Споделена история от Секс и интимност

Секс фантазии
Здравейте- Много ще ми е приятно, ако всеси един от вас сподели своятя секс фантазия. След като аз предложих тази идея ще започна първа.

Отивам в градската баня, ама мъжката, а всички мъже са голи ,избирам си един и отивам при него, правя секс с него както съм облечена, дрехите ми стават мокри, а останалите мъже, идват и бавно ме събличат, останалото е множествени оргазми и чувствени стонове.
Ще се радвам ако чуя и други мнения. ЛУДКАРКАТА

Коментари

1-50 от 55

1.   Ако ми намериш с кой да ги осъществя... :)

2.   Опасявах се, че нещо не е наред с ЛУДкарката, но това вече разсея всичките ми съмнения :)

3.   2, кое не ми е наред че неразбрах??? ^^ЛУДКАРКАТА^^

4.   Уф, тъпо е. Аз съм в страна, в която сауната е обща и гола и не е приятно. Какво като са голи, когато никой не ти харесва. Разкарват се и само са ти смешни с тяхните косми и увиснали пишки.

5.   До жените:
Стига с тия сексфантазии, чукайте се реално.
М 44

6.   Точно така N 5
Фантазират а не им стиска. Колко хубав и различен щеше да е света ако жените осъществяваха сексуалните си желания.

7.   Лудкарке, нещо не харесаха темата ти. Чакай и аз да напиша една фантазия, че може и да се отпуснат тогава.
Стоя сама на пътя под дъжда. Спираш до мен и ми казваш да се кача в колата ти, да не стоя така. Качвам се, а ти поглеждаш към мокрите ми дрехи. Известно време мълчим и пътуваме. После спираме да пушим. Подпирам се на капака, а ти си до мен. Събличаш ми мокрите дрехи, а капките падат по пламналата ми кожа. Буташ ме по гръб на горещия капак. Отваряш ми краката, а езика ти се озовава там. Харесва ми, на теб също. Свършвам няколко пъти преди да го вкараш в мен. Дъжда вали върху нас, а ноктите ми се впиват в гърба ти. Продължаваме така известно време, след което все още подпряна на капака кръстосвам крака на кръста ти. Оргазма ми не закъснява, твоят също. Вадиш го от мен и свършваш отгоре ми.
Ами това е. Когато имам време ще ви напиша и още, че да раздвижим темата.
Маги

8.   Маги, звучи доста изкушаващо-БРАВО!!!
Чудя се, дали и аз да не издрънкам някоя друга моя фантазия.
Маги, благодаря за ритама, който вкара.
`~ЛуДкАрКаТа~

9.   Ами хайде, Лудкарке, разкажи, че да раздвижим малко темата. Ще ми бъде интересно да чета. Поздрави.
Маги

10.   Мъж на 35г. моята фантазия е да съм в претъпкан тролей и не аз да пусна ръка на някоя жена а жене на мен. Жената да е пред мен и даже да не виждам лицетои. Да ми го хване и усети как расте в ръкатаи. После да го търка докато свърша и си слезне на спирката без да и видя лицето. Глупаво е но е вълнуващо.

11.   Фантазия:
Влизам в подземният паркинг, лъхва ме хлад. Усещам под роклята по бедрата си полъх... вървя бавно между колите и изведнъж усещам, че някой ме гледа. Аз не го виждам, но знам, че е мъж... той тръгва към мен, но мен не ме е страх. Бавно се приближавам към колата си и в този момент усещам топлите му ръце по дупето ми... не се дърпам, дори не трепвам... приятно ми е да ми диша във врата. Мълчим и двамата, и аз претискам гърба си в него, леко го избутвам назад за да отворя вратата на колата... навеждам се и лягам напред. А той се навежда и хваща глезените ми.... после си плъзва ръзцете нагоре по краката ми... вдига ми роклята и чувам как отваря нож... усещам желязото по кожата си докато реже прашките ми... Какво облекчение да ги нямя. Тогава той прониква в мен, започво да се движи бавно, а аз се опитвам да помръдна, да влязя в такт и тогава за пръв път нарушава мълчанието... казва ми да стоя мирна и аз го слушам.... чувствам се изпълнена и друго не ми трябва.
Всичко свършва толкова бързо, колкото е започноло. Чувам отдалечаващите се стъпки, но не се обръщам... продължавам да стоя така, както ме е оставил... надявайки се да се върне и да повторим.
~ЛуДкАрКаТа~

12.   Лударката ме кефи, сега ще надърви всичко мъжко.

13.   Лудкарката и Маги ме възбудихаа ! ;*** хахахахах ;д

14.   Лудкарката и Маги са се вдъхновили от Софийския гей парад!!!
Иска им се да има такъв и във всеки по-голям град у нас, нали?
Но явно много им се иска секс, но няма как да им се получи!
Може би са красиви като Фидосова или Цачева-мъжете им бягат!
Моят мил съвет:ПЕСТЕТЕ ОТ ЗАКУСКИ и СИ КУПЕТЕ ВИБРАТОРИ!
------------------------------------------------------------------------------

15.   Ти пък как разбра, че така изглеждат? Моят съвет е да си купиш Плейбой и да се усамотиш за неопределено време-и не върху страниците, можеш да го използваш многократно!

16.   Номер 14, искрено ме разсмя. Какъв ужас? Хората обичат да фантазират, а пък явно ти не можеш. Може би сивото ежедневие така те е погълнало, че не можеш да се отдадеш на дребните радости. Един съвет-избивай си комплексите другаде.
Маги

17.   Човек ако нямя фантазии, интересно как живее?
Въпрос към всички дами... ако имат желание?
Защо жените си лакирват ноктите на краката?
Поздрави!
~ЛуДкАрКаТа~

18.   За да си ги гледат когато са ги вдигнали високо и котета им се хилят пред някой голям член)))

19.   Аз не си ги лакирам. Поддържам си крачката, пиля си петичките, ноктите и т. н., слагам понякога безцветен лак само за блясък. Иначе не ме кефи нещо.

20.   За да украсяват мъжките рамене. Това е моят отговор на въпроса ти, Лудкарке.
Маги

21.   Хахахахахха Маги, това беше верният отговор.
Въпрос: Как се запушват трите женски дупки?
За всеки който познае печели студена диня със ледена мастика.
Успех!
~ЛуДкАрКаТа~

22.   Явно никой не знае верният отговор. Ще ни го кажеш ли, Лудкарке? А в това време ще ви издрънкам още една фантазия, че да разсеем скуката.

Телефонен звън прекъсва мислите ми. Вдигам и чувам приятен мъжки глас-"Здравей сладка, как си? '. Едвам промърморвам едно добре. Сексапилният мъжки глас продължава да ми говори "Как си облечена? ". Дори нямам сили да кажа, че е грешка. Продължаваме да си говорим известно време така и накрая се разбираме, ако искам да го видя в кой хотел да отида. Дори не знам защо се съгласявам. Набързо нахлузвам къса черна рокля и черни сандали. След половин час вече съм пред стаята, чудейки се дали да вляза. Натискам бравата и влизам в полутъмната стая. Топла мъжка ръка ме хваща през кръста, а възбуждащия му глас прошепва до ухото ми -"Значи дойде, сладка моя. "С другата си ръка ме хваща за косата и навежда главата ми назад. После завързва очите ми с копринено шалче. Отнася ме до леглото и сваля роклята ми. Рязко прониква в мен, а въздухът ми едва излиза. Потъва до края в очакващата го топлина.
ръцете му дърпат косата ми, а гласът му шепне нежни думи. Отдръпва се от мен и ме завърта да легна по корем. Нежно и внимателно прониква отзад. Приемам го до края в себе си. След няколко тласъка спира пак. Обръща ме по гръб, а езикът му потъва в мен. Не мога да се контролирам повече. Казвам му да спре, но той не спира. Оргазмът ми е разтърсващ и неконтролируем. Прониква пак в мен и свършва и той. "Не беше грешка сладка, исках теб"-думите едва достигат до съзнанието ми.
Ами това е за сега от мен.
Маги

23.   Фантазия/реалност.... Пред компа в прохладната стая... заливват ме вълни от страсти... Избирам си клипче: кон е-- кобила (може да се избере)... Проникването на кончето в кобилата ме развълнува... Вълните стават по горещи... Обаждам се на моя съсед, (посещава ме понякога), и той казва " Идвам веднага задръж... ) Но какво ти задържане... нищо не можеше да ме спре... Извадих моя "силиконов приятел" който е дебел и релефен, легнах на широкото канапе странично... намазах "приятеля" с Body butter, подпрях го на облегалото на канапето и започнах да "го ухажвам" със странични, въртеливи движения... а "той" постепенно ме изпълваше.... Облях го целия в сокове... още и още.. Прииска ми се отзад в анусчето... Намазах го с Body butter и подпрях на канапето на височината на страничната ми поза.... Ох.. разкошно е, повторих го... и завърших цялата обляна в оргазни сокове... Тогава дойде съседа ми... , като ме видя щръкнала и мокра, се нахвърли върху мен... свали ме на килима на колене, с гръб към него и ръце проснати върху канапето... Започна с къси движения повдигайки достойнството си нагоре, за да дразни и без това набъбналите ми устни... и "розичката " ми в горния край... Щепнеше ми нежни думи зад мен, че подмокрена най ме обича... Започнах да се движа "придърпвайки го и задържайки го надолу"... до пълен оргазъм за него имен...

24.   Отговор: Те се отпушват

25.   Никога нямаше да се сетя.
Хайде издрънкайте някоя фантазия, че аз вече се изчерпах.
Маги.

26.   Аная : Споделям напълно сентенцията.. (поне аз съм такава), че: „Сексуалната потребност наподобява глада. Тя изчезва веднага след като човекът й се е насладил. Но... след известен период от време възниква нова потребност и от секс и от храна... Любовта и секса са две различни понятия, но са тясно свързани помежду си. ” ... „Огладняла”, (разбирай разгонена) в ранния след обяд... усилено си мисля за запълване на „трите дупки на жената”.... Отново ще се „утоля със съседа”.... знам, че той изпитва същия глад... Обадих му се, че го чакам, но му казах, да ми даде малко време, за да ме намери, така както му харесва... Той възторжо отговори: „Ще дойда, но и на мен ми трябва време, защото гледах и от моите филмчета в нета и трудно ще си обуя шортите... "
.... Извадих моя „силиконов грапав приятел”, облизах го от всякъде и започнах с него да „ухажвам” зърната си, с ръка подготвях „сливката” си.... На облегалката на голямото канапе, там където двете дунапренови възглавниши плътно се събират, „монтирах” моя приятел намазан с Bodi-buter... легнала по гръб, ... нежно насочих „сливката” си към него... с плавни движения, напред към него- назад от него, напред към него- назад от него, като по релса... той ме изпълваше, ... усещах неупесуемо удоволствие от това движение.... с ръце извивах и притисках зърната си, това ме стимуираше напред към него- назад от него.... После... почувствах, че задното ми отворче... жадува.... „Монтирах” приятеля си малко по ниско, между възглавниците... намазах го... и насочих задното си пръстенче към него.... ох... ох.. трудно, се отваря... , но лека-полека, напред към него- назад от него, ... като влакче по релса... докато, цялата грапава, силиконова главичка ме изпълни анусчето ми... отново и отново...
... Влажна, до полуда разгонена, посрещнах съседа... Той се нахвърли, като не видял... имах чувството, че влезе щръкнал... Казах му:... ” Искам да ми изпълниш всички „дупчици”, навсякъде, където ги имам”.... Той се вдъхнови... Просна ме по гръб на канапето, а той легна върху мен, обратно, като насочваше, големия си възбуден член към устата ми... Аз го поех с удоволствие и облизах всички ръбчета по него... С глава между краката ми, езикът на съседа... се концентрираше върху.. подутата ми „розичка”... чувствах че душата ми полита... обгърна ме нега... Пуснах още сокове.... Съседа подлудя от това, ... шепнеше ми „чакай, чакай ще видиш ти.... как ще ти напълня дупчиците”.... постави дясната си длан под ануса ми и насочи, палеца си към него.... Ох... велико е... разкошно е, ... под него... аз го стимулирах с движения напред-назад.... напред назад... Втвърденият му език, между краката ми, се премести от розичката към отвора под нея.... отново напред- назад.... Чувствах се изпълнена, душата ми отново полетя.... ”дупчицата под розичката” очакваше още.... Съседът, ме събори на колене.. (на четири крака) на пода, (досущ като разгонената кобила)... и започна да прониква в мен.... в двете ми възбудени дупки... под клитора ми.... в ануса ми.... и отново под клитора ми.... в ануса ми.... с едната ръка за косата, държеше главата ми изправена, а с другата усукваше зърната на висящите ми надолу гърди, притискаше ги силно... и ми шепнеше „бих те ч укал до смърт”... отново и отново.... До краен предел с пълен оргазъм.... мокри и изтоищени, се разделихме до... настъпването на следващия глад.... 08-08-2012….. Аная
09-08-2012 Аная: само Маги и аз ли сме тук....

27.   Само Маги и Аная ли са тук... Дайте оценка на 23 и на следващата фантазия-истина от Аная...

28.   Овлажнява ли Ви 26... Моля пишете... Аная...

29.   Здравейте и от мен:
24,грешен отговор.
Браво на Маги и Аная.
Въпрос:
Какво ви харесва в секса,и какво не ви харесва?
Поздрави
"ЛуДкАрКаТа"

30.   От Аная... До ЛуДкАрКаТа: Извинявай, но въпросът ти”К акво ни харесва в секса и какво не ни харесва”.... звучи странно (като че ли на теб не винаги ти харесва, може би... си много млада и начинаеща, и аз бях така.... но след време... вече не... )
Според мен, сексът е необходим като храната. Правиш го защото ти е необходим, ама много необходим... ( не се храниш, не правиш секс, значи не живееш, вегетираш)... Битува една народна поговорка: „Гладна си лгам, но неибана не! ”
.... Най харесвам сутрин, когато отивам на работа след нощ на... интимност и секс, много любими пози, проникване, навсякъде... на фона на любима музика, нош, която е продължила до разсъмване.... Вървя сутринта към офиса, а тялото ми потръпва в съприживяване на сладката нощна болка: С всяка крачка усещам... набъбналите си от смукане и усукване зърна, усещам... изтръпналия си анус, подутата ми протрита сливка, и.. щтръкналия „забелен” клитор, в допир с дънките ме карат да потръпвам.... а по тялото ми се разлива топла нега... Щстлива, чувствам тялото си „у в а ж е н о н а в с я к ъ д е”... а светът „ по-красив и бял”.... Ето това ми харесва...
Не изпитвам нехаресване в секса...
Аная 10-08-2012

31.   Да ви разкажа снощната си фантазия, че и вие да се престрашите.
Вече на спокойствие в стаята можем да се отдадем на най-тъмните си и перверзни фантазий. Само, че този път навиваш на китките и глезените ми копринени лентички, не искаш да останат белези. Метални белезници щракват и приковават ръцете ми над главата. Щракват и на глезените ми и завързваш веригите на колоната над леглото. Връзваш и очите ми, така само мога да гадая какво ще последва. Лежа така гола и вързана с вдигнати крака без да имам контрол над случващото се. Усещам нежен език да гали клитора ми, но не знам кой е, определено обаче не си ти. Нежно засмукване кара стонове да излизат от гърлото ми. В същия момент усещам устата ти на гърдите си. Колкото и да се извивам веригите ми ограничават движенията. Не мога да избягам нито от жадната ти уста, която дразни зърната ми, нито от езика галещ възбудения ми клитор. Нежния и палав език между краката ми влиза във възбудената ми сливка и соковете ми започват да текат в тази жадна уста. В този момент си толкова надървен, че няма начин да не бъдеш в устата ми. Докосвам с език възбудената ти плът и го поемам в устата си. Махаш превръзката от очите ми, защото искаш да ме гледаш докато ти духам. Първото, което правя е да видя кой е между краката ми. Красивата камериерка явно харесва това което прави, защото до ушите ми достигат думите и "Толкова си сладка, не мога да ти устоя. Искам да свършиш пак в устата ми. Харесва ми да те лижа, моля те дай ми соковете си", докато превеждаш думите на момичето въпроса ти ме изненадва "Искаш ли да те лижа, заедно с нея? "Дори не чакаш да ти отговоря, горещия ти език ме докосва заедно с нейния. Докато тя вкарва езика си в мен, ти облизваш влажния ми клитор. Не мога да издържа повече и свършвам в устите и на двамата. "Моля те, искам да ме чукаш, няма значение къде, просто те искам в мен. Много те моля, чукай ме"-не мога да повярвам какви ги говоря. Твоите думи ме изненадват още повече "Добре, кучко, ако ми паднеш на колене ще те чукам". Освобождаваш глезените ми, само ръцете ми остават вързани. На колене пред теб го пъхаш в устата ми, но не за дълго, защото и ти искаш да си в мен. Не мога да се подпра на ръце, защото са вързани зад гърба ми, но на колене стоя, а ръцете ти дърпат косата ми. Хубавата камериерка се навежда под нас, за да го вкарва в мен, ако излезе и за да ни докосва с езика си. Свършваме едновременно, а тя изпива всичко, което излиза от нас. Тръгва си, а ти не знаеш дали не си се увлякъл.

32.   Здравейте Лудкарке и Маги. Много ми харесаха фантазиите ви. Ако ги осъществявате със същото темпо и страст с което ги пишете евала...
Поздрави:
Стенли

33.   Аз си мечтая един ден жена ми (в момента съм ерген) да се съгласи да правиме секс с пенис колан. И та ме оправя с него докато свърша без да да ме стимулира с ръце. Друга секс фантазия е да я гледам как си бръсне интинманата зона и после ми прави масаж на простата.

34.   В училище. Тръгвам да си ходя, но входовете са заключени.. чудя се какво да правя и отивам да седна. Размишлявам си какво ще правя сама цял ден и цяла нощ там.. когато дочувам глас на друго момиче. Почваме да си говорим и така неусетно се мина денят.. настъпи мрак тъмнина каним се да спим, когато усещам ръката и да се движи бавно от бедрата нагоре към котето ми аз се чудя какво става, но почва да ми харесва, подмокрям се и нищо не казвам.. тя почва да ме лиже а аз да стена от кеф.. нищо не може да я спре, продължава с лизането и докосването по котето ми след 10 оргазма аз и се нахвърлям и и причинявам същото.. Заспиваме.. събуждаме се сутринта и сме чисто голи, виждаме пред нас стои, мъж без да обели и дума почва да ни гали и двете с езиче после ни оправя и двете и си тръгва...

35.   31, тоя с лентичките за него ли се размечта ;-)

36.   34, ей такива охранители назначават по училищата ;-)

37.   Дам, 35, за същия тоя с лентичките се размечтах. Само дето тая фантазия е вече стара. И за да не ми казваш номер еди кой си, ще се подпиша.
Маги

38.   Дъждовна вечер. Стоя сама пред камината и слушам шумът на падащите капки по прозореца. Изведнъж силен шум разтърсва тишината, някой силно блъскаше по вратата. Побързах да отворя... беше ТОЙ. Целият мокър, с отчаян поглед и чувство за вина от последния скандал. Аз го съжалих, хванах го за ръката и го дръпнах да влезе. Той съблече прогизналите дрехи и се подсуши. Не знаех защо е дошъл, защото ако искаше да се извини, трябваше да го е сторил вече. Попитах го. Той ми отговори, че животът ми без него е нищо. Беше ми достатъчно, защото го обичах прекалено силно, за да му се сърдя още. Прегърнах го, а той мен по-силно. Беше така тихо... Повдигна ме и прекрачих скута му. Той направи няколко крачки, докато стигна до сетната... и след това бавно се спуснахме. Целуна ме първо по устните, след това по врата и слизаше все по-надолу. Не след дълго тишината отново бе нарушена. но не от блъскане по вратата, беше от тежкият ми стон. След него последва втори.. и трети.. Рязко ме бутна на земята и легна върху мен. Дъждът и гръмотевиците съдираха небето, а той мен. Мокрите ни тела се плъзгаха, жегата ги изгаряше. Бях впила нокти в гърба му. Най-сладката болка, която можехме да си причиним...

39.   Здравейте аз съм момче на 21 и ще ви споделя моята фантазия.
Прибирам се с колата към вкъщи и на пътя виждам момиче което чака на авто стоп. Спирам до нея и я качвам, тя ме моли да пренущува у нас и аз се съгласявам. Когато се прибираме аз и предлагам да си вземе душ, а през това време да и донеса чисти дрехи. Влизам в банята да и оставя дрехите, но тя чисто гола ме издърпва под душа, след което започваме да се целуваме. Аз започвам да я целувам от остата и все по надолу докъто на стигам до вагината и. Тя ме изправя и започва да ме целува по устата, но след минута осещам как ръката и се спуска все по надолу докъто не стига копчето на пънталона ми, тя застава на коляне, разкопчава ги и ми изважда надървения пенис. Те първо го ублизва след, което ми го поема и почва да ми духа. След 10-15 минути я обръщам по гръб, разтварям и краката и и го вкарвам, почвам да се движа все по-бързо вследствие на, което и докарвам огромен оргазъм. Тя с ръка си търка вагината опитвайки се да облекчи болката. Аз спирам, а тя ме пита, защо. Казвам и да изсчака малко и я обръщам по корем, след което вземам възелин от мивката и си намазвам пениса, като мастурбирам. Отивам до нея и си го вкарвам в ануса и. Пак почвам да си го вкарвам и изкарвам, но този път оргазъма е двоен, аз я целувам по гърдите, а тя зове все по-силно. Накрая и двамата свършвам тя облизва спермата и заспиваме голи и прегърнати.
От даниел.

41.   емии имал съм много фантазии но има само една която искам да се сбъдне най-силно може на някои да им се стори клиширана но мен си ме кефи...
само аз и някое едрогърдо русо момиче на остров да сме сами и да спим в малко бунгало непрекъснато да сме голи и боси да го правим на плажа докато вълните ни заливат и докато тя е отгоре а аз прокарвам пръсти през косите и и нежно целувам ходилото.

42.   Аз си представям как двама гейове(Steve Coy и Pete Burns) правят секс. Steve разкъсва дрехите на Pete и започва да го е*е в най-неудобните за Pete пози. След това го кара да му лапа 17 см. му х*у. След това започна да му бие шамари с всичко сила и да отново да го е*е.

43.   То едно е фантазии ама като опре яйцето отзад ще врещиш. Чикиджийски фантазии не искам да споделям.

44.   от номер 42: Представям си как аз правя Любов с едно момче, как се целуваме с желание и се галим. След това аз забременявам, раждам красиво момче и живея много щастлив живот с момчето(вече мой съпруг) в Ливърпул.

45.   Момиче съм на 19 години. Моята фантазия е Странна, но ме кара да се подмокрям. Моля, без обвинения. Та:
Един горещ летен ден аз отивам на басейн и влизам в женската тоалетна да си облека банския. Но там заварих 3-ма мъже и 2 жени и кутия с презервативи. Целият под беше в сокове и сперма. Тръгнах да бягам, но един от мъжете ме сграбчи и ме бутна вътре. Повика друг, за да ме държи и започна да дразни клитора ми. Отначало се съпротивлявах, но после ми хареса. Бутнах го пред себе си и след няколко секунди в устата ми имаше 20 сантиметрово съкровище. Беше така възбуждащ и вкусен! Ммм...
Тогава ме обърна и започна да ме пошляпва о дупето, докато правих свирка на някой от другите 2-ма мъже. След това си сложи презерватив и го вкара в мен. УаУ!!! Не можех да сдържам стоновете си. Имах толкова много сокове. ( Ще се изразя невъзпитано, но извинете! ) Ч“укаше ме отзад и отпред, отзад и отпред и така много пъти. Имах хиляди оргазми! Правихме го в кучешката поза, ползвахме и кама-сутра и много други. Накрая ми се изпразни. Мъжете се облякоха и си тръгнаха. Зарязаха ни на пода, потънали в сокове и сперма. После и ние, жените си тръгнахме.

от: Pretty girl ?

47.   Ето я моята: Гаджето ми е перверзно, легнали сме на дивана и разглеждаме каналите. Спираме на порно-канал и аз започвам да го опипвам по 30-сантиметровият му кур. Той се вдървява, възбужда се и започва да ме целува... Съблича ме и ми маха гащите, започва да ме опипва. Следва сутиена и го маха, започва да ми мачка гърдите. Съблича се бързо и аз лягам по корем. Той ме поглежда неловко, но аз лягам в поза "тигрица" и взимам пениса му и го навирам в мократа ми путка. Той забавя темпото, после забързва и пак забавя, получавам оргазъм. Ставам и го бутам по гръб, започвам да го яхвам като кон и двамата пъшкаме. Вече не се срамува и вкарва дебелия си кур в устата ми, става, опипва ми гъза, удря го перверзно и ме измокря цялата в сперма. Правим поза 69, той ми лиже путето и аз неговото червейче. Тигреца ме бута на килима, перверзно ми бърка в путенцето с пръсти, навира си дракона и ми търка G точката. Аз пъшкам силно, охкам, боли ме, но в същото време, осъзнавам че това е най-страхотния момент в живота ми. Пробваме различни пози и накрая свършвам в него.
-Момиче, 33

48.   Ето още една:
Той е опасен, всички говорят за него, за бизнеса му, не бива да имам нищо общо с него. Само дето така ме възбужда... и не спира да ме ухажва най-самоуверено... не бива, знам че не бива и постоянно го отблъсквам с поведението си, за да се откаже, но той напук не се отказва. Страхувам се, че по нещо ми личи, че го желая, въпреки че го отблъсквам. Глухо потропване на вратата ме събужда посред нощ. Някой чука! Изплашена, нещо лошо да не се е случило, отварям бързо вратата в полусън, без дори да помисля кой е. Той беше. В тъмното не дочака и да отворя, нахълта вътре грабвайки ме, задушавайки ме с целувки, притискайки ме в стената, шепнеше в ухото ми "защо ми отвори, а? Защо ми отовори? ". Не спираше да ме целува, дишаше тежко, не разбрах кога съм започнала и аз жадно да го целувам. Така целувайки се, ме водеше с гръб към спалнята, като през това време опитваше да усети кожата ми под нощницата. Страстта го караше да бърза, изнерваше се от презрамките, изведнъж я скъса от към гърба ми, цялата! И ме хвърли на леглото, останала само по бикини. Изправен срещу мен до леглото заплашително си разкопчаваше колана вперил жаден поглед в мен. Наведе се и скъса и бикините ми и мощно проникна в мен! Без увертюра, без игра, аз самата бях вече пре- възбудена. От внезапното проникване ми се зави свят, но беше "О, дааа", той не спираше да ми говори задъхано в ухото, казваше, че знае, че съм най-голямата кучка и мръсница, въпреки, че изглеждам срамежлива и затворена. Постоянно повтаряше задъхан "Ще те разпоря". Свърших няколко пъти, беше невъобразимо, не можех повече да си поемам въздух, когато и той свърши, не можех да помръдна. Отпускайки се тежко до мен, той се плесна по челото и каза задъхано:"Някой да ме беше бил, да ме беше убил нямаше да повярвам, че си чак толкова страстна. Аз я гледам една срамежлива, а тя! На майка си "лельо" казва. Ти си номер едно, бебче, няма друга такава! " Не можех още да си поемам нормално въздух, нищо не отговорих. Беше страхотно!
PS: Това е спомен, не фантазия, ще разкажа и продължение
Соня

49.   Продължението. Соня
С него е изпепеляващо страстен секса, но няма нищо друго от моя страна. Решавам да прекратя отношенията ни, но се страхувам от реакцията му. Знам какво говорят за него, не може никой да предвиди реакцията му. Знам че е способен да извърши най-страшното, но искам да прекратя това, каквото и да става. Той идва пак така изневиделица посред нощ и си тръгва на сутринта. И тази нощ се случи същото. Беше тук, беше страхотно. Когато успях да си поема дъх му го казах. Казах му че искам да прекратим това. "Не искам да се виждаме повече". Оставаше най-страшното- неговата реакция! Но такава нямаше... не помръдва, не казва нищо, аз чакам... да каже нещо, да реагира- не! След няколко тягостни минути, той става в тъмното и тръгва към дрехите си! Не мога да повярвам! Той просто ще си тръгне мълчаливо, наранен? !? Нееее. Бавно, безмълвно, в тъмното се приближи до леглото, държейки коженото си яке. Остави якето и остана само пистолета в ръката му, опрян в слепоочието ми. Даааа сега разбрах. Потърсих погледа му в тъмното. Очите му гледаха празно в мен. Разбрах, че нямаше да му мигне окото да натисне спусъка. И сега? Нямаше място за шега в случая, но това беше първата ми реакция. Глупава, но все пак реакция. Усмихнах се и попитах "Нали уж ме обичаше? Какво стана? " Имах чувството че цяла вечност не съм го чувала да говори, а толкова исках да проговори, сякаш, че напрежението ще спадне, може би, но не! Последва само изщракване до главата ми. По всяка вероятност това означаваше, че всеки момент пистолета ще гръмне. Това беше отговора. Нямаше друг. Бавно и като че ли с наслада, пистолета се премести под брадичката ми. Сърцето ми биеше като барабан в ушите ми. Трябваше да предизвикам някаква реакция у него, да го изтръгна от това състояние. Преместването на пистолета беше добър шанс. Гладах го в очите. И той мен, но погледа му беше празен. Леко отворих уста, бавно измъкнах езика си и внимателно с език запуших отвора на пистолета. Продължавах да го гледам в очите. Той не помръдваше. Обиколих с език цялата цев и го поех в устата си, представяйки си друго, не пистолета. Една оглушителна аларма светеше някъде в мозъка ми, че пистолета вече е зареден и само едно потрепване ще ми пръсне мозъка. Но рискувах. Обичам риска, обичам да контролирам и риска. Дали спечелих според вас? Чух от него един познат стон и дръпна пистолета, но го остави на стомаха ми, между нас двамата. И проникна в мен. Пак по същият начин мощно, зашеметяващо. Не промени позата през цялото време. Очаквах всеки момент да гръмне този пистолет и да ме изтърбуши. Бях поела вече риска. Даааа, беше вълнуващо. Най-голямата идиотщина е, че аз изпитвах удоволствие от секса в този момент. Смелата ми постъпка го накара да уважи решението ми. Това беше последният ни секс.

50.   Здравейте. Като за начало, момиче съм, на 15г.
Та, ето я и моята фантазия, която всъщност рядко става РЕАЛНОСТ. :

В приятеля ми сме, гледаме телевизия и започваме да се дразним, да се опипваме, да се целуваме много страстно.
Събличаме се (аз оставам само по потниче), влизаме в банята и започваме да се къпем, продължаваме да се дразним МНОГО.
Той ме хваща за косата и ме бута надолу, за да го поема целия в устата си, насълзяват ми се очите, но това му харесва много и го възбужда.
Вдига ме нагоре, и започва да ме гали по котето. Той усеща колко много съм влажна и си мушка двата пръста.
Аз не издържам и се подмокрям още повече.
Казвам му, че го искам целия вътре в мен, да го поема до дъно.
Допира ме до стената, качва ми единия крак на тоалетната чиния и го вкарва в мен. Толкова е.... УАУ.
Забавя темпото, а аз му казвам, че искам по-бързо, да е бясно.
Изкарва го от мен, аз пак го поемам целия в устата си.
Мажем се с пяна навсякъде, дори и половите органи.
Той ме гали по котето, а аз вече толкова подмокрена, чувстваща огромно удоволствие..
Обръща ме на задна и го вкарва, няма по-страхотно чувство от това!

Е, надявам се да ви е харесало :)

Сладката

51.   Като за начало, момиче на 16години

Аз и приятеля сме в нас. Няма никои, родителите ми са на почивка. Приятеля ми лежи на леглото, гледа телевизия. Отивам при него, облечена в секси рокля с гол гръб. Сядам в скута му, той не реагира никак. Започвам да го целувам по устните, врата. Той се ядосва, става, съблича се и ме тръшка на леглото. Разкъсва роклята ми, а аз вече съм страшно мокра. Започва да ме целува страстно, слага ми го целия, побиват ме тръпки. Започвам да пъшкам от удоволствие. Свършвам поне 5 пъти. Стоим гушнати в леглото, запалили по цигара. Обличам дългата му риза, и отивам да хапна нещо след зверския секс.

Хасковката

52.   Не обичам да си представям секс, колкото и странно да изглежда, аз се възбуждам от мъже във фантазиите си, но реално само от жени, към мъжете освен приятелство и съперничество, друго не мога да изпитам, не знам защо имам такова раздвоение в себе си, но реалния ми свят и този с фантазиите са две коренно различни неща, срам ме е да го кажа наистина, не ме е срам от себе си, защото съм осъзнал нещата, но така и не мога да разбера как във фантазиите си се възбуждам от едно, а в реалността от съвсем друго, но съм щастлив въпреки всичко, не мога да кажа и какво точно ме възбужда, срам ме е (не е точно секс), а реално нямам никакви такива наклонности, аз ли съм единствения такъв, това е от някакъв комплекс придобито най-вероятно и е след първият ми сексуален контакт с жена, която не беше мой тип на 18, от тогава сексуалните фантазии и това, което ме възбужда в реалност са две коренно различни неща.

1-50 от 55