Споделена история от Секс и интимност

Какво е да имаш приятелка?
Интересно ми е какво е да имаш приятелка, аз съм девствен на 24 и до сега, дори не съм целувал момиче, дори не знам как да флиртувам, или къде да се запозная/какво да правя с момиче, от страни изглежда че тези които имат приятелки са много щастливи и правят секс, а и имаш някой в трудните дни, със който да си помагате?

Коментари

1.   Повярвай ми, НЕ ТИ ТРЯБВА ДА ЗНАЕШ! Само нерви, стрес и излишно скъсяване на живота. По-добре си вземи проститутка да се отракаш, после ще станеш уверен и преди да се усетиш, жените сами ще дойдат при теб. Жените ги привличат мъже, които изобщо не им пука за тях и им е все едно, дали ще ги отхвърлят или не. Сега веднага ще писнат срещу мен и ще кажат, че това било глупости, но ти не ги слушай! Ходи си на проститутка и хип да не ти пука, не си длъжен да даваш обяснения!

3.   И аз съм като теб на 23г, разрликата е че не съм девствен, ами ходя на платени. Не съм имал гадже.

4.   Авторе, не се тормози и не се коси!

Да имаш приятелка е нож с две остриета - от една страна е хубаво, носи много приятни емоции, но от друга - може и много да те изнервя и ядосва, ако не е подходяща за теб!

Така, че по-добре си търси не приятелка а съпруга!

И най-важното - имай търпение!

Нещата в живота много рядко стават от раз!
Повечето пъти, трябва време, докато срещнеш подходящия човек! Но всичко това става в своето време - нито по-рано, нито по-късно!

Ти си още млад. Ще се появят ситуации, в които ще се запознаеш с подходяща за тебе жена! Гледай само да не я отблъснеш!

Имаше една много добра тема по този проблем, която би трябвало да помогне и на теб, и която аз съм си запазил. Тя е в раздела Любов и Изневяра и е със заглавие:

"За хората, които са сами, но искат да си намерят съпруг/а. "
http://spodeli. net/4/story-172076. html

(за да се отвори от връзката - махни интервалите в нея, защото сайтът автоматично създава два интервала,
или напиши заглавието й в Гугъла - и ще ти излезе)

Прочети я многократно като обърнеш внимание на съветите на автора, а не на хората, които спорят с него!

Там са дадени добри съвети на хората в подобно на твоето положение, ще ти копирам някои от тях и тук:

За хората, които са сами и искат да срещнат сродната си душа:

1. Трябва да търсите човек с еднакви(или поне със сходни) с вашите интереси, цели, ценности, възгледи и приоритети!

2. Трябва да бъдете много търпеливи, постоянни и упорити!

3. В никакъв случай не трябва да се обезкуражавате или отказвате, дори дълги години да няма резултат!

4. Трябва да влезете в такава среда, където има хора с близки до вашите интереси!

5. И не се отчайвайте, ако не се получава, а продължавайте да опитвате и да търсите, и да се молите на Бога за това - щом много го искате и полагате усилия, Бог накрая ще ви го даде!
(С едно изключение - ако това няма да бъде полезно за спасението на душата ви. Само в този случай Бог не изпълнява нашите молитви!

5.   Не се самозалъгвай, знаеш как, но явно просто е нямало момиче, което да те открехне към тези неща.

Някога имало ли е момиче с което си искал да сте повече от приятели и същевременно си я искал за повече от това просто да преспиш с нея?
Ако е имало, пробвал ли си да говориш с нея и ако си, какво се случи?

Повечето, които имат приятелки, всъщност нямат приятелки. Да, правят секс, понякога, и дотам, но късат толкова бързо и лесно, колкото се и събират.
Именно в трудните дни, повечето нямат никой до себе си, а получават оплаквания и реплики като "не сега". Това, което виждаш, е просто лъснатата обвивка на нещо, което зад затворени врати гние.

6.   До голяма степен сам си отговорил какво е да имаш приятелка. Не бих ти дал съвет да ходиш по проститутки. Няма да стенеш по-уверен повярвай ми. Защото там не печелиш жената с твоето поведение, а просто си плащаш за да получиш секс. Порното и проституцията са пороци изкривяващи съзнанието и един път започнеш ли ги редовно, може това да те обрече още 20 години да не си намериш приятелка. Трябва ти приятел по-голям мъж, който имат опит с жените да ти обясни как се печели жена. Не си давай парите по проститутки. Инвестирай в себе си, да изглеждаш добре да караш хубава кола това вдига самочувствието и помага за печеленото на жени.

7.   До 5 не, никога не съм се влюбвал в момиче, или пък момиче да е показвало някакви чувства към мен, докато учех имаше едно момиче което харесвах но тя си ме виждаше само като приятел/съученик.

Автора

8.   Няма смисъл, много нерви.

9.   Добре си го описал. Бих добавил, че се чувстващ желан, обичан, бокрилен, влюбен, летиш на крилете на щастието и любовта и животът е много по-лек, и всичко ти се струва лесно постижимо.
Хубаво е, разбира се, иначе нямаше всички да се стремят към това.

10.   От 5 към 7

Тогава имай търпение и когато намериш някого, когото наистина обичаш или наистина те обича, а то е очевидно, давай докрай.

Ако искаш да имаш приятелка само за да имаш приятелка, да отметнеш един предмет от списъка и да не останеш по-назад от тези с приятелките, няма да си щастлив. Все едно да си гладен и да хрупаш солети, да не е без хич.

Пробвай да си се представиш с желаната от теб жена. Погледни как тя изглежда и после погледни как ти изглеждаш. Нея не можеш да я телепортираш до себе, та пробвай поне ти да си това, което виждаш до нея и така ще осъществиш поне половината от тази картина.

Жена ще се намери; не си губи времето да се обременяваш с грешни жени, да не вземеш да пропуснеш правилната като мине покрай тебе.

11.   Ако това ще те успокои аз съм на 36 и също съм девствен!

12.   Да имаш приятелка в началото е страхотно, защото всеки дава максимума от себе си. на по-късен етап, когат всеки започне да бъде себе си е доста изнерящо.

13.   До 10, просто вече не ми се чака, моите приятели вече имат по няколко връзки зад гърба си, а и честно казано ми се прави секс и искам да пробвам с поне още едно момиче, преди да мисля за дълготрайно обвързване, иначе никога няма да ми даде мира, много ме е яд че не правих секс докато бях още тийнеиджър но и не съм имал възможности, гледам за жени в моята категория но все още дори не съм се целувал, а няма много жени около мен на моята възраст, а и не знам къде мога да намеря, мисля да пробвам по баровете, пък да видим какво ще стане.

До 11, леле 36, , аз не мога да издържам вече а съм с 10 години по малък от теб, не ми се мисли да мина 30 и да не знам какво е жена, какво се е случили, можеш ли да кажеш малко повече?

14.   Авторе, не се обиждай ама такива като тебе накрая се женят за най - красивата, умна топ красавица. Видях го многократно! Изобщо не те съжалявам! Завиждам ви на такива!

15.   До 13, отново ти повтарям, ако си просто за секса, е все едно да си гладен и да хрупаш солети; няма да се наядеш, само се самозалъгваш.

Твоите приятели, които имат по няколко връзки зад гърба си, били ли са щастливи от тези връзки? Ако са били защо са ги прекратили? Защо не са си останали с едната връзка? Питал ли си ги? Ако не си, ги питай.

Защо ти е да пробваш с поне още едно момиче?
Представи си, както ти казах, че намериш желаната от теб жена - жената на мечтите ти. Защо ти е друга? Искаш да минеш през плявата, докато стигнеш до житото ли? Да не останеш по-назад от приятелите си?
Според тебе кой е по-напред, този който е минал през сто жени да намери правилната или този който от раз я е намерил?

Ясно ми е, че те е яд, че не си правил секс, ама явно на теб не ти е ясно, че не си изгубил нищо. Много такива, като тебе, които бързаха да правят секс, накрая излязоха разочаровани и пълни със съжаление. Не, не ти умаловажавам проблема, но ти казвам фактите, а те са, че да си подвластен на нагона си и да определяш успеха си като мъж спрямо това, дали и с колко жени си спал, е пълна глупост.
Превъзхождат ли те с нещо тези твои приятели с многото връзки?

Така, както се обясняваш, че съжаляваш дето не си правил секс, като ученик, звучиш че искаш да преспиш с жена от чувство за малоценност и завист към тези, които вече са спали с жени, което само по себе си е отблъскващо. Сякаш това, че не си правил секс те прави по-малко мъж; вярваш ли я тази глупост?

Аз ти го казах в миналия ми отговор, но сега ти го повтарям. Погледни себе си до желаната жена и се превърни в желаният мъж. Работи над себе си в посока към идеалният теб и ще станеш желан; не ти да искаш жените, а те ще искат теб.

Сега може и да не ме разбереш, защото кръгозора ти е като на жаба в кладенец и само се чудиш как да си начешеш крастата. Ама като излезеш от кладенеца, ще видиш и ще ти стане ясно, че проблемът ти не е толкова голям, колкото го изкарваш и търпението прекарано в самоусъвършенстване си е струвало. Не си пилей времето, живей смислено.

16.   11, с най-голямо уважение, би ли споделил защо така са се получили нещата?

18.   " отново ти повтарям, ако си просто за секса, е все едно да си гладен и да хрупаш солети; няма да се наядеш, само се самозалъгваш"

И защо? Искам да правя секс и щом се случи, със сигурност ще се чувствам по-добре от това да бия че*кии, явно нямаш силно либидо.

"Твоите приятели, които имат по няколко връзки зад гърба си, били ли са щастливи от тези връзки? Ако са били защо са ги прекратили? Защо не са си останали с едната връзка? Питал ли си ги? Ако не си, ги питай"

Никой от тях не се оплаква че е правил секс и че са имали по няколко връзки зад гърба си, гледам на това като полезен опит, по-добре от колкото да седиш като девственик.

"Защо ти е да пробваш с поне още едно момиче?
Представи си, както ти казах, че намериш желаната от теб жена - жената на мечтите ти. Защо ти е друга? Искаш да минеш през плявата, докато стигнеш до житото ли? Да не останеш по-назад от приятелите си?
Според тебе кой е по-напред, този който е минал през сто жени да намери правилната или този който от раз я е намерил"

Защото искам да пробвам със повече от една жена, не се виждам с едно момиче, без да съм пробвал със друго преди това, никога няма да се чувствам пълноценен във връзката, ако съм спал само с една жена през живота си, а и не вярвам че някой може да намери от раз жената на мечтите си и не се пазя до брака, аз съм атеист, който не вярва във тези неща и да смятам че колкото повече неща опиташ във живота, толкова по добре (без дрога разбира се), да те се наживяха както му е времето и сега някои от тях са спокойни във сериозна връзка.

"Ясно ми е, че те е яд, че не си правил секс, ама явно на теб не ти е ясно, че не си изгубил нищо. Много такива, като тебе, които бързаха да правят секс, накрая излязоха разочаровани и пълни със съжаление. Не, не ти умаловажавам проблема, но ти казвам фактите, а те са, че да си подвластен на нагона си и да определяш успеха си като мъж спрямо това, дали и с колко жени си спал, е пълна глупост.
Превъзхождат ли те с нещо тези твои приятели с многото връзки"

Аз както казах, смятам че пропуснах едно удоволствие от живота, дори и връзката да не се е получила, секса си е секс, за мен не вярвам че някой иска да бъде девствен на 25, аз със сигурност не бих се разочаровал чак толкова, аз не влагам много чувство в нещата, така че явно тези хора са имали огромни очаквания.

"Така, както се обясняваш, че съжаляваш дето не си правил секс, като ученик, звучиш че искаш да преспиш с жена от чувство за малоценност и завист към тези, които вече са спали с жени, което само по себе си е отблъскващо. Сякаш това, че не си правил секс те прави по-малко мъж; вярваш ли я тази глупост"

Да, съжалявам че пропуснах ценен етап от живота си, не случайно повечето хора го губят до 18-20 примерно, не е нормално да нямаш никакъв сексуален опит на 25, освен ако не го искаш, а аз не го искам, не се случи по моя воля, няма как да не завиждам джентълменски на моите авери, които си изживяват 20-те години, докато аз мога само да си представям какво е жена.

"Аз ти го казах в миналия ми отговор, но сега ти го повтарям. Погледни себе си до желаната жена и се превърни в желаният мъж. Работи над себе си в посока към идеалният теб и ще станеш желан; не ти да искаш жените, а те ще искат теб"

Дори не знам как да го направя, как да се представя нещо, като нямам никакъв опит и дори няма кой да попитам, нямам мъжки фигури около мен и няма от къде да взема пример.

"Сега може и да не ме разбереш, защото кръгозора ти е като на жаба в кладенец и само се чудиш как да си начешеш крастата. Ама като излезеш от кладенеца, ще видиш и ще ти стане ясно, че проблемът ти не е толкова голям, колкото го изкарваш и търпението прекарано в самоусъвършенстване си е струвало. Не си пилей времето, живей смислено"

Наистина не те разбирам, да искам да наваксвам, за мен това ми е един от основните проблеми във живота и не виждам смисъл да чакам да падне тавана, не живея смислено и да не правиш едно от нещата което е основно за организмите, да, не си струва такъв живот за мен, може би така говориш, защото правиш редовен секс от тийнеиджър но на чуждото магаре и сто тояги са малко!