Споделена история от Секс и интимност

По-широка ли съм отдолу
Привет! От две години съм във връзка и с моя приятел водим редовен полов живот! Чудила съм се, но не ми е удобно да го попитам дали съм станала по-широка, понеже съм чувала от доста мъже, че не им харесват широките жени и сексът с такива не им доставял удоволствие, а и на мен ми харесва да съм по-точно и да ме боли по време на секс.

Коментари

1.   Е какво пък нали си имаш и дупе което предполагам е по-тясно или те мързи да си направиш едната клизма за да доставиш истинско удоволствие на приятелят ти?

2.   Жена ми е доста широка. Лично аз обожавам да усещам жена ми широка и разтворена. Сексуалният ни живот изпита огромен връх, когато започнах да пъхам пръсти или секс играчки, докато прониквам в нея. Няколко пъти практикувахме фистинг и тя получи най-силните оргазми в живота си. Сподели, че винаги е искала нещо по-голямо и е много доволна от тези експерименти, разбира се, не е за всеки. Но винаги има как да се компенсира за размер чрез напредналите технологии. Също много ни харесват penis sleeves. Просто експериментирайте!

3.   Жена ми беше девствена и за десет години преди децата вагината си и беше все същата. Като цяло след като насъбрахме опит и се отпуснахме вагината и стана много по-мокра и това до някъде се усеща като разширяване, но реално просто е по възбудена и има повече смазка. С времето открихме множествените оргазми, скуирта и аналния секс. За аналния мога да кажа, че с нищо не променя ануса. И първият път и сега все си е така тясна. След раждане отнема известно време вагината да се възстанови. В нашия случай около година.

4.   Е ти не знаеш ли, че от секс не мажеш да станеш по широка. Може от раждане да се разшириш и като остарееш и се отпусне мускулатурата.

5.   Ами щом питаш значи със сигурност си! За съжаление и моят опит е такъв. В БГ жените сте супер раздрънкани отдолу. За вас си трябва африканска маймуна с конски маркуч, за да ви "пасне".

6.   Освен ако не си родила - малко вероятно.
само ануса се разширява от секс и то ако постоянно там го правите.

7.   Ако не си раждала, няма как да си станала по-широла отдолу. Това, което си чувала от други мъже пет пари не струва ако те не са гинеколози. Това което е по-вероятно е твоя приятел да е с по-тънък пенис и за това по време на секс да не се усещаш "тясна".

8.   Ако си раждала, или правите фистинг и си вкарваш разни предмети със сигурност си по-широка. От един чеп трудно би се разширила вагината.

10.   Няма какво да го мислиш.
Наслаждавайте се хубавите моменти заедно.
Щом водите редовен полов живот, значи ви е хубаво заедно.

А сега малко към анатомията: Влагалището е доста еластичен орган и той може да се свива и отпуска. Това колко е свито и коко е отпуснато по време на секс силно зависи от възбудата ти (подобно нещо се случва и с пенисът на приятеля ти). Природата си знае работата и няма за какво да си задаваш неуместни въпроси, които коствено или пряко да оказват влияние на психиката ти.

Съветвам те в бъдеще, ако имаш някакви притеснения да споделиш първо с приятеля си и ако не срещнеш разбиране от негова страна, след това да ползваш услугите на колективния разум в този сайт :)

Успех!

11.   Не казваш защо мислиш така?

13.   Жена ми след като роди също се оплаква, че се чувства по-широка. Аз не я яусещам по-широка, тя просто си търси поводи за анален секс.

14.   Чувал съм, че жените с упражненията на Кегелс и някакви тежки топчета, които да се опитват да задържат чрез стягане на вагинални си мускули, могат да натрупат мускулен тонус на вагината си и после по време на секс - по своя преценка да ги стягат и почти мигновено след това да празнят мъжа. Ако смяташ, че си широка - почни да практикуваш тези упражнения, увеличавай с времето интензитета на тренировките и виж дали това ще доведе до секс, който повече ви харесва.

17.   Никакви топчета няма. Кегел терапията въздейства положително и при мъжете