Споделена история от Секс и интимност

2 години без секс при 30 годишен мъж
Здравейте, определям себе си като човек с принципи, с хубава работа и кариера, добър външен вид, но с почти никакъв секусален опит до момент в последните 2 години след 5 годишна връзка. Не мога да си легна просто така с някоя, искам да имам някаква връзка и предистория поне малко, а на днешните хич не им се чака.. При мен неудобстовото и някакси бягането от връзка и секс го свързвам с нездравата си ерекция ( не мога вече да задържам пениса си еректирал повече от 30 секунди сигурно), най-вероятно дължаща се на социалните "норми", липсата на приятелка и самозадоволяването. Това неудобство всъщност още повече ме отдалечава от живата връзка и секс..
Насочете ме, дайте ми съвет... не искам да използвам платени услуги и т. н, но на момент сексът много ми липсва пък ме е страх да си легна ей така просто с някой..

Коментари

1.   Може да опиташ с SSRI антидепресанти

2.   Защо не пробваш тиндър или някое оподбно приложение, така поне ще се опознаете малко с жената и няма да плащаш.

3.   Самото заглавие е такава жалейка. Стегни се, голям си вече ; ). М32, без секс с години, после - със секс всеки ден почти.

4.   Няма ли някоя, която ти допада?
Аз много уважавам такива мъжа. Дано успееш да срещнеш жената за теб.

5.   Номер 2, в Тиндър ако не си доста красив или с пари, не очаквай почти нищо. Особено само за кекс.

Аз съм висок 1. 67, с визия 5/10 или средна хубост, не пожънах успех. И всеки втори въпрос, дали в Тиндър, Баду или FB Dating е "А с какво се занимаваш? ", с което те преценят какъв си и т. н.

Абе общо взето не е за нормални типове.

6.   Авторе, разкажи повече за 5-годишната си връзка. Как се запознахте, защо се разделихте, нямахте ли планове за семейство и деца? 5 години са страшно много време, за да решите дали ще бъдете семейство или не. И обикновено ако хората не стават семейство, се разделят - за 5 години се изхабяват и двамата в една връзка.
Освен това "с почти никакъв секусален опит до момент в последните 2 години" определено озадачава. За 5 години връзка си натрупал достатъчно сексуален опит. Трудно ми е да повярвам, че си на сухо вече 2 години - човек, който в продължение на 5 години е правил много секс (предполагам, че е така! ), не би следвало да има проблем със създаване на нова връзка. Затова би било интересно да разкриеш причината за раздялата ви.

7.   Аз също имам проблеми с ерекцията, затова и не търся връзка. Веднага като спра стимулацията на пениса, пенисът ми почва да омеква и за около 30 секунди става мек. М31

8.   Ако си от София мога да ти помогна приятел.

10.   Няма достатъчно млади жени. Трудно е за всеки.

11.   ОТ АВТОРА
Здравейте, да връзката ни с жената до мен беше пълноценна като цяло и поучителна, естествено някои от нещата в началото започнаха да се променят с течение на времето, което е нормално в повечето случаи, но наистина след нея не съм имал сексуални взаимотношения.
Разделихме се, защото усетихме, че няма какво повече да си дадем един на други го, гледните ни точки бяха различни и така.. не сме се карали изобщо..
Работата от вкъщи също е голям фактор, някакси от по-старото поколение свикнахме първо да се запознаем фиически, а не така виртуално да се случват нещата, което поне при мен е голяма спирачка за каквото и да било следващо...

12.   Не искаш да ползваш платени услуги, е това ти е грешката. Аз посещавам компаньонки от 17 г. В момената съм на 23г и съм имал само едно гадже за 6 месеца. Та до 30- 35 г ще си ходя при платени, в момента гледам да се развивам професионално, също и тренирам боен спорт, нямам време да се занимавам да излизам по срещи и да търся гаджета.