Споделена история от Секс и интимност

Целувка или игра
Здравейте.
Общувам с мъж, с когото понякога се виждаме за секс. Имам подозрения, че ме манипулира.
Въпросът ми е дали, според вас, някой може да изиграе, че много ви харесва и много го привличате чрез супер интимни бавни и нежни целувки по устните и врата?
Възможно ли е да целуваш така, ако не изпитваш нещо повече от просто задоволяване на сексуалните си нужди?

Коментари

1.   Да. Нарича се любовна игра. Това е неговият стил на любене. Всяка мляска така.
Не си фантазирай романтики. Ако на тоя мъж му пукаше за теб, имаше чувства, щеше да разбереш отдавна. Нямаше да си само на повикване.

2.   Искаи точност, това е смисълът на отношенията, всичко друго не е опция.

3.   Да.

4.   Не ти разбирам въпроса. Ти изискваш всеки, сойто прави секс да бъде лудо влюбен в теб ли? Явно имаш прекалено висока самооценка за себе си.

5.   Може. Примерно иска да те побърка, за да му е по-хубав и страстен сексът.

6.   Трябва да си много нуждаеща се за да си превеждаш целувките съпровождащи и/или подгряващи и намекващи за секс, като изключително внимание, почти любов.
После се заплитате в собствените си илюзии, а накрая обвиняват другия за това, че не ви е дал това, което според илюзиите ви вече сте имали или е ТРЯБВАЛО да имате.

7.   Да, абсолютно нищо не означават такива целувки. Всеки женкар може да го направи

8.   Всичко е възможно. Какво ти пука, нали се събираш с него само за секса? Прави си кефа човекът, ама прави и твоя. За какво да те лъже като ти му пускаш без ангажименти? Защо му е да изпитва "нещо повече"? Ако чакаш да се ожени за тебе, няма да стане.

9.   Щом такъв въпрос задавате и си мислите дали не сте използвана само за секс, тогава направете обратното, че той да си помисли така. След като започне любовната игра и стигнете до "голямото му обарване", тогава просто му казвате: "Няма да има никакъв друг секс, освен кунилингус". Тогава ще видите как ще реагира (Д)

10.   Влюбила сте се. Абсолютно нормално е, затова този тип взаимоотношения не са печеливши за нашия пол в повечето случаи.
Бъдете като мъж - пресметливо решете дали искате да сте с този човек и тогава търсете варианти да променяте динамиката.