Споделена история от Секс и интимност

Ще ми продадат ли секс играчка?
Здравейте, момиче на 15 съм. От доста време искам да си взема секс играчка - дилдо. Дали ще ме изгонят от секс шопа, понеже наистина не приличам много на 15 годишна(ниска съм, нямам големи гърди)?

Коментари

1.   Поръчай си онлайн - ще ти се обадят да потвърдиш поръчката по Спийди или Еконт.

2.   Според мен няма да ти продадат секс играчката. Според мен ще ти поискат лична карта и като видят, че нямаш 18, ще кажат да си ходиш.
Помоли някоя приятелка, която има 18, да ти купи секс играчката.

3.   Влизаш, харесваш си, купуваш я, това е.

4.   Поръчай онлайн, като я изпратят няма да пише че е от секс шоп или какво пращат!

5.   A защото ще си даваш парите на вятъра? Аз също мастурбирам но го правя с един дезедорант. Правила съм го с различни предмети които са ми подръка вкъщи. Имам и един празен флакон от парфюм за отзад. Майка ми преди време искаше да го хвърля но аз си го оставих. Добре че не знае какво правя когато съм сама.

6.   Аман от проковокации.

7.   От автора
Ако я поръчам онлайн ще дойде или в офис на Спиди, или на адрес. В офиса ще ми искат лична и като видят, че нямам 18, няма да ми дадат пратката. На адрес пак може да ми искат лична карта и пак да стане същото.

10.   До 7, Обикновено си затварят очите, на мен не са ми искали никога. Биха ти направила проблем ако са ти изпратени пари. Може да поръчаш и до автомат на speedy или econt.

11.   На автомат не мога да платя с карта, така че отпада. Нямам банкова карта и не мога да платя онлайн, нито на автомати.

12.   Поръчай си друга играчка подходяща за твойта възраст. Например купи си тефтерче и на първа страница си напиши Понеже съм "палава" ще си записвам какво не трябва да правя и ще си го препрочитам да не забравям..

16.   От личен опит знам че продават на непълнолетни на много места, просто ако те питат дали имаш 18 - кажи че имаш, на повечето места не ги интересува достатъчно за да ти проверят личната карта.