Споделена история от Секс и интимност

Мъж с увреждане
Здравейте аз съм мъж на 28 години с церебрална парализа. Проблема ми е в лявата ръка. Свита е в лакътя, но я използвам. Дори шофирам без проблем. Нямам умствени проблеми. Въпрос към дамите. Бихте ли правили секс с човек с увреждане?

Коментари

1.   Не!

2.   Ако си самоуверен и имаш някой лев - едва ли е проблем.

3.   За секс все ще намериш. Въпросът е дали искаш нещо повече. Защото ДЦП е заболяване с наследствена предразположеност, а лично аз не бих искала това за децата си. А само секс ей така... Знам, че звучи жестоко, но животът е жесток към хората с увреждания. Съжалявам!

4.   Само секс ей така за спорта, не бих правила с никой, не само с мъж с увреждане. Ако въпроса ти е дали бихме били с такъв мъж за нещо повоче от просто секс виве ле спорт... то тогава отговора ми е ДА.
Маги

5.   Оф ужас, много сте груби читателите. Искрено ти съчувствам. Смятам, че можеш да си намериш приятелка, ако имаш ниски критерии за такава. Аз познавам една момче, което е с ампутирана ръка и има гадже, която има три деца от друг. Изглеждат много влюбени. Пълно е и с жени с увреждания и със здравословни проблеми.
Аз се отчайвам от тоя форум направо. Понеже е анонимен всички си изливат омразата и завистта, а наживо се правят на много милички. Прекалено негативно мислене имат българите.
Ако си търсиш обаче секси мацка, няма да стане. Имам един такъв колега, плешив с коремче, изобщо не е секси, обаче с претенции да е с няква яка от Инстаграма. Вече е на 43 и се стои сам, даже са му казали да ходи на психиатър.

6.   Не. Не бих си помислила, да имам връзка с такъв човек. Съжалявам..

7.   Тези, които тук откровено казват не, съдейки единствено по този фактор, са точно тези, които мяукат цял живот и по форуми, и на живо, че истинската любов е химера, че всички са използвачи, че не могат да се насладят на секса, защо не мога да намеря верен партньор, да му/ѝ изневеря ли и всякакви такива подобни душевни терзания. Та, авторе, изобщо не ги взимай на сериозно тези коментари и за твое добро просто не се осланяй на такива анонимни “мнения”.

8.   Н 5 и 7, откога откровеният отговор е грубост?
Специално към лицемерната н 5:
1. От ампутирани ръка до ДЦП има огромна разлика!
2. Що не се предлагаш, а даваш примери за други хора, които дори нямат нищо общо със заболяването на автора?
3. Въпросът не е за връзка, а за секс! Включи невроните като четеш.
Отговорът продължава да е Не и категорично смятам, че за автора дори не е полезно нито лицемерието ти, нито плоски лъжи, нито празни надежди.
Това не значи, че ако вече съм във ръзка с човек, има любов и във времето отключи някакво заболяване ще го зарежа.
Но дори и с по невинни болести хора не са за предпочитане пред здрав партньор за здраво семейство и деца!
Повтарям обаче за теб и други лицемери, които дори не умеят да матират, а директно изкривявате:
Авторът не пита за връзка, пита единствено и само за секс!
Има си проститутки за това, аз и повечето жени не предлагаме вагините си като благотворителност!
Но ти н 5, си свободна да зарадваш автора така че- действай!

9.   До номер 7!

Точно защото всичко е анонимно, отговорите на хората са искрени. По-добре да му се напише истината, отколкото да му се сложат розови очила! Напълно здрава жена, би се занимавала с него ако е човек с много пари... тогава и на 70 да е, ще има топ момиче/ жена до себе си. По-добре автора да търси жена, подобна на него... друг начин няма. Здрав човек, едва ли би искал, връзка с подобен човек. Пък за семейство, за деца... да не става дума.... Мислете малко.. Моя приятелка имаше интимни отношения с човек в инвалидна количка, но не изкараха дълго.. А на човека му желая късмет. Дано намери нещо добро.

10.   Търси сериозна приятелка, а не с*кс! Аз съм жена и имам здравословни проблеми, които отблъскват някои мъже.
Аз лично бих опитала връзка с човек като теб, ако се харесаме, разбираме и така нататък. :)
Не обръщай внимание на повечето коментари, хората са такива! Вече всеки гледа външния вид, без да се интересува от самият човек! Бъди жив и здрав!

11.   От автора. Номер 10 благодаря ти. Би ли споделила повече за проблема си.

13.   До автора
Днес попаднах на подобна тема, публикувана от жена. Ако искаш й пиши
Темата беше озаглавена - Как да постъпя?
http://spodeli. net/1/story-177976. html

14.   Имам познат с твоето увреждане. Но по-зле, изкривени крака, ходи трудно.
Работи, тренира и има социални умения. И си има приятелка, нормално момиче. Така че пред мен има приемете, че може!

15.   Авторе, малко лицемерно ти обясняват някои неща тук, жените по принцип се хващат с най-различни дебили и момчета с умствени и физически дефицити, не разбирам защо не искат да ти дадат шанс. Бох казал, че сигурно си повече мъж от 90% от избор дето са направили, ама това е друга и много сложна тема.

16.   Няма нищо невъзможно. Потърси в YouTube Squirmy and Grubs - много приятна и забавна двойка. Мъжът е в и валидна количка с видими физически изкривявания, а приятелката му е доста красиво и секси момиче. Гледах ги още преди 6-7 години. Вече са женени. Във видеата си разказват в подробности за живота си заедно, как са се запознали, харесали и т. н. Но нещо, което ми прави впечатление е, че мъжът има голямо чувство за хумор и изглежда уверен и се шегува постоянно със състоянието си. Това винаги е плюс, така че работи и върху тези качества.

17.   В университета имах колега с подобно увреждане. След време той и една колежка, която най-малко бих очаквал, че ще му пасне, станаха двойка. И досега са заедно, а това са вече доста години.
Така че, според мен - търси си сериозно момиче. Просто секс ще можеш да правиш с почти всяка (която не си е вирнала носа твърде високо), стига да се харесате, но същественото е да си намериш дългосрочна партньорка.
Успех!