Споделена история от Секс и интимност

Защо не ме желае?
Какво мислите? Нормално ли е на мъжа да му става от безобидни се*с сцени или готини мадами във филми, а от приятилката му-не или много трудно, не всеки път, но да се случва? Или да я отхвърля ако тя желае интимност през 2-3 дни, той не инициира такива отношения често. Трябва ли жената да се моли за ласки?

Коментари

1.   Не, с такъв мъж няма бъдеще. По- добре сама.
А защо мъжа няма желание, защото жената няма плосък корем или големи гърди или не е слаба? Нали той си е избирал жена.

2.   Със сигурност гледа всеки ден порно и се самозадоволява. Вероятно се случва по няколко пъти на ден..
Това е причината.

3.   Не. Дава ги другаде. Кръшка.

4.   Нормално е. Вече не те желае. Или си му родила деца, или си изтървала момента да му родиш. Битовизмите са ви завладяли, не се поддържаш, станали сте като съквартиранти. Връзката ви е била основана на страст, а не на любов. Лек за това няма. Раздяла е решението. Човека до теб му е ясно това, но няма смелост да те остави все пак е свикнал с теб. Има вероятност някой, който нищо не става от него да ти обърне внимание и да му пуснеш, защото ти липсва секс. После ще разбереш, че това ти е най-голямата грешка. Затова излез от тази връзка преди да срещнеш лудия, така и сегашния ти мъж ще му е по-добре, защото не си му изневерила с пълен олигофрен, така и ти няма да допуснеш грешка.

М30

5.   Не ги разбирам тези мацки, дето хем обичат секса, хем се хващат с разни асексуални, импотентни, мързеливи мъже.
Не се мъчи - намери си някой дето му се чука колкото на теб и бъдете щастливи.

6.   Не си избирате правилно мъжете, а после ревете.
Това не е нормално, човека нито е влюбен, нито те обича, щом не му става от теб. И тук не става въпрос за възрастта, защото има и хора на по 60 , които още го вдигнат като видят половинката си.

8.   От автора
А може ли да се е стигнало до тук от прекомерно гледане на порно? Знам, че и преди се е случвало, по неговите думи да не може да свърши работата, но съм убедена, че види ли един клип и е готов. Бях му предложила да гледаме порно заедно няколко пъти, но отказва категорично....

10.   До 8
Не, не е възможно!
Аз често гледам порно, но видя ли жената и веднага го вдигам.
Даже след порно свършвам доста по-бавно и актът се удължава.
Или има друга или не го възбуждаш вече.
М50

11.   Такива мъже заслужават да седят на сухо цял живот.
Явно не си дават сметка какви късметлии са.
Междувременно навън готини, млади мъже седят на сухо от години и биха дали всичко за това, което мъжа ти не оценява, че има. Колко жалко.

12.   11, хетеро активни мъже никога не остават на сухо. Виж жените може и да останат без значение дали се мислят за красиви и умни. На последък все женски вой, изпитвали полов глад. Но мисля че така им трябва, след просташките закони за сексуално насилие от мъжете. По-добре е мъжът да е без жена до себе си, от колкото да бъде съден за измислено насилие над жената и да му се наложи да я ликвидира по жесток начин за да изпълни мъжкото си правосъдие!

13.   Зависи от колко време сте заедно. Ние сме заедно от доста години и наистина последните месеци все едно насила го карам, а той не иска. Хващала съм го, че гледа порно и не знам дали не е от това наистина.. не знам към момента дали гледа все още, но желание не виждам от негова страна.. все аз трябва да съм иницатора.. При все, че има сексуално активна жена и да прибягва до порно клипчета и прочие ми се струва супер тъпо и гадно за жената.

14.   Основният проблем при много много от жените е че те не се поддържат физически! Оттам идва проблема вероятно при много от тях мъжете им да не ги желаят много. Аз също гледам порно и мастурбирам но не ми е проблем да правя секс с жена ми, ама не искам. Защо не искам.... ами защото се запусна през годините и не ми харесва такава каквато е пълна в момента. При вас или това е проблема или ебе друга и вече няма влечение към теб. Говори с него директно ама не отлагай разговора с години както аз направих. Така ще ти стане ясно от къде идва проблема. Успех.

15.   Здравейте мъж съм и ще кажа личното си мнение.
Причините са може би няколко, но моята причина за да не желая доста често секс от жена ми е от самото и отношение към мен самия, към децата, към семейството като цяло, обидно ми е да поставя работата си пред мен, децата и семейството, често се караме заради тия неща а и заради дребни и не толкова дребни битовизми, в такива моменти просто не ми се прави секс, друга причина е че когато колкото и рядко да правим секс той е еднообразен и не иска да пробваме нови неща, харесвам разкрепостен секс без задръжки а тя не, не мисля че няколко качени кг. биха били от значение но всичко това е мое мнение
М43г.

16.   14 Колко килограма е?
Ако не може да отслабнем, ти слаб ли си?
Съвсем ли не и обръщаш внимание?