Споделена история от Секс и интимност

Кръв след секс
Здравейте! Момиче съм и от около 2г не съм правила секс. Преди 2 седмици го направих и започна да тече доста кръв, без да спира. След 2-3 дни имах много малко и сега от 5-6 дни още имам кръв, но мисля, че това вече си е цикълът ми. Партньорът ми не беше нежен, не го правихме бавно. Наистина не знам какво означава това. Не съм била и не мисля да ходя на гинеколог. Иначе нямах абсолютно никакви болки, освен при вкарването на члена му (аз дори не се бях отпуснала напълно), но докато го правихме изпитвах наслада. Също така го правихме и без презерватив.
На вас случвало ли ви се е? Моля за съвети и благодаря предварително!

Коментари

1.   Инфекция, суха вагина или те е наранил. Друг път ползвайте лубрикант. Ако продължаваш да кървиш, отиди на гинеколог, в много редки случаи е симптом на рак, но ти си още млада, така че едва ли има причина да се страхуваш.

2.   Как така си сексуално активна, правиш секс без презерватив и не мислиш да ходиш на гинеколог? Няма нищо срамно, напротив, всяка жена трябва да ходи веднъж в годината профилактично. Не неглижирай здравето си, защото после става лошо.

3.   Отиди на гинеколог! Не неглижирай здравето си!
Защо не говори с тоя мъж, да му споделиш, че отдавна не си и да бъди внимателен? ! Че и без предпазни средства? ! Акъл имаш ли? ! Това звучи като изнасилване, а не като искан от двама души полов контакт.

4.   1. Да, забравих да отбележа, че не бях влажна.
3. Защо мислите, че не съм му казала, разбира се, че го помолих да бъде по-нежен, но явно доста се беше възбудил и в такъв момент човек по-скоро действа импулсивно.

5.   4, точно така, оправдавай насилника. Това си е баш изнасилване.
Бедна ти е фантазията какво може да ти лепне и да ти каже после, че не е от него. Безотговорна си към себе си.

6.   Да случвало ми се е. Ако трябва да идва и цикъла, секса оказва действие и често ми се е случвало да ми дойде след секс.

7.   Задължително иди на гинеколог, всяко сексуално активно момиче трябва да посещава гинеколог за рутинни прегледи и изследвания поне веднъж годишно! Имах подобен проблем и понеже като бях по-малка ме беше срам години наред си кървях по време и след секс. Накрая си казах на майка ми (която е лекар) заведе ме при няколко специалиста и се оказа, че съм със свръхестроген, но не е задължително при теб да е така. Може да е хпв вирус, който е номер 1 причинител на рак на маточната шийка, може да да много неща. Моля те иди на лекар.

8.   Отиди на гинеколог, разкажи й каквото сподели тук, ще ти помогне да си добре, а на приятеля ти кажи, че искаш нежен секс, защото е по - приятно за теб.

9.   Спокойно, случвало ми е се е. Разранил те е, няма страшно, ще мине. Другия път да те навлажни малко и няма да кървиш.