Споделена история от Секс и интимност

Да споделим най-мръсните си фантазии
Моля администраторите за червена точка!

Отправям едно предизвикателство на всички готини и разкрепостени хора тук! Нека си разкажем най-мръсните, тъмни и тайни фантазии. Кое ни се иска, но никога няма да посмеем да поискаме от партньора си, кое тайничко се надяваме да ни се случи, но знаем, че няма и какво в крайна сметка ще си позволим да пробваме наяве.
Знам, че сексуалната разкрепостеност е на различни нива и ако за мен някоя мърсотийка е нещо нормално, за друг същата ще е едва ли не табу. Затова смело!

Но наистина мръсни фантазии, от онези, които те карат да се подмокряш (или надървяш). Фантазии, излиащи от границите на... ми мечтая си за вечеря със свещи и продължителен секс, еротичен масаж. Сметана, ягоди и т.н. Не казвам, че са лоши, даже напротив - много е красиво и естествено да си мечтаем да се почувстваме като Холивудски звезди. НО в тази тема нека става дума за нещо по-така: фистинг, анален фистинг, свършвания, писинг, тройки, оргии, играчки, сценарии, грубости... ВСИЧКО!!!

Моля за детайлни описания!
Анонимно поне можем да се отпуснем и да бъдем себе си, нали?!

Коментари

51-100 от 1643

55.   Аз съм номер19 и 32. Номер 50 ако си ми прочел фантазиите малко е трудно да ги сбъдна не мислиш ли? Или може би трябва да ги разкажа на някой да ми ги сбъдне. Те за това са фантазии защото ме възбужда това да са неосъществени иначе ще бъде опит не фантазия. А иначе нямам проблеми да ги споделям с партньра ми. Както и той споделя своите с мен. Понякога си споделяме докато правим секс и често пъти се получава все едно е с непознат. Ж32

56.   51, голяма част от съвремието ни, в миналото е била фантазия. Така че, вашите плътски фантазии са напълно осъществими на практика, а вероятно, някой вече ги е практикувал. По сложното продължение на историята е, че след изследванията, въпросната студентка установява положителен тест за СПИН. Професора е правил секс без презерватив, защото няма как да я опръска цялата със сперма, ако е имал такъв! За съжаление, това не е фантазия на много студентки, а реалност(няма значение дали е с професори или с други). Фантазиите са плод на подсъзнанието, и в подходящият момент се превръщат в реалност, и чак след това човек разбира какво е сторил!

57.   Извратения до безумие
хахахаха

58.   50. Не ме разбра. Имам предвид че за много хора, когато видят това няма да го харесат и малко или много ще се отвратят. На мен ми ХАРЕСВА всичко, даже много! Има различни хора. не всички харесват това което споделяме тук.

59.   До 19 и 32. Съгласен съм с теб. Обаче мисля че е по добре да имам фантазии и преживени фантазии, отколкото само фантазии. Доста от моите фантазии наистина не могат да бъдат осъществени-абсурд. Но наистина е по добре да превърнеш в реалност това което можеш! Фантазии винаги ще имаш. След преживяното ще се появят нови и нови=

60.   56.. сигурно е трудно да си морален, дори във фантазиите си?
Интимният свят на човек.. това, което си представям, когато затворя очи и се докосвам.. това, от което изтръпвам, свива ми се коремчето и се подмокрям, нямат нищо общо със сексуалната ми култура и отговорността към мен и околните.
В мислите си мога да бъда долната уличница и проститутка, която никога няма да стана в реалния живот.. и опрделено не бих се изкушила от идеята, при добра възможност. Мислено мога да изчукам всеки от професорите и асистентите си, дори тези, които са болни от СПИН в реалността.
За жалост, има и други нелечими болести - ограничената мисъл, например.

61.   №60, човек е такъв каквото е съзнанието му, ако има болна фантазия, и мечтите, и мислите, а в крайна сметка и целият му живот е едно пропаднало вегетиране. Празен, ялов живот. Дано Вашият да не бъде такъв, пожелавам Ви го!

62.   Здравейте, аз съм една ягода и фантазията ми е да ям банан на всички седалки в самолет, на кораб, в разбита кола, в обор и на още много места :) Благодаря Ви за вниманието!

63.   Имам фантазия в която съм се оженил и в последствие разбирам че съпругата ми се е снимала в зоо порно и гледам филм в който прави фелацио на кон...

64.   Мъж 24
Винаги съм си мечтал да чукам момиче, но от онези дето имат две глави, т. е. изродите, дето от гръдния им кош нагоре се развиват две глави и рамене. Незнам точно как се казват.
Та значи запознавам се с такова момиче, то всъщност са две различни личности де. Харесвам едното лице и започвам да я ухажвам както си трябва, а другата се сърди че я пренебрегвам. Вземам парченце шоколад и подавам на едната главица, а на другата не давам. Пренебрегнатата се опитва да се измъкне, но нали няма как и стои и ме търпи. Аз си свалям първата, другата се чумери, накрая ми писва, хващам втората и и казвам "кучко като не ти харесвам се чупи, нямаме нужда от свидетели". Тя се засяга и ме наплюва, аз кипвам, ставам, хващам я за косата, изправям се и и натискам главата пред члена си. Тя се дърпа, а първата ми се моли да оставя сестра и на мира. Оставям я, отивам при първата, целувам я няколко пъти по гушката, пускам езиче и слизам надолу, разкъсвам общите им дрехи и слизам още надолу към общите им части. На първата и е приятно, диша учестено, втората крещи и се извръща настрани, за да не гледа. Започвам да лижа общата им путка и двете застенват от кеф. После ставам и поставям между двете глави един шперплат, за да не може втората да гледа какво правя на първата. Подавам го в устата на първата, тя започва да ми го лапа, но втората също иска, а не може дори да погледне. Затова бутва с глава листа шперплат, той пада и тя вижда всичко. Аз се ядосвам, вземам шперплата и и го троша в грозната тиква.
Тя се разревава, тогава се отмествам от първата и с яд го вкарвам чак до гърлото на втората. Тя се задавя, няма опит, но все пак има желание, накрая не се задържам и и се празня на рошавата като плява коса. После го обръщам на задна, минавам пред тях и последователно и на двете им го вкарвам в устата, надвесвам се над телата им и си набивам пръстите в общата путка. След малко те свършват заедно, реват като свине под нерез, аз минавам зад тях и им го набивам в общата путка. След няколко тласъка им напълвам общата путка, а като го вадя дори го изцеждам, нека и последната капка потъне в тях. После ги карам двете да се целуват, да си опипват двете общи гърди и накрая всяка с две пръстчета едновременно с другата да си ги вкарват в общата путка. После идва мой приятел и ги почваме заедно-той ги ебе в общата им путка, аз аз пред тях им го подавам и на двете. Хващам ги за косите и ги изправям малко, после си натиквам члена между гърдите им и започвам да си го търкам, докато не се изпразня пак и на двете им лица. В този момент приятеля ми свършва и им оплисква гърба със спермата си. След това и двамата минаваме пред тях и те пак ни лапат едновременно. Така улисани не забелязваме, че от всичко прозорци наоколо ни гледат, някои дори снимат с камери.
Ами това е една моя мечта, макар и малко извратена.

65.   Много подвижни си ги представяш тези глави, баси!
Как ще успеят да се целунат една друга...
Във фантазията ти обаче има нещо много интересно.
Ах този секс - как освобождава скритите ни страхове и желания... и ни дава свобода да ги изживеем.
Благодаря, че сподели!

66.   Фантазията ми е да има взаимност. Сливане, четене на мисли.

67.   66, защо да не може това да бъде реалност?

68.   мъж 33
Има фантази и фантази някои от тях бихме споделили и дори осъществили а някой е най добре да си останат само фантази.
Една от тези които бих искал да осъществя е брутален секс с миниьонче. Примерно приятелката ми да я хвана някои път след работа и без никакви предисловия да я сложа на колене и да и го набия в устата и да започна да я чукам в нея брутално да се дави а аз да продължавам. Да я съблека и да я наведа и без да се съобразявам с желанията и да и го набия дупето да и го набивам брутално без да ме интересува харесва ли и или не да свърша в устата и да я накарам да гълта. След това да я вържа по корем и да взема краставица и да започна да я завирам в дупето и да я оставя така в дупето и да и подам пак да ми го духа...

А една фантазия която ще си остане само фантазия е примерно да присъствам на екзекуция на жена да я екзекутират гола например да я обезглавят
Или да я обесят и докато се мъчи набесилото да ми духат
Или да я набиват на кол

70.   Хей, ако започнат жените да си сбъдват фантазийте и мечтите то не ние ще ги чукаме а те нас. То това сие така. Ние само си мислим, че сме доминиращи а е обратното. Жените ни превъзхождат във всичко и изпитват много повече удоволствие от нас а ние се бъхтем като върху неразорана нива и хвърляме пот и сили само и само да доставим удоволствие и се докажем колко сме велики и силни. Жени, приложете си фантазийте и тогава такъв секс ще настане, че света ще промените. Излезте от черупките си и правете свободно сек и изпълнете фантазийте си. Тогава мъжете ще се разбягат като кокошки. Аз съм за матриархата)))!!!!

71.   Ж 28. Аз много често си фантазирам как двама проникват вагинално в мен. Усещам как ми я разкъсват цялата, а това ме побърква. Те са ужасно възбудени, а аз много много, много мокра. Мисълта, че членовете им се търкат един в друг вътре в мен много ме възбужда. Чукат ме много, после единия го вади и го вкарва отзад, накрая двамата едновременно се изпразват вътре в мен.
Друга фантазия ми е докато приятелят ми го вкарва анално да има и друга жена, която да ме лиже.

72.   64 и 68 (с последните си 5 реда) вече прекалено изгрубяха, досега тази тема ми харесваше но вече почват да се пишат много големи глупости... надявам се това което сте написали да е плод на въображението ви, а не истинска ваша фантазия, защото дори и във фантазиите трябва да има някакви граници според мен...

И пак да попитам - никой ли не си пада по доброто старо пишкане? Има ли момичета, които обичат да се стискат, докато не направят белята, или пък да пишкат на неподходящи за целта места (примерно под масата в ресторант, в съблекалнята на някой магазин, в двора на някое училище и т. н. ). Преди време имаше две подобни истории от едно момиче в този сайт, но оттогава не съм я засичал да е написала нещо ново за съжаление...

73.   а тези неща не ви ли идват на идея когато правите секс а не когато трябва да измислите нещо
мисля
че ако има купон -таен и анонимен
без да се задават въпроси за имена и градове ще е по интересно
дори и семейни двойки може да има но да се правят на непознати - това няма ли да е по възбуждащо и сексуално -развиващо фантазиите

74.   Не съм чел всички коментари, стигнах до към 35 и реших да напиша моята фантазия.

момче на 23г.
И моята фантазия не е много мръснишка но пък не всеки е
садомазохист :D

Изключително много харесвам жени към 30г. със стегнато тяло като на гимнастичка. Обикновено като вървя из града това са младите майки с деца на по 2-3г.
Искам една такава да позвъни на входната врата (да проведе някаква анкета или нещо от сорта)и с лек намек да се самопокани да влезе. След като и предложа нещо за пиене и естествено тя приеме, и след като и го донеса, точно преди да го оставя на масата тя да стане да дойде до мен и да ме хване за вече надървения хуй. Да ме гризне леко за ухото, и след това една целувка с език, но толкова продължителна и дълбока че да стигна до сливиците и с моя език.
Събличам тениската и тя с бавно приклякане да докосва с цяла длан гърдите и плочките ми а с другата да разтрива
мъжеството ми. След като клекне и свали боксерките ми
да започне да му духа но много бавно и нежно, като едновременно с това ми стиска топките, така докато свърша на лицето и. След това 2-ри рунд, аз я награбвам, мятам я на леглото стискам и гърдите, целувам я по врата и започвам да е го вкарвам целия с бавни но мощни тласъци, и тя да се гърчи от оргазма. След като свърши да стане да се облече, да си събере папките с антеки и да си тръгне а аз грохнал на леглото ще се опитам да запомня всеки миг до края на живота си.

П. П. Ако има такива мераклийки тук не го споделят,
може и да се осъществи :)

75.   момиче 18
аз нямам точно определена фантазия; просто имах страхотна връзка със страхотен приятел, където връзката беше изпълнена с куп лудории.. често идеите ни си съвпадаха (бяхме си близки по характер) и сме експериментирали доста.. в квартирата му докато хазяина надничаше през прозорчето; на строежи; в блока; в градини; имало е моменти когато просто ме е оставял адски впечатлена от нещата, които правеше с мен, но и аз не оставах по-назад :)
и все пак си имам една скътана за мене си фантазийка.. подобна е на 2 но не точно такава-в смисъл такъв да ме пресрещне моето момче и да ми завърже очите; да прави с мен каквото си пожелае и чак когато приключи всичко да ми махне превръзката и да видя, че през цялото време през което съм се дърпала е било на празно..

76.   Прибираме се леко подпийнали от някой бар. Той е почти плътно до мен, докато се качваме по стълбите - усещам желанието, което изпитва. Притиска ме до стената точно преди да успея да отворя входната врата, захапва леко ухото ми, прокарва език по шията ми, притискам го максимално близо до себе си. Дишането му става все по-учестено, простенва тихо Ръцете му се спускат все по-надолу по гърба ми, докато се целуваме страстно. Хваща ме за дупето и ме вдига, а краката ми са около таза му. Затваряме вратата след себе си с трясък. Оставя ме върху кухненската маса, пъхва ръцете си под роклята ми и ме придърпва към себе си толкова, че да усетя мъжеството му. Разкопчавам ризата и дразня леко с пръсти областта около пъпа му (което по принцип го кара да откачи). След малко роклята се намира на пода. Пренася ме до леглото по гореописания начин, където аз ставам активната. Целувам гърдите му, прокарвам език по линията точно над панталона му, чувам мъркането му, усещам как ръката му инстинктивно стисва малко по-силно рамото ми и се заравя в косите ми, а ръката ми вече разкопчава ципа му. Връщам се на устните му, за да го провокирам.
- Дразниш, а?
- Мммнещо такова - отговарям с палава усмивка.
Следва смяна на позициите, докато устните ни не се отделят. Само след секунда неговият език обхожда цялото ми тяло - бельото вече не е пречка. Езикът му попада на точното място, което ме кара да прехапя устни и да извия гърба си като дъга. Той спира за момент, за да види какво ми причиняват неговите ласки.
- Аз също мога да дразня!
Целувам го страстно и усещам как отпуска тежестта на тялото си върху мен, докато е обвил силните си ръце около все още извития ми гръб. Краката ми са вече във въздуха, а той прониква в мен, продължавайки да ме целува. Усещам пулсирането на члена му в мен и започвам да стягам и отпускам вагиналните си мускули, което му доставя голямо удоволствие. Движи се бавно вътре в мен, като почти нацяло изкарва пениса си, докато не премине в по-бързо темпо. Мощните му тласъци ме карат да стена, когато достигам оргазъм. Малко след мен той също свършва. Прегръща ме нежно и ми напомня колко ме обича. Аз, за да подхраня егото му (а и защото наистина е така), му казвам колко страхотно се е представил.
ПП: Определено няма да остане само фантазия и съвсем не е от най-мръснишките, но исках да я споделя.
Елена

77.   Ж. 20г. Моята фантазия е много гадна много ме е срам от нея обаче какво да направя като я има. Сега си имам разкрепостен приятел с луди фантазии и добре че беше тои да ме отпусне да си ги споделя малко ми се посмя ама поне вече не се мисля за луда. Та гадната ми фантазия е 4е докъто приятелят ми ме чука баща ми стои до нас и му е инструктор все едно е на шофьорски курс и му прави забележки когато сгреши пише му черни точки а когато ме чука добре го насърчава и му вика даже (браво моето момче). Също си представям как го правя с приятелят ми и майка ми и сестрите ми или баба ми ме гледат от някъде а той така хубаво ме чука 4е сестрите ми ми завиждат а пък майка ми и баба ми защото са добри жени даже се радват за мен! Аз съм луда знам го но знам че и вие сте луди за това нека фантазираме и майната им на предразсъдъците!

78.   Браво на 77 хареса ми:)

жена 22 г.

79.   №77, чувала съм, че фантазиите или сънищата за сексуалните изживявания, в които участва бащата (без значение как точно), са знак за нуждата ти от партньор, който да те закриля и насърчава както баща насърчава дъщеря си.

80.   момче на 16 години
Гей съм. Мечтая си да правя секс с най - добрия си приятел. Обичам го, влодява ме, не мога да спра да мисля за него. Представям се че сме само двамата в хотелска стая, той ми се нахварля бясно и започва да ме целува. Целуваме се 20 минути, после се сабличаме голи, той ляга варху мен, разкрачва си краката и гъзът му ми идва точно в устата и аз започвам да му ближа дупката, докато той ми лапа пишката. После се сменяме, после той ми го набива в задника а после аз в неговия. Накрая той ми се изпразва в устата а после аз в неговата. Искам да се саберем и винаги когато правим секс, да го правим така и със същата страст и бясност, да бъде любов а не просто секс. Аз наистина го обичам.

81.   Аз пък изкам да чукам едра и закръглена жена наоколо 50-60 години, естествено окосмена като тази:

83.   Момиче съм. Още съм "пубер" тъй да се каже и преди да започна държа да отбележа, че имам фетиш към кръв. Всмисъл харесва ми да гледам кръв. Без значение дали моя или нечия друга. Може да съм си порязала пръста или просто да ми е дошло, но това ще ме възбуди. Най-голямата ми фантазия е следната: Аз съм на едно от онези префърцунени партитя. Просторна стая с мраморен под. Черен килим, а прозорците са скрити с тежки червени завеси. Аз съм с червена официална рокля, а косата ми е на кок прикрепена с много фиби и глупости(аз съм руса). Партито свършва и всички си тръгват. Навсякъде е тъмно и едвам виждам носа си. Към мен се приближава един мъж със светла кожа. Клющав, но има мускули един такъв. Има черна коса и тъми очи. Изведнъж той се усмихва зловещо и почва да ме целува грубо. Аз първоначално съм ужасена, но после го оставям да прави каквото си знае. Той започва да къса роклята и дрехите ми и да изскубва кичури докато маха фибите и всички глупости. Качва ме да седна върху една от масите с червена покривка като завесите и започва да си сваля ципа на панталона. Къса белюто ми и ми го навира (аз съм девствена). Мен започва да ме боли, но той не спира и продължава да ме чука все толкова грубо. (чела съм, че когато девствената ципа се скъса се стича кръв) Кожата ни и покривката започва да се покрива с кръвта ми. Той я вижда и започва дда хапе устните ми до кръв, след което всима един остър предмет и докато още ме чука, прави не много дълбока рана на бедрата ми, след което и на гърдите и корема ми. Мен ме боли, но тъй като удоволствието от секса е прекалено голямо, не му отдавам значение. Той се усмихва по същия зловещ начин, след което започва да облизва кръвта от една от раните ми, докато още ме чука. Езика му се притиска до тесния, но дълъг разрез, изпращайки вълна от удоволствие в мен (нали знаете когато се порежете има едно такова усещане сякаш кожата ти гори. За някой товае в негативен смисъл, а при мен зависи от емоцията, която изпитвам). Взимам същия остър предмет и започвам да нанасям недълбоки рани върху мускулестото му тяло. Порязвам го малко под ключицата и притискам езика си към раната. Той продължава да ме чука през цялото време докато накрая и двамата не свършихме, той се облича и си тръгва. След малко и аз излизам от стаята, цялата в резки и кръв от кръста надолу. Масата е цялата в кръвта ни, а на пода е покрито със стъкла.

Е това беше от мен. Може би е малко извратено, но това си е.

84.   Представям си как чукам една моя много добра приятелка, тя ми е като сестра, как ми бие чекии и ми прави свирки.. А като се сетя веднъж как се барахме изгарям от кеф. В ПУБЕРТЕТ СЪМ И СИ УМИРАМ ЗА СЕКС С НЕЯ!

85.   Здравейте и от мен темата ми хареса и реших да се включа :)
Аз съм момче на 18 то София :)
Моите фантази са различни:
-МИЛФ
-фетиш
-foot fetish (любимата ми, обожавам да лижа женски крачета)
-връзваня
-и като цяло обичам да съм роб :)

Ако има жена в сайта която да и харесват мойте фетиши може да ме намери, да се опознаем и защо не да изпробваме някои от тях :)) за да се свържете с мен пишете на skype: ..... :)
П.С. до авторката : Намери ме :*

Модератор - не публикуваме скайпове

86.   А аз много обичам жени с големи дупета много яко ме възбуждат имам една преподавателка, която страшно ме възбужда като носи някоя прилепнла рокля и очертава пищното и дупе и все си представям, че я чукам и и после ми го лапа и накрая свършвам в дупето и!

87.   авторката

Хайде да поосвежим малко темата.
Благодаря на всички, които се осмелиха да споделят. Хубаво е, нали - ей така да си кажеш какво се случва някъде вътре в теб, в мислите ти, в онези тайни кътчета, от които те е срам, заради, които се чувстваш виновен или ненормален.

Много ми хареса и това, че се отпуснахте наистина. Някъде нагоре, някой каза, че нещата са изгрубели (изказването беше относно екзекуцията, мисля). Не... това не е грубост, нито е предпоставка този човек да стане убиец или нещо такова. Всъщност потиснатите фантазии са много по-опасни за личността. Относно това с бащата. Има ли жена, която да не е била влюбена в своя татко като малко момиче, това е първият мъж, до който е имала достъп, аромат, мъжки феромони, физика. Таткото е първият сексуален обект на фантазии, а мокри сънища... това не е ненормално. Съвсем в границите на нормалната човешка психика са всички фантазии, които прочетох. И ако се вгледате малко по-надълбоко във всяка, ще видите, че не самия секс възбужда, а нещо друго, някаква друга емоция - страх, срам, изненада, угнетяване, обида, възхита.
Ние, особено съвременните хора, които сме се наситили на всичко, имаме нужда нещо да ни стряска, нещо да ни плаши. Някой да ми каже дали някога наистина се е уплашил от филмите на ужасите, които се правят - не, защото сме претръпнали. Та само вижте какво се случва, всяка емисия Новини се превърна в рубрика "Да преброим труповете"

И ние търсим този страх, търсим преживяване на силни емоции - това е най-елементарното и логично нещо на света. Защо? Защото имаме душите си, защото тези души имат нужда да се освобождават, да се очистват. Несъзнателно ние насочваме мислите си в тази посока, където ще намерим именно преживяване, което да ни пречисти. Древните са наричали това "катарзис" Порноиндустрията си е просто една добре работеща машина за пари, но като всичко в този наш свят и от нея излезе нещо добро - тя даде на хората идеи, инструменти на мисълта... а въображението ни дорежисира всеки филм. Разгърна мисълта ни още повече.
Защо повечето хора казват - няма да го преживея наистина, защото едва ли искат да бъдат изнасилени наистина... но когато го преживеят в своя вътрешен театър, това им дава чувство на олекотеност - "позволих си го, позволих си... "
Дадох си правото да почувствам нещо различно - ето това ми говорят на мен всички тези наши фантазии.

Прекрасно е, когато до теб имаш човек, с който можеш споделиш това и двамата заедно да фантазирате, да си доизмисляте взаимно фантазиите и да се опитвате даже да ги сбъдвате. Както моят приятел каза "ние сме един със друг и знам, че каквото и да ти кажа, ти няма да ме помислиш за ненормален, а първо ще измислиш как да превърнем фантазията в реалност, че ме разбираш... " Чувството е прекрасно, чувството да си смел пред другия и заедно да достигате нови нива в секса, чувството, че другия няма да те осъди за това, което си, а ще те приеме дори с болните ти фантазии.

Супер сте всички! Благодаря, че споделихте!

88.   За протокола жена на 40г.
Да ви споделя мили дами аз май съм изживяла фантазиите си. Имах приятел, който ми позволяваше да правя всичко и даже ме поощряваше.
Секс във входа видях някъде в коментарите- много е възбуждащо пробвайте!
Не съм правила само тройка, а много ме изкушава. Мъж и две жени.
Но обичам приятеля си и незнам дали няма да ревнувам....

89.   Пробвала съм много неща, като цяло съм доста разкрепостена-до известна степен извратена. Оргий, тройки, ДП, обичам да ме завързват и леко да ме удрят с камшик, да има грубости, да го правя на нестандартни места-където има хора и всеки момент, някой може да ни види... Като се замисля фантазията ми в момента е малко по-обикновена от обичайните. Искам да бъда отвлечена, завързана цялата и очите-докато в колата въпросните похитители се държат приятно грубо и обсъждат как ще ме изнасилят... Изведнъж биват отвързани краката ми и салят превръзката от очите ми. Пред мен стоят трима страхотни мъже с атлетични тела и ме гледат жадно. Има и красива девойка на дивана, превъзбудена с топчета в дупето и подмокрена цялата. Дадоха ми да си усетя вкуса и като ме шляпаха и тримата по дупето и опипват цялото ми тяло... Изведнъж започва едно много хард чукане, а мацката ми говори мръсно, но много нежно в ушенцето и ме целува страстно... Накрая тя ме свършва. Доста е постна този път фантазията ми, но ако започна да пиша до къде стига въображението ми-никой от тук няма да повярва, че пише напълно нормална и реална девойка, която просто си пада по тези неща. Лично аз харесвам сексуалния си живот-това ме влече и харесва. Моля не започвайте с отрицателните коментари-да съдите и давате мнение, след като повечето неща ви се виждат извратени, а някой от вас не биха си и помислили за подобни неща. Попаднах случайно на сайта, видях темата и реших да се впиша. :)

90.   14 аз сьм мьж и всичко което си описала при нас с жена ми е реалност и го правим винаги на мен ми е много приятно на жена ми сьщо.

91.   Ж 27г.
Имам една малко особена фантазия. Понякога си представям, че с приятелят ми сме си намерили сладка девствена ученичка, на която й е ужасно любопитно да научи всичко за секса. В спалнята сме тримата. Аз смъквам презрамките на потничето й и започвам да й целувам гърдите. После продължавам надолу, свалям и гащичките и я целувам и там. На нея много й харесва и получава оргазъм. После разкопчаваме панталона на приятелят ми и я карам да му го лапа като й обеснявам как- той леко ще й го подаде в устата, казвам й да си движи устните по пенисът му надолу-нагоре като внимателно засмуква главичката му. Тя започва да го прави, а аз също се намесвам с език- облизвам и топките му. После приятелят ми, ми го вкарва на мен, а аз карам ученичката едновременно да ме лиже. Свършвам почти моментално. Той го вади и ще й го вкара на нея. Аз първо я подготвям с пръсти, тя се овлажнява отново. Тогава той започва внимателно да й го вкарва. Тя изохква защото я заболява, обаче аз започвам да я пипам по клитора и тя бързо свиква с усещането на пениса вътре в нея. Той я чука. После го вади и ни се изпразва и на двете върху лицата.

92.   Жена на 38 - за протокола
Имам едно хоби-да се чукам. От година със съпругът ми сме суингъри, срещаме се с други двойки и праим секс. Участвала съм във всякакви оргий-но най ми харесва когато са с много хора. Дадох свобода на желанията си и бисексуалноста си. Последната фантазия която реализирах беше да чукам жена пред мъжка публика-бяха седем мъже направо се побъркаха. Имам фантазия за секс със животни и да проституирам, последното мисля да го реализирам на лято. Не ми липсват пари искам да изпитам тръпка. А и да спя с чернокож. И за незнаещите във форума-няма никаква разлика между обрязан и необрязан.

93.   Момче на 18,
Много искам да пробвам със зряла жена, говоря за жена на над 30. Често си представям как съм с жена на 30-40 в спалня, тя ме блъска на леглото, качва се на мен и... Имал съм сексуален контакт с 3 момичета и винаги ми е харесвало, но смятам, че жените са в разцвета си точно на тази възраст и ще могат да ми покажат неща, които момичетата на моите години не могат. Извинявам, се ако има правописни грешки, написах го набързо.

94.   момче на 23
кратко но ясно
Искам да бида изнасилен (като нямам предвит от мъже или с предмет)от 2 или 3 жени от 20-30г.
Вързан за леглото и сексоално истезаван дори и след като съм свършил.

95.   Момче на 15 съм
Почти винаги, когато мастурбирам и нямам възможност да гледам порно, си представям, че момичета(които познавам) са ме отвлекли и ме измъчват. Като или ме завързват, или ме държат, а през това време ме целуват страстно или ми правят смучка на врата. След като спрат с целувките, плюят в устата ми(това е нещото, което най-много ме възбужда). Карат ме да ближа котенцата им, а аз си представям вкуса... След това започват да облизват лека по лека пениса ми. Сядат в мен и когато го вкарат в себе си извикват доста силно и тогава свършвам.

96.   Имам една неизпълнима фантазия..
Не е кой знае колко извратена, но искам да го правя с вампир ( не като този Едуард от здрач ), а силен и лош вампир, да ме хапе и да ми го вкарва много грубо! :D

Сприятеля ми да го правим някъде в някоя гора и след като свърши идват някакви наркомани с една кола и са яко напушени.. пребиват приятеля ми и ме изнасилват.. двама ми правят сандвич, а третия се празни в устата ми! (всъщност това съм го сънувала, но не искам да се случи наистина)!

98.   Мъж на 30.

Имам една много перверзна фантазия, която едва ли някога ще мога да я реализирам. За съжаление жените в България са доста стеснителни и не толкова свободомислещи. И отделно едва ли ще намеря жена да го направи пред мен.

Фантазията ми е да гледам жена докато го прави с куче. Всичко е толкова първично. Да гледам как жената вече неможе да поеме повече секс, да гледам как котето и е напалнено със сперма. Бих и помагал ако трябва.
Напоследък тази фантазия ме побърква все повече и неспирам да гледам клипчета в нета

100.   Падам си по BDSM течението. Не знам дали изобщо някога ще направя такова нещо (не знам кое момиче ще ми се навие), но когато мастурбирам обичам да си представям, че един от двамата е доминиращ и измъчва сексуално другия.
Понякога си представям, че аз съм "господарят", а друг път, че съм на мястото на "робът".
Възбужда ме начинът, по който изглежда момичето. В първия случай си я представям чисто гола, овързана с въжета и вериги, с нашийник и т. н. Във втория е облечена в предизвикателен костюм от латекс, изрязан при гърдите и под кръста, с ботуши и ръкавици.
Въпреки че прави гадни неща с мен аз съм пристрастен към нея - представям си я с нежно момичешко лице, с тъмен грим и дълга коса на опашка.
Играем и с "играчки" - с дилдота, щипки, топки за уста и т. н. Ближа я навсякъде, тя ме задоволява с ръце, крака и уста. Чукам я във всички дупки и свършвам в дупето й, после тя го изблизва.
Ако се намери някоя достатъчно луда мацка бих направил всичко това.

101.   Искам да съм женен за курва и то от най-големите. Много да ме обича, и да не може без мен, но да не може и без секс а с други мъже. Да прави секс на поразия с всеки, с колегите, с разни хора, които я заговарят по улиците, с моите приятели и т. н. Накрая аз да я хвана и тя да ми признае, че не може по друг начин и да ми разкаже за всичките си изневери. През това време аз ще се възбудя от разказа и колкото и да се правя на ядосан и тя ще забележи. Ще започне да се смее и да ми се подиграва, че съм се възбудил от това. После ще се разберем, че всичко продължава по старому и все още се обичаме много, само че когато иска да прави секс с друг аз ще и се подчинявам и ще ме унижава ако иска. Ще бъда подчинен и на нейните партньори ако им харесва. През останалото време ще я чукам здраво както преди, но няколко пъти в месеца ще се случва и това :))) Много ама много, много, много искам да гледам как огромни курове я обладават отзад, а тя да се кефи невероятно. Луд съм нали xaxaxaxaха

102.   Я мъжете се активизираха ;) Трябваше 80 смели дами да кажат какво искат, че да прочетем и няколко мъжки коментара.

До 98... това със кучето често съм си представяла, по-скоро от любопитство. Гледала съм го някъде, може би в клип на песен или във някакъв филм (но не беше порно) само една сцена ми е останала. Една мацка се е намазала със сметана и лежи на леглото разкрачена и пускат в стаята голям, черен дог, който започва да облизва сметаната.
Но как аджаба ще накараш куче да оправи човек... това ми е страшно любопитно. Къде ги гледаш тези филмчета? Чувала съм за мъже, които оправят животни... това е наследство от аристократите и логично следствие на дългите презокеански пътувания. За да не се разсейва екипажа със чувства, от които следват свади и т. н. на корабите са се товарили овце или козе, които да служат за задоволяване на страстите. Така ми се струва... лесно, смисъл човек с разума си си го вкарва в животното. Но как се случва обратното?
Моля те, сподели линк към някое такова клипче, че аз не успявам да намеря нищо.

------
100, има момичета, които биха се навили и но не заради теб, а защото и на тях им харесва. С доскорошния ми приятел тъкмо се отпускахме нататък и се разделихме... и още си представям маски, играчки, вериги... Има нещо уникално красиво в това изживяване... но трябва наистина или да си маниак на тази тема или много да обичаш партньора си. Когато има любов се случват други неща, не е само мъчението, унижението и играта с най-различни играчки. Истински важното в подобен род игри е освобождаването... всички забрани падат, всички. Няма никакви табута, няма никакви граници. В такова състояние, особено, когато си в доминираща позиция е много лесно да се увлечеш, да започне да ти харесва просто да изтезаваш др5уго човешко същество, но има един тънък момент - когато има любов знаеш точно кога и точно как да спреш... Утеха! Това е което търся аз в тези неща. Ако тя не е част от подобен род игри, актът се превръща в едно изпиване на другия, подхранваш Демонизма си, хедонизма.... Когато има любов обаче, има утеха. Само си помисли... някоя жена в латекс те е накарала да трепериш (тук не става дума само за физически мъчени) накарала те е да се страхуваш от нея, да ти се иска да избягаш, да мислиш едва ли не, че след малко е края.. и точно в този момент, в който рухнеш сломен пред властта й, тя те прегръща с цялата нежност, на която е способна, за да те успокои. Думата, която описва подобно усещане се нарича - пречистване!
Успех в търсенето, а ако вече си я намерил не й давай никога да си отиде от живота си (жената, която би ти се навила)

авторката

103.   Жена, 36

Обожавам размяната на ролите. Понякога искам аз да съм доминиращата и да усети партньора какво ни е на нас. Казвам го в най - положителен смисъл. След това сексът е невероятен. Било заарди самата стимулация, било заради донякъде нараненото мъжко его. Възбуждам се и при мисълта за мъж, който е облечен с моето бельо и обувки на висок ток

104.   Аз съм от коментар 98 до авторката

Доста съм се интересувал понеже напоследък ми е мания. Става много лесно. Има доста обяснителни клипчета.
Предпочитам да не давам линкове тук на такива клипчета...
би ми се искало да си поприказваме на личен но няма как да стане тук сайта е анонимен

105.   103, и аз обожавам размяната на ролите. Да ме облече с нейните дрехи и да ме оправи отзад - както аз нея оправям.

Ако направиш това чудо, ще спреш ли да го уважаваш?

Мъж, 35

106.   Имам същата фантазия като номер 101. Даже ми е желание, а не просто фантазия. Чудно ми е защо се получава така, но много искам съпругата ми да ми изневерява. Ужас!

107.   мъж, на 27г
В момента имам една определена фантазия - как един мой приятел чука приятелката ми, аз съм там и ги гледам, и се включвам. Също понякога фантазирам как сме 4-мата, т. е плюс неговата приятелка. Но основно фантазията се върти около това, как някой друг чука приятелката ми. Естествено нито дума на Нея за това...

108.   Фантазията ми е малко по-извратена. Спя. Идва майка ми с черна маска на главата и аз не разбирам че е тя. Завързва ръцете и краката ми за краищата на леглото и сваля пижамата ми. започва да ближе гърдите ми и да смуче зърната. После слиза надолу и търка котенцето, а после и започва да го лиже. И най-накрая пъха пръст, а после и повече пръсти. Докато свърша. А през цялото време аз съм с вързани очи и да не мога нищо да видя. :)

Каква извратена фантазия само :( А съм само на 12!

51-100 от 1643