Споделена история от Секс и интимност

Обожавам да споделям жена си
Пиша това не за да търся нечие одобрение, а защото чета истории на мъже, които имат като моите фантазии, но или го смятат за извратено или за неморално или се притесняват как да споделят такава "мръсна" тайна на жените си.

Малко или не чак толкова малко предисловие: мен винаги ме е възбуждала идеята да споделя приятелката си или жена си с друг мъж или дори с няколко мъже едновременно. Ако има дума обратното на "ревнив", това съм аз. Има един такъв лаф "по-добре да ям торта с приятели, отколкото сам да ям лайно", смисълът е, че е много по-готино да чукаш супер секси мацка без да се притесняваш, че тя вероятно се чука и с други, но ако наистина искаш да си сигурен, че жена ти никога няма да ти изневери се ожени за някой грозен крокозабъл и ще си я чукаш само ти. Да, да, знам, че има много мъже, които биха ме сметнали за извратен, комплексар, неосъзнат гей и психично болен, всички тези теории съм ги чувал, не е възможно да обича жена си и да я пуска на други мъже - ок съм с това. Аз за себе си знам, че нищо ми няма, напълно нормален мъж съм, никога не съм си падал по мъже, нямам комплекси и на никого не преча с психическите си "отколонения", какъв е проблема тогава? И да, обожавам, дори боготворя жена си, откакто сме заедно никоя друга не може да ме привлече.

Аз съм вече на възраст, гоня шейсетака, по мое време нямаше нито порно-сайтове, нямаше Интернет, нямаше приложения като Tinder, порно сме гледали от тайните видео-касети на бащите си, някой съученик евентуално да донесе някой измачкан брой на Плейбой да се дзвериме по каките по цици, който е на моята възраст знае за култовата книга "Мъжът и жената интимно". В смисъл - на мен със сигурност не ми е промит мозъка от гледане на много порно, но няма да забравя, когато за първи път гледах на порно сцена с тройка с още един мъж: семейство мъж и жена са поканили приятел на вечеря и в някакъв момент тримата се оказват в спалнята и започва секса. Тогава открих, че точно това е което адски ме възбужда. Порно, в което жена и мъж правят секс, или гейове правят секс, или две жени правят секс, или мъж прави секс с две жени, или две двойки просто си разменят партньорите - такова порно просто ми е скучно, нищо особено. Но... тройка жена с двама мъже или жена с няколко мъже - ето това ме изстрелва в космоса. Още помня и една порно анимация за компютър, десетина-петнадесет черно-бели кадъра на четвърт екран, в супер гадна резолюция и качество, но все пак се вижда как мацка е клекнала между двама и духа ту на единия, ту на другия и така до безкрайност. Ех, несметни количества сперма съм изпразнил на това клипче. Вече като по-големи си взимахме порно-касети от видеотеката, каквото ти душа иска, мен си ме знаеха по какво си падам и направо ме насочваха ако се е появила нова касета в "моя" жанр. Никога не съм се смятал за извратеняк от това, че харесвам тройки и ганг-банг, повечето ми приятели също много харесваха подобно порно.

Но... появиха се гаджетата, сексът на живо с нищо не може да се мери с порното и чекиите, каките бързо ме научиха на всякакви готини неща и много се кефеха, че курът ми не е много дълъг, но пък е дебел и ме успокоиха, че само в порното жените се прехласват по 30 сантиметрови, всъщност дори петнадесет сантиметра, стига да не е тънък като молив е перфектен пенис, а моят 17 сантиметров шпек се оказа, че е просто кур мечта. Винаги съм бил атлетичен, добре сложен, чак красавец не, но мацките ми се лепяха още тогава. На 17 години ме отвори разведена приятелка на майка ми, тя ме е научила на практика на всичко за секса и винаги ще съм й благодарен. Бях луд по нея, бях лудо влюбен в нея и й го казах след един особено страстен сеанс. Тя се засмя и ми каза, че това е само секс, много е поласкана от думите ми, но че ще си намеря момиче на моята възраст, което да се влюби в мен, тя не може да отвърне на любовта ми, не ми ли стига страхотния секс, който правим? Помня, че тогава много й се обидих, извърчах от апартамента й и няколко дни нито й се обаждах, нито ходих у тях. Майка ми един ден ми предаде поздрави от леля Катя, нейната приятелка и ме прати да й върна някаква чиния. Отидох, какво да правя, но бях решил да й дам чинията и веднага да си тръгна. Да, да, ей сега... тя като ми отвори вратата по полупрозрачен халат, беше се избръснала между краката (а тогава това още не беше станало модерно, "само курвите се бръснат", това беше лафа по онова време) и на мен веднага ми щръкна. Тя ме дръпна вътре и ме замъкна в спалнята. "Добре", викам си, "щом не искаш любов, искаш само секс, ей сега ще си го получиш". Припомних си порно с по-груб секс, с връзване, с шамари, порно с изнасилване, ето така ще действам, без целувки, без галене и милване, без нежности, бутнах я на леглото, директно й го набримчих и започнах максимално грубо да я чукам. Тя май се уплаши, започна да се дърпа, недей така, по-нежно, моля те, но аз не я чувах и само си мислех "само секс? ето ти само секс! " и колкото повече се дърпаше тя, толкова повече аз го надървях, по някое време ми омръзна мисионерска, обърнах я по корем и продължих на задна прашка, скоро и това ми омръзна и реших да й го вкарам анално. Дотогава не бяхме правили анален секс, на мен преди това ми беше много странно, че някой може да харесва анален секс, но тогава без да му мисля й го набих отзад. Тя подивя, започна да вика, не бях сигурен дали е от болка или от кеф, но след като започна да стене "Да, да, о, прекрасен си, да, да" се успокоих. Малко след това свърших, легнах върху нея и започнах да я целувам по врата, по мекото на ушите, още й бях сърдит, но по-грубия секс наистина страшно ми хареса. Тя се извъртя изпод мен, целуна ме страстно по устата и ми каза: "Това чукане беше най-перверзната ми фантазия, някое такова като теб младо и диво жребче да ме изнасили и да прави каквото си иска с мен. Благодаря ти". Аз малко се сконфузи, легнах до нея и й казах: "Бях ти много сърдит, за това беше". "О, знам, разбирам те, но не искам да ми се сърдиш, аз ти казах истината". Помълчахме малко и тя добави: "Някой ден ще разбереш, че хубавият секс също е много ценно нещо". Лежахме си, галим се един друг и се целуваме и тя ме попита: "Искам да ми кажеш каква е твоята най-най-перверзна фантазия? ". Аз се замислих... най-перверзната... ами да... "Най-перверзното, което съм си фантазирал е да чукам някоя готина мацка с още няколко момчета приятели". "О, нима? Интересно... А ако мацката е твоя приятелка, няма ли да ревнуваш? ". "Е, не с приятелка, някоя непозната мацка". "А какво би почуствал, ако мацката не е непозната, ако е твоя приятелка, би ли я чукал с твои приятели? ". Аз се замислих, не знаех какво да отговоря, не можех да си го представя, тогава още нямах приятелка, само съученички, с които съм се целувал и сме се обарваали на някоя пейка след училище, но нищо повече. "Какво би почувствал, ако ме гледаш как аз правя секс с някой от твоите приятели? ". Аз изстинах, наистина си го представих и първата ми реакция беше дива ревност: "Не, в никакъв случай! ", но тя ме прегърна силно, започна да трие венериния си хълм в кура ми: "Сигурно си гледал такова порно, един чука жена на задна прашка, а тя духа на друг, е, какво ако жената съм аз и ти духам на теб, докато ме чука твоят най-добър приятел? Затвори очи и си го представи! ". Още докато ми говореше започнах да се възбуждам, тя ме усети, слезе надолу и ми го налапа. "Не отваряй очи и продължавай да си представяш, аз ти духам, а приятелят ти ми го вкарва на задна, бавно, внимателно, до дъно... ". Наистина си го представих, тя го поемаше в устата си, като започна да се клати бавно напред-назад, спалнята започна леко да скърца все едно наистина някой я чукаше: "Не отваряй очи, представяй си... чукате ме двамата.... не ти ли харесва да ме чукаш с още някой? ". Нямаше нужда да отговарям, надървеният ми до пръсване кур беше повече от красноречив... тялото й все по-бързо се движеше напред-назад, курът ми влизаше до дъно чак в гърлото й и тя вече на пресекулки успяваше да каже нещо дума по дума: "О... да... два... кура... едно... временно... о, даааа" при което аз мощно свърших в устата й, за първи път толкова бързо. "Няма по-голяма наслада от това да споделиш любимата си с приятели, повярвай ми". Аз нямаше какво да кажа, бяснате ревност си беше там, но аз бях възбуден от това, което ми казва тя. "Нищо не ми казвай, помисли си, фантазирай си как ме чукаш с още някой, когато си готов ще ти изпълня с огромен кеф тази фантазия". Помня тогава си тръгнах потресен, объркан, възбуден, не си представях някой конкретен приятел, но самата идея ме влудяваше от страст и ревност, огън и лед, няколко дни бях напълно луд и колкото пъти се сетех как лежа там на спалнята й със затворени очи, а тя ми духа докато се клати сякаш се чука с още някой го надървях, биех си мощни чекии и се празнех както никога до тогава. Накрая се реших, викнах един съученик от гимназията у нас, един от най-добрите ми приятели, много готино момче, за което знаех, че много харесва същото порно като мен, разказах му всичко. За приятелката на майка ми, че е много секси парче, прави всичко, ненаситна и бясна в леглото и че искам да пробвам да я чукаме двамата заедно. На него му светнаха очите, досега не беше правил секс, "копеле, ако ме бъзикаш ще те убия, не може да си правиш такива майтапи". "Не е майтап, още не съм сигурен, че ще ми хареса да чукаш моята мадама, но ще се побъркам ако не пробвам". Звъннах й на домашния, който е живял по онова време помни домашните телефони с шайбите, няма мобилни, няма месинджъри, звъниш, ако ти вдигнат - ок, ако не, след час пак пробваш. Вдигна ми, аз неочаквано притеснен й казах, че съм готов. "За какво си готов? ", "Искам да те чукам с приятел! ", "Ооо... това е чудесно! Ела довечера у нас, ще те чакам - теб и твоя приятел" и затвори. Целият треперех, казах на моя приятел довечера да е готов, написах бележка на нашите, че ще спя при приятели, изкъпах се, напарфюмирах се с най-якия парфюм на баща ми и излязох в парка, докато стане време, просто не ме свърташе вкъщи. В уговорения час отидох да взема моя приятел пред тях и тръгнахме към леля Катя. Онзи не млъкваше, шепнеше ми възбудено, че съм най-добрия му приятел, направо не си е представял, че така ще направи сефтето, "извинявай, копеле, но ще й пръсна сливата, честно", питаше ме как изглежда, каква е, аз само се подсмихвах и си мълчах, "абе какво значение има, ако ще ква ще да е, ще я скъсаме от чукане". Стигнахме, качихме се на етажа й, звъня. Тя ни отвори, беше невероятна: със сандали на висок ток, две педи кожен минижуп, нагоре кожено бюстие, в което едва се побираха циците й, дългата й коса на конска опашка, "Хайде влизайте, не стойте на вратата" и ние влязохме, тя ни поведе към хола, седнахме, аз и приятелят ми на дивана, тя донесе бутилка уиски, сипа в три чаши и се намести между нас. "Хайде, наздраве момчета". Чукнахме се, Алкохола ме удари в главата, най-силното, което бях пил преди това беше бира, закашлях се от уискито. Леля Катя се засмя и започна да ме целува, след това се обърна към Коцето, моят приятел и започна да целува него, аз ги гледах и не знаех какво чувствам, да, беше ревност, но имаше и още нещо. Тя пак започна целува мен и прокара ръка между краката ми, където тъкмо започваше да се събужда моето приятелче. Разтвори леко краката си и пъхна моята ръка между тях. Първо отдолу беше гола, нямаше гащички, бикини, нищо. Второ - беше мокра. Напъхах й средния си пръст и започнах бавно да го вкарвам и изкарвам. Леля Катя пак се обърна към Коцето и го нападна на целувки, а ръцете на Коцето шареха по бюстието. Тя се обърна с гръб към мен и с жест ме подкани да сваля ципа на бюстите, направих го, тя го свали и го хвърли настрани, отдолу беше чисто гола, изкочиха гърдите й, които толкова обожавах да целувам, да мачкам, да ми прави турска чекия, да се празня върху тях. Коцето започна да целува едната гърда, аз другата, междувременно не спирах да я чукам с пръст. Коцето също пъхна ръка между краката на леля Катя и вкара и той един пръст в мократа путка. Леля Катя се облегна назад и разтвори максимално бедра да за можем по-лесно да я галим между краката, дишаше тежко, започна тихо да стене, По някое време ни хвана за ръцете и ги издърпа от путката си. "Така, а сега покажете вие какво имате! ". Аз свалих ципа на дънките си и извадих надървения си кур, Коцето също не се забави, неговото парче беше по-тънко, но по-дълго от моето, стърчеше право нагоре. Леля Катя отпи глътка уиски от чашата и налапа моя кур, неволно трепнах от студеното уиски в устата й, тя отпи още една глътка и налапа кура на Коцето, след което започна да ни прави бавни чекии, а ние продължихме да я целуваме по циците и да й бъркаме в путката. Вече не усещах никаква ревност, от уискито притъпено я усещах просто като разгонена мацка, която копнее за яко чукане. Тя стана и ни дръпна да станем и ние и ни поведе към спалнята, изсули се от минижупа, легна на леглото и ме дръпна върху себе си. "Чукай ме както миналия път, искам да ме чукаш като курва", аз й вдигнах краката на раменете си и й го набих до дъно. Тя изстена, след което направи знак на Коцето да се приближи за да може да му го налапа. Гледах я как му духа, как Коцето й го набива в гърлото и още по-бясно я чуках, с всичка сила й го набивах. По някое време тя ме бутна да го извадя, тя застана до леглото, накара ме да легна по гръб и ми го налапа, а Коцето й го наби отзад и започна бясно да я чука. Чукахме я точно както ме караше да си представям, беше невероятно. Започнах да се празня на мощни струи в устата й, Коцето и той беше замрял и съвсем леко й го набиваше, явно и той свършваше. Тя се изкатери по мен и започна да ме целува, усетих вкуса на спермата си, но това още повече ме възбуди. "Невероятни сте и двамата, но аз искам още" и ме яхна, курът ми, почти не беше спаднал, но като осъзнах, че се плъзгам по спермата на Коцето моментално го надървих до край. Леля Катя се обърна към Коцето: "вкарай ми го където искаш" и легна върху мен. Коцето не се колеба дълго и й го вкара в дупето. "Леле колко е тясно, ебаси кефа" и двамата бавно започнахме да чукаме леля Катя на двойно, като в най-якото порно, което сме гледали. Този път бяхме по-бавни, по-нежни, бавно чукахме леля Катя, а тя сякаш беше изпаднала в транс "да, да, о, да, о, о, даааа". Влязохме с Коцето в синхрон и й го набивахме, леля Катя също мощно движеше бедра напред-назад по куровете ни и й влизахме до дъно. Тяза малко спря да се движи: "Момчета искам да пробвам нещо, ще ви хареса, след което се пресегна назад, извади кура на Коцето от дупето й и го насочи да го вкара при моя кур в путката й. След известно усилие и пъхтене Коцето успя, куровете ни се допираха. беше ужасно тясно, хем странно, хем адски възбуждащо. Размърдах се, кура ми се плъзна по кура на Коцето, той също започна да го вкарва и изкарва, двата кура се плъзгаха един в друг и в стените на оттеснялото влагалище, няколко тласъка и усетиха кура на Коцето да пулсира и огнено-горещата му сперма заля кура ми и всичко вътре, след секунда и аз започнах да се празня, все едно идваше края на света. Леля Катя крещеше от кеф, лежеше върху мене, върху нея легна с цяло тяло Коцето и замряхме докато се наслаждаваме всеки на оргазма си. Съвсем леко мърдахме навътре-навън, триехме куровете си един в друг и в путката на леля Катя, това беше върховното блаженство. След няколко минути леля Катя се размърда Коцето да слезе от нея: "Хайде да се къпем" и тримата се отправихме към банятя. Леля Катя имаше страхотна, много луксозна баня, чичо Радо, бившият й мъж беше тираджия и по соц време носеше в България всякакви супер луксозни (както ни се струваха тогава) неща, между които и душ система, с огромна пита, няколко струйника за воден масаж, огромна слушалка, чиято струя можеше да се настройва на степени колко меко или колко мощно да пръска, къде сме виждали ние обикновените квартални момчета такъв лукс? Водата течеше като водопад от питата, а ние се играехме със слушалката, обливахме се по куровете и насочвахме мощна струя между краката на леля Катя, аз си насапунисах кура й както бяхме прави го вкарах в дупето й и бавно започнах да я чукам, извадих го, Коцето насапуниса неговия кур и й го вкара в путката. Леля Катя превключи душа в режим турбо-масаж с шампоан и от всички дюзи блъвна порой от вода и дъхава пяна, тримата се гушехме един в друг, въртяхме се така че водата да ни облива отвсякъде. Когато масажа приключи леля Катя клекна и започна да се гали между краката, водата от питата се стичаше по лицето й и по куровете ни, започнахме да й го подаваме един след друг в устата. По някое време тя се изправи, отвъртя дозатора от слушалката и навинти на негово място тънък струйник. Знаех за какво е - с него тя се подмиваше отпред и отзад. Тя ни изгони от банята, каза ми да дам хавлия на Коцето и да я чакаме в спалнята. Оставихме я да се къпе на спокойствие, ние облякохме хавлиите и седнахме на леглото. "Копеле, тая е звяр, бахти яката курва". На мен ми стана леко криво: "Не е курва, Коце, аре малко уважение". "Окей бе, няма проблем, яка мацка е". След малко леля Катя излезе от банята, също по хавлия и ни донесе чашите с уиски от хола. "Момчета, наздраве, много добре чукате и двамата". Ние се чукнахме за наздраве, Коцето каза, че трябва да си ходи, че неговите го чакат да се прибира. "Лельо Катя, а може ли пак да дойда? ". Аз поклатих глава. Леля Катя се усмихна: "Не знам дали ще може, може пак да си направим някой път тройка, нищо не обещавам". Коцето си тръгна, ние си лежахме по хавлии на спалнята, "Как се чувстваш? ". Аз се замислих: "Беше върховно, но ми е малко гадно да те чувствам все едно съм чукал някаква курва". Тя се засмя: "Спокойно, във всяка жена има една ненаситна жадна за чукане курва", аз невярващо я гледах. "Момчето ми, курва не е лоша дума, най-добрия подарък, който можеш да направиш на една жена е да освободиш курвата в нея, запомни го това! ". Тя се изгегна като котка: "Хареса ли ти? ". Аз само изръмжах и започнах да свалям хавлиите от мен и от нея. "Да, ввно ти е харесало, а сега любимата ти курва иска пак да я чукаш, на мен не ми стигна! ". Чукахме се тогава цялата нощ, аз бях млад, презареждах бързо, чуках дълго и се празнех мощно, говорихме си за любов, за секс, за тройки, шепнех й всякакви мръсотии, колкото се сещах от порното, шепнех й че искам да гледам как я чукат всичките ми приятели, тя се смееше и ме целуваше, свършваше отново и отново. Чак на сутринта се спряхме, тя тогава ми каза, че заминава за чужбина, някъде по арабските държави си е уредила договор и това е последното ни чукане. "Запомни от мен, освободи курвата в любимата си жена и никога няма да имаш скучен секс".

Запомних го и с всяко следващо гадже се опитвах да го правя. Понякога ми се получаваше, друг път не, всяка нова приятелка съм се пробвал да навивам за тройка или дори за групов секс, стана ми мания, обожавах го този момент, след бясна нощ с някое скромно момиче и двама-трима приятели на сутринта скромното момиче се е превърнало в жадна за секс курва. Доста момичета, разбира се, не се навиваха и ги зарязвах, като не искаш да си торта - твой проблем.

Приятелите ми се изпожениха, някои заминаха за чужбина, други отидоха да живеят в провинция, останахме една групичка четири семейства, на всичките жените аз съм ги отварял и съм ги правил истински курви, и до ден днешен никой от моите приятели не се е развел и всички ме благославят за уникалния секс, който правят с жените си, с жените на приятелите си, жените с техни любовници, абе уникално.

Това е, освободиш ли курвата в любимата си жена никога няма да имаш скучен секс. Някой друг път ще ви разкажа аз как се запознах с жена си и как й помогнах тя да мине пътя от скромна вярна съпруга в ненаситна курва, която обожавам да споделям.

Коментари

1.   Оффф добрееее.... и като се събуди и гледаш.. краката ти отвити.
А иначе не звучи лошо, но тая леля ако знаеш колко антибиотици ще трябва да изпие след това преживяване....

2.   Малко съм разочарован... очаквах с Коцето да започнете да се шибате един друг.

3.   Посмях се. Това е нечетимо, човек! Няма нови абзаци, всичко се лее в някаква логорея.
Личи си, че порно авторът пак е яхнал метлата. Този пък няма инцест, само милфки. Кой говори така в реалния живот? !

4.   Изобщо не съм чел тоя роман ама само по заглавието ти казвам, че си жалък кък!

5.   Със сигурност помниш толкова подробно нещо отпреди 40 години. Пък кой какво казал, помислил. Чиста измишльотина.
Научи се да пишеш добра секс сцена. Научи се да придаваш дълбочина на героите си, дори и като пишеш порно. Отвори един любовен роман и виж как се прави. Изрази като " набих/ме и го", многократно повтаряне на лека жена и мъжки полов орган не са сексапилни, нито реалистични. Няма никакъв сюжет, няма тръпка. Няма химия между героите, стоят плоски. Звучи смешно.
Пък и какви са тия модерни масажни душове по онова време? !

7.   Майка си споделяш ли?
За един приятел питам.

8.   Цял ферман си написал.

Ти, че нещо не си наред е ясно. Но жена ти как още е с теб, странно....

9.   Явно до тук, макар и малко, коментиращите са напълно задръстени и не разбраха изобщо какво им сподели. Не си единствен, но това вече си го знаеш - обучил си част от приятелите си и приятелките си на разнообразен секс. Това и аз отких с моята жена. И мен ме възбужда да я споделям с други мъже, а и на нея и харесва да я чукаме двама. Бяхме стигнали почти до развод, преди да си разнообразим секса по този начин. Рутината и монотоността ни бяха погълнали. Но след като я накарах да се изчука с друг, всичко започна на се нарежда отново. Така 3-4 пъти и поисках и аз да се включа. Съгласи се малко неохотно, но и хореса. И с всеки следващ път се получаваше все по-добре. Така вече продължаваме близо 20 години.

10.   (автора) Историята е реална, просто не съм добър в разказването на истории, можеше да напиша с едно изречение "приятелка на майка ми ме отвори и ме научи да споделям любимата си жена с приятели", но реших да се пробвам в жанра, но... явно не ми се е получило, ще го преживеете

12.   Авторе (10) всъщност напротив, не знам дали е реална история ти, но пишеш доста увлекателно.
По принцип рядко чета в този сектор, не пиша в същият, не споделям дори анонимно интимният си живот.
Но твоят разказ ме грабна като художествена литература, а най-интересното е, че не го почувствах като "мръсна порнография" а еротичен разказ. Успя да поднесеш историята някак чиста, дори моментите които биха се приели иначе "баси грозният разврат" се усещат с почти романтичен привкус.
Определено имаш талант за писане и бих се радвала да прочета и други ваши истории, без значение реални или не, еротични или не.

13.   10, мдааа, напълно реална. Тая леля ще говори баш така, ще се даде баш така на пубери без кондоми да и редуват входовете и да се лекувате тримцата от инфекции. Друго няма какво да стане.
Мъж на 60 да пише като тийн и да описва секс без никакъв финес не става за писател. Че и ще оножда жените на приятелите си, защото те не могат и да евнуси.