Споделена история от Секс и интимност

Споделете най-лудото си сексуално преживяване
Споделете най-лудото си сексуално преживяване - място, момент, партньор. Дори да не е било толкова лудо, просто да е било изненадваща ситуация, в която сте правили секс неочаквано.

Коментари

2.   Понякога се сещам за едно преживяване с едно бившо гадже, бяхме разделени от няколко месеца и се срещнахме съвсем случайно в Пловдив, поразходихме се по главната и в градината и решихме да останем вечерта заедно, намерихме едно мотелче зад хотел Марица и слезнахме да хапнем нещо, усещаше се че мацето няма търпение да се върнем в мотела и по точно на спалнята, беше яко разгонена, каза че иска да я чукам здраво и продължително, докато я чуках каза че много и се пикае и се напика в леглото, до сутринта го направихме няколко пъти а тя няколко пъти пишкаше на спалнята, на сутринта обърнахме матрака за да не си личи че е мокър ама беше пропуснало и от другата страна, пооправихме и си тръгнахме, после на няколко пъти ми споменаваше че иска да направим нещо подобно, но вече си имах ново гадже

3.   Е, защо не започна ти първо да дадеш старт на темата? Мойто най лудо беше веднъж като правихме секс на дивана и бяхме доста превъзбудени, ама какво сме правили си е лично.

4.   Лятната градина на ресторант, на метри от пътя, под дъжда, на масата.

5.   Преди месец с моя в хола на масичката. Така сме се улисали, че не усетихме как дъщерята е влязла и ни свари на калъп.

6.   Авторе, ти да не си ози дето пишел за пари еротични разкази, възползвайки се от откровенията тук?

9.   С бившия, преди 2 години. Бяхме от година заедно и нито един от нас не разполагаше с терен. Понякога ходехме по хотели, но не можехме да си позволим този "лукс" всеки уикенд. Голям късмет беше да изнамериш хотелска стая за 50 евро, това бяха най-евтините. Тъй че 1-2 пъти в месеца бяхме на хотел, а другите пъти гледахме или у тях (като се притеснявахме да не вдигаме много шум) или в колата.

От известно време бяхме почнали да посещавам за тази цел един много голям парк, като гора, доста близко до нас. Паркът разполагаше с няколко големи паркинга. Единственият проблем беше, че редовно минаваха патрулки. За да избегнем евентуална среща с полицията, обикновено паркирахме в най-малкия и най-забутания паркинг, който за разлика от другите, нямаше осветление и не беше асфалтиран. В дъното имаше едно изкачване, което водеше до върха на малко хълмче. А тъмнината горе беше пълна. Изключено беше да ни изненадат докато се отдаваме на страсти и изобщо нямаше как да се качи кола там, без предварително да я видим и да имаме време да си вдигнем гащите.

Та въпросната неделя, към 22 часа, се отправихме към нашето място. Не си спомням дали беше ноември или декември, но беше доста студено. Цяла вечер се бяхме разхождали из центъра и общо взето бяхме премръзнали и с нетърпение очаквахме да се отдаден на ласки.

До нашето място стигахме по един заобиколен път, за да избегнем срещи с полицията, която обикновено обикаляше по главния. Гаджето шофираше, а аз се оглеждах за патрулки. Нямаше жива душа. Карахме така около 5 минути навътре в парка. Изведнъж забелязах, че точно зад нас се беше появила някаква кола. Изумих се, защото още не бяхме стигнали до отбивките, а и нямаше как да е влязла веднага след нас, аз гледах в огледалото през цялото време. Надявахме се да се разкара като стигнем отбивките.

Стигнахме и подминахме отбивките. Колата продължи зад нас. Започнахме да се притесняваме. Имахме надеждата да е извратеняк който иска само да зяпя (вечер в парка гъмжеше от такива), а не някой престъпник. Гаджето даде газ и свихме в паркинга, а от там, до хълмчето. Другия и той сви след нас, но остана в ниското.

И двамата бяхме почнали да се изнервяме и за по-сигурно, се заключихме. Решихме да чакаме и да видим какво ще прави онзи от колата. Той стоя цели 5 минути паркиран долу и след това, тръгна да се качва и той. Тук вече с гаджето бая се притеснихме.

Тоя паркира някъде по средата и стоя още няколко минути. След това от купето излезе някакъв тип, който се запъти към багажника... Е, тогава вече запалихме колата и хукнахме да бягаме. За 3 минути бяхме на магистралата.

После стигнахме до извода че въпросния тип е бил крадец, който е стоял паркиран до пътя и е причаквал такива като нас.

Повече не посмяхме да отидем на същото място хахаха.

11.   С въпросния човек всичко беше лудо. Като почнем от запознанството ни - качих се в грешната кола, имах възможност да сляза, но сякаш знаех, че ако го направя няма да го видя повече и му казах да тръгва все едно къде хаха. Въпреки, че се усещаше нещо между нас, решихме да сме просто приятели, защото като характери, като начин на живот бяхме коренно различни.
Бяхме се разбрали да ме вземе една вечер да пием кафе и да си обикаляме. Винаги сме се закачали, държали сме се за ръце, но до там. И тази вечер беше така. Обаче когато спря колата пред вкъщи, точно преди да сляза, ме придърпа и започна така да ме целува, че забравих за всичко. Навън валеше и правихме адския секс там направо пред дома ми, идея нямам дали някой ни е видял, ама така да не ми пукаше. И после край. Никой не направи крачка към другия.
Минаха повече от 10 години от тогава, виждаме се чат пат из града и двамата сме семейни вече, но се разминаваме като непознати.

12.   Веднъж се прибирах с градския транспорт вечерта леко подпийнал след среща с приятели. Пътувах гратис, рейса беше полупразен, на една спирка се качиха мъж и жена контрольори и започнаха да проверяват за карти и билети, жената контрольор проверяваше рейса в задната част, където бях седнал, на външен вид беше по-възрастна от мен но готина, като стигна до мен и ми поиска карта или билет и казах че нямам, но че ще я спукам от ебане, тогава тя се развика и започна да вика колегата си контрольор който беше в предната част на рейса и той се запъти към нас. В същото време рейса беше достигнал поредната спирка и шофьора отвори вратите за качване и слизане, при което аз се възползвах от момента и ситуацията и слезнах от рейса след което хукнах да бягам, след мен се чуваха стъпки на тичащите контрольори и викове по мен, но аз не спирах и успях да избягам в междублоковото пространство зад спирката. После до една детска площадка видях пейка, седнах на нея и ми беше адски гот и леко на душата от преживяната случка.