Споделена история от Секс и интимност

Пристрастих се към самозадоволяването
Здравейте аз съм жена на 26 годишна вазраст. Бях на 14 когато с моите родители и една колешка на майка ми бяхме на море. Ние в две стаи тя в една самостоятелна и ползвахме обща баня.

Един ден след плаж след като аз взех душ отидох да и кажа, че съм приключила и банята е свободна. Отворих вратата и останах стаписъна. Тя беше с гръб към мене обкрачила една възглавница и се самозадоволяваше като се триеше в нея. Това бяха поседните 30-на секунди преди тялото и да се разтерсе от конвулси.

Да си призная гледката ме възбуди. След като се прибрахме от почивка аз реших да пробвам и резултатът беше страхотен. После започнах все по често да практикувам това, секса с мъже спря да ми доставя удоволствие, пробвах и с жени. Там нещата бяха по-добре, но аз предпочитах самозадоволяването с моята вазглавница.

Сега това е единственият начин, по който мога да получа оргазъм. Зная, че не е нормално и всеки ден си казвам това беше за последно. Трябва да имам човек до себе си, но когато се привера в къщи влечението ми е невероятно силно. Не съм била с никой от почти 4 години. Има ли и други като мене и моля дайте ми съвет какво да правя!

Коментари

51-84 от 84

61.   И аз съм така, но без възглавница, а с гледания на еротични клипчета в интернет. И аз си казвам, че няма да го правя пак, но не се сдържам. Момче на 13 съм и искам да спра, защото знам, че може да носи проблеми в бъдеще.

62.   Аз съм жена на 24 г. имам си приятел вече 7 г. той ме задоволява страхотно и нямам никакви оплаквания, но въпреки това се самозадоволявам почти всеки ден, а понякога и по няколко пъти на ден, но не съм пробвала с възглавница (определено ще пробвам, от прочетеното се заинтригувах:D) Аз имам една вибрираща джаджа, която много прилича на мини вибраторче за клитор, но определено не е създадена с тази цел :) С вибрациите направо си спирам въздуха от кеф.
Тъпото е че не съм му казала, някак си се притеснявам от реакцията му. Може някой ден да се реша де :P

П. С.
Според мен си си нормална, но определено си потърси партньор. Сам човек не е за никъде ;)

63.   Аз съм мъж на 25 и въпреки, че мастурбирам от 12 годишен напоследък започнах да осъзнавам нещо интересно - мастурбацията (поне при мъжете) убива нагона и отслабва желанието за общуване с противоположния пол, но не само това - отслабва и желанието за социален живот като цяло. Забелязвам, че като дълъг период от време не мастурбирам съм по-склонен да пожелая някое момиче и интересното е, че това не става само на сексуално ниво, т. е. дадено момиче може да ме заинтересова чисто романтично по-лесно, а и съответно аз да съм по-активен търсейки контакт с нея.

Убеден съм, че прекомерната мастурбация е една от причините много от днешните мъже да са по-пасивни в поведението си. Е, веднъж - два пъти на седмица изглежда да е ок по моите критерии. За жените не знам как стоят нещата, но предполагам също е вероятно прекаляването с мастурбацията да влияе по някакъв негативен начин на психиката.

Затова може да пробваш известно време да не мастурбираш и да видиш дали ще се промени поведението ти по някакъв начин. Особено като си в овулация и не си мастурбирала отдавна, обърни внимание дали ще търсиш мъжко внимание и тнт.

64.   Мъж съм и подкрепям номер 63, абсолютно вярно е, но за жените мисля, че не е точно така, защото те могат по много пъти, но нека те споделят.

65.   Факт, 59, като правиш повече секс, мастурбацията намалява. Точно така си е.

67.   Ами аз съм опитвал да не го правя известно време, но има нещо като навик, който те подтиква да го правиш и без да имаш нужда, всичко е въпрос на самоконтрол.

68.   Здравейте на всички и на авторката. Прочетох коментарите и въпреки, че има такива които дават съвети за психолог, да си намериш партньор или партньорка, не губи кураж. Аз съм 42 годишна, нямам сексуален контакт от почти 20 години. Самозадоволявам се и това е единствения начин по който получавам удоволствие и наслада. Обожавам триенето, възглавница, завивка която свивам на нещо подобно на руло и поставям между бедрата си, ръба на леглото, понякога ръба на маса и естествено с ръка. В спалнята съм си сложила огледала, обожавам да се гледам как получавам оргазъм, как всяка една фибра от тялото ми поема екстаза и той се разнася на вълни карайки ме да полетя. Фигурата ми е секси много хора се заглеждат по мене, мъже, жени, , младежи и девойки, това ми доставя неописуемо удоволствие. Когато получавам оргазъм си мисля как никой няма да се наслади на моята фигура, никой няма да се домогне до нея, да докосне нежната ми кожа, гърдите ми и изворчето между краката ми. Докато си мисля имам и една фантазия как лежа гола на леглото обградена от невидима бариера и много мъже и жени искат да ме докоснат да ми помогнат да стигна до края но тази бариера ги спира. Тази мисъл и фантазия ме изпълват, засилват оргазма ми и ми носят невероятния комфорт, че съм различна. Да самовлюбена съм, да никой няма да допусна до себе си сексуално, може и да съм егоистка, но аз съм притежателка на тялото ми и на него ще се радвам само аз. Аз му доставям удоволствие и то ми отвръща с наслада. Така, че авторке прави си кеф на тялото и щом ти е хубаво прави го с възглавницата не се съобразявай с никой. Не си сама и аз съм като теб а предполагам има и други като нас.

70.   Аз също го правя с възглавницата, супер яко е!

71.   "аз съм притежателка на тялото ми и на него ще се радвам само аз" Номер 69 спешно потърси лекарска помощ от това мастурбиране си психясала напълно.

72.   Правя го винаги, когато съм сама и с страх да не ме прекъснат.

73.   Мастурбирането е нещо нормално на всяка възраст! С жена ми редуваме секс с мастурбиране и свършваме страхотно всеки път, тъй като ни носи огромно удоволствие да се гледаме Аз лично се възбуждам и се празня много бързо, когато я гледам как се чука с вибратор!

74.   68... и за психолог ти е късно.... изпусната работа... тц, тц, тц, тц, тц, ...

75.   71, 74 аз съм и 68 нито съм психясала нито съм изпусната. Просто съм си такава и че чувствам перфектно!

76.   Аз съм момиче на 22, имам редовен полов живот и въпреки това не мога да спра да мастурбирам, правя о почти всекидневно, не мога да се въздаржа, така съм от 12 гдишна, просто ми е станало като навик и сетя ли се се възбуждам и не мога да устоя. Понякога приятелят ми ми казва че съм ненаситна, случвало се е след секс, като той заспи аз да мастурбирам и да свършвам по няколко пъти. Можеби не съм наред, не знам плаша се от себе си.

77.   Не си само ти така миличка, аз съм 25 имам брак от 3 години и съм същата, често се усамотявам въпреки че правим секс с мъжа ми редовно по два пъти в седмицата понякога и три пъти и въпреки това имам желание и мастурбирам през деня, мисля че при нас жените това е някаква фаза през която преминаваме и е нормално да е така. Говорили сме с мъжът ми за това и той няма нищо против това, той също го прави когато аз съм не разпоожена, така че това си е напълно нормално.

78.   С възглавница не съм пробвала, но още довечера ще опитам. Иначе използвам, душа, ръката си, вибратор, гумираната дръжка на една четка за зъби, еден гланц за усни... с доста неща съм пробвала, но напоследък предимно вибратор и любимия гланц за усни, защото с него идеално стигам до прочутата Г точка и става... леле мале! Добре, че чаршафите не могат да говорят, че съм скуиртка и сигурно ме мразят какво им причинявам. Абе каквото и да използвате, важното е да ви е кеф! Пък ако успеем и мъжете да обучим да ни задоволяват така би било страхотно!

79.   78, ами обучете ни де! Айде, записвам си час при тебе! Ама не само ни да мрънкотите и да се надявате, че следващият ще ви се яви обучен...

80.   От 78. Ами 79, редовно се опитвам да обуча на мъжа ми, ама... едно си баба знае, едно си прави! И за това се забавлявам и сама. Така, че май не ставам за учител.

83.   Здравейте, жена на 20 съм, започнах да мастурбирам на 12 и до сега не съм преставала да го правя, не виждам в това някакво пристрастяване, правя го когато имам нужда, но съм забелязала че желанието ми се връща след баня и по някога си доставям удоволствие, после се измивам и съм ок.

84.   Аз го правя,докато си четя лежешком,усетя ли възбуда и започне ли да ми тече влагичка,си пъхам пръстче под бикините и свършвам за минутка,понякога само притискам силно крачетата си едно връз друго и експлоадирам от удоволствие.

85.   от 5 или 6 годишен започнах да имам влечение и наслада към задоволяване, спомням си моменти когато ми е ставало много хубаво, дори без да осъзнавам, че това е сексуална страст и свършвах разбира се без спермата която по това време още я нямаше, вероятно съм изпитвал конвулсии и прилив на наслада като при жените, не знам при другите как е било и дали е нормално за тази ранна възраст, по него време си търках пишката лежейки по корем

86.   И аз съм като предния коментиращ, правех го посъщия начин с краката, слагх го между тях и го търках.

87.   Доста забавни коментари, прекрасен край на вечерта с малко хумор. И все пак ..
Не мисля, че бих погледнал възглавницата си по същия начин, по който съм гледал на нея досега. Какви тайни сили криела тя, ох само да знаех.
Аз развявам белия флаг, дами и господа.
Като си намеря приятелка - да знам да й крия възглавниците, за да ме търси повече. И най-сетне животът има смисъл!

88.   То ние жените можем да го правим по хиляди начини, няма смисъл да криеш възгалавниците!

89.   Здравейте, аз съм мъж на 41.
За мен е много възбуждащо дамата да ми покаже как се гали, да мастурбираме е заедно един срещу друг, да се погалим взаимно. Въобще това е част от любовната игра. Интересното е защо дамите толкова ревностно пазят тази част само за себе си. Аз подарих едно силиконово дилдо на жена ми, но тя не иска да ми покаже как си играе с него. А казва, че го ползва когато е сама. Много трудно се навива аз да й го вкарвам и да я галя с него докато я лижа. Имам чувството, че за повечето жени е много трудно да покагат на половинките си как мастурбират. Не мога да си го обясня.
Дами, защо не се отърсите от предразсъдъците и не доставите на половинките си това удоволствие. Да, много лично е, но ние мъжете май нямаме проблем да мастурбираме пред вас.

90.   Ми същото като при порно филмите е нищо по различно. Ж21

91.   68 ме кефи!

93.   И аз съм така, но аз се самозадоволявам със струята на душа.

94.   То си е вид наркотик, почнеш ли веднъж няма спиране, дори и да се въздържаш известно време идва момент в който пак го правиш.

95.   Абсолютно същото се случва у при мен;) и то продължава повече от 10 години...

96.   И какво точно се случва номер95, разкажи по подробно?

97.   Имам въпрос към авторката. Аз също маструбирам, но с ръка и получавам само клиточен оргазъм, които е доста по-слаб и различен от вагиналния да не говорим, че е и по-краткотраен. Та ти какъв изпитваш? И тая възглавка как е слагаш аз четох но пак не разбрах. Легнала ли си? Отгоре е яхаш ли?

103.   Ей значи не съм единствената! супер, мислех, че съм била ненормално извратено дете дето много му се.... :) Аз се самозадоволявам от 6 годишна сигурно (ако не от по-малка) и съм пробвала всичко. Сега съм на 29. Възглавниците са ми били любими- слагам ги отдолу сгънати на две, понякога слагам и още една да стане по-високо и си слагам вътре дезодорант с подходяща форма, но не целия - само да влиза "главичката" и почвам... Пускам си и порно или си фантазирам и аз като номер 5. Като бях малка имах едно слонче с хобот нали и си го пъках вътре като го слагах между възглавницата и мен и направооооооооо.... Цялата се разтрисах от оргазмите!! Той хобота му беше станах твърд с времето, сещащ се от какво. На други плюшени играчки използвах набъбналата и твърда муцунка със същатата цел.. Пробвала съм с краставица много ясно, с морков, даже с два, но по-малки (и беше върховно!! - все едно имаш два по-малки вътре и те чукат). Така си изгубих девствеността :) С пръсти също става, ама то скучна работа. Друго си е някой да те секси, а ти само да се наслаждаваш без да правиш голямо усилие, пък било то и предмет. Секса с мъж става, но тайната ми мечта е да пробвам с жена - гледала съм как се търкат една в друга. Мисля че е много възбуждащо! Или с двама мъже - единия отпред, другия отзад и всичкото да е за мееееен :)))))) ммммммм

104.   И аз го правя от малка, отначало го правех с притискане на кръстосани крака, даже не знаех какво е и го нарекох "Свиване", после открих, че имам едно специално място, което ме кара да изпитвам това, да и аз съм преминала през много от методите, но в съзнанието ми се е запечатал онзи първи път когато изпитах първият си оргазъм и мисля, че той беше най силният ми.

51-84 от 84