Споделена история от Секс и интимност

Проблем с ерекцията при секс
Ситуацията е следната, излизам с едно момиче, с което си пасваме по всички параграфи, както и двамата желаем по-сериозно връзка, обаче вече 2 пъти ми се случва един и същ проблем:

Почваме да се натискаме, аз я целувам с език, после почвам да и ближа гърлото и около деколтето, събличаме се, отивам надолу към гърдите и почвам да ближа зърната. Тя ме гали нежно. Започвам да и масажирам клитора, вкарвам един пръст и почвам да го мърдам напред назад докато се овлажни хубаво. През това време пениса ми еректира, но стане ли време да и го вкарам, ерекцията просто спира...

Това се случва вече 2 пъти и честно казано ми е супер демотивиращо. Първия път бях у тях на единично легло и ми беше малко неудобно, втория път бяхме на king size легло в хотел така че явно не е от леглото. Мацката ми духа само малко понеже и било досадно По нейни думи...

Тестостерон ми е в нормата, близо до горния праг, либидо също имам, понеже като си я представя гола ми става също, порно съм спрял да гледам. Пуша от време на време и пия, но не в големи количества. Спортувам редовно (плуване)

Секс от бая време не съм правил, преди да срещна това момиче но се притеснявам че вече за втори път ерекцията ми приключва бързо, момичето се отегчава и дотам. Имате ли някаква идея какво може да ми има? Предполагам че е нещо в главата. Ще посетя психиатър и следващия път ще взема виагра понеже искам да я чукам но целта ми е да водим пълноценен полов живот, понеже на нея и е важно, на мен също защото ми трябва жена до себе си.

Моля без въпроси за възраст само. Мерси

Коментари

1.   Viagra за по-сигурно следващият път. Успех.

2.   Братленце вярваш ли че и да пиеш виагра ако имаш голямо притеснение ПАК няма да ти стане както всеки втори ти казва всичко е на психическа основа, спокойно и аз съм бил така и явно със дългата ми практика примерно и да ти спадне леко, не ти пречи да го вкараш мек пениса, той почва постепено да се втвърдява като е вътре във влагалището (един съвет преди да го вкараш мек стисни го около главата да му предадеш малко кръвоснабдяване и след това го вкарваш лекичко да стой вътре) през това време ще ти помогнат страстните целувки и постепено като усетиш че се втвърдява почваш лекичко да си я лашкаш това е играта, ти какво искаш да го вкараш твърд като чугун и да я ребриш 20 Мин докато не и изкъртиш катерицата отдолу ли? Вземи си добавки НЕ като виагра а за повишаване на сексуалния апетит те са на билкова основа, малко ракопашен бой на сухо и си готов...

3.   Че то възрастта е от основно значение, за да ти се помогне. Ако си на 50-60 и виагра може. Но на млад мъж...

4.   Единствената причина до сега да ми падне ерекцията е от много неприятна миризма. Може и при теб да има нещо, което те секва. Вероятно някакъв лек стимулант ще ти свърши работа. Може и да пробваш малко да го раздвижиш преди да го вкараш, това обикновено се налага на 2-я или 3-я път, ама вероятно ще свърши работа и при първия, щом има нужда.

5.   Като те гледам как си се панирал - най-вероятно всичко ти е на психическа основа. Случва се често с нови партньори и няма нужда да ходиш чак на психиатър.

Дай си малко време. Не е задължително да ебеш като машина. Ако продължи няколко месеца - може да потърсиш помощ с медикаменти, но - едва ли.

Ако гледаш порно - спри за седмица и виж дали ще ти помогне. Понякога мъжете толкова се пренасищат с порно, че путката на живо вече не ги възбужда. :)

6.   Виаграта е много вредна, давай с билката Бабини зъби - просто е невероятна.

Но по-кофти звучи как така й става досадно да ти духа - много обидно ми звучи. Аз лично мога да лижа с часове, супер много ми харесва да доставям удоволствие на партньора си, а една хубава свирка си е... Абе мъжете да кажат. Но аз като ближа хубаво и дълго - после какъв секс отнасям... Ммммм...

7.   За обикновен мъж между 20 и 60 комбинацията от изрази: "Секс от бая време не съм правил, пълноценен полов живот, понеже на нея и е важно и ми трябва жена до себе си" говорят за объркан в себе си човек. Няма мъж на земята който да не е преживял ерекционни засечки, но рецепти няма, няма как тук някой да даде адекватен съвет при толкова много възможни причини. А и вторачването в пениса обикновено води до намаляване на флирта, играта, ласката, думите.... сексът се управлява, контролира и финализира от мозъка, това е основният полов орган при човеците. При другите бозайници само една миризма може да еректира мъжкия.... при хората това не е достатъчно.

8.   На психическа основа е определено. С нова партньорка винаги имам този проблем първите 1-2 пъти, след това се отпускам и съм машина. Ама и мацката трябва до е разбрана и да не дава видими признаци на досада и негодувания, иначе се наслагва още спек.

9.   Нека оставим на страна, че вероятно е напсихическа основа. Подозирам, че не ти се чака да медитираш и да се отпуснеш за това си помогни с афродизиак. Прахчетата на "Ок" ги има във Фантастико за по 10 лв 2 дози. Важно е да не прекаляваш с дозата и да пиеш и много вода. Някои ги мешат с алкохол, но не предобряй да не ти боли после главата. Водата е с цел хидратация, за да не се обезводниш като се възбудиш и държиш дълго. Пий афродизиаци на основата на бабини зъби и не се трови с виагра. Като е на билкова основа е далеч по-безопасно.
Може да скриеш афродизиака в банята и преди да почне любовната игра да го изпиеш тайно. Недей да обясняваш та девойката, че си взел афродизиак.
В дългосрочен план почни с медетации и добавки до момента, в който вече не ти трябват (добавките)
Може да пробваш бабини зъби, л-аргинин и л-цитролин. Също най-бързото решение е да пиеш royal honey или по-лесно афродизиака на "ок"

10.   Братленце номер 2 пише, както ти казах по долу коментарите всеки долу ти е писал че проблема ти е на психическа основа нали така бях прав? Послушай ме иска се малко любовна игра както съм ти го описал пробвай без да се притесняваш, взимай хапове съдържащи повишаване на сексуалния апетит на билкова основа и ще стане работата!