Споделена история от Секс и интимност

Секс
Здравейте, в последно време мъжа ми няма никакво сексуално желание.
Иска ми се да има желание без да бъде на сила от моя страна.
Ако може споделете подходящ подход или просто да не му обръщам внимание.

Коментари

1.   На сла не става. Решенията са вибратор, любовник, жиголо, развод. Ти си решаваш.

2.   Не го мъчи, хвани си жребец само за секс..

Аз 2 имам такива..

4.   Няма желание - за теб.
Вероятно преди си била млада и хубава, сега вече не си.
Неизбежно е и се случва на почти всички двойки. По-оправните си намират нещо странично, без да си развалят семейството, по-глупавите се развеждат, а най-глупавите свикват.

5.   Пусни го да изч*ка друга и ще му дойде желанието.

6.   От колко време сте заедно? До ква степен е намалено желанието и прочие говорили ли сте на темата?

7.   Изненадай го с нещо:
-влез в банята докато се къпе. Врътни му под душа свирка.
-Уж случайно в стаята в която е влез гола
-интимна прическа или гол пубис - каквото харесва си направи и му го покажи
-изненадай го докато спи, го поеми с устни
и други за които се сетиш
Ако това не помогне, изгубил е тръпката по теб.

8.   Гушкай го, гали го, докосвай го, целувай го.

9.   и аз съм така имам желание... ама жена ми няма...

10.   6 от 12 г сме заедно.

11.   Смени си дрехите, прическта, купи си някакъв скъп парфюм, еротично бельо, обувки с токчета, блуза с деколте и се разходи така докато гледа телевизия. Закачай се с него, флиртувай и ще видиш какво ще стане. Така сме ние мъжете - обичаме с очите си и сме ловци по природа. Трябва да излъжеш мозъка на твоя съпруг, че си друга жена и инстинктът му за лов веднага ще се събуди. Ако не стане, пиши го бегАл. Значи или е свършил курса като мъж, или е докопал нещо чуждо.

13.   Авторке, на колко години сте? Аз съм на 40 и не мога да си представя да не чукам жена си поне 2-3 пъти в седмицата.

14.   Най-вероятно човекът кръшка, толкова е просто. Ама някои умници тук съветват жената да ходи гола, да се държи като порноактриса, да се конти и да го съблазнява, че да може после унижението за нея да е по-голямо. Да се чувства като по-голяма глупачка.
А той старае ли се и ще се старае ли да ти се хареса?

16.   14 не, няма много желание, спим отделно.
Няма старание, не усещам да има желание да правим нещо заедно.
Иначе на телефона има парола странно е за мен.
Но не е бил от най- сексуалните, то и аз не съм, но

17.   16, значи кръшка. Щом спите отделно е ясна работата. Хич не се унижавай да го съблазняваш.
Деца имате ли? Брак? Ако нямате нищо, напускай. Колко още години ще търпиш?

18.   17 аз спя с детето, още не иска да спи само, може би няма желание, знам ли.

19.   18, или си набавя секса другаде.

20.   М47 жив, умрял два пъти седмично чукам жената. След менопаузата желанието и падна рязко. Трудно и е докато започне след това няма проблем. Откарваме до час. Говорете за проблема, прическите и свирките няма да променят нищо.