Споделена история от Секс и интимност

Имам зависимост към мастурбацията
Това е от както се помня. Почти по 3 пъти на ден свършвам от поне 20 години. Сега съм на 33. Тоест, от както мога да мастурбирам го правя и прекалявам и с жени правя секс също. Проблемът е, че ми се възпали простатата и също ментално усещам, че това което правя ме затрива.. Не гледам порно дори. Просто съм навързал мн контакти с перверзни жени и постоянно някоя ме търси и все има причина да получа ерекция и да мастурбирам или да правя секс. Започнах вече да не усещам удоволствие, а болка. Боли ме много след еякуация.. Болката почна да става ужасна. Ходя от 4 години на уролози и никой не може да ми реши проблема. Предписват ми какви ли не лекарства, антибиотици и от тях здравето ми става още по-зле, а ефект върху простатата никакъв. Има ли някой, който е преодолял възпалението в простатата и как?

Коментари

1.   И аз имам подобен проблем. От като съм семеен. Онанирам повече от колкото когато бях ерген. Жена ми вобще не ме задоволява. По веднъж седмично.

2.   Жена, която обича секса, не би ти отказала да правите секс и по 3, и по 4 пъти на ден. Замени чекиите с истински секс и ще се оправиш.

3.   Чакаме обичайните спецЯлисти да дойдат и да отсекат авторитетно как мастурбирането било полезно.

4.   Спри се известно време. Къде ги намираш тези жени, които постоянно те търсят и се забавлявате? Мога ли и аз да намеря. Иначе трябва да махнеш всички приложения и да си дадеш почивка.

5.   Решението е да спреш секса и мастурбацията, хроничния простатит се лекува само с това, просто в един момент простатата се прецаква и единственото решение е това.

6.   Феик тема.

7.   Ми то и простатата има некакъв капацитет на действие... не може всеки ден едно и също...

9.   Мозъка контролира ръцете ти. Ти го правиш твоята зависимост е твоя отговорност. От теб зависи.

10.   Историята ми не е фейк. Не съм я написал за да се хваля очевидно, а защото търся помощ. Ясно и просто питах дали някой се е справил с проблема с простата-та? И как
Относно коментар номер 5 - абсолютно всички уролози на които съм ходил, са ми казвали да не спирам да еякуирам, защото това ще влоши проблема. (Защо и аз не зная). Чудя се обаче колко пъти в седмицата е здравословно. Аз просто още на третия ден ставам супер нервен и полудявам.
Относно жените. Намерил съм лесен начин да ги зарибявам.
Просто съм много добър във флирта и ми връзват.
Точно тази ми способност се е превърнала донякъде в болест. Защото аз реално постоянно флиртувам.
Иронията е, че вмомента почнах да имам проблеми с ерекцията и бързото свършване. Като цяло изпитвам болка. Иска ми се да си реша проблема това е.

11.   Намери си работа, поне ще си полезен на обществото, гледай да си зает с нещо, избягвай сладки храни, лютиви подправки, защото те усилват есенцията!

12.   Пристрастяването към мастурбация е същото като да си зависим от наркотици. И аз съм зависим и се боря с този лош навик. Изтегли си nofap приложение да ти отброява дните без мастурбация. Първите 10 дни е много трудно, после става по-лесно, гледай все да си зает с нещо, вечер като се прибереш да си уморен и да нямаш сила да се барнеш. Също като усетиш че имаш порив да мастурбираш, падай за 100лицеви.

13.   Аз съм на 38 и също освен секс и мастурбирам всеки ден поне по веднъж, а има и дни в който се празня по 4 пъти. Що се отнася до простата ми, нямам някакви сериозни проблеми засега. Когато сме разделени с жена ми и не съм свършвал по 4-5 дена имам мокри сънища и свършвам докато спя.

14.   На две работи работя господа и дами. Проблемът е, че едната ми работа е Масажист. Идват супер яки жени и всеки ден сексуалната ми енергия е на макс... Въпросът е, че уролозите ми казаха, че не трябва да се въздържам, защото проблемът така става по-голям.. Явно има някакво научно обяснения затова.. Пробвал съм примерно да спра за 1 седмица и след 1 седмица болката от еякуация е още по-силна. Отделно съм станал супер изнервен и депресиран заради това, че не съм еякуирал...

15.   Веднъж на два дни е най - добре или веднъж на ден. Как да стана флиртаджия, като теб? На работа ли ти се случват контактите или в мрежата?

16.   Ако си гладен за секс, колкото мен, ще намериш начин. Всичко е в глада и в интелектуалните способности. На работа не съм все още правил секс с клиентка. Спазвам работна етика. За сметка на това си наваксвам извън работа. Повечето ги намирам в интернет, също и често ходя по някакви събития и се запознавам с нови хора.

17.   Само дето такова нещо като зависимост към мастурбация не съществува.

18.   Номер 15, съжалявам никакъв шанс няма да станеш флиртаджия. Не съм автора и също малко се съмнявам всичко от написаното да е истина, но все пак.
Щом питаш, значи не си флиртаджия. Аз също не съм. С годините се убедих, че това не се променя. Колкото и пари да набуташ на лайф коучове и всякакви шарлатани, колкото и да четеш и да се пробваш да прилагаш. Това е вродено или го имаш, или го нямаш. Именно заради такива като нас се е появила най-древната професия. В днешната епоха, ако не си такъв (подплатен и с пари естествено), дори и жена е почти невъзможно да си намериш.

20.   От 11-"ерекцията", имах предвид!

21.   Автора съм. Малко се сменя темата, но Всичко зависи от това, какво си поставяш като приоритет. За мен примерно е важно в живота да съм добър в леглото, да трупам сексуален опит. От къде идват жените? Ами познавам просто много жени, потопен съм в женския свят. Разбирам ги, говоря си с тях, усещам ги, обожавам ги. Обожавам красивите женски тела. Обожавам чувството ръката ми да стиска нечия гръд, да се пуска бавно към врата, след това към косата, да хапя ухото. Обожавам женската коса, миризма. Чувството, когато съм се справил добре и жената грее от щастие.. И така, както има ловджии, които стрелят безсмислено и ловуват по цял ден. Моята страст е да ловувам жени. Да ги омагьосвам и след това да ги виждам голи пред мен и на колене.

22.   Темата е фейк, от далече си личи!

24.   Авторе, съжалявам (или не), но си “обречен” цял живот да не можеш да се отървеш от жени. Всички жени копнеем за мъже с твоя поглед и разбиране към една жена. Много неможачи си мислят, че е до пари, коли, почивки и други глупости. Не, драги, мъже като автора, които могат да слушат и разбират една жена и не скриват обожанието си, са тези, които имат винаги жени без значение от пари и положение. Знам какво е усещането да си с мъж, който обожава жените, женските тела и гледа на тях с възхищение и уважение. Ами…несравнимо е и не само заради изброеното, а и защото такъв мъж изпитва удоволствие да доставя удоволствие, интересува се какво харесва на жената и как да я накара да се чувства добре, а не само да получи собственото си удоволствие. Тези думи казват всичко: “Разбирам ги, говоря си с тях, усещам ги, обожавам ги. Обожавам красивите женски тела. Обожавам чувството ръката ми да стиска нечия гръд, да се пуска бавно към врата, след това към косата, да хапя ухото. Обожавам женската коса, миризма. Чувството, когато съм се справил добре и жената грее от щастие.. ” А за тия, които казват, че темата е фейк, просто хал хабер си нямат и си личи.

25.   И все пак, дори и темата да не е фейк, както се разбира, да си хиперсексуален е по- скоро проклятие отколкото нещо, за което да си мечтаеш. Първо, както се разбира може да ти докара здравословни проблеми и второ, на млади години може да е забавно и интересно, а после? Обикновено хора, които са зависими към секса, не могат да създават трайни връзки и без да искат се обричат реално да са сами. Имах кратка сексуална връзка с мъж със сходни черти на автора, който сега е на 40 и продължава да има фикс идея на тема жени, само че има проблеми с ерекцията и много трудно му става, трудно или бързо свършва. И той си падаше доста по мастурбирането, от него свършваше без проблем, но в секса нещата ги беше прецакал. Може би имаше връзка с честото онаниране. Авторе, ти на колко години си?

26.   Номер 24, на колко години си ако не е тайна? И можем ли да измислим някакъв креативен начин, по който да се намерим? Автора :)