Споделена история от Тинейджърски

Дали има чувства към мен ?
Моята история е кратка но болезнена за мен.Това лято когато бях на гости ме забеляза едно красияо за мен момче. Една вечер както си бях излязла на вун и тои без да го познавам спря и ме покани да изляза с него на кафе обаче аз категорично му отказах,но не след дулго време започна да ми харесва но вече бе тогава късно за някакжа инф.за него защото вече се бях прибрала вкъщи.Не спирах да мисля за него затова се принудих да поискам номера от приятелят му но когато му се обадих тои несе сещаше коя сум аз защото тогава сем.му бяха в трагедия.След няколко дни тои ми пише смс че се е сетил коя съм и че с нетарпение ме чака да му ида на гости започна да ми се обайда постоянно докато не реших аз да ида пак на тяхния град.Когато отидох там тогава бе там панаир и бе петък видяхме се още вечерта на кафе тои не след мн. дълго време започна да ме щипе по бузките но преди да си тръгне се очудих защото ме целуна.На другия ден вечерта ме кани у тях и аз нали мн си го харесвах отидох поговорихме си и тои започна да ме пита кога ще си легнем заедно и ми каза аз мн.обичам да ме гушкат и да ми е хубаво остани при мен тая вечер но аз му казах ако ти трябва момиче за една нощ ми кажи а тои многократно ми казваше кои е казал че ще си само за една нощ и аз след този отг.се подведох и останах при него още 2 часа но за тея часове тои започна да ме гушка да ме целува докато неме вкара в леглото.След това аз отидох на диско и се разбрахме на др.ден да идем на плаж но уви аз си отидох а тои вечерта ми написа че е имал спешна работа.След тази случка пак ме турсеше в прод.на няколко дни но след това обажданията станаха все по редки когато го пипитам защо не звани тои винаги ми казва че е мн зает вийдам че е на линия по скупе пиша му тои неотг.пиша му смс пак неот. ако звънне.гов. 2-3 м и казва после ще ти се обадя но тожа после става след 1 сед. Многократко ми обащаваше че ще се видим само да ида на враца но уви несе получава. Незнам какво да правя да продълвавам ли да го турся обуркана съм незная дали наистина има нещу към мен или ме е искал само за вечерта дали само е искам да си направи както казва тои аз обичам да ми е хубаво.Посъветваите ме покажете ми правилната посока.Благодаря предварително!!!

Коментари

1.   пълво напиши историята наново щот тука нищо те се разбира със твоите правописни грешки като "тои,,обащаваше,,турсеше в прод."

2.   Според мен трябва да спреш да го търсиш.
ККС.

3.   Първо се научи да пишеш правилно,защото едва ти прочотох! Може ли да си толкова наивна ? Невиждаш ли,че ре използва само... Унижаваш се заради едно момче,бии му шута и продължавай напред

4.   Не го търси! Това е моят съвет, тъй като само се самоунижаваш и сто на сто не се чувстваш особено комфортно :) Пусни се по течението и остави нещата така, защото явно си направила доста и си дала много от себе си, за да потръгнат отношенията ви. Сега му отстъпи инициативата и гледай какво ще стане : ако е писано и те харесва, той ще те потърси сам..Знам, че може би съветът ми е трудно изпълним, но така ще си спестиш много нерви и накрая каквото и да стане, ще знаеш, че не си потъпкала самоуважението си :)