Споделена история от Секс и интимност

Не еякулирам
Преди няколко години се наложи да си оперирам пикочния мехур.
Предупредиха ме, че няма да отделям сперма, т. е. не мога да имам деца. За деца ми беше късно, така че не обърнах внимание. За отделянето на сперма също.
Само че, половинката ми не е ОК с това, иска си нейното. А не може да се направи нищо по въпроса.
Някой в подобна ситуация?

Коментари

1.   Иска си нейното какво означава? Иска да еякулираш или иска деца? Уточни се.

2.   Има зачеване, при което взиюат сперматозоид директно от тестисите, и след което зачеват нейна яйцеклетка, която после връщат в утробата ѝ. Проучете! Всеки заслужава да има деца, пожелавам Ви го и аз! Дерзайте и успех!

3.   Иска да еякулирам, деца си имаме.

7.   Като лекар те питам, от какво са те оперирали? Пикочният мехур няма отношение към изпразването. Вероятно са ти махнали простатата. При това положение си щастлив че имаш ерекция и оргазъм, естествено няма как да се празниш, тъй като спермата се образува в простатата, когато там постъпят сперматозоидите от семенните мехурчета точно в момента на оргазма, който е свързан със съкращение на гладката мускулатура около тях. При повечето мъже с оперирани и махнати простати, няма и ерекция и оргазъм. Жена ти просто има фетиш към изпразването. За жените е възбуждащо да гледат как се изпразва партньора им, забелязал съм го и при моята жена.
д-р Някой си

8.   Оргазъм може да има и след премахването на простата, стига да може да се постига еркция.

9.   До 7

Имах склероза на мехурната шийка, простатата не е премахвана.

Просто исках да разбера има ли и други като мен и как се справят с проблема липса на сперма, по-скоро партньорките им как го приемат.

10.   При условие че простатата ти е на мястото си, няма причина да не се празниш, освен ако уролозите не са прецакали нещо и не ти казват.

12.   Не знам дали са прецакали нещо, но преди операцията ме предупредиха за това.

Въртим се в кръг без изход, моля да не се пише повече в темата.

Автора

13.   Ами консултирай се с друг уролог. Не е нормално простатата, семенните мехурчета и тестисите да са си на мястото и ти да не се празниш. Капризите на жена ти не са важни, важно е твоето здраве. Простата и насъбралата се сперма, трябва да се изпразва.
Примерно жена ти да пробва масаж на простатата, като едновременно ти прави чекия, или минет (според предпочиатнието). За целта трябва да бръкне в ануса ти. Има много клипчета в Х-хамстер ком, може да видиш как става.

15.   Обясниха ми, че спермата се излива в пикочния мехур и от там се изхвърля с урината.

Обмисляме да си взема простатен масажор, това дали е вариант? Възможно ли е да помогне и безопасно ли е за здравето?

Автора

16.   До 15

Най-добре прочети учебник по биология 9- 10 клас! Празненето е най-малкия проблем в живота тк, честно ти казвам! Освен, ако не се ебаваш? !

17.   Никакви масажи няма да помогнат, търси мнения и съвет от лекари, ако няма проблем за здравето не го мисли толкова.