Споделена история от Секс и интимност

Не му става!
С мъжа ми сме заедно от почти 6 години.
Преди около 2 год имаше около 6 мес проблем с ерекцията. Тоест ставаше му, но в моменга в който почнем да правим секс и падаше. Ходи на лекар, но му каза, че проблем няма, просто трябвало да си вярва повече и да не се натоварва с работа много ( което не е особено възможно). Както и да е, проблема си мина от само себе си и забравихме. Но отскоро (може би 3-4 мес) отново сме на същия етап. Явно на него доста му тежи това и не говори с мен на тази тема. Пт друга страна аз също имам нужди и това бездействие от негова страна не знам как да го тълувам… пробвах да говорим, просто казва, ме такъв бил момента и дотам. От повече от месец нито един от двама ни не е правил намек за интимност и вече се чувствам доста неловко. Изключвам вариант да си има любовница. Освен на работа и вкъщи не ходи никъде. Моля, ако някой е изпадал в подобна ситуация да сподели. От една страна не искам да го притискам и да го карам да се чувства кофти, от друга аз съм млада жена и имам нужди и с игнор на проблема няма да се оправят нещата.

Коментари

1.   Свържи се с мен, аз съм неуморно конче в леглото...

Жена ми иска 4 пъти седмично, а на мен не ми е достатъчно...

Полов атлет
М27

2.   Да спре порното и чикиите!

3.   Като чета по описанието, проблемът е чисто психологически. Правела ли си му забележка, че не те задоволява, сравнявала ли си го с пледишните твои партньори? Ако се предпазвате от забременямане, какъв метод използвате? Не на последно място, когато се отдавате на интимност сами ли сте в жилището? В смисъл родители в другите стаи или деца, които се опасявате, че могат да чуят?

4.   Имал съм същия проблем. Като се притеснявах не ми ставаше или омекваше. После почнах да пия и да добивам кураж и всичко беше чудесно, Но и това е до време. Жена ми ме отбу когато бях на 47. Намери си дама и без да се напивам правехме страхотен секс, но тя се стараеше с френските маниери и до сега разправя легенди за моите възможности. Мосля че разбираш: Има неща, които той не миоже да си направи, а има и обстановка, която би го успокоила и без да се бърза, може да остави много спомени! Това че ти се иска, не означава, че натискаш копчето и му става! Трябва топлина, старание и спокойствие! Както се казва: Спокойно, ще стане!

5.   Потърсете по-добър специалист!

Не може доктора просто да му каже еди какво си - трябва да се направят изследвания на хормони, да се прегледа простатата, пикочния мехур...

Най-вероятно има еректилна дисфункция, проблем е, но е преодолим с подходящите хапчета!

8.   Гледа порно и се самозадоволява!

9.   I опция - гледа порно и бие чекии и за това не те иска
II опция - омръзнала си му
III опция - обхваща горните две взети заедно

Благодаря!

10.   Според мен зависи от това, каква работа работи.
Ако е някоя изморителна и изтощаваща работа може да не му става от преумора.
Най-добре е да си вземе поне 1 седмица отпуска и ще се оправи.

11.   Това много често се случва на мъже на средна възраст, които много се преуморяват и са под стрес. Все пак, макар да се видим силния пол, не сме от желязо :)
От личен опит - да започне да пие всеки ден добавката цинк, (минимум 30мг). И като цяло да пие мултивитамини, плюс най-голямата разфасовка витамин Д, която намери на пазара (поне 2000 единици). Освен това, да си купи от магазините за добавки комбинацията “Л-аргинин цитрулин”.
Ако започне да пие тези неща редовно, ще останеш много доволна от ефекта.

12.   Омръзнало му е да прави секс с теб. Най-вероятно и мастурбира докато ти си някъде или спиш. Трябва да разнообразите секса. Пози, играчки, секси бельо. Но според мен причината е, че мастурбира и няма сили за теб, а дори и да има не можеш да го възбудиш след като се е нагледал на порнаци. Тва е. Абе остави позите и бельото, трябва да съживите връзката… да има тръпка.

М30

13.   Поредната дето не иска да му помогне да си оправи проблема заради самия проблем, а за да може тя да се начеша и да е задоволена.
При жените всичко е - аз аз аз аз. Важното е да е задоволена, а това че на мъжа може нещо да му тежи, няма никакво значение.
Спокойно намери си направо любовник и без това знаеме, че ти е минало вече през ума.

14.   Ужас. Каква жена е това. Омръзнала си му. На колко си че се имаш за млада жена?

15.   ОТ АВТОРКАТА
Благодаря на всички за изказаното мнение.
Може би трябваше да споделя, че мъжът ми никога не е бил добър в леглото и колкото и да съм се опитвала да не го показвам, е имало няколко такива разговори между нас. Усетих с времето, че все по-малко започна да се старае. Тоест за него секса е задължително свирка и 10 пъти вътре-вън и край. От негова страна няма никакви други усилия. Да не говорим, че аз оргазъм не съм получвала от години. Преди поне питаше, сега вече дори и не се интересува, защото явно знае отговора. Предполагам, че и това му повлия на самочувствието, но не мисля, че за един мъж е нормално по този начин да се откаже. Вече сериозно се замислям накъде ще ескалират нещата

16.   Авторке, не казваш на колко години сте. С колко партньорки е бил преди да те срещне и имал ли е такъв проблем? Според мен го има от доста години и не мисля, че това има общо с теб.

17.   12 те все жените са виновни, че омръзват. Дай да му дадем друга, че му омръзнала. Ми да не гледа порно, ако иска жена да има. Но от нея хиляда изисквания, а той да не може нищо.
Жените също искат да ги водят на вечеря и подаръци, но се оказва, че вечерята ще я сготвиш, а подаръка ще си го купиш сама.

19.   До авторката. Просто мъжът ти е асексуален тип, сексът за него е непирятно задължение и не го смята за нещо важно. Има и такива много жени. В този случай лечение няма, хвани си любовник.