Споделена история от Секс и интимност

Странни отношения
Здравейте, от известно време чета историите в този сайт и реших и аз да споделя моята. Аз съм на 50г., а бившата ми съпруга на 45г. С нея се разведохме преди малко повече от 3г., като оттогава тя живее при друг мъж /не са сключили брак/, а аз по-късно започнах да се виждам с друга жена, но не живеем заедно. През годините след развода запазихме добри отношения, виждахме се във връзка с уреждане на определени имуществени отношения и покрай децата /имаме две деца, вече завършващи образованието си, едното пълнолетно/. Впоследствие обаче се случи следното: от една година, като се видими насаме отново се награбваме и имаме сексуални отношения от различен тип – понякога само се свършваме взаимно с ръце, понякога само с орални ласки, друг път се чукаме дори и да не е много удобно. Не се прегръщаме, целуваме, не се уговаряме за нова среща или друго подобно, не се държим като любовници с една дума. Дори не обсъждаме това, което правим, освен да се питаме „искаш ли“, или да се уговорим да внимаваме да не „станем за смях“ както казва тя. Разбира се, внимавам при контактите да не свършвам в нея или върху нея /не ползваме предпазни средства още от едно време/, но все пак не изглежда ли странно. Пак казвам нищо не плануваме, обсъждаме, или коментираме изобщо. Само да добавя, че докато бяхме женени /20+ години/, сме си изневерявали и двамата, но не това е причината да се разведем. Е спирам, че стана дълго. Вие кажете дали е странно, знаете ли за подобни случаи, какво може да се очаква?

Коментари

1.   според мен сте се наиграли и трябва да се съберете отново.

2.   Чак странно.... Много бивши поддържат от време на време сексуални отношения

3.   Вашият тип отношения са продължение на семейните ви- тогава сте изневерявали и сега правите същото.

4.   Хора на възраст, може ли така да се излагате..

5.   И какво да означава? Най-лесно се изневерява с бивш.
Били сте неверни един на друг, а сега сте неверни на новите половинки.
Защо се разделихте, като сте си били лика-прилика.

6.   Несериозно е.
Излиза, че вас само сексът ви е свързвал - и преди, и сега.
Ако сте имали чувства или поне единият от вас, тази история сега не би се случила.
Нямате ли малко гордост, за да не допускате такива истории?
Или каква гордост, като това между краката е по-силно?
Замислете се.
Не пред другите, пред себе си сте станали за смях!

7.   Не виждам нищо лошо в това. Първата жена в живота ми бе леля ми..
Аз бях млад и двствен тя вдовица Дълго време правихме секс дори и след като вече имах гадже. След като се оженех насилих тъщата и тя се предаде. Втория път вече правихме анален с тъщата а жена ми бе твърдо против да я закачам там.

8.   Значи се обичате.

9.   Да, Странно е. Лично аз - като се замисля - от всички бивши - бившата ми жена е последната, към която ще имам такива мераци.

Отстрани изглежда, че единия от вас или - и двамата сте загорели за секс.

10.   7, абе ти остави аналния, ама тъщата ти сигурно става все още, че аз си представям някоя бабичка и се отвращавам. Но истината е, че заради леля ти сега имаш сериозна сексуална девиация, твоя си работа, само гледай да не ви излови жена ти, че заради теб ще се смрази и с майка си, а майката все пак е нещо свято...