Споделена история от Секс и интимност

За разметът и формата малко по-подробно
Омръзна ми разни мъже да обясняват какви точно гърди харесват, да определят кои гърди са грозни, кои срамни устни са странни и т.н.
Тук изчетох толкова много теми от жени, пълни с комплекси на тази тема, че ми стана жал.
Никой обаче не казва нищо за мъжкия полов член, освен Голям-Малък, обрязан или не.

Ще ви кажа например на мен са ми много смешни тези мъже с малките 11-12 см, които на всичкото отгоре са и тънки.

Много са ми странни и тези които имат малка глава и по-дебел ствол надолу.

Смешни са и тези с много големите увиснали топки.

А ако ме питате какво харесвам като жена ще ви кажа, идеалът за мен е нещо между 15-19см, но държа на определена дебелина която малко мъже могат да предложат. Освен това харесвам малко по-голямата глава на върха (в смисъл не съвсем малка)

Коментари

1.   Е и? Аз притежавам данните, за които мечтаеш, трябва ли да се гордея сега? Каквото ти е дала природата - това е, нея не я интересува на кого как му харесвало...

2.   Аз харесвам средно дълги (имах едно гадже преди време, на което в спокойно състояние му беше към 2-3 см :D - изводите са ваши), без увисналите топки естествено (гнусно е), с голяма главичка (аз много харесвам именно главичките), средно дебел. Абе общо взето не съм толкова претенциозна, просто да изглежда добре и да върши работа :D

3.   Освен размера и формата, има една много по-важна характеристика - СЪДЪРЖАНИЕ, която определено липсва в твоята глава.
И мъж с 11-12 см може да те доведе до екстатични състояния, които не си и сънувала, ако знае и умее как да използва "инструмента" си, и как да се държи с тебе. Както и обратното - такъв с 20 см. само да си направи чекията с тебе.
Обаче, вероятността да привлечеш към себе си мъж от първия типаж е равна на нула. Дори и по някаква случайност да го привлечеш - няма да го допуснеш до себе си (от... Глупост!? ). И в двата случая - губиш.
Тези пък с "големите", подобно на жените-красавици, смятат, че щом са толкова "надарени" то светът автоматично трябва да се върти около тях, и всеки да им прави "евала! " Като резултат - не натрупват никакъв опит и умения в използването на даденостите...
Ти избираш, но сегашния ти избор ще те отведе към сигурни разочарования.

4.   Има малки и големи, което не означава че един малък например е по - зле от голям...
Моят мъж е с цели 22см. и дебел.. еми супер ми е, била съм и с по - малък, не ми беще хубаво.. има разлика..
Но това не е критерий, по който даизбираш

5.   За всеки влак си има пътници! Всеки може да избира каквото му харесва. Моят съвет, към Вас мила госпожо е: преди да правите секс, направете кастинг с предварително зададени условия(тези които изтъквате). Кандидатите да се огледат предварително и тогава да се подбират, така няма да оставате разочарована. Да не сте от порноиндустрията, че толкова държите на Т. Т. данните. Човек се ражда с това което му е дал Господ, всеки иска да е надарен, но това не зависи от него. Слава Богу, отговарям на Вашите критерии, но не бих общувал с такава претенциозна жена!

6.   Срам ме е, че съм жена. Възмущаваш се от мъжете и техните глупости, ама си същата. Сякаш съответния мъж сам си е избрал формата и размера в магазина на дядо Господ и от лош вкус не е паснал в твоя идеал точно
Ужасна си.

7.   На мен ми харесва главата да е добре очертана и сочна като голяма ягода с дългооо тяло след себе си.

8.   Аз пък искам триъгълен като тоблерон, не мога да намеря и затова както теб авторке пробвам всички Ха-ха

9.   То и ти си ни смешна ма си траем нали? Мега тъпата тема за изтриване!!!

10.   Сега казвате така, но като опрем до коя жена е грозна, коя има хубави гърди и т. н. тогава нещата са различни.
Тогава формата е по-важна нали? И не е каквото е дал господ.

11.   Тъжно е, че има хора като авторката на този свят... Но и тч ще си намери майстора...

12.   На мен ми стана жал за теб. Искаш голяма пишка но сигурно още неси намерила. Хубавите и красиви пишки са рядкост и жените които им се радват занищо на света небиха ги преотстъпили. Така, че търси. Един съвет, виж дланта и пръстите на даден мъж и по тях можеш да се ориантираш. Почти 100% дължината от основата на дланта до върха на средния пръст отговаря на дължината на члена му. Хайде успех!!!

13.   Душата и характера в човека са по-важни от размера на циците, респективно пениса на човека. Аз ли съм откачила или размерът не е толкова важен? Или просто сте още мънички, на 15-20 г., а не на 40-45 като мен? А и чисто медицински, 10-12 см са си напълно достатъчни/като лекар го казвам/.

14.   Номер 4 извинете мъжът ви да няма роднини от Камерун? :D

15.   Авторката съм.

Чак да ви е жал за мен? Няма нужда. Аз съм си намерила вече идеалния за мен член и не съм в търсене на нов такъв.
Просто изказах лично мнение, но явно доста хора се засегнаха.
За който не е разбрал с тази тема исках да покажа колко гнусно е мъжете да говорят кои жени са хубави и кои не според тях, особено обсъждайки срамните им устни, какви звуци издавала вагината, колко гнусно било.
Щом мъжете могат да изказват свободно мнението си за това, защо пък аз да не мога за тях.
Споделих с вас моят вкус, който явно не може да включва всички мъже. И по-добре. Това е положението.

Да и тук всички говорите как били важни други работи (характер отношение дрън дрън), но в друга ситуация какво правите?
На много малко хора им пука за душата! И то винаги.

16.   Аз съм N 12
Не исках да ви засегна. Всяка жена си има чар. Нямат значение гърдите и какви са и устните. Аз много обичам да целувам и ближа жените там и всеки техен оргазъм получен по този начин ме възбужда още повече. Има жени който никога не са изпитали този вид ласки и то благодарение на глупоста на мъжете. За тези жени наистина е жалко.

17.   А защо си мислте че авторката е жена. Не съм срещал жена която да говори така.
Това е по скоро някой девствено момченце, което ше маструбира като глеа какво сте му писали.

18.   Авторке, не се учудвай на коментарите, мъжката злоба е много голяма. Само да направиш нещо, което не им се харесва, направо ще искат да те смачкат, без значение дали е справедливо или не. :) А нали знаеш, че жените много обичат да им пригласят? :)

19.   До авторката
Ти обичаш ли оралните ласки и доставят ли ти удоволствие. Аз съм мъж и харесвам клитора да е по внушителен и малките устни да са по-големи и се показват навън

20.   Авторката: За твое съжаление номер 19 оралните страсти не ми доставят чак такова удоволствие. Приемам ги като разнообразие. Да стигала съм до оргазъм по този начин. Мъжът ми лиже доста добре. Но това е просто още една част от секса. Ако разчитам само на това, няма да съм напълно задоволена.

21.   Няма лошо да си кажете какви ви харесват. Но дали не го правите малко "в движение". 22см си нещо огромно, май не сте поглеждали колко е това на линийката реално. Имаме едно голямо дилдо. С много внимание съм се опитвал да го завра на жена ми на макс. Издържа 15-16см и почва да се оплаква. А най-добре го възпрема, когато движенията са от ~10 до ~13см. Това съм го проверил буквално с линийка /дискретно естествено .../

До колко мъжете имат право на претенции към визията и формите на жената. Ами колкото и да е надарен в увиснало състояние не може да ви бъде полезен. За да влезе във форма трябва да се напълни с кръв. Това обаче не е свързано с някакво усилие на мускулната система като да речем при вас дами - да си вдигнете и разтворите краката. Най-малкото разконцентриране и по-високото подавано количество кръв към специалното място вече може да не е факт ...

Така, че не се сърдете, но вие отвсякъде трябва да излъчвате сексапил за да е гарантирано качеството на секса, а формата и размера няма лошо да са подходящи според размера на вагината ви.
М45

22.   Знам, че е така и неговоря само за орални ласки, но след като жената е свършила поне веднаж така след това влагалището е свито и проникването там води до по-голямо удоволствие за мъжа. Жената почти винаги свършва веднага нали. С всяка жена е различно. Вие сте дарени да изпитвате много повече удоволствие от мъжете, стига да попаднете на мъж, който обича да дарява удоволствие.
N 19 съм

23.   Хубаво е да се ходи на училище преди да се приказва. Ако не сте спали в часовете по биология, би трябвало да знаете, че „топките“ увисват и се прибират нагоре като реакция на температурата. Тези „топки“ са полови жлези и са външни органи не случайно — защото имат нужда от по ниска температура от телесната, но все пак не твърде ниска. Именно заради това скротума се свива и разпуска, за да помогне в това поддържане на температурата. Другите части също се влияят от температурата. А и не само мъжките части се влияят — женските също реагират. Просто е така при живите хора. Ако искате да сте с човек, мъж или жена, то трябва да сте наясно, че не всичко е фиксирано, а варира и зависи от множество фактори, като голямата част от тях не са биологически. И разбира се, предполага се, че си търсите човек, а не полов орган. Така че тези философствания на тема форми и размери на не знам си какво са откачени. И дори по-откачено е, ако се гледа на човек като на купчина от различни части, като на някакъв Франкенщайн. И видите ли, не ви е дадена власт да сглобявате вие хората, а Господ ги прави такива, каквито са. Ако не сте способни да оцените невероятността на един човек независимо от формата на носа му, задника му или каквото друго се сетите, то няма да можете никога да се сближите с човек, а ще сте просто бездушна сбирщина от парчета плът. Пък тогава какво толкова голямо значение ще има, ако ви са перфектни по някакви странни критерии срамните устни или половия член. За какво са ви, щом не сте хора вече.

24.   Пфф, ти както го описа сигурно искаш да се снимаш с него. хаха моят по размери съвпада, но за дебелината незнам :)