Споделена история от Секс и интимност

Намалено либидо
Здравейте! След раждането на детето ми, което сега прави 10м аз не изпитвам никаква нужда от секс, никаква възбуда.. Това период ли е... Започвам да се притеснявам, преди не беше така... Мъжът ми не знае, но когато го правим го правя по задължение...

Коментари

1.   Пий масло от онагра да регулираш хормоните ако НЕ кърмиш.

2.   Жена ми беше така след раждането, заради някакви разрези и шевове, които и бяха правили, беше станала напълно безчувствена към секса. Правеше и се, но не изпитваше нищо. Минахме за около година само на анален секс, след това постепенно се възстанови.
Ако и ти си родила естествено, може да е нещо подобно.

3.   И моята жена беше така след раждането обаче на второто ни дете, тогава имаше едни шоколади специално затова да възбужда жената, може би все още ги има не знам потърсете по интернет, но на нея само това и помогна. Мисля, че това е просто един период при моята след една година всичко се оправи нямаше нужда от въпросния шоколад. А иначе бих казал чудно в момента аз съм на 54 тя на 43 и правим много повече секс отколкото бяхме на по 30

4.   Напълно нормално инстинктивно женско поведение, това отдавна е обяснено научно, защо жените след раждане нямат желание за секс, това се дължи най вече на еволюционната стълбица, както знаем мъжкото либидо е изключително силно и на тях им е заложено през живота си, да оплодят възможно най много жени, за да се гарантира оцеляването на вида, за това при нас сексуалното желание никога не затихва, а природата е отредила на жената да роди и отгледа възможно най много здрави деца, и за това когато една жена влезе в плодовита възраст, особено с подходящия мъж, във нея се отключва изключително силно сексуално желание, докато се зачене дете и след като се роди то, най важната задача е да се гарантира неговото оцеляване, тъй като се е размножила вече, жената няма нужда от секс, това се дължи на хормоните най вече и това ще продължи до момента в който, пак ще придобиеш такова желание за следващо дете, разбира се, дори да не искате още деца, то природата и инстинктите си карат по неща от преди хиляди години, те не знаят че човек прави секс за удоволствие, така че това ще продължи в зависимост от жената но най вероятно около 6-12 месеца, след което пак трябва да се възвърне сексуалното ти желание.

5.   Ела да те опаткам и ще видиш как ще заискаш още.

6.   Моята вече 8-а година нищо не й се възвръща!

7.   Хормонален дисбаланс.
Не си задавай така програми.
Гледай порно, чети еротични романи, докосвай се, фантазирай.