Споделена история от Секс и интимност

Последните 2 пъти свърши супер бързо...
Имам дългогодишна връзка. С моя приятел правим секс по 20-25 средна продължителност.
Последните 2 пъти свърши супер бързо...
Досега не се беше случвало, или поне не скоро...

Според вас на какво моеж да се дължи тази ряка промяна?

Какви са възможние външни влияния, които са предизвикали тази промяна след толкова години?
Той е на 30г.

Благодаря!

Коментари

1.   Защо трябва да има причина кой знае каква? И аз всеки път свършвам различно бързо. Понякога за 2 мин, понякога за 2 часа (без да преувеличавам). Всичко е до това как ти е в момента, дали си уморен, дали си пил, откога не си ебал и т. н. Не само при жените секса зависи от емоционалното състояние.

Разбирам да беше почнал изведнъж да не свършва и да не те иска, да речеш, че може да има нещо (да е с друга или да си бие чекии и т. н. ) Но след като свършва по-бързо, не виждам причина за притеснение. Още повече, че 2 пъти нищо не значат, в рамките на статистическата случайност са.

2.   Наистина ли искаш да знаеш... Свършил е бързо, защото е фантазирал нещо специално. Очевидно има нов интригуващ обект, който си представя и така възбудата му се удесеторява.
Трябва да знаеш, че колкото по-недопустимо е нещото, което си мечтае - толкова по-бързо свършва.
Например хомосексуална сцена, изневяра, педофилия и т. н.

3.   Може да си е помислил нещо лудичко и перверзничко и това да е стигнало до долу и накарало да еякулира бързо... Често при мъжете като правят секс се случва да си мислят или за друга жена или за 2 жени или за групов секс или т. н.
В този случай възбудата става доста голяма и свършването бързо!

4.   Май нещо те притеснява. Какви са ти опасенията?

Или нямаш опасения, а просто си голям часовник. Щом му водиш статистика колко му отнема обикновено, за да свърши.

5.   Че е бил с друга жена през деня или предишния ден

6.   Ако е бил с друга жена изобщо няма да се изпразни толкова бързо, по-скоро мечтае за друга или си била адски секси :P

7.   Хм, голяма работа. Ако не ти стига, можеш да почнеш да го задоволяваш първо с фелацио и след 30 минути да почнете със секса. Едва ли един здрав 30 годишен мъж ще има проблем да повтори.
Няма друга жена, просто човекът е имал нужда да достигне по-бързо до освобождаване. Може да е бил под стрес, да е имал проблеми, да е нямал физическата енергия, за да се сдържа. Не прави от мухата слон!

8.   Благодаря за коментарите!
Някой са доста злобни, ато номер 2 например хаха...

между 5ти и 6ти има разлика, надявам се всичко да е нормално и най-вече да не ме лъжат, разбира се!