Споделена история от Секс и интимност

Фетиш! Той да носи моите дрехи? Странно?
На кратко: Аз съм момиче на 19 години. С приятелят ми ходим от 2 години и 4 месеца. Преди известно време ходихме в провинцията при нашите и се наложи да спим там една вечер, но беше непредвидено и той естествено не си носеше дрехи за спане, а беше доста хладно. Аз на бъзик му предложих да облече нещо мое, и той като по чудо се нави. Дадох му да си облече едно от мойте клинчета, седеше му перфектно и възбуждащо (поне за мен).

От тогава сякаш превъртях и само го карам като сме в къщи да облича мойте дрешки, адски се възбуждам когато облече някой от мойте клинове или тесни впити дънки, който да очертават формите му. Усмелявам се да го правя защото имам съмнения, че и на него до някъде му харесва, но това са само съмнения.

Та искам да разбера дали е грешно? Дали има други такива като мен? Жени който се възбуждат от това... да облекат партниора си в свой дрехи, било то клин, пола, рокля, дънки и т.н.т?

Коментари

1.   Хванала си гадже и в хомо иска да го превърне, все едно са на изчезване.
Г.

2.   Да, има го, но не знам, докога твоят човек ще се съобразява с това. Ако и той иска, нямаш проблем. Не е извратено или ненормално, стига и двамата да го искат

3.   Стегнете се големи хора сте вече;)

4.   Спри да го обличаш с твои дрехи и изчакай да попита дали ще му дадеш пак.. ако не попита, значи не е искал.. Така е според мен.

5.   Мен и жена ми също ни кефи това, голяма игра пада, а после секс, секс...

6.   Аз и моята приятелка също го правим и ни харесва, понякога дори изцяло си разменяме ролите в леглото(не казвам че съм би или каквото и да било). Всичко е въпрос на интереси, ако по-често ви се случва можеш направо да го питаш дали му харесва.. ако да ви очаква едно огромно разнообразие след това :)

7.   Разбира се, че му харесва, ако е гей.