Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми дебела ли е
Аз съм мъж на 25. Приятелката ми и тя на толкова. Искам да разкажа историята си с някакъв проблем за мен или не чак толкова важен. Ходим от около 4-5 години. Проблема е че е лееко едричка. Жена с много големи гърди, голямо дупе и малка талия, няма корем дето се вика. Висока някъде 170см около 80кг.
Още от както се запознахме си беше такава. Занимавам се с фитнес от 7-8 години, не че е важно но много пъти съм искал да и покажа как да го направи, защото и тя много иска да отслабне малко. Не и трябва много, макс -10кг според мен. Връзката нещо не върви заради това нещо, аз спрях да искам секс. От както ходим все е в депресия, рядко излиза, от работа вкъщи и обратно. Тази депресия не е свършила от години, един ден е супер, друг ден не е. Правил съм и тънки намеци просто да се храним една идея по здравословно, спазва го една седмица и край. Поне мисълта че съм по висок и на килограми повече ме успокоява, поне 15кг над нея.
Сега някои ще кажат какъв егоист, обичаш ли някого няма значение как изглежда и тн. Секс правим рядко около 1-3 пъти месечно, защото аз повечето пъти не искам, всичко се зароди когато няколко пъти познати са ми правили намек че е леко пълна. Преди това като че ли нямах такова мнение но след това вече имам леко такова. Мисълта ми е когато такъв млад човек на 25 години е депресиран от години, няма желание за нищо, иска да направи промяна но не става само с искане а трябва и малко напън. Предлагал съм и да бягаме в парка и на фитнес да ходим когато пожелае, няма и няма. Ако сега е мързелива и много много не и пука, каква ли ще е след 10 години?
От както е навлезнала в тези депресии преди няколко години е качила тези килограми, страх ме е за напред какво ли ще стане? Тя не излиза от тази депресия която и тя не знае каква е
Мъж с една бройка съм, тя с 4-5 бройки. Когато сме правили секс ми е казвала хиляди пъти как е възможно да съм с една бройка(демек тя), сякаш съм имал 100. Знам че една бройка е малко. От както ходим се мъча да и помогна да си върне предишната форма която е някъде 10кг надолу но няма и няма, 4-5 години се мъча и вече не издържам с това. Имам чувството че аз повече го искам от нея. Дали да не се разделя вече с нея и да продължа да си търся човека за мен? Имам някакъв страх дали ще намеря правилното момиче за мен, дали ще направя правилно ако я оставя. Като от години това ми е в главата, само се тормозя. През всичките тези години съм и бил верен като куче. Имам чувството че ако беше 10-15кг надолу, всичко щеше да е по добре, колкото и грозно да звучи. Но вече не вярвам, минаха 4-5 години и нищо. Дайте мнение как да действам някакъв съвет просто.

Коментари

1.   Аз лично не мога да си легна с жена като описаната. Много си бях харесал едно момиче, уникалното лице, ама надолу бидон и половина. Какво значи това? Че сега сте на по 25, представи си след 10 години каква ще е, като при тези неща е закономерност да се катерят килограми.
Тук вече е лично твой избор какво да правиш и не би било коректно да ти се казва каквото и да било, все пак си голям човек.
Сестра ми примерно е с една сеиня, плешив и го ползва за касичка. Емоции няма как да има към него с този външен вид.

2.   Давай я насам, като не те кефи. Идеална е. Не е случила на мъж горката.
Аман

3.   Естествено, че е важно човека до теб да ти привлича външно. Това е едно от основните неща, които крепят една връзка, заедно със здравия секс и уважението. Няма за какво да се самообвиняваш или да си гузен. Живота е твърде кратък, за да не си щастлив. Казвай й или да се взима в ръце, като ти ще й даваш пълна подкрепа и ще й помагаш.. или продължаваш без нея.

4.   Ами зарежи я, аз трътлите не ги пускам и на пешаходната пътека, като съм с кола.

5.   Сега не разбрах, леко пълничка или дебела, защото ако съдя по загубата ти на привличане към нея, клони към второто, не знам какво си очаквал от нея, щом казваш че още от както сте тръгнали си е така, 25 годишен човек с оформен характер трудно се променя, особено вредните хранителни навици заложени в детството, а и имам чувството че като цяло, поне както описваш нещата, тя е човек с не много силна воля и мотивация в живота, а и ако наистина има депресия, то това се превръща в омагьосан кръг, нямаш много полезни ходове тялото си е нейно, както и нейния живот, ако е решила така да си кара няма какво да направиш, ако продължиш да пускаш коментари, тази връзка няма да продължи дълго но както го описваш, тя вече си е пред разпадане, щом си изгубил привличането към нея, май е време да вземеш решение, или да останеш с нея каквато е, или да скъсате, само не мога да разбера, защо хора с различен начин на живот и навици решават да се съберат, няма как човек с добре изградени навици за здравословен живот и такъв без навици да съжителстват добре, все някога единия ще очаква и другия да живее по този начин.

6.   Тази много трудно ще се промени, поне не и за теб, виж за някой друг дето я кефи повече ще се напъне да отслабва. На нея за бройките не и вярвай, ти си и екстра за сега - вярното кученце сам го казваш, добре и е така, тя не иска нищо да се развива и да прави в живота си, ако искаше щеше да има хобита поне...

7.   Авторе, ще ти го кажа директно — колкото и да се самозаблуждаваш, това твоето не е загриженост. Не е и уважение. Нарича се чисто лицемерие, примесено със социална желателност — не желаеш жената до себе си, защото изглежда, че не е желана от приятелите ти (т. е. коментирали били, че е пълна, дебела и т. н. ). Само че не се сещаш, че хората маскират зад груби думи далеч по-неприемливи за средата истини — не бих се учудила „приятелите” ти да завиждат много, че си във връзка, че тя е с теб и т. н. Нищо чудно при една евентуална раздяла да ги видиш първи как се навъртат около нея. Еволюция, всеки с манипулациите си, сещай се.

Според мен, в крайна сметка, се раздели с момичето — очевидно е, че си губите времето.

8.   Пич поучи се малко от опитът на дугите, включително и темите тук. Ако се хванеш с една жена с визуални кусури и тя вземе че ги пооправи, първата и работа ще е да започне да търси на теб кусури и да те смени. Голяма грешка е да се хванеш с някой и да започнеш да се опитваш да го "подобряваш".

Лошо няма, всички са егоисти, ама не го прави като жените - без акъл и разбиране какви са последиците...

9.   Според мен приятелката ти е идеална жена и не и трябва да отслабва.
Ако знаеш, ако си направи един профил в тиндър колко чужденци ще я харесат.

10.   Много е дебела сменяй я... като намериш другата, първо питай приятелите ти дали я бива и тогава започвай връзка с нея.. и не е лошо да посетиш доктор, защото определено ти има нещо в къртуната!

11.   Мисълта ще узрее и ще я приемеш. Пътят е ясен

12.   От Автора: до номер 5 - Дебела е силно казано, дори и така да е заглавието. Жена с форми, красиво лице, големи гърди, малка талия с голямо дупе. Просто килограмите и са една идея повече. Да има депресия която е от години, появява се изчезва, пак се появява и така. Така е хора с много различни навици сме. С различен хранителен режим сме, може и от там да идва до някъде проблема.
До номер 7 - просто преди да чуя няколко тънки мнения за вида ѝ дори без да съм желал, като че ли ми се наби в главата и взех и аз да го мисля това. Това няма общо с лицемерие

14.   Ти луд ли си..

Мъжът е височина - 100

Жената е височина - 110, тя трябва да е на този ръст.. 60 кг..

Аз съм фитнес инструктор и бивш спортист..

Сам си реши.. щом на 20.. е имала 4 преди теб...

От там й идва депресията... че ти си прекален светец за нея..

Не търси мнения сам си реши... аз съм бил с жени.. те са били девствени или с 1.. или 2ма..

Откъде ги намираш тези... кюда не е била проститутка

15.   Очевидно не те привлича, не я харесваш, не гледате в 1 посока, така че се разделете и всеки по пътя си. Тя явно е инертна, не е мотивирана, не обича да полага усилия, така че с времето нещата ще станат още по-зле. Остави я и си намери момиче, което тренира като теб и което те привлича

16.   Ясно е, че не я обичаш достатъчно, иначе нямаше да й търсиш недостатъци и оправдания, за да се разделиш с нея. Казваш, че такава е била и преди години, когато си я харесал, пък сега изведнъж започват да ти пречат нейните няколко килца в повече и то след като познати ти го били намекнали. Осъзнаваш, че приятелката ти е депресирана, но вместо да й помогнеш някак, което е логично, ако те е грижа за нея, ти още повече я срутваш с тънките си намеци, че има нужда от фитнес, бягане, диета. А може би ако работиш в посока да й помогнеш да излезе от депресията, тя ще свали килограмите и ще разцъфне... Защото - нека ти издам една тайна: обичаната жена винаги изглежда красива, независимо от теглото си, а когато се чувства добре в кожата си, тя го излъчва и на никого не му пука за килограмите й. Истината е, че излъчването прави човека, не физическите мерки. Има момичета с перфектни мерки, които излъчват студенина и неприветливост, въпреки физическата си красота. Има и пухкавелки, които не могат да се отърват от мъжко внимание, защото с чар и усмивка привличат много повече, отколкото с физика.
Така че, ако толкова ти е писнала връзката с момичето, май е по-добре и за теб, и за нея да се разделите и да търсите щастието си с други. За нея със сигурност ще е по-печелившо да намери човек, който да я цени и обича такава, каквато е, а не каквато би се харесала на приятелския му кръг.

17.   Жената е такава, каква си е. Ни те привлича, ни я обичаш, карате по инерция. Не си губете взаимно времето, разделете се.

Малко встрани: не разбирам както ти пречат 10кг на секса. Вагината си е вагина и големите гърди си имат плюсове. Сигурен ли си че проблема не е у тебе? Има ли жена дето те дръви веднага и би чукал секи ден?

18.   Не 10, а минимум 20кг е свръхтеглото. По- големият проблем е депресията или какъвто там и е проблема. Защо се мъчиш? Тя е тази, която трябва да се грижи за външния си вид, а също и да е добър партньор, но нея не я интересува как се чувстваш ти. Зарязвай и си намери свястно момиче.

19.   По-добре оставете момичето да намери мъж, който ще я цени истински. Хем я наказвате, че не ви съвпада с идеала чрез натяквания, лишаване от секс и прочие, хем с години сте във връзка. Никой не заслужава това.

Много може да се напише за такова меко казано незряло мислене, каквото демонстрирате, но не виждам смисъл. Ще я оцените, когато я загубите. Така става в живота.

Дано да пораснете и да започнете да мислите като мъж, със свое мнение. Не да се влияете от "приятелите" си и какво е модерно в момента. Тези не са ви истински приятели. А приятелката ви въпреки всичко е останала до Вас.

20.   Дебела си е и още как. 80кг... Ако е 190 може да са й по мярка, но по-надолу е дебела.

21.   Номер 7 - точен коментар!

22.   Не казвай, че тази ще ти в единствена за цял живот. Както я описа, , , просто без коментар. Щом се е стигнало до тук, просто thank you next

24.   Момко лично ти проваляш момичето!
Погледни фактите! Ти си по "дебел" от нея, ако погледнеш съотношението ръст килограми. Редовно й натякваш как да отслабнела, така й създаваш комплекси и я подтикваш да навлиза по дълбока депресия. Връзка с жена не се води по този начин, намери красивото в нея и й повтаряй колко е красиво и колко си я обичаш, само тогава тя ще разцъфти, лошите неща ще избледнеят и ще започнат да изчезват. Като й повтаряш да иде на фитнес защото е дебела това само ще я натъжи, тъгата ще я отведе пред хладилника за още храна.
Твоето желание за секс не се ръководи от нейните килограми, а от думите на приятелите ти. Те добре виждат че и ти си едър мъж, напълно нормално е да си с едра жена, по ненормално ще е да имаш връзка с 40кг миньонче. Не позволявай на хората да ръководят живота ти, емоциите ти. Като ти намекнат че е едра им отговори, че големия майстор на голям тезгях работи, за да млъкнат.

25.   Защо се влияеш от мнението на другите?
Ако на теб ти харесва. Не всички искат манекенки. Тя също може да не харесва нещо в теб

26.   Много тежка комплексарщина лъха от тука...
Ти нямаш оправия - ако ще и с Мис Свят да си - пак ще търсиш кусури, защото проблемът е в теб, а не в околните.
Но поне пусни момичето да си намери късмета, не и губи времето.

27.   Когато бях на нейните години, бях същите кила и тъжна.
Вече не съм на толкова години.
И тежа 100кг.
Имам съпруг.
Имам и любовник.
С втория се счупваме от секс.
Вземи и прецени кое ти е наистина важно. Щото ако мислиш, че си единствен, неповторим и след тебе тя няма да има друг - объркАл си се яко.

28.   Дълго време живях с такава, депресирана, с наднормено тегло, не искаща да изглежда секси. Ожених се за нея, защото беше прекрасен човек, но някак си не бях ОК. Роди ми деца, стана по-пълна и по-дпресирана и разбира се сексът намаля. През цялото това време се заглеждах по други жени, гледах порно, лъсках, но не изневерих. Не че имах скрупули, но самата ми жена ме дърпаше надолу и самия аз нямах стимул нито да спортувам, нито да изглеждам добре. Имахме пари, но моята никога не си купуваше хубави дрехи, не можеше да ходи на токчета, не можеше да облече рокля. Тя всъщност не беше толкова пълна, колкото сдухана. Самата физиономия и поведението и излъчваха сдуханост. Накрая покрай мен се завъртя една изглеждаща добре разведена майка. Тогава не осъзнавах, че тя си е търсела баща на детето, такси и домашен майстор. Но пък изглеждаше добре, беше слаба, секси и ми угаждаше в секса. Като гледам какви работи правят някои двайки, аз направо съм някакъв... еротичната ми фантазия до този момент беше съпругата ми да е с обувки с токчета в леглото. Представяте ли си! За толкова години брак, тя дори това не направи за мен. Накра се разведох заради втората и останх сам. Както се случва винаги, втората си помисли, че ме е опитомила и всичко изчезна. Сега сексът е голяма скука, ако се случи и също като първата е вечно депересирана. Как ги намирам все такива и аз не зная. Но пък имах стимул и си оправих външния вид, станах по-уверен и непукист. В момента освен с втората го карам на случайни връзки за секс или проститутки, както дайде. Но е гадно да живееш с депресирана и недобре изглеждаща жена. 20 години го правих и не бях ОК. Най-лошото, което автърът не казава, но се подразбира, че неговата приятелка има възможност да бъде друга, но просто я мързи и си намира хиляди извинения, за да седи, да плюска и да се депресира. Моята беше същата. Съветът ми е, докато нямате деца, зарязвай, тренирай, изглеждай добре и бройаките сами ще дойдат. Аз лично имам много предложения от много жени за сериозни връзки, но просто в момента ми харесва да си живея така. Ще кажете, че съм егоист, егоцентрик и какво ли не. Да щях да съм такъв, ако през цялото време не се стараех за половинката ми, да е задоволена с пари, с къща, с почивки и всичко останало. За това което получавах трябваше да съм някакъв вечно безработен, който пиеше и залагаше малки суми на комар. Тогава ако я напуснех, щях да съм гадняра. Но в моя случай, дори самата и майка и сестра и ми съчувставаха и бяха на моя страна. Авторе, късай и си намери такава която ти харесва. Ако не я намериш карай на каквото има, но не се обвързвай. Животът си е твой и не си длъжен да го изживееш гадно заради някоя мърда с голям задник, която я мързи дори да се разходи или да се усмихне.

29.   За мен 80 кг за този ръст са много, пък независимо дали са мускули или мазнини. Ако освен килограмите, всичко друго ѝ е наред и се разбирате, по-скоро я насочи към психолог, който да ѝ помогне с депресията. Нека си пусне и изследвания на хормони, минерали и т. н. Аз съм висока 178 и тежа 64 кг, които даже са ми много, понеже цял живот съм била 55

30.   Първото което ще кажа, ти не знаеш дали я обичаш или не я обичаш. Опасно е, когато се влияеш от приятелите си... Със сигурност никоя жена не би искала мъж който слуша приятелите си. Това момиче, ходило ли е на изследване? Има ли проблем с менструацията? Понякога наднорменото тегло са бележи и на болести. Ти не я обичаш, тя не е за теб, но защо си тръгнал с нея? Ако тя е била пълничка отначало? Или впоследствие е напълняла? Може би, услуга ще и направиш ако я напуснеш. Но определено трябва да отиде да се изследва за хормоните..

31.   А ти защо си я избрал точно нея? При толкова слаби момичета? С идеята да я променяш и моделираш според собствения си вкус? Виждаш, че не става така. Проблема бил, че е едра? Твоят проблем е това, решението е да се разделиш и да си търсиш някоя с габарити, каквито искаш. Правилното момиче за теб, както се изразяваш. Обаче не си сигурен, затова си с тази приятелка, защото си неуверен и се страхуваш да не останеш сам.
Остави момичето, ти не си правилният човек за нея. Хубава връзка има, когато хората се обичат, уважават се и се желаят. Във вашата няма нищо от това. Нито тя е щастлива, нито ти, достатъчно време сте загубили.

32.   Как няма да е в депресия? ! Гаджето и редовно и намеква как трябва да отслабне. Защо си с нея години тогава?
Тия познати като и коментираха теглото, ти защо не я защити? Защо не им се озъби? Нали ужким я обичаш, а си оставил да я обиждат?
Една жена, обичана правилно, цъфти. Става най-добрата си версия. Сама иска да се променя. Сама изявява желание за всичко, защото усеща, че има смисъл. Ама, ако има комплексиран Ганьо, който и създава режими, не ще да спи с нея и само дудне, тя ще залинее още повече. Знаем какво следва- лайкване на снимки на натокани, кльощави мацки и въздишане. Флиртове и изневяра. Раздяла. Девойката още повече се депресира, а лирическия герой нехае, живее си живота.

33.   Здравей! В една връзка е нормално да имаме уважение към критериите и изискванията на партньора си. В крайна сметка аз не мисля, че ти искаш нещо недостижимо от нея. Напротив. Дори свалянето на тези 10-15кг биха се отразили много добре на здраволсловното и психическото и състояние. Не е жена, която е раждала вече, че да кажеш че сваляне нямат тези килограми, а въпрос на желание и мотивация. За проблема с депресията също смятам, че е от мързел. Много по-лесно е да си мързелив и да имаш несполучлив живот, отколкото да се напънеш и да си дадаеш зор, та да се получат нещата. Като е толкова депресирана запазваш и час за психолог и отива. Дори бих ти препоръчала ти да покриеш някаква сума от въпросното лечение. Но това е. Постави и условие, че ако не се промени ще я оставиш. Да искаш партньора ти да изглежда добре и здравословно, за да те привлича и да не е постоянно намусен и депресиран е нормално и напълно естесвено. Ако я обичаш се бори и бъди до нея за да постигнете тази промяна. Ако смяташ, че вече си изгубил чувства, то я остави. И двамата ще си намерите подходящ човек. Поздрави!
Момиче, 20г.

34.   Да, зарежи я! Остави момичето да си намери нормален мъж, който ще я обича каквато е и няма да ѝ вкарва разни комплекси и да се влияе от приятелите си!

35.   Когато се запознах с жена ми тя беше стройна, стегната с огромно гърди и прекрасно оформено дупе. Ходеше да тича всяка сутрин преди работа. За 6 месеца с мен качи 27 килограма. Минаха две години сама реши, че не иска да е дебела и ги свали за няколко месеца. Минаха още няколко години и отново качи едни 15 килограма и така си остана. Аз до ден днешен тренирам, макар и не както преди 10 години, но дори изглеждам по-добре от тогава. Тя не иска да се мръдне. Работа, сън, работа и трябва да я моля за секс. Все била изморена. Аз ежедневно пренасям по няколко тона и намирам сили за всичко. Тези пролет се разбрахме да се стегнем малко за лятото. Аз свалих 7 килограма и изкарах плочките, а тя 1кг. За мен е без значение колко килограма е. Аз я обичам и харесвам всякак. За мен, а видимо и за останалите мъже тя си е супер секси и така, но тези 20 килограма над нормата почват да и се отразяват на пулса, кръвното, издръжливостта и с времето ще доведат до някой хронични проблеми и там е далаверата да влезе във норма преди да е станало късно.

36.   Тези, които ти казват да я зарежеш, не ги слушай. Иначе проблема е в това, че е с леко наднормено тегло и това тежи на сър щцето, тежи на стави, човек е нефункционален и т. н. и то млад, ами след определена възраст какво правим? На 40-50 с 20 тона болешки и н 60 с памперс, я има 70, я няма... Спорта е за здраве и това да си възможно най-функционален и добре физически до най-късна възраст, а не, за да изглеждаш като аполон. Според мен върху това трябва да говориш и наблягаш, а не за външния вид. Имай в предвид, че и хормоните може да са й разбъркани, особено след ковид.

37.   Ами тя е дебела, да, но ти пък си тъп, защото преди не си забелязвал, че е дебела, изведнъж приятелите ти ти казали нещо и айде край. Много лесно си сменяш мнението, не е нормално това.

38.   Наднорменото тегло говори за недостатъци в повечето случаи.
Най- често за мързел, слаба воля, лакомия, липса на цели в живота.
Просто избягвайте жени с наднормено тегло.

39.   35 - най-после някакво нормално мнение, което бих казал, че може да служи за пример!

44.   Веднага освободи момичето от себе си и и дай възможност да обича и да бъде обичана! От 20 години съм с жена пълничка и не я сменям за нищо- възбуждам се само като я докосна. И това е защото е жената която ми дава всичко-гледа ми децата, готви превъзходно, когато съм болен е край мене, Обича се, човека, драги авторе. След време и най-хубавата ще се сбръчкоса. Ще я махнеш ли? Дебела му била.... Пак ти казвам, пусни я, ще си намери човек, който да я харесва и обича, , Пък току виж и отслабнала.... Ама ти ще си останеш същия, епитета сам си избери... Мъж, 49 год.

45.   Аз не бих започнал връзка с жена, която не е мой тип. Ако сте били 20 г. заедно и вече сте над 50-те и тя е наедряла, да ще си я уважавам и гледам. Тогава на преден план са съвсем различни неща от външната красота. Неща като деца, уважение и благодарност към партньора ти. Но на млади години да се дразня от вида и, и да търпя подмятания и насмешливи погледи, е няма да си го причиня. Защо да се само навивам, че има по-важни неща от външния вид, като съм разочарован и отвратен?

46.   Виж, звучиш като читав човек. Отидете на терапия заедно или опитай да я убедиш тя да отиде. Има изход от всичко, но трябва контакт с правилните хора. Успех!

47.   Каква тънка талия на 80 килограма бе ало? Тънка талия, тънка талия само това повтаряш. Искам да видя рая тънка талия ха ха. Женати не е леееко пълна а си е дебела и то доста дебела. На този ръст трябва да е 65кг за да кажеш, че е леко пълна. Тя си е дебелана.

49.   Приятелката ти е супер, не ги слушай тия глупаци! Обожавам такива жени! големи цици - супер! Това са истинските жени, а не кощрамбите, слаботелесни уруспии.

50.   И аз зелен боб не ям просто него харесвам
Ако не я харесваш не търси под вола теле