Споделена история от Секс и интимност

Тройка с двама мъже
Здравейте, момиче съм на 24г. От доста време насам ми минава през главата да спя с двама мъже, много го желая, работата е там, че съм обвързана и моят приятел никога няма да се съгласи. Имате ли идеи как мога да постъпя?

Коментари

1.   Според мен говори с приятеля си и дайте да се запознаем и можем след това да решим дали да го направим.

2.   Питай приятеля ти, може да е бисексуален, но да го крие и да се навие на тройка с още един мъж. Аз така бях отворен за мъжката любов.

Един от многото.

3.   Кажи на приятеля си да види с каква си има работа. Като ти бие шута ходи си изпълнявай мечтата. Мераклии да те изплющят колективно има колкото искаш. След време ще пускаш тема защо никой не те иска за сериозна връзка.

4.   Е как - отиваш в дискотека.

Виждаш 2-ма дето са отишли да си пийват. Ама гледай да ги подбереш некви добре изглеждащи, а не дебели. И ако ти харесат - отиваш и им предлагаш да правите тройка.

Не вервам да откажат! :)

Успех! :)

5.   Зарежи си приятеля и отивай да си изпълняваш секс фантазиите и да курвееш. Ще му направиш услуга.

6.   Допълнение към коментар 4 - ако случайно тези ти откажат, тръгни от маса на маса и предлагай, все ще ти вържат.

7.   Действай. Аз търся жена, че не сме го правили

8.   (ж42 г. ) Аз като студентка го направих това три пъти, с двама мои приятели. Те и двамата ме сваляха и за това реших, за да няма сърдити, да си легна с двамата. Исках да усетя какво е да си в ласките на двама мъже и да си призная, да ми направят двойно проникване. Добре се получи, тя се оказаха много внимателни. Вторият и третият път ги насърчих да са по-агресивни.
За финал, нещата завършиха зле. След третия път, те са се скарали заради мен и приятелството ни беше до там. Така, че внимавай от тази гледна точка. Съжалявам за постъпката си, но не съжалявам за преживяването, да съм между двама мъже. А чисто сексуално най-много ми харесва двойното проникване! Това е единственото, за което може би бих изневерила на мъжа ми, хипотетично.

9.   Защо не те чука с дилдо в дупето докато правите секс?
Ние правим така с жена ми.

Настрадин ходжа

14.   Щом имаш приятел и мислиш такива неща - Не си готова за сериозни отношения камо ли за семейство и деца. По - добре се разделете и направо това, което искаш, отколкото да му изневериш някой ден.
Ж26

15.   Та ти си на 24! Сега ти е времето. Мани го тоя твоя и бягай да се наживееш.

16.   До 9, защото едно е с играчки, друго си е с още един к**

17.   Охх съчуствам ти. И на мен ми е голяма мечта. Семеина жена на 45г. и съм го споделяла с моя мъж. Но увиии.

18.   9 до 16
Е заради това мислене има разводи и проблеми. В една двойка човек трябва да получава всичко и не би следвало да търси нещо отвън.

Настрадин ходжа

19.   До 18 от 16, ами напротив не стигаме до разводи, просто правим тройка, не че нямаме играчки, но от време на време разнообразяваме и с човек. Затова съм написала и с още един к**, а не с друг к**, има доста голяма разлика. Едно е да го правиш с любим човек, друго е да го правиш зад гърба на този човек, както е 90 процента от българското общество.

20.   Да, опитай и после няма да можеш на задника си да седнеш нито да го ползваш по предназначение.
Стоите и се чудите каква тъпотия да направите.
Точно вие, които нямате никакви грижи и скучаете.

21.   Ако обичаш някого няма да позволиш друг да го пипне дори с пръст и ще го пазиш, а камо ли пред теб. Нямам идея как при тия тройки един голям 100 кила българин не му идва да опердаши другите двама участници (имам предвид ако единия е половинката му, а не когато тримата са заедно само за тройката)... Луди хора

Настрадин ходжа

22.   До 21, ти явно не разбираш цялата ситуация. Тук не става въпрос за изневяра или за паралелна връзка. Става въпрос за групово преживяване, в което в никакъв случай жената и мъжа не трябва да влагат по-сериозни чувства. Това е нещо еднократно или в някакъв смисъл много по-рядко преживяване. Проблемът е, че това не е за всеки и не всеки го разбира и успява да го отдели от една нормална връзка. Авторката не е казала, че не обича мъжа си, явно има фетиш както абсолютно всеки нормален човек има. Вие какво си мислите, че като е на 24 и иска да пробва, цял живот това ще прави и ще иска ли? Нали ще пробва 1-2 пъти или повече и това омръзва. Ако обичаш някого няма да му въртиш паралелна връзка зад гърба му, в някои случаи и да забременееш или в някакъв етап изоставаш жена с дете, заради друга и т. н. както е масово явление днешно време. Ако обичаш някого ще му кажеш какъв е проблемът. Масово българските семейства са отдавна приключили, но живеят заедно заради децата или имуществото. Всеки хойка където си иска, всички знаят, ама продължават да са заедно, иначе държат един на друг. Всеки иска от време на време на кръшне, ама ви е срам да си признаете или не сте егоисти и мислите само за себе си.

23.   Спри да гледаш порно. Особено, ако държиш на връзката си. А тези, които ти обясняват да ходиш "да се наживееш", не ги слушай. После ще съжаляваш. Не само, че ще ти е трудно да намериш сериозен мъж, който да не е отблъснат от сексуалното ти минало, но и ти самата вече няма да се възприемаш по същия начин. Да не говорим, че ако си оставиш фантазиите да стават все по-извратени, и особено, ако тръгнеш да ги осъществяваш, след време нормалният секс ще ти е скучен и това ще ти се отрази на отношенията с мъжа ти. Не си го причинявай, не си заслужава да се развращаваш.

24.   Глупости номер 21, 18, 9 писал конкретно в този пост. Тройката е за хора с по-широки възгледи. Тя е за хора които си имат уважението и доверието. Ако си ревнив, завистлив, обидчив, неуверен и пр.... ми не не е твоето. Иначе същия Настрадин прави тройка с дилдо с жена му... кефят си се... амаа разбираш ли много е лошо. Ейй чуждото грозде все е кисело.
Този път Хитър Петър.

25.   Петре, ние не правим тройка, както си написал, а се забавляваме двамата.
И двамата сме на мнение, че във връзка място за трети - няма.

Настрадин ходжа

26.   Имах млада колежка, 26годишна с такива мераци. Чукахме я заедно с колега, няколко пъти на командировка. Поотделно не искаше. После и мина мерака.

27.   Ката си курва махни се от човека и си сбъдвай фантазиите! Ще намериш не двама, ами и десетима. Евтината стока има много потребители...

28.   И аз искам да правя тройка с жена ми

29.   До 25 (Ходжата)... ми не вие не правите тройка щото е много гадно... вие използвате дилдо да симулирате гадната тройка брат. Ми мирише ми на ниско самочувствие и неувереност. Както ви писах гроздето е много кисело в чуждия двор.
Х. Петър.

30.   На петорка е още по- влудяващо за мацката. Като на поточна линия. Докато свърши последния, първия вече нервничи натопорчен. Финалната увертюра е във всяка дупка по един, ако поема и два. И така фантазията- петилетка е изпълнена за няколко години напред.

33.   Опитай но гледай да е с хора които са го правили аз лично като мъж на 50 години съм го правил десетки пъти и определено ми харесва повече двама мъже с една жена ако те интересува повече подробности пиши ми тук.

35.   От мъж:
Направи тройка... не се страхувай, давай смело. Без предразсъдъци. И какво ще стане толкова... Всички ние, или по скоро някои от нас, в това число и аз самият, живеем в някакви догми, рамки, закони.. това не е ок, онова не е ок... и какво от това...
Колко хубави моменти на удоволствие изпускаме. Давай смело, но да са проверени, свестни пичове. Ако имаш мъж, недей да го включваш, да не стане така че да харесваш другият, защото вие жените винаги сравнявате, размера, представянето на мъжа в леглото и тн. Не че в другият вариант, ако са двама непознати, не е гаранция че пак няма да се получи, но....

36.   Една приятелка, с постоянен приятел и любовник, в който беше много влюбена..
Та, любовмика я увещавал да го направят. Описвал и как ще се чувства.
И тя взеа, че го направила с двама непознати.. От инстаграм.
Върнала си го на приятеля, че я е мачкал..
А не искала да наранява любовника..
И затов а с непознати..
После приятеля и разбрал и казал на любовника какви ги е вършела.
Накрая тя се гордееше и разказваше за тройката...