Споделена история от Секс и интимност

Не изпитвам никакво удоволствие от секса
Здравейте, момиче на 22 години съм имала съм 6 партньора всички, от които доста опитни. Проблема е там, че не изпитвам никакво удоволствие от проникването, само ако съм отгоре и то е за 3-4 секунди. Иначе като ме пипа с пръсти ми харесва, но до там не е някакво върховно удоволствие. Никога не съм свършвала. Искам и аз да изпитам удоволствие като всички други жени. Има ли някой с подобен проблем, в мен ли е проблема? Никога ли няма да изпитам истинско удоволствие…

Коментари

1.   Трябва да експериментираш с различни неща, за да разбереш точно какво ти харесва. Опитвай всеки път нещо различно

2.   Не. Опитен мъж не е този, който е правил секс с много жени или множество пъти с няколко, а мъж, който знае как да задоволи една жена всеки път.
Попаднала си на некадърници.
За мое щастие имах късмет още с първото ми гадже.

3.   Най-вероятно не те възбуждат на макс, пробвай нещо спонтанно и лудо, диво с някой по-разкрепостен от теб. Направи нещо ново, пробвай с непознат, ако нямаш човек до себе си. Отпусни се и се раздай на макс все едно е за последно.
М 27

4.   Това е лош избор нашибачи. Дай да се запознаем и срещнем. Моят стандарт е първо да се изпразни жената три пъти поне от лизане и целувки, после тя да си поиска хуй.... Кой ти каза че твоите партньори са опитни некадърници?

5.   Аз съм на твоите години, но с малко повече мъже. Моите са 11. Само с двама ми беше хубаво. Случайно или не и двамата не бяха българи. Стигнах до извода че българите си гледат само техния кеф. Повечето свършват за 7-8 минути. Положението им беше траги-комично. То по-добре без мъж, отколкото с такива.

6.   Случайно ще да е, че вместо Българи са били цигани. Аз пък съм българин и ти гарантирам 30-40 минутно клатене по същество. Ако ти стиска има едни партита в центъра на София и покани свидетели да пишат за резултата тук

7.   Докато удоволствието ти е самоцел, няма да изпиташ.

8.   Това, че са били с много, не значи нищо. Я са ги лъгали и играли театър, и са си повярвали колко могат. Щом ти не усещаш нищо, значи и предните не са.
Говори какво ти харесва, как и къде да те докосва.

9.   До номер 2.
Откъде на къде удоволствието на жената е мъжка отговорност? Особено при положение че тя самата не знае какво й харесва?
По тая логика, удоволствието на мъжете женска отговорност ли е? Жените знаят ли как за доставят удоволствие на мъжа? И ако не, те некадърни ли са?
И изобщо къде има училище за доставяне на удоволствие на жени? И защо се очаква мъжа да знае тия неща, дори да няма опит? Или това не е нещо което се учи? Изобщо има ли някаква логика в тия твои мисли или използваш поредната възможност да бълваш гняс по адрес на мъжете?
Съжалявам го твоя мъж, честно... Цялата отговорност за сексуалния ви живот е на неговите плещи... Да знаеш обаче че в един момент това омръзва и първата жена която покаже малко инициатива и съобразителност, ще те измести от трона. Пък ти си се надувай колкото си искаш...

10.   Късмет, всичко е до излъчване, индивидуално е, средата е много важна за успешен живот, винаги.

11.   Българката определено здраво е захапала по това " по добре без мъж, отколотпл с такива". Явно се визира тоталните утрепки.. Тя изобщо не забелязва дори 80% от останалите. Следващата стъпка е "всички мъже са еднакви". Като разбира се отново извадката е 20% от мъжете, които са утрепки.

Мило дами, вкарали сте се капана на собствените си естетически потребности. Никой не ви е виновен. Очевидно ако авторката е спала с 6ма мъже или е програмирана да се хваща само с дървари или проблема е нея
Бих казал, че е сбор от двете. Тенденцията е такава.

12.   11, мит е, че има други мъже в тая държава, които стават. Пълен мит.
Ако нейният ставаше, щеше да комуникира с нея. Да му направи впечатление, че нещо не е наред. Ама той си ръга там и не му дреме.

13.   Има едни стимулатори на клитори, като масажори са, "magic wand " им викат, вярвай ми, не познавам жена, на която да не съм го използвал, докато правим секс и всички до една са свършвали, включително такива които като тебе имат проблем с достигането на оргазъм. Пробвай и няма да съжаляваш

15.   Номер 9, по време на секс участват двама души и се предполага е за да си доставят взаимно удоволствие. Следователно, всеки един от тях носи отговорност (до определена степен) за удовлетворението на партньора/партньорката. Естествено че не може тази отговорност да е 100%, но все пак, човек трябва да се стреми да даде най-доброто от себе си. И един добър любовник или любовница, ще се поинтересува и ще се образова за да научи как да достави удоволствие на своя партньор. Това са елементарни работи: къде и как да пипам/галя/лижа моя партньор/партньорка за да го възбудя и да му доставя удоволствие. Не е нужно да има държавна институция за тая цел! Има клончета на сексолози в Ютуб, уеб страници посветени на тая тема и т. н. В 21 век живеем и ако някой не знае базисни неща за секса, не заради липса на информация. После естествено че всяка жена и всеки мъж ще си имат своите предпочитания, дори странности, но базата е една и съща. Човек когато иска да достави удоволствие, но има съмнения, пита.

16.   Авторке, според мен тия момчета не са ти харесвали достатъчно, следователно не си била максимално възбудена за да усетиш удоволствие. Когато си луда по един мъж, няма как да не ти хареса секса с него, освен ако въпросния не е пълно дърво в леглото и абсолютен некадърник.

17.   Мини на анален секс.
Познавам жени, които само такъв практикуват, точно защото им харесва много повече от другия.

18.   До това води ранния полов живот при жените. Правите го заради мъжете, а вас кучета ви яли. Има много жени като теб за съжаление. Дано намериш решение!