Споделена история от Секс и интимност

Какви са признаците, дали взема секс стимуланти
Имам чувството, че приятелят ми взема виагра или подобни стимуланти.
Защо мисля така ли?
Когато правим секс има една странна ерекция. Твърд е, но не съвсем (не е от жега или студ). Поддържа непрестанна ерекция и не може да свърши. Свършва и то адски трудно.
Когато съм го пробвала за секс тук, сега и веднага. Или свършва за 1 минута или изобщо не може да го вдигне.
Странно ми е. Възможно ли е да взема хапчета? Ако съм отишла в тях на гости, той вече е ерекрирал и бърза веднага към леглото. Не може да стои, да си говорим все бърза и все е здраво надървен.
Какви са симптомите, ако мъж взима виагра или подобни стимуланти?

Коментари

1.   Не съм взимал виагра, не знам какви са симптомите, но това дето го описваш се получава от гледане на много порно.
Ходи по-често у тях и нещата ще се оправят.

2.   Да, вероятно използва стимуланти. Щом, когато няма възможност да ги вземе не му става, значи подозренията ти са верни. Сигурно отначало е започнал, защото се притеснява да не се изложи, ако сте нови гаджета, но после се е пристрастил психологически към тях и сега си мисли, че без тях няма да му стане, което му блокира ерекцията.
На много мъже се е случвало. Аз бях така с жена ми, когато се запознахме преди много години. От притеснение, в продължение на почти два месеца не ми ставаше. Как тя ме изтърпя тогава, не знам. Може би, защото компенсирах с други креватни имения. После изведнъж се отпуснах и сега след толкова години, още щом я видя гола или само ми намекне за секс съм на кокал.
Поговорете си и му обясни спокойно, че ти се струва, че взема стимуланти, и че това може да се окаже лоша идея в дългосрочен план. По-добре да спре и ти го подкрепяш, в случай, че от притеснение може да има проблеми за известно време.

3.   Е най вероятно взима нещо, щом е от едната крайност в другата. Аз не съм ползвал, дано не ми се и налага.

4.   Звучи всякаш взима да. Или е психар или импотент, може и да няма опит, да е пристрастен към мастурбиране и порно и да свършва за една минута. Постави въпроса съвсем спокойно и като зрал човек и виж какво ще отговори, ако се ядоса, кара ти се, отрича яростно - 100% взима, ако пък успеете да разговаряте нормално, може и да се разберете.

5.   Симптомите ти сама ги описа много добре.

6.   Точно така изглеждат нещата при стимулантите. 99% се зоби с нещо.

7.   Здравей! Лесно ще разбереш дали взима стимуланти. Стимулантите разширяват кръвоносните съдове, така че забележи ушите му. Ако са червини и горещи значи взима нещо. Пиши да кажеш! :)

10.   Може би взима от прахчетата на vip или нещо подобно. Както вече писаха вероятно е взел да не се изложи, но се е пристрастил и сега не може без стимуланти

11.   А колко е годишен?