Споделена история от Секс и интимност

Първият ни секс
Здравейте! Пише момче на 25 години. От няколко месеца съм във връзка с момиче, но не сме от един град. Аз живея в София, а тя живее в Пловдив. Разстоянието не е голямо и се срещаме два пъти в месеца. Сега, през лятото, не можем да се виждаме, защото момичето е в родното си място и има много лични ангажименти. Личните си граници сме ги уточнили, по-интензивното ни виждане ще се поднови през месец септември.

Това, за което пиша, е мисълта, която ми изникна наскоро. Как да повдигна впоследствие темата за нашия първи секс, който предстои да направим. Уважавам момичето и правя всичко възможно с мен да се чувства комфортно и в безопасност. Също така се старая да ѝ доставям удоволствие. Засега интимността ни е на ниво прегръдки и целувки, като винаги се старая да бъда задължително чист, да ухая добре и да съм приветлив. Може ли съвет по отношение на това как да повдигна темата за първия ни секс. Говорили сме го веднъж и тя ми каза, че ще има нужда от малко време, защото има някои притеснения за секса. Ще изчакам, колкото трябва, но няма да забравям да се опитвам да разпалвам хубавите мисли в мозъка на моето момиче. Уважавам дамата, ще бъда внимателен и ще се радвам на вашите зрели мнения по отношение на това как да правим хубава първа телесна любов.

Коментари

1.   Истината е простичка- момичето трябва да те допусне до кулминацията секс. Трябва да я предразположиш, да сигурна в теб, че знаеш какво правиш и да ти се довери изцяло. Прегръдките и целувките са първи стъпки, а имаш още много път да извървиш до ситуацията под една завивка заедно.

2.   Твърде си логичен и явно нямаш опит. Няма да сключвате договор, а ще правите секс. Ти трябва да я предразположиш, да я възбудиш, няма какво да отваряш темата директно, действай с целувки, с намеци, с пръсти. Ако не си страстен, няма да и хареса.

3.   Звучи като тя да е малка и да няма опит. Според мен няма по-тъпо нещо в секса от това мъжът да се престарава да задоволи жената. За мен мъжът трябва да е готин щедър чувствителен мръсник, който прави секс за собствено удоволствие, което обаче включва да си умира да доставя удоволствие на партньорката си. Бъди мъж, бъди в мъжката си енергия, не бъди женчо, само това мога да ти кажа. И преди това поговори с момичето, как мисли, какво й харесва, какво не й харесва, това ще те ориентира. Ако няма опит няма да получиш много ценна информация. Просто й се наслаждавай и каквото стане. Супер много ти препоръчвам един невероятен секс коуч в YouTube Alexey Welsh! Не само за това момиче, а в бъдеще да развиваш сексуалността си по умен и задълбочен начин. Звучиш като готино момче, но масово т. нар. секс коучиве са гола вода и всичко се върти около изпразването, което далеч не е най-задоволяващото нещо в секса...

4.   Кажи й в един момент когато сте сами и/или няма кой да ви чуе. "Ако ти се прави много секс, но все още се притесняваш от различни неща, можеш да се отпуснеш и да пробваме като за начало орално". По този начин със сигурност ще е наясно, че ще искаш да й доставиш удоволствие, а освен това ще отпадне първоначалното притеснение, че може да забременее.
Тогава, ако е възбудена, няма начин да откаже секс. Разтвори ли си бедрата и дръпне ли или свали бикините или просто ти отговори с "ДА", значи можеш да и се насладиш на тялото, а тя на твоите ласки.

5.   Приятелю, ако сте се виждали 3 пъти и не си стигнал до секс... едва ли ще има по-късно

6.   Да не сте в някоя секта? Много странно разсъждаваш, за 25г мъж.

7.   5, Приятельо, с никого не съм си лягала на 3-та среща, вкл. с мъжа ми. Хората трябва да се опознаят преди да престъпят към физическото общуване.

Авторе, всичко е точно. Не насилвай нещата. Виждате се, бъди кавалер, бъди готин и всичко ще си се нареди.

8.   Приятелко, ако сте имали три срещи и не сте опознали един човек достатъчно, какво по дяволите сте правили на тях... мълчали сте на лунна светлина?

9.   Здравейте! Аз съм авторът. До номер 6: разбира се, че не съм в секта! Кое е странното в това, че един 25-годишен мъж иска да достави по адекватен начин удоволствие на момичето, което обича? Аз съм наясно със себе си и искам да предразположа по адекватен начин момичето, с което съм. Уважението е индикатор за членуване в секта? Наистина ли сте на това мнение?

Благодаря за останалите коментари! До номер 5: никога с момичетата, с които съм бил, не съм правил секс до третото виждане. Това според мен е признак на страх да не бъда изоставен, а аз се чувствам в комфорт със себе си. Мисля, че избързвате в оценката.

С този свой пост исках да видя какви са мненията на хората, които ще коментират. Просто ми беше интересно. Усещам, че момичето до мен е неопитно, има притеснения по отношение на секса и аз ще ги посрещна най-спокойно тези нейни притеснения. Бил съм с доста жени и обожавам да правя любов, да правя комплименти на дамата до мен, да бъда готин, нежен и игрив с нея, да заравям ръце в хубавата ѝ коса. Опознаването е преди секса. Поне за мен.

10.   най-важното - осигури място, където ще сте сами и ще е спокойно.

11.   8, че ти за 3 виждания успяваш да опознаеш някого? !!!! За толкова кратко време всеки може да се преструва.
Нормалните хора се нуждаят от време, за да преценят другия що за птица е. Останалите са ясни-лековерни.

12.   Поръчай й на следващата среща да е без сутиен. Ако го изпълни, имаш разрешение да действаш. Хващаш пипаш и напредваш, освен ако твърдо не даде отпор. Само с приказки и уговорки "Ама наистина ли ще правим секс" няма шанс.

13.   Три месеца и още не сте правили секс??? Ами тя може и друг да си е намерила вече. Аз бих те разкарала веднага, защото не си сексуален. Дано и тя да не е като теб.

14.   Извинявай, но би ми споделил с колко гени си бил досега, защото споменаваш, че са много. Срещите ви са доста нарядко, а лятото нема да се виждате въобще. За мене това не е сериозна връзка, но ти си знаеш. Аз като тръгна с някого почти заживяваме заедно. Виждаме се редовно, почти всеки ден, което е нормално за едни сериозни отношения. Така от дъжд на вятър комуникацията се свежда до чатове.

15.   8, приятелю за три срещи не мога разбера нищо за човека, освен че обуща да върви и си слага захар в кафето (примерно).
За да го опозная може да се наложи да излизаме 3 месеца или година. В крайна сметка няма бърза работа в тези неща.

16.   Тази връзка е трудна така... Единият трябва да се премести при другия, иначе няма голямо бъдеще, казвам ти го с добро!
Иначе браво, че се стараеш! Като жена ти казвам, че е най - важно да я предразположиш и да е спокойна, от там нататък нещата се случват! :)

17.   Ауу какви мили и високоморални коментари.
Направо си представих някоя ренесансова творба как млад левент прави всичко по силите си за да спечели дамата на сърцето си...

Айде стига глупости, както се казваше в една от рекламите.
Само да не се окже, чр тази тн. приятелка, че се плющи, като разпрана насам натам и междувременно се оглежда за някой по дългосрочен, докато си начесва шундата с кеф!
Те на тази възраст вече се ебът често с мангали всякакви изпадняци а се представят за някакви супер непорочни.

18.   Момче на 25 години... И кога ще станеш мъж? На 45 ли?
Уж си бил с много жени, отворко си с дамите, пък темата ти като на някой девственик.