Споделена история от Секс и интимност

Как предпочитат да свършват жените
Здравейте! От известно време имам отношения с много готино момиче. Правим хубав секс, но аз искам да съм сигурен, че ѝ доставям максимално удоволствие. По принцип правим всичко и мога да я накарам да свърши както с език, ръка, така и с по-продължителен секс. Доколкото съм запознат с ръка и език е клиторен оргазъм, а иначе е вагинален, но ми е интересно повечето жени как предпочитате да свършвате? Клиторно или вагинално? И кое Ви доставя повече удоволствие, лизане или хубавото чукане, или и двете.. Знам, че е доста субективно, но все пак би ми било интересно как мислят жените. :)))

Коментари

1.   Питай нея. Какво те интересуват другите жени? Или няма никаква приятелка, а просто събираш материал. Аман от такива индивиди.

2.   Вагинално - най-добрият оргазъм. Пристрастяващ е.
Като чета колко жени никога не са изпитвали вагинален оргазъм, никак не ме учудва, че не искат да правят секс често и не изпитват особена необходимост от него.
Но по-добре питай приятелката си.

3.   След като съм решила да се отдан на даден мъж. Наи ми е добре да се изпразни с проникване. И веднага да ме повтори с лизане и пръсче. Затова съм си сложила спирала, и се отпускам на макс. Семеина на 47г.

4.   Половината не свършват.
На останалите им е все едно как.

5.   Аз мога да свърша, като ми стискат зърната. Това какво е? Зърнен оргазъм?
Аман от дилетанти.
Образовайте се малко, бе, момчета.
Ма то сега и тук жените ще почнат да ги разтягат едни… свят да ти се завие.
Оргазмът си е оргазъм. БЕЗ значение коя зона от тялото се стимулира.
Клиторът това не е само пъпката отвън. Дъното му е т. н Жи точка. И оттам идва онази глупост с вагиналния оргазъм.
Оргазъм може да се получи и като си мислиш само и си въртиш таза.
А ако искаш максимално да ѝ доставиш удоволствие я питаш НЕЯ

6.   С вибратор.

7.   Питай жената с която си интимен, мненията тук не са от значение за теб.

8.   От автора: Брей, доста хора ме нахранихте за няма нищо. Явно пишат такива жени, които нямат представа какво е да свършиш. Може би не съм искал веднага да разпитвам момичето, понеже не сме толкова близки все още. Както и да е, мерси все пак на тези, които решиха да спазят добрия тон и да не се правят на интересни. Поздрави и повече оргазми и по-малко нерви :))

11.   Предпочитам да свършва вътре. Чувството е просто невероятно. Друга добра алтернатива за мен е точно върху ануса или вурху срамните устни. Индивидуално е, експериментирайте смело и вижте на вас какво ви допада.

12.   До номер до номер 3 явно сте жена с опит умение и акъл поздрави!

13.   До номер 11 да и за мъжа е хубаво важно е, че има и жени който си признават, че им харесва и не ги е гнус от сперма!

17.   С анален секс и стимулиране на клитора.
ж46

18.   Със скуирт, крясъци и конвулсии, за щастие жена ми редовно свършва така...

19.   С пръсти и лизане нещо не става. Тоя клиторен оргазъм не е истински опгазъм. Прекалена е слабо чувството. Трудно е да докараш гена до истински оргазъм, освен ако не си надарен и не си спал с много жени, за да се ориентираш бързо и лесно и да я усещаш сам.
Българите са много зле в леглото. Най хубавата връзка ми беше с холандец. Излишно е да коментирам колко по надарени и разкрепостени са от тъпите смотани българи. За нищо не ставате!

20.   До номер 17 зависи за аналния и от размера но сте права принципно!

21.   До н20 аналния е желателно да е по нормален. А не като дилдото ми 20, 5 см. А любовната игра с лизане за по обилно овлажняване.

22.   Жена ми свършва само вагинално. И от пръсти, и от хуй. Не обича да й пипам клитора.

23.   До н 21 да права сте! Но това, че е над 20 не значи, че трябва се вкарва пък целия. Секса е наслада не трябва е болка!

25.   При мен си е един вариант - бързо и динамично темпо, дълбоко проникване с тотално изпълване, енергично и докрай, до взаимно изпразване - аз не се гърча и не крещя, но имам адски задоволителен и обилен скуирт, стена си яко и усещам силни контракции около празнещия се член, който бълва сперма на талази, набивайки дълбоко, докато партньорът ми буквално си крещи от кеф. Страхотно е да се празним един в друг.
Другото яко свършване е като го яздя бясно, набутвайки му яките си цици в устата, да смуче, облизва и хапе докато ме омачква цялата с ръце. Обичам да съм нанизана и да се клатя в бясен ритъм докато отново не свършим заедно.
После имам смучки и синки по циците, понякога и по бедрата, но само той ми ги знае и вижда.
Той пък обича да ми свършва вътре, в гърлото или между циците. Свършвала съм единствено и само с този мъж и аз сама му казах какво ме кефи - оттогава винаги ми го прави.
Има варианти - як секс с дълбоко набиване под душа, правя го заради него, държи дълго и полудява при празнене. После клякам пред него и си го осмуквам и лижа като сладолед, празня го и му гълтам, направо обръща очи и трепери в екстаз. Понякога си го дървя с отъркване с дупе през нощите и си го яхвам с кеф. Полусънен си ме остава да си го чукам, но ерекцията винаги е желязна. Празни се винаги с мен.
Веднъж дойде и ме надупи на задна на кухненския плот, направо се разтекох яко. Защото е той и винаги набива яко, до празнене.

26.   Аз лично пускам на жените пръстче вътре и с д-р стимулирам клитора винаги има топ край. Обичам и да лижа но жена ми не и харесва и нея не я лижа. Първо се старая да доставя хубаво удоволствие на жената и после си си я клатя. Задоволена жена много по разкрепостено се отдава.

27.   Мога всякак, вагинално, с лизане и анално, с пръст на клитора.
ж43

28.   До н27 това, че можете всякак е добре. много хора стреса им влияе негативно а сред семейните още повече!