно или пък 1 път годишно... или кой на кого изневерява и т. н.

Човек като чете темите и остава с впечатление че едва ли никой не е доволен от сексуалния си живот -- аз не вярвам че положението е толкова зле. Би трябвало да има двойки които са заедно от няколко години и са доволни.

Нека да споделят хора, които са ПОНЕ от 3г обвързани и живеят заедно. Дефиницията за сексуално задоволеност е, че не биха сменили половинката си, поне в сексуален аспект за нищо на света :)

Коментари

1.   Имах едни съседи, които живееха точно до моя апартамент. Една стена ни делеше от мойта спалня и тяхната. Тогава нямах гадже. Тия хора правеха всеки ден секс минимум по 2 пъти, понякога и повече. Сутрин, вечер, шо всяко време на денонишието. После се изнесоха и дойдоха други, които за 2 години саамо веднъж чух, че правят секс и накрая се разделиха и се изнесоха.

2.   Не се оплаквам от моя - и завчера, и вчера, и днес ме събудиха със секс. При нас е навик за добро утро.

3.   Ами нормално е да се оплакват хора с проблеми. Който няма грижи какво искаш да прави - да казва, че всичко е наред? Не е ли банално да казваш, че нямаш проблеми.

4.   Вземете и направете неща с живота си и по този начин и сексуалния ви живот ще се подобри. Откакто пиша книга "Киберсигурност в Azure" аз и мъжа ми сме като два бенгалски тигъра в леглото!

Един от многото

5.   Жена на 34 години, доволна съм, не мога да си представя да бъда с друг мъж. Имаме 3 деца и сексът ни винаги е бил страхотен. Той харесва много тялото ми. Може би ако бях напълняла и се бях разпусната покрай гледането на децата, нямаше да е така. Има мъже, на които просто вече не им става със същата жена, след като тя спре да се грижи за себе си. Има и мъже, които се занемаряват и на жените не им се прави вече секс с тях. А някои хора с възрастта губят желание за секс.
Ние го правим 3-4 пъти в седмицата. На мен ми е достатъчно, но защото той иска по-често, му правя свирка в останалите дни ако си поиска и така свършва бързо. Разбира се имаме вечери, когато само се гушкаме, но обикновено той като почне да ме опипва под завивките, се възбужда и си иска. Ако съм много много изморена се е случвало да съм нарочно по-страстна, за да свърши бързо. Никога не му отказвам. Единственото, което не ми харесва е, че не иска да го правим сутрин.

6.   Мъж на 48 години, с партньорка (не сме женени) на 47. Заедно сме от 20 години, имаме две деца.
И аз като номер 5 не мога да си представя да бъда с друга.
Правим секс по два пъти седмично, сексуалното желание не е е изчезнало и не се очертава скоро да изчезне. Една от многото причини да нарека партньорката си „жената на моя живот“ е, че все още когато легна до нея, се надървам само от едно погаляне. Това е страхотно, нали? Пожелавам го на всички пишещи тук, които са на нашата възраст :-) Единственият проблем е, че децата порастнаха (на 17 и на 12 години), лягат си вече по-късно и често не е удачно да го правим вечер, а само през нощта или рано сутринта.
Макар и сравнително висока (170 см, аз съм 177), тя винаги си и била леко пухкавичка, има и големи цици, което за мен винаги е бил предпочитания тип жена. Излишно е да казвам, че си я харесах още на първата среща. На петата среща правихме секс (в апартамента на една нейна приятелка) и опитахме всичко. Беше невероятен секс маратон от 10 сутринта до късния следобед. Оказа се, че освен в доста други неща, имахме пълно съвпадение в секса, което е много, много важно. Няма да забравя как в края на секс маратона, тя ми каза нещо от сорта „Колко се радвам, че след цял ден секс не ми каза колко много ме обичаш и колко си влюбен в мен – щеше да развалиш всичко“ :-)))
Не бих могъл да бъда с жена, с която не си пасваме в секса, за мен сексът винаги е бил много важен в една връзка (зодия Овен съм). Да добавя, че партньорката ми, освен че е доста еблива, е и психолог по професия, та предполагам, че и това има значеие. Знае, че обожавам да свършвам в устата й, така че често сексът ни завършва с една зашеметяваща свирка, направо ме изцежда. Нямам представа дали е от възрастта, но напоследък е все по-склонна и на анални удоволствия :-) Освен това май започва да влиза в климакса (все по-рядко й идва), което за мен е страхотна новина – ще мога да свършвам в нея без проблем... едно безценно удоволствие, което съм позабравил.
За финал, като слушам някои мои колеги – направо живи да ги ожалиш... нямат 40 години, а сексът вече е мираж... Като казвам, че при мен, гонещ 50-те, е точно обратното – не ми вярват, мислят, че ги дразня :-)

7.   Индивидуално е, сръвнения няма смисъл всеки е с различен темперамент, важно е средата в която си да е подходяща, така вероятността за готин живот е сигурна.

8.   И аз съм от доволните.
12 години заедно, 10 години брак и дете.
Не мога да кажа, че имаме график. Има периоди, в които е всеки ден, по няколко пъти. Има периоди, в които е един-два пъти седмично.
Но желанието е налице винаги. Експериментираме с доста неща.
Най-хубавото за мен е, че е…. ох, как да го обясня. Абе любов е. Защото не стои въпроса дали е добър или не, дали е бързо или не. Просто си правим нашите неща, както ни дойде на момента.
Много нежно, много извратено… няма значение някак, защото е с него.
Правим си изненади, говорим си меъсни неща.
Радваме се един на друг. И в същото време и духовната ни да я наречем, връзка е изключителна. Говорим, имаме общи хобита, подкрепяме се.

9.   Не съм сексуална. И веднъж в годината да е секса не би ми пукало. Сексът не определя нито настроението ми, нито отношението ми към някого. Винаги го казвам на мъжете настояващи за връзки. Не искам главоболия, мрънкане и хленчене, нито бих търпяла нечии истерии. В момента съм с мъж със същото мислене. И ни е екстра. Странни са ми хора на които емоционалното състояние се определя от плътското удоволствие. Има много по-важни неща от едното клатене.
ж, 26

10.   Не се оплаквам. 17 години брак и 3 деца. Веднъж седмично ми стига. И двамата работим доста и не винаги сме в настроение за секс.

11.   9, браво!
Нали усещаш колко си загазила? Грешките на природата отпадате от състезанието и от бъдещето на човечеството.

12.   м31,
Не не съм, имаме две деца, жена ми няма желание за секс... веднъж месечно..

14.   9 до 11 Защо? Защото не се вписвам в нечии "нормалности". Не живея 200 живота за да карам по някакъв общоприет модел. Имам един живот и ще го живея както ми харесва, а не както някой мисли че трябва. Кой е грешка и кой не мисля че имаш властта да определяш.

15.   #9

Аз лично не те съдя - важното е че си ДОВОЛНА :) за това е темата, щом и приятеля ти е доволен, значи всичко ви е шест. Проблема щеше да е ако той е сексуален, а ти не си и т. н.

Лично аз ако съм с жена която прави секс 1 път месечно - ще се застрелям... тестостерона ми е над 1150 при 890 горна граница, а дори не съм първа младост (на 38). Тези неща се определят от хормони.. та хората трябва да се събират със себеподобни.