Споделена история от Секс и интимност

Машинки за секс
Здравейте! Жена съм, която живее без мъж и нямам приятел, поради лични причини. Въпросът ми е предимно към дамите. Ползвали ли сте секс машинки и доволни ли сте от тях? Знам, че са скъпи и затова питам дали парите си заслужават? Благодаря предварително!

Коментари

1.   Да, заслужават си! Вземи си от катефорията "magic wand" те са за клиторна стимулация като масажори и докарват силен оргазъм. Вече ако искаш за проникване има доста играчки под формата на пениси

2.   Здравей, аз нямам против да бъда твоята секс машинка, но за съжаление сайта не позволява опция за разменяне на контакти..

3.   Вибратор ли, виж във aliekspress.

5.   Не, за съжаление.

6.   Секс машинките вибриращи вибратори, не са кой знае колко задоволителни. Твърде финна им е вибрацията. Доста жени захвърлят вагиналния секс и преминават изцяло на анален след като веднъж се научат как и с какво и по какъв начин да се прави за да им носи удоволствие. Ще ти издам тайната. Вземи си примерно Long Dildo Butt Plug Anal, тъй като е единствената играчка с, която може да изпиташ неща, които не можеш да изпиташ от партньор, но да не е твърде дебело, ако не си практикувала повече анален секс. Това е дълго дилдо между 30 и 60 см в зависимост от модела, което позволява да се чукаш на такава дълбочина в дупето(корема), понеже е много меко и гъвкаво и е проектирано именно за такава цел като се извива и следва извивките вътре, докато с вибратор или член няма как да влезе на повече от 16 см. Струва средно 25 в Али експрес в зависимост от дължината на модела. Но трябва задължително да си си направила клизма преди да го ползваш и да ползваш лубрикант и в началото страшно бавно докато свикнеш с него. От такава играчка едно украинско момиче толкова му хареса, че се пристрасти към нея и престана тотално да прави вагинален и да се среща с мъже, а само с това нещо. Накрая дупето и така привикна към него, че си накупи все по-дебели и дебели модели докато накрая се разшири от постоянното ползване на това. А после реши да се покаже на клипове, колко е уникална с това и стана известна. Сега след дълги години само с това нещо интимния и живот представлява или някоя друга жена да замества играчката с цялата си ръка или да ползва такава играчка, но дебела. Казва се Hotkynkijo(за да няма неприятно изненадани, ако тръгнете да ровите за нея предупреждавам съдържанието свързано с нея е основно порногафско). Надявам се да не станеш като нея с това нещо, а да се срещаш и с мъж, защото това нещо няма да ти пулсира вътре като те пълни със семенна течност, емоции и обич, които може да получиш само от мъж.

7.   Авторката: здравейте за втори път! Може би не съм се изразила правилно и затова ще уточня някои детайли. Под секс машинка имам предвид тези, които са с метална стойка и на тях се закрепя пенис накрайник, който чрез нещо като бутало влиза и излиза в половия орган и в зависимост от степента на усилване може да премине границата от 200 прониквания в минута. Цената на тези машинки започва от около 800 лв. и достига до 1 800 лв, че дори и повече. За този тип машинки ми е питането дали си заслужават? Благодаря на хората, които вече изразиха мнението си!
До номер 2- не търся връзка с мъж, каквато и да е тя. До номер 6- хубав изчерпателен коментар. Аз съм жена, която не практикува анален секс.

8.   Направил съм такава на съпругата ми. Оборотите й се регулират плавно. Ходът на... каквото поставиш - също. Т. е. може да ти влиза и излиза само 5 см, може и 15... Не знам точно защо, но жена ми не го тачи. При положение, че винаги участвам и аз. А няма нищо против с (конкретно) дилдо да я... обработвам.
Едва ли ще получиш повече конкретни отговори, защото явно машинките изобщо не са популярни у нас. Впрочем, все ми се струва, че съм виждал в Алито на много по-ниски цени от посочените от теб.
Бих ти дал наща за проба ако проявяваш интерес (разбира се без дилдо :) ). Тя все пак е импровизация и не става дума за продажба. Най-малкото - визуално не е изпипана.

9.   Няма да ти е съвсем от полза коментарът ми, тъй като не съм използвала (не знам къде ще го държа и крия това нещо), но винаги съм искала поне да опитам. Съветът ми е да прочетешчуждестранни коментари, примерно в сайтовете, където ги продават или потърси на английски името на играчката "мнения". Тук шансът е малък да получиш отзиви от жени, които са пробвали.

10.   Авторката: до номер 8- благодаря за предложението, но ще откажа. До номер 9- благодаря за съвета! При мен е лесно, защото няма откого да крия една такива машинка.

12.   Аз също имам мерак за такава машина, но не живея сама и няма как. :)
Ако вземеш, сподели мнение по нататък!

14.   Авторката: до номер 12- днес си взех машинка. Изпробвах я и останах доволна. Скъпа е, според мен парите си заслужават.

15.   От N8 до авторката: какво е най-доброто темпо, което "те вдъхновява"? Високо, най-високото? Има ли в описанието спомената максимална скорост? Брой фрикции (движения) в минута...
Вероятно "си помагаш" с ръце. Едва ли ще опишеш как... Или не - само се наслаждаваш отпусната? Само хипотетично - ако имаш някой(я) "под ръка" да ти "помага", би ли си поръчала някакви конкретни допълнителни стимулации?
Питам с идеята да предложа нещо по-въздействащо у дома :)

16.   Чета и не ми става ясно. Нима и семеини жени имат мечта и нужда. За такова нещо. Мъж съм.

17.   Авторката: до номер 15- това са прекалено лични неща и затова не мисля да отговарям на въпроси от подобен тип.

18.   Авторката: аз не съм семейна. Вероятно номер 12 е семейна.

19.   Веднъж свикнеш ли с машинка, никога няма да потърсиш мъж, никой мъж не може да се мери с машинка. Пък машинката е по сигурна и безопасна, вечна е.

20.   Авторката: аз не търся мъж.

21.   Здравей аз имам такава мишинка с различни пениси но си е скапа машинката аз от америка си я кипух и съм платила 600 долара но си е бива харесва ми

22.   Интересно ми е какво е отношението на лесбийките към въпросните машинки. Знам, че ползват дилда, вибратори, страпон. "Машинките" са само едно ниво по-нагоре, но все пак още повече напомнят за секс с мъж... Става дума само тези, които са си чисто хомо. За "би" нямам чуденки.