Споделена история от Секс и интимност

Да се съблечем! :)
Здравейте. Тъй като предполагам не съм единствената, на която и омръзна да чете само теми от сорта на: "Възможно ли е да съм бременна?" , "Малък ли ми е?" и прочие, имам една идея - да вкараме малко цвят в раздела.

Темата ми представлява нещо като игра, а както знаете всяка игра си има правила.
Тук всеки ще задава въпрос само и единствено на тема СЕКС, а следващия по номер ще отговаря ( като ще си пише Ж/М и години, за да се ориентираме ).
Без излишни коментари на предни номера, спорове и прочие. Въпросите може да са всякакви, било то общи или лични. Давам пример:
- "Най-нестандартното място, на което си го правил?"
- "Би ли участвал в оргия?"
- "Какво мислиш за секса без презерватив?"
Можете дори да задавате въпроси, които ви притесняват или интересуват: (пример 14 см - малък ли ми е? , на 16 нямам цикъл - нормално ли е? ) и прочие, но се стремете да сте по-кратки и конкретни във въпросите.
Нямате никакви ограничения във въпросите и отговорите.
Надявам се темата да се приеме добре и да се включат повече участници.
На мен ще ми е интересно да чета.

Започвам с първия въпрос: Правил/а ли си в един и същи ден секс с различни партньори?

Лоша

Коментари

151-200 от 243

161.   155# Въпрос - интересно ми стана - какви фантазии сте имали, когато още не сте били правили секс?
Как сте си го представяли изобщо?
(F) Представях си го по същия начин, но че боли ;)

162.   Че какво им е лошото на 60г. дами, те не правят ли секс, правят. Даже са по-страстни от неопитните младочки. Няма да споря тук с разни психолози. Идете си практикувайте професията в реалноста. Защо сте се завряли тука. Май ви е по-лесно тук а и смелост неви достига за реалността.

163.   155 не съм имала сексуални фантазии по простата причина че не знаех какво е секс. А иначе съм си го представяла с много болки първия път.
162 за психолозите малко си в грешната тема. Никой не те кара да спориш, попита кое ми е смешно и аз ти отговорих.
Въпрос:Най-запомнящата ви свалка, която сте или са ви казвали?
Маги

164.   Относно въпроса на Маги

Пия си кафето във Виена, дори съм изкарала книга и един от седящите на съседна маса костюмиран мъж изневиделица ми падна на колене и ми каза, че съм била най-красивата жена бла-бла-бла. Много неловка ситуация, трудно, но се измъкнах... не беше приятно в момента, но го запомних.

Лаура

Въпрос - Как сте отблъснали по най-деликатен (неделикатен) начин неприлично предложение и, ако не е тайна - какво беше точно то?

165.   Лаура, ти да не си сънувала ве? :-)
(Сори, не можах да се стърпя... )

За летището във Виена ли говориш? Ако е така, кажи за кое кафе става дума, щото аз съм "минал" голяма част от тия дето са около гейтовете, сигурно сме се "засичали" там макар и по различно време...

На твоя въпрос: Най-директното предложение, което съм получавал, беше "Ich m?chte dich in mein Bett einladen" (Искам да те поканя в леглото си) от една "лелка" на 45+ години, с която се бяхме заприказвали в самолета. По принцип винаги съм си мислел, че ще се изкефа да ми кажат такова нещо, но не би, стана ми гадно... Може би защото лелката не беше кой знае какво... Има и много хубави и запазени жени на 45, но тази не беше от тях...

Кубрат

166.   Кубрат, не, не съм сънувала, дори се изплаших, защото се бях зачела. Много често мъже са ми правили комплименти, но никога по такъв начин, човекът с жест ме покани на масата си. Деликатно го отклоних, но няма начин - унижение си е било за него.

И ти препоръчвам, ако пиеш кафе във Виена, да не е на летището. Беше в едно кафе близо до операта иначе, заслужава си човек, които е във Виена да изпие едно кафе. Аз за съжаление не обичам сладкиши, но невероятни има.

Лаура

Въпрос - Какво мислите, как си представяте секса си след 20-30 г.?

167.   Отговор на Лаура: Със същото качество, но не със същата честота.

168.   Имах предвид да проникна с пръсти, език, вибратор или каквото дойде в дупето на мъж, който упорито се дърпа от идеята. А съм убедена, че ще му е приятно, дори повече. Има доста такива теми тук. Не говоря вече за пенис колани, да му взимам ролята и т. н. , чисто и просто заигравка било то по време на френска любов или в някаква поза. Просто знам, че дадения човек е доста разкрепостен и обича да експериментира ( типично за млад мъж в разцвета на силите си ) и не си обяснявам защо бяга от самата мисъл дори веднъж да пробваме.
Поради тази причина и зададох въпроса си, за да чуя мнения на жени, които някак са склонили мъжете си на нещо подобно.

За свалките - aми не се сещам за нещо кой знае колко интересно, пък и признавам, доста трудно се впечатлявам от клишета и извадки от "10 съвета за успешен флирт".
От по-пресните случаи се сещам как в един клуб един гей дойде при мен и ми каза, че ще обърне резбата заради мен хаха. Цяла вечер ми повтаряше, че съм най-красивата жена и се държеше много кавалерски. Почувствах се поласкана, защото не искаше просто да ме ч*ка, искаше душата ми и най-вече очите.

Лаура, честно казано не искам да си го представям. Искам да съм вечно на 20 :( не може ли :(

Препоръчайте ми нещо интересно от секс шопа, тъй като нямам много опит с играчките. Ама нещо по-различно от вибратори, камшици, белезници. Някой да се похвали с някоя интересна джаджа. :)

Въпрос: Може ли да се забременее, ако приятелят ми е мастурбирал в стаята, докато аз съм простирала прането на терасата? Хаха, шегувам се.

Въпрос: Бихте ли преглътнали, ако разберете, че половинката ви е изневерила да кажем с някой ваш роднина или в оргия с 5-6 човека?

Лоша

169.   На въпроса на Лоша - зависи от изневярата. Имам само една роднина, с която би изневерил и не бих му простила.
За оргията - ами не обича такива работи, а иначе - щеше да ме покани, но не бих се разсърдила (само, че не ме е поканил).

Въпрос - Бихте ли участвали вие самите в оргия - не само двама, трима човека, а в истинска такава, ако приятелят(ката) ви иска това от вас?

170.   Лоша, препоръчвам ти горещо люлка от секс шопа!

171.   До 165, Кубрат
Значи според мен трябва да е било от възрастта, все пак каката е била на 45 год. и не си се прежалил. Аз съм имал една ситуация, в която аз бях домакина :) Поканих една 20 год. немкиня на едно парти с кимване на глава, но бях на 24 г., а и се престраших, защото подозирах, че и тя ме харесва.
Това бе най-бързата свалка в живота ми, а правихме секс 2 минути след като прие поканата.

Въпрос - Какво мислите за маструбацията пред партньора и това да се изпразниш на лицето на приятелката или жена си като по порно филмите?

172.   450

Хайде, който не се е съблякал да се съблича и да се почваме хах...

173.   Първо ще отговоря на 164. Беше в самолета от Прага до Рига и една дама директно ми предложи да ме задоволи орално. Беше много неловко, но и отвърнах, че жените не ме привличат.
Сега на 169, не не бих участвала в нищо такова.
Маги

174.   171, къде ги тия отворените 20-годишни немки ве, я ги дай насам :-) Повечето, които познавам, са пълно дърво. За "каката" наистина ми беше трудно да се прежаля, помислих си го като вариант за момент, ама no way...

Лаура, във Виена не съм влизал никога в самия град. На летището съм бил често, защото обикновено полета ми до София е през Виена и обикалям по няколко часа кафетата. Иначе знам за какви сладкиши говориш, в Залцбург ги има също, начало с т.нар. Захер торта... не ме изкефи между другото...

На въпроса на 171 - не виждам нищо лошо да се празниш на лицето или където и да е по тялото на жената. Дори моята в началото сама искаше, без да съм я карал. Даже си правеше нещо като маска на лицето, щото била чула, че спермата е хранителна... Е, сега вече не се занимава с такива глупости, пак се празня там от време на време, но рядко, защото вътре си е много по-яко, каквото и да си говорим...

Кубрат

175.   Гледам нещо въпросите позамряха,че да ви питам:Кой е най-хубавия ви еротичен сън?
Маги

176.   С теб Маги;)

177.   176, хах, верно ще да е било сън :-)

На Маги на въпроса не мога да отговоря, защото от ученик не съм имал еротични сънища.

От мене един въпрос, по който спорихме снощи на по бира с компания, та да питам и вас: Отнася се главно за мъжете - ако една жена не може да свърши (респ. вие не можете да я накарате...) или поне не толкова често, колкото ви се иска, какво предпочитате - да симулира оргазми и да си мислите, че й е яко, или да бъде себе си, с риск на вас да ви стане тъпо, че на нея не й харесва? Приемаме, че мацката е добра в симулацията и вие не разбирате, че ги симулира, а сте убедени, че са истински.

Кубрат

178.   Нормално ли е докато се ''натискаме'' с приятелката ми, така без да усещам нищо от членът ми излиза сперма, като свършване но по-малко и не усещам нищо..разбирам чак когато бутна.. ? Ако знаете на какво се дължи или имате някакви идеи..ще съм ви благодарен.. :)

М 16

179.   Задавате въпроси, на които отговорите са елементарни... Най-редовно си правя секс с любовницата и след това със съпругата, какво по-нормално нещо от това?

180.   Абе 176 ти дори не си ме виждал. Сериозно питам
Маги

181.   Като ученици 3-4клас се събирахме поняколко момчета онанирахме заедно и си ги мерихме. Въпросът ми е дали и момичетата потова време са се събирали и мастурмирали.

182.   181, не не сме се събирали, дори не сме говорили за това... но сме го правили, всяка за себе си - разбира се

183.   Ами, Кубрат, мъжете с които съм била са предпочитали(а и аз самата) да им кажа истината, а не да ги лъжа. Така те се стараят повече да доставят удоволствие.
Въпросът ми е:Харесва ли ви секс на плажа?
После ще кажа и аз.
Маги

184.   не ми хареса секса на плажа, понеже песъчинките влизат навсякъде и почва да се протриваш по някое време, но самата идея, че може да те хванат е много възбуждаща.
Въпросът ми е бихте ли правили секс с жената/мъжът на ваши близки приятели
Блъско 30

185.   Маги, хм, не бях останал с впечатление, че имаш проблем със свършването? :-)

Не виждам защо да не ми харесва секс на плажа? Ако е с кондом трябва да се внимава, защото лесно се късат от пясъка, но иначе какъв е проблемът? Правил съм и на плажа, и в морето, но честно казано в морето повече ми харесва... Най-малкото във водата сте много по леки и можеш да държиш момичето с два пръста :-)

И все пак мъже да ми отговорят на въпроса няма ли?

Кубрат

186.   Отговор на 183. Категорично не! Не заради друго ами каквото и да правиш пясъка влиза навсякаде и драска лошо.. освен ако не сте в колата :) и не е никак приятно както за мъжа така и за жената!
Въпроса ми е следният. Преди секс и след него харесвате ли любовните игрички? Умирам за това... хихи :))

М на 25

187.   Кубрат, къде за Бога прочете че имам проблем със свършването? Май обичаш да ми въвираш думи в устата. Нямам такъв проблем, изказах мнение на мъже, с които сме говорили на тая тема.
На 186 обичам преди секс, по време на секс и след секс. Изобщо обичам ги по всяко време.
Маги

188.   Маги, въпросът ми беше: "ако една жена не може да свърши [... ], какво предпочитате... "

Твоят отговор е "мъжете с които съм била са предпочитали(а и аз самата) да им кажа истината, а не да ги лъжа".

От тука всеки нормален човек си вади извода, че си попадала в подобна ситуация, и съответните мъже, с които си "била" (в леглото), са предпочитали да им кажеш.

Затова така реагирах. Ако съм те разбрал погрешно - сори. А и впрочем подмятането от моя страна беше на майтап :-) недей да се докачаш така.

За секса на плажа, чак толкова много да пречи пясъка не бих казал. Не знам при другите как е било, при нас беше вечерта по тъмно, не сме се чукали следобяда пред всички. Съответно се бяхме изкъпали и отървали от пясъка по себе си. Освен това беше на задна, точно за да се избегне "опесъчаването"... Не виждам чак такъв проблем. Въпреки това в морето е по-приятно.

Номер 184 - ако не са много близки, да. Ако наистина държа на човека, също бих, но най-напред бих го питал :-) Вече имам едно такова "разрешително" за гаджето на мой познат, но не съм се възползвал от него. А и те вече скъсаха, така че...

Кубрат

189.   Кубрат, не съм докачлива, избухлива на моменти може би, но не и докачлива. Питали са ме дали съм симулирала и затова ти отговорих така, защото от симулация не виждам полза.
Понеже ви обещах да кажа и аз, да харесва ми секс на плажа и в морето също. С пясъка не съм имала проблем и мъжа ми също, може би защото после бяхме в морето. А как се случи вече е тема на друг разговор.
Въпросът ми е;Правили ли сте го с пиян партньор и ако е да какви са впечатленията ви?
Маги

190.   Моите адмирации Лоша!
Темата е чудесна и внесе ведрина и усмивка в натовареното ми ежедневие!
Отговор на №189
Да правила съм го и то не еднократно за съжаление.
В зависимост от степента на напиването
ако е малко пиян е много хубаво, защото му падат задръжките
ако е много пиян е гадно и гнусно, олигави те цялата, не може да свърши и изобщо незнае какво прави и за да е по-цветно след това заспива и хърка много силно:))
Като краен резултат пияният любовник вече не ми е съпруг!

Въпросът ми е: практикувате ли фистинг и боли ли ви?
Ж40

191.   Отговор на 190 - не не практикувам фистинг.
Въпросът ми е :
Кое е най-смелото нещо което сте вършили по време на секс?? Смисъл нещо което е много лудо и не го правите във всеки секс (да се уточня все пак..)

Жена на 33 :)

192.   Аз ще отговоря на 191-най-смелото нещо беше да позволя да ми правят орална любов в заведение, а партньорът ми беше под масата.
Въпросът ми към следващия е:Напивалили сте някой от отсрещния пол с цел секс?
Маги

193.   192, интересен въпрос, Маги.

И да - напивала съм мъжа ми с цел по-груб секс по-точно. Иначе много някак се сдържа, но като се понапие е перфектен!
Не пие, затова не си знае и мярката, аз му я знам - 3 големи джина и повече не му позволявам, но един път го изпуснах и цяла нощ прекара повръщайки в тоалетната, вместо с мен в леглото!

Въпрос - Обичате ли да го правите пред огледало и поставили ли сте си такова в спалнята?

194.   Отговор на Маги: Да напивала съм, но беше неуспешно. Човекът, ако имаше нафта и нея щеше да изпие.
Въпрос: Ако си харесате някой, как бихте си поискали?
~ЛуДкАрКаТа~

195.   Най-добре е, както се казва"право куме в очи", за да няма разжити илюзии и излъгани надежди
Въпрос:кое е най-срамното ти сексуално преживяване
Тъп и грозен, 25

196.   Ами ще отговоря на 193. Да имам огледало в спалнята и ми харесва да го правя пред него, възбуждащо си е.
Сега да отговоря на Лудкарката бих му казала директно.
Въпросът ми към следващия е:Правили ли сте телефонен секс с човек различен от постоянния ви партньор? Ако да какво ви подтикна, ако не бихте ли пробвали?
Маги

197.   Правил съм секс по телефона различен от постоянна та ми партньорка и поради факта, че нямаше как да сме в дадения момент заедно. То си е разказване на фантазия която като се видите може да си я осъществите. Даже и по скайшпа сме си писали и е възбуждащо при мисълта ако можех те да сте заедно в този момент и нямаш търпение да се видите за да се отдадете на приятни изживявания.
Demiriz

198.   Аз го правя по скайпа. Различное и възбуждащо и то с жена която едвали ще срещна реално физически. И тя е семейна и потози начин неизневяряваме директно физически на половинките си.
Въпрос: Маги, ти като мастурбираш, какво си представяш и фантазираш?

199.   Ако ти е любопитно 198, отвори и виж темата за сексуалните фантазии, че тука ще стане малко дълго да ти отговоря. А си представям, че го правя на различни места с непознат мъж, понякога и с постоянния ми партньор.
Маги

200.   Ох, въпросите нещо замряха, че се сетих да ви питам нещо. Правили ли са ви орална любов докато шофорате и вие правили ли сте на някой докато шофира?
Маги

201.   200, мерси, че съживи темата - Да, правила съм!
На приятеля ми, който караше по магистрала „Хемус“ (магистралната част след Шумен).
Той караше с над 100 км/час, аз му правих свирка... до края...

ж27

203.   Номер 198 е прав, а и се сетих, това е много възбуждащо, и бих се радвал ако има такива момичета, които биха правили секс чат по скайпа, но само за удоволствието, ей така понеже си е възбуждащо, а и по този начин може и анален секс... по скайпа, а всъщност момичето да не ги прави тея неща и да не е фенка на това, но поне мъжа е задоволен и възбуден от мръсния разговор и така обратното-задоволява фантазиите на жената и там няма граници честно казано, но само за кефа да се прави.

Бих се радвал да си имам такова момиче в скайпа с което да си приказваме такива неща, секс чат, но само като игра да го ползваме. Също, положителното е че до някъде си задоволен и може да се предпазиш от проститутки и т. н.

М-20г.

204.   Айде и аз да се включа в играта :) но няма да отговарям на въпроси сега, чак след моя коментар-тогава. Въпрос

Към момчетата:
Какви срамни устни обичате? малки, нормални или големи (в смисъл по-дебелички)

Към момичетата: Ако не обичате анален секс и никога няма и да пробвате, бихте ли позволили все пак, приятеля ви да ви задоволява с пръст там? :)

205.   О, да! И на магистралата, и в града съм правила орална любов на мъжа си. Случвало се е и да шофирам, а ръката му да е под полата ми...

206.   Маги, как ли се прави орална любов на жена докато шьофира))

207.   206 ако това е въпросът ти подозирам, че ти липсва фантазия. Как ли наистина?
Маги

209.   Към 204: Емииии бих позволила и двете :ддд

Въпрос: На колко загубихте девствеността си? (Аз съм си още девствена ;дд )

Ж14

210.   Попадали ли сте на девственици? Ако да какво е чувството?
Ж15 девствена

211.   209, на 19 спах с приятеля си за пръв път. Преди това обаче съм мастурбирала. :)
210, попадала съм досега САМО на девствени момчета и всичките ми три връзки до момента бяха такива. Не съм ги търсила такива, даже противното по ми би се нравило, но бяхме влюбени. За чувството: Чувствах се поласкана от факта, че съм им първата и от това, че ми имат доверие. В началото сексът е зле, даже до проникване рядко се стига, тъй като се притесняват от неопитността си и това влияе на ерекцията им.

Кога за пръв път прави свирка/шпакла, какво си мислеше и какво усещаше тогава?

Ж, 23

212.   До 209 аз бях на 15, доста конфузна ситуация беше.

До 210 да веднъж, не ми е любимия спомен, най-добре си намери някой с поне малко опит да знае какво прави. Момичето с което го правих аз беше точно на твоята възраст.

Въпрос: Бихте ли спали с някой много по-възрастен или много по млад?
M17

151-200 от 243