Споделена история от Секс и интимност

Болезнен ли е първия път
Здравейте, момиче на 21 години съм, имам приятел от две години и решихме да правим секс, но на мен ми е за първи път - той е наясно с това, пък и поради тази причина ще го правим чак сега, изчакаме да бъда изцяло готова. Имам въпроси, много ще се радвам да споделите вашия първи път. Как същност трябва да се подготвя (освен хигиена) и през годините чувах от приятелки, че ги боляло ужасно, това наистина така ли е, относно кръвта как се случват нещата спирали след няколко часа или продължава като цикъл с дни и се връщам отново на болката знам, че при всеки е различно, но дали има начин с който болката да се намали (освен само овлажняването).

Коментари

1.   Колкото повече го мислиш и отлагаш, толкова по-зле! Евала на приятеля ти че те е чакал 2г, аз не бих.

2.   Болката е доста по голяма при аналния секс макар че след няколко пъти започва и там да ти хареса. По важно е да попаднеш на правилния човек. Жалко че сайта не позволява размяна на координати. Бих те свързала със сина си. Мога да кажа че съм го научила да бъде нежен и галантен, прекрасен любовник без никакви задръжки.

3.   Ползвай лубрикант и вземи обезболяващо като ибупрофен, не трябва да се притесняваш и да се стягаш.
Може и да не те боли изобщо, ако хименът ти е вече заминал от годините и маструбацията (някои жени и нямат такъв, така че си е индивидуално). Ако продължаваш да кървиш и на другия ден и те боли, отиваш на лекар. Гледай мъжът да не те нарани.

4.   За да не е болезнен първият път се искат 2 неща:

1. Ти да си напълно отпусната, да си отдадена на момента и да се наслаждаваш.

2. Мъжът да знае какво и как го прави.

При наличието на тези 2 условия, мъж съм, но уверявам те, че няма да има никаква или почти никаква болка. Уви, сигурно в над 90% от случаите, нито момичето/жената може да се отпусне, нито пък момчето/мъжът знае как да я предразположи и как самият той да действа. И затова боли... често и много.

Пожелавам ти успех, много е важно да се отпуснеш и да не го мислиш толкова, а още по-важно е твоят човек как ще действа.... дано всичко бъде повече от добре.

5.   Като мъж на 27 шапка ти свалям имах гаджета по-малки от теб да не ти разправям колко бройки имат зад гърба си, а сега вече съм женен, бях първи на жена ми трудно се намирате честно, при нея болката беше лека, е за кръвта не мога да ти кажа нищо правехме го един ден преди дата и за цикъла и от там всичко се обърка на следващия ден дали беше цикъла или кръвта от първия път продължаваше не знам, но за болката приятеля ти трябва да внимава много, да не бърза, да използвате овлажняващ гел за друго не се сещам, а и ако можеш да пиеш пийни лек алкохол може вино ама не до пиянство съвсем малко да те отпуска просто.

6.   Няма такова нещо да те боли. Боли ги само някои жени, ако страдат от вагинизъм. И получават вагинизъм от страх и притеснение, неволно свиват силно мускулите на вагината и така естествено че ще ги боли.
Болката, ако има такава защото не е в реда на нещата, не е като при цикъл ниско в корема, а е локална. Ако има кръв ще са 2-3 капки.
Не му мисли толкова. Тялото на жената е подготвено за секс и не е нормално да боли. Ти не гледай че твоите приятелки ги боляло ужасно, това не означава че всички жени ги боли. Пък и кой ги знае какви гаджета са имали, може изобщо да не са се постарали да ги предразположат.

7.   Зависи, ако е желан не боли и д-р. Трябва търпение от негова страна, болката е за секунда, две, кръв не очаквайте много

8.   Всички жени са различни, едни ни боли повече, други по-малко, а някои пък хич. Много е важно да вярваш на човека който си, и да е внимателен, и да знае какво да прави.... с други думи, всичко зависи от него как ще ти бъде първия път. Преживява се, тая болка.

9.   Боли, нормално е.

10.   Благодаря на всички за коментарите и пожеланията :)

Номер 2 уважаеми друга работа нямате ли си, имам си чудесен приятел, нежен, любящ, мъж на място, нито сина ви нито някой друг ми е нужен за секс, идете и се предлагайте другаде не под моя пост.

11.   Нито ме боля, нито кръв имах, съвсем лек дискомфорт в началото. Добре, че не съм се родила в други времена, в които са размахвали чаршафите след първата брачна нощ. Нито първия път имах кръв, нито по-нататък. Не съм си и тикала разни работи преди първия път, да кажеш че е от това.
Ж25

12.   Аз натягам да бомбя още на 1-ва среща, този 2 години я чакал. Ако не стане на първа, давам шанс за 2-ра и 3-те и ако и тогава не стане повече не я търся.

Мъж на 35

13.   "Как да се подготвиш (освен хигиената)".
Амииии, би трябвало да го познаваш вече достатъчно и също така какво ти (ви) харесва? Хубаво те е чакал две години, но никаква ли интимност не е имало за тях? Не говоря "САМО" за полов контакт. Става въпрос и за други видове интимност, включително и орален секс?
Облечи се секси, например цвят, който обича... , за бельо, горни дрехи и т. н. Хубав и лек дамски парфюм. Къса пола (или рокля), чорапи или чорапогащник, вместо тях може например клин, който да подчертава бедрата (и не само). Например бял, бежов и т. н. След това му покажи (кажи) по някакъв начин, че ти се прави секс, че си готова и го желаеш. След това всичко ще си дойде на мястото!!!

14.   По женски въпроси, повече мъжки коментари и съвети!? Жената пита дали боли и колко кърви. А, дамския състав си трае, все едно не помнят или не искат да си спомнят.